Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

149112

Komentáře

  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Mě naštvalo, že jsem získala na kole štěstí 8 hodin navýšení bodů u rybolovu, ale  jelikož v noci spím, do rána to bylo fuč, a je to častěji. Nešlo by to aktivovat až si to ráno přečtu ? Nebudu tady celou noc, abych si výhody užila.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nebo by bylo fajn, kdyby alespoň všechny akce, z kterých je nějaká časově omezená výhoda, která se automaticky spustí a za stanovenou dobu skončí nekončily vždy o půlnoci. Stejné je to u Zlatých rybek, z kterých je časově omezené zkrácení produkce a je to odměna leda tak k vzteku, když o půlnoci začne a do rána skončí. Když už to tak musí být, ať občas končí třeba večer a ne v noci. To mi také dosti pije krev.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    Mě naštvalo, že jsem získala na kole štěstí 8 hodin navýšení bodů u rybolovu, ale  jelikož v noci spím, do rána to bylo fuč, a je to častěji. Nešlo by to aktivovat až si to ráno přečtu ? Nebudu tady celou noc, abych si výhody užila.
    Takový návrh jsem předávala a byl zamítnut.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nebo by bylo fajn, kdyby alespoň všechny akce, z kterých je nějaká časově omezená výhoda, která se automaticky spustí a za stanovenou dobu skončí nekončily vždy o půlnoci. Stejné je to u Zlatých rybek, z kterých je časově omezené zkrácení produkce a je to odměna leda tak k vzteku, když o půlnoci začne a do rána skončí. Když už to tak musí být, ať občas končí třeba večer a ne v noci. To mi také dosti pije krev.
    Tento argument je vzhledem k časovým pásmům také trochu lichý. 

    Přesto zkusím týmu opět předat.

    Mě štve, že na mě něco začíná lézt.. a jaro to nebude :expressionless:
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ...mě štve že beru už druhý antibiotika a stejně je to plat prdný...
  • Vlamira (CZ1)Vlamira (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    mě dnes naštvalo, že jsem měla dostat 2500 zlaťáků a dostala jsem prd :-)
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Naštvalo mne, že tak důležitá informace, jako je čas odstávky serverů, nepadl třeba 24 hodin předem, aby mělo možnost dozvědět se to co nejvíce z hráčů. Že se takovou informaci dozvídám úplnou náhodou, a to ani ne od těch, kdo k tomu mají kompetenci, a to až večer po 22h. Žel se to většina nedozvěděla.
    Jsou mnozí, kteří už šli spát, a doufali, že zítra dopoledne či v poledne si něco na farmě podělají. A další skupina lidí třeba nahání ještě dobrodružství na vysoké úrovni, strávili u toto mnoho času, a zítra plánovali to dodělat. Ale nemohou.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo mne, že tak důležitá informace, jako je čas odstávky serverů, nepadl třeba 24 hodin předem, aby mělo možnost dozvědět se to co nejvíce z hráčů. Že se takovou informaci dozvídám úplnou náhodou, a to ani ne od těch, kdo k tomu mají kompetenci, a to až večer po 22h. Žel se to většina nedozvěděla.
    Jsou mnozí, kteří už šli spát, a doufali, že zítra dopoledne či v poledne si něco na farmě podělají. A další skupina lidí třeba nahání ještě dobrodružství na vysoké úrovni, strávili u toto mnoho času, a zítra plánovali to dodělat. Ale nemohou.

    Jak kompetenci? Věř tomu nebo ne, jakožto moderátor mám kompetenci vám zde předávat oficiální oznámení :flushed:

    O odstávce jste byli informování dva dny předem v tomto oznámení právě na základě mého požadavku, abyste o odstávce byli informováni co nejdříve:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/175203/oznameni-presun-serveru-a-dlouha-odstavka-21-3-2018.

    Odhad je 6 hodin, pracovní doba v GGS 8 hodin (9-17), takže začátek logicky mohl být očekáván mezi 9-11.

    Doporučuji přečíst si dané oznámení, i část ohledně možné kompenzace po dokončení odstávky pro probíhající události.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 21.03.2018
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo mne,...

    Jak kompetenci? Věř tomu nebo ne, jakožto moderátor mám kompetenci vám zde předávat oficiální oznámení :flushed:

    O odstávce jste byli informování dva dny předem v tomto oznámení právě na základě mého požadavku, abyste o odstávce byli informováni co nejdříve:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/175203/oznameni-presun-serveru-a-dlouha-odstavka-21-3-2018.

    Odhad je 6 hodin, pracovní doba v GGS 8 hodin (9-17), takže začátek logicky mohl být očekáván mezi 9-11.

