Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 26.3.2018: Nové odměny a prodloužená odstávka"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k obsahu naší nejnovější aktualizace!

Pro více podrobností nahlédněte tohoto oficiálního oznámení:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/175295/aktualizace-26-3-2018-nove-odmeny-a-prodlouzena-odstavka.

Přejeme vám mnoho zábavy,

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1314

Komentáře

  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    boli by sme radi keby sa dal aspoň približný čas kedy začne odstávka


    ďakujem ak to pôjde uviezť na fórum, aby sme sa mohli zariadiť podla toho.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Abych pravdu řekla tak se zatím v novém stavebním slotu neorientuji, nevím co si pod ním podle popisu představit. Holt počkáme a uvidíme.

    Dekorace vypadají pěkně, tedy až na tu roztomilou sochu. Tuhle hru hrají hlavně dospělí, VOP nedospělé hráče také neradí vidí, ale dekorace vypadají často jak pro dítka :-)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    tak po tom co sa mi dnes stalo, ze mam dva stavebne sloty, aj ked som to vobec nechcela, vyskakovacie okno , ktore by sa ma opytalo ci to ozaj chcem, je asi tazke do hry pridať, vsak? hlavne ze mate moje zlatky.  tak takato aktualizacia mi je na smiech.
    a to akoze ked budem mat tých 50 zetonov, tak sa mi to spustí automaticky? tak to z toho textu vychádza, a to je teda riadna .... slovo si domyslite
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    nás nezaujíma dáka dekorácia, ale hlavne kedy bude odstavená farma, zase niečo vymysleli a zase to bude na dve veci. A hlavne to prihlasovanie nech vrátia späť. už to nás nebaví po každé vypisovať všetko.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    nerozumím těm slotu nějak mi to asi nepřemýšlí snad to bude potom pochopitelné ale zase to přihlašování ach jo snad to dopadne vše ok 
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 20.03.2018
    Ta socha hrocha, říznutá čuníkem je fakt jak z "mateřský školky". Tím se má spolek "vytahovat" ve vesnici, hmm...  :neutral:
    Popisování "stavebních slotů", bez jakéhokoliv grafického zobrazení je slušně řečeno "španělská vesnice".  :smiley:
    A nechápu, proč nevíme +/- čas odstávky serverů - to je taky tajné...?  :flushed:

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Pěkný večer všem.
    Mě ten "podmíněný "  druhý stavební slot spíš zklamal. Čekala bych, že při takovém rozvoji hry jaký je a jaký se chystá, bude samozřejmostí. Časy staveb jsou dlouhé, mnohde velmi dlouhé a tak si myslím, že by k nějakému příliš rychlému a tedy nežádoucímu,  postupu nedocházelo. A ještě abych si hlídala, jestli si ty žetony nevyplácám třeba na nějakou obyčejnou dekoraci :-( Jestli to správně chápu, tak mě to nepotěšilo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj. Myslím to chápeš správně. Prostě furt ve střehu :lol:
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    jen potřebujou další trapnou odměnu,aby vyřadili něco co by nás potěšilo..za chvíli budou odměny,,kočičí hlavy a žetony na sloty :D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 20.03.2018
    Hádám, že plánovat to půjde asi stejně, jako odměna za zlaté rybky. Zkrácení doby stavby mi zpravidla začne v době, kdy už něco na x hodin stavím, jelikož jsem si zapomněl do kalendáře napsat: "večer končí ryby, nic nestav!" ;-) No, uvidíme. Třeba se ty žetony budou dát nasbírat a bude to i několikrát za měsíc, to by bylo zlepšení, dokonce by to možná šlo vychytat tak, aby to vyšlo na architekta... Pokud to bude 1-2x za čtvrt roku, holt bude ve hře další šaškárna, nad kterou se budeme moci rozčilovat. Člověk občas potřebuje něco, na co by si mohl zanadávat, žejo, tak nás GGS zásobuje dopředu.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    A ještě si dovolím doplnit, že i z nových odměn jsem na rozpacích. Chystají se nám snad zvětšovat farmy, aby jsme si tam mohli budovat podobné sestavy dekorací ? Vůbec nerozumím tomu, co tvůrce vede k takovým krokům. A do třetice, nechápu, co má symbolizovat nová trofej. Té staré bylo rozumět docela dobře :-) 
    Závada bude zřejmě na mém přijímači :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj všem.
    Odkaz na polské forum, oznámení moderátora o čase odstávky:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3842208/#Comment_3842208

    překlad:

    Dobrý den, zemědělci !!!!!!!!!

