Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Sbírka dekorací

13»

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vevika15 (CZ1) napsal(a):

    pexi (CZ1)
    -rika1974- (SK1)
    tak ty Koi rybníky jsou nakonec taky dva, mají jiné barvy, jinou hodnotu spokojenosti a i jinou délku trvání stavby, viz. obrázek
    Díky
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    áno sú dve tiež. jeden na 33 a druhý na 10. :)
  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    vevika15
    vidíš už se to vyřešilo stačí se podívat
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    Prijemny neskory vecer, 
    chcem sa opytat, preco vo vezi s dekoraciami na 36 a 37 poschodi sa opakuju niektore dekoracie a aj ked som niektore z nich davnejsie tam ulozila, nie su vysvietene. Vsetko je cierne.
    Dakujem za odpoved
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ria25 (SK1) napsal(a):
    Prijemny neskory vecer, 
    chcem sa opytat, preco vo vezi s dekoraciami na 36 a 37 poschodi sa opakuju niektore dekoracie a aj ked som niektore z nich davnejsie tam ulozila, nie su vysvietene. Vsetko je cierne.
    Dakujem za odpoved
    Jsou to dekorace s vesnickou spokojeností, ty se nadají "odškrtnout" stejně jako ty s klasickou spokojeností, jsou to jednoduše jiné dekorace. A neopakují se, jsou to dekorace z vikingské farmy a farmy polární záře, liší se, byť v malých detailech.
  • slawenka (SK1)slawenka (SK1) Komentářů: 9
    Krasny den prajem, 
    vie mi prosim niekto napisat na akom principe funguje veza s dekoraciami? 
    Ja som si myslela, ze staci ziskanu alebo kupenu dekoraciu postavit na ktorejkolvek farme a potom je mozne ju vo vezi odomknut. Nasledne je vo vezi odomknuta aj po zburani alebo rozobrati u architektky.
    Teraz som si ale vsimla, ze niektore dekoracie, ktore som uz mala odomknute (a medzitym ich mam rozobrate) mi z veze zmizli a su opat tmave. 
    Je tam nejake pravidlo alebo sa jedna o chybu?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    slawenka (SK1) napsal(a):
    Krasny den prajem, 
    vie mi prosim niekto napisat na akom principe funguje veza s dekoraciami? 
    Ja som si myslela, ze staci ziskanu alebo kupenu dekoraciu postavit na ktorejkolvek farme a potom je mozne ju vo vezi odomknut. Nasledne je vo vezi odomknuta aj po zburani alebo rozobrati u architektky.
    Teraz som si ale vsimla, ze niektore dekoracie, ktore som uz mala odomknute (a medzitym ich mam rozobrate) mi z veze zmizli a su opat tmave. 
    Je tam nejake pravidlo alebo sa jedna o chybu?
    Ahoj, žádné dodatečné pravidlo tam není, jakmile jednou dekoraci odemkneš, ve věži by již měla odemčená zůstat napořád.

    O které dekorace konkrétně se jedná?
  • slawenka (SK1)slawenka (SK1) Komentářů: 9
    black-.-angel napsal(a):

    O které dekorace konkrétně se jedná?

    Presla som si vezu a nasla som tieto:
    Big Farm na lade - je vo vezi 2x . Jednu mam odomknutu a druhu nie, takze to je asi v poriadku.
    Jazierko s koi kaprami - tiez je tam 2x. Jedna odomknuta a druha nie. 
    Phileasov balon - bol zamknuty aj napriek tomu, ze ho mam postaveny na gurmanke. Nastastie ho stacilo ulozit do inventara a znova postavit a je znovu odomknuty.
    Znacka predurceneho stastia - mam ju postavenu na hlavnej farme ale vo vezi je zamknuta. Nepomohlo ani jej schovanie do inventara a nasledne postavenie.

    Este zopar je takych, kde som si neni na 100% ista, ci uz boli postavene, tak tie nebudem spominat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    slawenka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    O které dekorace konkrétně se jedná?

    Presla som si vezu a nasla som tieto:
    Big Farm na lade - je vo vezi 2x . Jednu mam odomknutu a druhu nie, takze to je asi v poriadku.
    Jazierko s koi kaprami - tiez je tam 2x. Jedna odomknuta a druha nie. 
    Phileasov balon - bol zamknuty aj napriek tomu, ze ho mam postaveny na gurmanke. Nastastie ho stacilo ulozit do inventara a znova postavit a je znovu odomknuty.
    Znacka predurceneho stastia - mam ju postavenu na hlavnej farme ale vo vezi je zamknuta. Nepomohlo ani jej schovanie do inventara a nasledne postavenie.

    Este zopar je takych, kde som si neni na 100% ista, ci uz boli postavene, tak tie nebudem spominat.
    Proto jsem se ptala které :) Big Farm na ledě, jezírko s kapříky koi i ukazatel štěstí tam jsou se stejným názvem dvě dekorace, ale s mírně jiným vzhledem a jinými hodnotami. Musela bys mít obě, aby byly obě odemčené.

    A balón byl do věže přidán o kapku později, na to však právě pomůže uložení a znovu postavit na farmu.