    Doporučuji přečíst si dané oznámení, i část ohledně možné kompenzace po dokončení odstávky pro probíhající události.
    nemyslela jsem tím tebe Andělko. Myslela jsem GGS. Informace typu: budou odstaveny je OK, a byla včas. Ale konkrétnější čas nezazněl přímo z vyšších míst. Ano, dá se očekávat, že to bude v jejich prac. době, ale ta mi u nich připadá klouzavá, než pevně stanovená. Takže to na mne působilo nejistým časem. A nejsem jediná, kdo "neměl jasno" v konkrétnosti času. Když budu cestovat, tak mi taky nestačí informace o datu, ale potřebuji konkrétní hodinu, abych byla připravena.
     A oznámení jsem četla. 
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Z jakých vyšších míst? Žádný zaměstnanec GGS na českém fóru není.

    Konkrétní čas je jasný stejně vždy až "na poslední chvíli". Včera jsem psala, že plánovaný čas je v 9:00, sami vidíme, že plán se změnil.

    Ale to už je jak kolovrátek.

    Co mě dnes naštvalo? Došlo mi kafe! Jak dnešek přežiju, to tedy nevím :weary:
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Dnes mě přinejmenším nepotěšilo, že auto, které šlo včera do servisu a mělo jít rovnou na technickou, šlo na technickou až dneska a ještě pořád ho nemám! :(:'(
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Nesmierne ma naštvalo že zo spolku odišiel a prestal hrať ďalší dobrý a dlhodobý  hráč,lebo už nevládze neustále súťažiť...človek stratí chuť  chodiť na farmu, lebo je to len súboj,drina a makačka...dokedy nás budete zbombardovať skoro nesplniteľnými úlohami? 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Dnes mě naštvala nová podoba odměn v Soutěži spolků. Nejsem sama :-). Přidali nám do odměn zbrusu nové dekorace a za to sebrali mnoho jiných zajímavých odměn, pro které se hráč snažil, i když nedosáhl až na vrchol.
    Dobře, pánové, i když doufám, že své dílo ještě přehodnotíte, přijímám vaší výzvu. Jsem hráč ( i když si to někteří nemyslí :-) ) a poměrně hodně platící a dekorace sbírám. Nezbude mi proto, než se pokusit je získat, ale jen jednou :-). Nakonec to bude vaše škoda.  
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Dnes me nastavalo,ze opet  sebrali vcelku dobre odmeny ze spolkovych soutezi a vymenili za vskutku smesne odmeny.Po dlouhe dobe kdy vse klapalo bez problemu hraci si nestezovali a hrali si na pohodu a klidek se udela zmena v odmenach a je opet zle.Jako pripada mi to jako vysmech pro nas vsechny., Hraci se snazi a na konec dostanou jako odmenu napr. obyc krmivo pro osliky ci smesnou povolenku na dolary:-))))) Za me a cely muj spolek palec dolu!!! To ze zas predvedli.....
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    Odměny ve spolkovce jsou velice mizerné,nebojím se napsat,trapné.A to mne opravdu naštvalo,protože mám pocit,že si z nás někdo dělá srandu.Myslím si,že není o co stát a snad to někomu dojde,že většina spolků nebude mít ani třetinu bodů,které běžně v soutěžích nahraje.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Byla bych ráda, kdybyste obdobné komentáře směřovali do tohoto diskuzního vlákna:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/175293/diskuze-k-aktualizace-26-3-2018-nove-odmeny-a-prodlouzena-odstavka#latest.

    Díky.
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    ahoj dnes mě totál naštvalo,že dal nemůžu pokračovat v rychlostním režimu UFO!dostala jsem dekoraci za udělanej 5.úkol a dál mě to nepustí,i když do konce akce zbývá 38 hodin!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MáriaB. (CZ1) napsal(a):
    ahoj dnes mě totál naštvalo,že dal nemůžu pokračovat v rychlostním režimu UFO!dostala jsem dekoraci za udělanej 5.úkol a dál mě to nepustí,i když do konce akce zbývá 38 hodin!!
    Protože jsi nebyla dostatečně rychlá a všechna volná místa pro plnění úkolu už jsou obsazena. Tak rychlostní výzvy fungují.