    Přesunutí serveru  začne zítra v 9:00, předpokládaná technická odstávka je přibližně 6-8 hodin.
    Nejnovější aktualizace, kterou si můžete přečíst v OO, bude  nahrána odpoledne. Druhý prostoj bude samozřejmě krátký;)
     
    Jménem týmu Big Farm a mých nejlepších pozdravů,
    Yalenka
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Pexi díky.... někdy si u téhle firmy fakt připadám jak v jiříkově vidění... Proč tohle ("odstávka začne zítra v 9.00") proboha není na tom Twitteru, který sem protlačili...??? Ach jo..
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 21.03.2018
    No snad to večer pojede a nebudu koukat na nic.....z  velkejch akci u GGS člověk nikdy neví,co z toho vzejde a jestli to není konec hry.......výbuch Yellowstonu:-)))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hlavně ta odstávka ale totálně odrovná hraní tématické akce na květince - Svatebního organizátora. Hezky jsem si ho rozehrál a teď mi došlo, že pokud ztratím den, ztratím celou hru. Chjo.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Hlavně ta odstávka ale totálně odrovná hraní tématické akce na květince - Svatebního organizátora. Hezky jsem si ho rozehrál a teď mi došlo, že pokud ztratím den, ztratím celou hru. Chjo.
    Ahoj. No trošičku to nedomysleli :-)))) Nakonec, ale byli jsme upozorněni, aby jsme plánovali :-))))) Škoda, že se tím  sami moc neřídí :-)))  Držme si pěsti, ať se dílo podaří a až tahle monstrakce skončí, aby jsme své farmy našli ve stavu, v jakém jsme je opustili :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    a to akoze ked budem mat tých 50 zetonov, tak sa mi to spustí automaticky? tak to z toho textu vychádza, a to je teda riadna .... slovo si domyslite
    Ano, přesně tak a kritika ohledně tohoto již byla týmu předána.

    drobec9 (SK1) napsal(a):
    nás nezaujíma dáka dekorácia, ale hlavne kedy bude odstavená farma, zase niečo vymysleli a zase to bude na dve veci. A hlavne to prihlasovanie nech vrátia späť. už to nás nebaví po každé vypisovať všetko.
    Údaje vypisuješ jen po každém kliknutí na odhlášení, pokud se neodhlašuješ, údaje budeš vypisovat jednou za měsíc.

    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem.
    Odkaz na polské forum, oznámení moderátora o čase odstávky:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3842208/#Comment_3842208
    Díky pexi za zveřejnění, vzhledem k tomu, že jsem tu včera v odpoledních hodinách nemohla být, tato moje polská kolegyně vám sem pověsila naše ofiko, informace o odhadovaném čase odstávky už bohužel ne.
    Nicméně vzhledem k délce odstávce moc jindy než dopoledne začít nemůže, takže se obdobný čas dal očekávat.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Hlavně ta odstávka ale totálně odrovná hraní tématické akce na květince - Svatebního organizátora. Hezky jsem si ho rozehrál a teď mi došlo, že pokud ztratím den, ztratím celou hru. Chjo.
    Tak si přečti toto oznámení:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/175203/oznameni-presun-serveru-a-dlouha-odstavka-21-3-2018.