    Co mě naštvalo a nejen dnes.. ten o2 internet :rage:
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Dnes mně štve to,že mi to jede naprosto pomalu a to už jsem udělal všechno možné a navíc po kliknutí myší mi to za chvilku  odklikne podruhé zcela samo,vytáčí mně to.Jinde mi to nedělá,myš je v naprostém pořádku a na noťasu ten stejný problém i bez myši.Já nevím komu jsem co udělal,ale přestává mně to bavit hrát.
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    upraveno 28.03.2018
    uz ani neviem, ci ma tu nieco stve, alebo nestve.. ide to tu paradne dole vodou.. resp. dolu vodopadom.... a to nemyslim ako vtip.... ale kto chcem kam, pomozme mu tam.... sa hovoríííí...
    kazda novinka - ubohe pokusy hrajuce na city a nervy a ------ len na ukor hracov.... uz sa nebudem opakovat.. ze hra  takto nema buducnost.... a ked nieco napisete na forum, moderatorka to otočí tak, ako sa jej to hodí, alebo ako je mozno za to motivovana...... aby to tak robila....
    ze to prestava bavit cim dalej viac a viac ludi ----- je pomaly statisticky dokazatelnejsie ako tie trapne statistiky, kolko hracov a fariem pribudlo na jednotlivych serveroch.....
    technicky je to horsie, motivacne je to horsie, akoby niekomu tieklo do topanok a chcel z posledneho vyzmykat maximum --- po nas potopa...... aaaaaaaaaaaaaaaa, uz sa opakujem... heheh... 
    bavte sa hrou!!!!!! oni sa bavia /s/ nami.... :D
  • Farmář Kamil (CZ1)Farmář Kamil (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj, mě teď zrovna štve, že nemůžu najít poslední velikonoční vajíčko. Podle mě tam ani není. Zlaťáky nedám, sám mám málo.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Koukej - hledej - zvětši zobrazení
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 30.03.2018
    tak toto je už  drzosť čo spravili tí  hajzlíci, sú aj iné  slova na ich adresu. stavebný slot šikana na hráčov.
    a dnes čo spravili, to je už chrapúnstvo, architekt (mayska) končí o hodinu skôr  ako  ms svetové a škola. to je  úmyselne aby hráči nemohli využiť skrátený čas na  vylepšenie.



    p.s.:  ak toto vymažeš, svedčí o tom na ktorej strane si.  screen mam  príspevku
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    je perfektní, jak se hráčům umožňuje využívat všechny výhody, které se naskytnou. Vylepšit už to fakt nejde! Prima práce, jen tak dál.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj,

    logika jde mimo, střílíme od boku, hra by byla nevyvážená, naštvalo mě, že vyplením sklady a navýším obchod na květince a ono ouha, architekt ukončil práci. Už odpočívá, jsou svátky jara.

    Přeji Velikonoce prožité v klidu a pohodě, rozčilovat se s hrou nemá cenu.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 31.03.2018


    to fakt si robia z nás  srandu tí ***,  toto čo je za odmena. dobré veci zoberú a ***dajú. krmivo si každý vyrobí sám, nepotrebuje na  4 600 000  bodov.


    a ešte pridávam ďalšie  úžasne  odmeny, ktoré sa  dajú  vyrobiť bez problémov




    edit: smazání vulgarit (black-.-angel)


    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    mňa najviac iritujú tie body potrebné na tú cenu. kedysi bývala za 1 200 000 bodov zlatá licencia, teraz mokré krmivo pre prasce... a ešte k tomu(aby toho nebolo málo) 40 kusov.... to vyrobím za 4 minúty, a aj to preháňam!!! aj na eng fóre sú riadne rozzúrení hráči.
  • BACARAT (CZ1)BACARAT (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 31.03.2018
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    je perfektní, jak se hráčům umožňuje využívat všechny výhody, které se naskytnou. Vylepšit už to fakt nejde! Prima práce, jen tak dál.
    Ty si V...,*** co se dá.Mělo by se vrátit staré vedení hry

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 31.03.2018
    BACARAT (CZ1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    je perfektní, jak se hráčům umožňuje využívat všechny výhody, které se naskytnou. Vylepšit už to fakt nejde! Prima práce, jen tak dál.
    Ty si V...,*** co se dá.Mělo by se vrátit staré vedení hry
    Ale vždyť to myslel ironicky. :D

    edit: smazání vulgarity v citaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, velice mě štve, když hráč hodnotí toho druhého co napsal. Píši za sebe a každý můžeme mít jiný názor na stejnou věc. Nejsem s hrou taky spokojená, ale rozumím ironickému psaní.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 01.04.2018
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    je perfektní, jak se hráčům umožňuje využívat všechny výhody, které se naskytnou. Vylepšit už to fakt nejde! Prima práce, jen tak dál.
    "SPAM"? toto už je cílená likvidace! Ale ať toto dělá kdokoli, zřejmě jej těší, že ty, kdo se mu nehodí do krámu takto neustále označuje, a napadá! Alles gut. 

    tu už fakt někomu šibe! Ten komentář byla zloba nad tím, že člověk by rád využil zkrácenou výstavbu, ale nemůže, protože je to šibalsky puštěné tak, aby to nešlo stihnout s architektem.
    Takže spam? opravdu přeji tomu člověku plnou nůši zdravého rozumu!! Ale komu není shůry dáno, v apatice nekoupí. A že to někoho baví? kdo si hraje, nezlobí, jen tímto svým neustálým napadáním jednotlivce cíleně poškozuje. 

    edit: sloučení příspěvků - multiposty jsou zakázané! (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.