    Stojí v něm, že ztracený čas je v plánu kompenzovat. To však lze řešit samozřejmě až po kompletním přesunu.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    dovolím si nesouhlasit s tím, že přihlašovací údaje se vypisují jen jednou měsíčně. I když se neodhlásím ze hry, jen prostě uspím počítač, tak stejně musím při otevření přihlašovací údaje vypsat. Pokaždé. Tak nevím, kde se stala chyba
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mimochodem, k tomu odhlašování / neodhlašování, při souvislém hraní v délce 30 minut a víc mi při přechodech mezi farmami hra nejméně 1x spadne (prohlížečem to není, hraju v tom samostatném programu pro flash, výkonem na mé straně to také není, mám úplně nový notebook, celkem slušný, a i přesto snižuji kvalitu na střední kvůli rychlejšímu načítání hry po přechodu mezi farmami). A po takovém pádu se musím přihlašovat většinou znovu, prostě si to nepamatuje mé přihlašovací údaje. Občas se stane to stejné, i když flash zavřu bez odhlášení, v lepším případě, v horším při dalším pokusu o spuštění program zamrzne a spadne úplně. Tady bude někde chybka.

    Jinak té kompenzace času jsem si nevšiml, to připouštím, pokud se na tématické akce přidá den navíc, určitě za to budu GGS vděčný. Snad to neprodlouží jen o 8 hodin, to by bylo od půlnoci k 8. ráno (tématické končí prakticky vždy večer) a to při sběru holubic moc nevytrhne).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak to je ale blbost flashe, i proto se přesouváme na HTML5 :D 

    Ad kompenzace - nepředpokládám, že se přidá čas (kvůli dalším plánovaným událostem), ale spíše bonus, např. na vypadávátka apod. Ale je to jen můj osobní odhad, skutečně nemáme žádné informace.

    Ani o čase odstávky - jen je jasné, že v 9 to nebude :D Ne že by tomu stejně někdo věřil, že :tongue:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já se upřímně divil, že měli moderátoři odvahu čas někam napsat, když GGS nezvládá dodržet časy odstávek prakticky nikdy :) Ale je lepší rámcový odhad (dopoledne), než žádný, to zas jo.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    :-)))) Jak je už zvykem, odstávka asi začne tak, aby skončila stejně s koncem pracovní doby, přece :-)))
    Kdyby se snad náhodou něco nepodařilo, aby jsme stačili do zítra vychladnout :-)))
  • .beabea. (CZ1).beabea. (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    tak už asi začala....už na farmu se nepřihlasim :)

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.03.2018
    :-)))) Jak je už zvykem, odstávka asi začne tak, aby skončila stejně s koncem pracovní doby, přece :-)))
    Kdyby se snad náhodou něco nepodařilo, aby jsme stačili do zítra vychladnout :-)))
    To určitě ne, když pak ještě musí proběhnout aktualizace ;) 

    (Ok, pokud by odstávka trvala déle, aktualizace by se mohla teoreticky posunout na zítřek, ale nemalujme čerty na zeď :D)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Koukám, že chvíle je pro GGS opravdu velmi relativní pojem. A nebo to je černý humor :D (Probíhají údržbové práce. Zkus to za chvíli ještě jednou.)
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    tak to je bomba,, chcete mi říct, že takhle velikej update začne bez oznamovacího vykřičníku ?? ,, ach jo :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Upozornění ve hře bylo (jen minutu tedy).
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    black-.-angel napsal(a):
    Upozornění ve hře bylo (jen minutu tedy).
    hmmm, asi jsem se byl zrovna vy..... :-D ,, je docela smutný, ze pri kratkem update sviti upozorneni treba hodinu dopredu a ted daji minutu kdyz se mame pripravit na odstavku nekolik hodin. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Upozornění ve hře bylo (jen minutu tedy).
    hmmm, asi jsem se byl zrovna vy..... :-D ,, je docela smutný, ze pri kratkem update sviti upozorneni treba hodinu dopredu a ted daji minutu kdyz se mame pripravit na odstavku nekolik hodin. 
    To vůbec není pravda, hodinu tam fakt není nikdy, kolikrát tam ani není vůbec.

    Kritiku ohledně toho oznámení nicméně předkládám úplně pokaždé, ale...

    https://youtu.be/XDJEPjvbbs4
  • farmar Martin (CZ1)farmar Martin (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Je smutny co s tou hrou delaji, ale ucel to ma perfektni. Vytahnout z hracu co nejvic penez v podobe zlatek. Ted se mozna o ne pripravili s tak dlouhou odstavkou, jelikoz je po soutezich a kazdy si neco potrebuje vylepsit.
Sign In to comment.