    Jinými slovy je tedy vše v pořádku.
  • slawenka (SK1)slawenka (SK1) Komentářů: 9
    Dakujem :)
  • essinka (CZ1)essinka (CZ1) Komentářů: 1

    Dobrý den,

    možná napíši úsměvný dotaz, ale když je to HRA, tak si ji prostě užívám :-). Pročítala jsem si Vaše odpovědi  k sbírkovým předmětům a mezi časté odpovědi patřila také taková, že si "můžeme dekoraci prohlédnout ve vyšším rozlišení". Ano, s tím souhlasím. Mám excelový seznam všech předmětů, abych si je mohla prohlížet abecedně v případě zvolení dekorace během soutěží. U každé dekorace mám uvedené patro i úroveň dekorace. A nyní k tomu "úsměvnému" dotazu :-).

    Ve věži mám akvárium úrovně 2. Během dalších soutěží s rybičkami jsem obdržela akvárium úrovně 7. Ráda bych ho vyměnila za to s vyšší hodnotou, ale bohužel, ve věži zůstává pořád ta dvojka. Možná mi odpovíte, že je to jedno, že dekoraci tam mám, ale....když je to ta HRA a když si ji chceme užívat. Hm?

    Každopádně díky za jakoukoli odpověď. Ještě podotknu, že se také připojuji k těm, kteří by rádi obdrželi za naplněné patro nějakou virtuální figurku :-). Žádné patro zatím plné nemám, ale co není, může být :-).

    Přeji hodně všeho dobrého.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    essinka (CZ1) napsal(a):

    Dobrý den,

    možná napíši úsměvný dotaz, ale když je to HRA, tak si ji prostě užívám :-). Pročítala jsem si Vaše odpovědi  k sbírkovým předmětům a mezi časté odpovědi patřila také taková, že si "můžeme dekoraci prohlédnout ve vyšším rozlišení". Ano, s tím souhlasím. Mám excelový seznam všech předmětů, abych si je mohla prohlížet abecedně v případě zvolení dekorace během soutěží. U každé dekorace mám uvedené patro i úroveň dekorace. A nyní k tomu "úsměvnému" dotazu :-).

    Ve věži mám akvárium úrovně 2. Během dalších soutěží s rybičkami jsem obdržela akvárium úrovně 7. Ráda bych ho vyměnila za to s vyšší hodnotou, ale bohužel, ve věži zůstává pořád ta dvojka. Možná mi odpovíte, že je to jedno, že dekoraci tam mám, ale....když je to ta HRA a když si ji chceme užívat. Hm?

    Každopádně díky za jakoukoli odpověď. Ještě podotknu, že se také připojuji k těm, kteří by rádi obdrželi za naplněné patro nějakou virtuální figurku :-). Žádné patro zatím plné nemám, ale co není, může být :-).

    Přeji hodně všeho dobrého.

    Ahoj, dekorace ve věži jsou "podle grafiky", ne podle hodnot. Zaměnit tam stejnou dekoraci s jinými hodnotami opravdu nijak nelze.
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    black-.-angel napsal(a):
    slawenka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    O které dekorace konkrétně se jedná?

    Presla som si vezu a nasla som tieto:
    Big Farm na lade - je vo vezi 2x . Jednu mam odomknutu a druhu nie, takze to je asi v poriadku.
    Jazierko s koi kaprami - tiez je tam 2x. Jedna odomknuta a druha nie. 
    Phileasov balon - bol zamknuty aj napriek tomu, ze ho mam postaveny na gurmanke. Nastastie ho stacilo ulozit do inventara a znova postavit a je znovu odomknuty.
    Znacka predurceneho stastia - mam ju postavenu na hlavnej farme ale vo vezi je zamknuta. Nepomohlo ani jej schovanie do inventara a nasledne postavenie.

    Este zopar je takych, kde som si neni na 100% ista, ci uz boli postavene, tak tie nebudem spominat.
    Proto jsem se ptala které :) Big Farm na ledě, jezírko s kapříky koi i ukazatel štěstí tam jsou se stejným názvem dvě dekorace, ale s mírně jiným vzhledem a jinými hodnotami. Musela bys mít obě, aby byly obě odemčené.

    A balón byl do věže přidán o kapku později, na to však právě pomůže uložení a znovu postavit na farmu.

    Jinými slovy je tedy vše v pořádku.
    Nepovedala by som he je vsetko v poriadku. A co ta znacka predurceneho stastia? mne ju tiez nechce pridat do veze ako postavenu a to som ju nedavno stavala na kazdej farme aj schovala nanovo postavila a nic. Mam ich postavenych aspon 6 a aj tak ju mam neodomknutu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    slawenka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    O které dekorace konkrétně se jedná?

    Presla som si vezu a nasla som tieto:
    Big Farm na lade - je vo vezi 2x . Jednu mam odomknutu a druhu nie, takze to je asi v poriadku.
    Jazierko s koi kaprami - tiez je tam 2x. Jedna odomknuta a druha nie. 
    Phileasov balon - bol zamknuty aj napriek tomu, ze ho mam postaveny na gurmanke. Nastastie ho stacilo ulozit do inventara a znova postavit a je znovu odomknuty.
    Znacka predurceneho stastia - mam ju postavenu na hlavnej farme ale vo vezi je zamknuta. Nepomohlo ani jej schovanie do inventara a nasledne postavenie.

    Este zopar je takych, kde som si neni na 100% ista, ci uz boli postavene, tak tie nebudem spominat.
    Proto jsem se ptala které :) Big Farm na ledě, jezírko s kapříky koi i ukazatel štěstí tam jsou se stejným názvem dvě dekorace, ale s mírně jiným vzhledem a jinými hodnotami. Musela bys mít obě, aby byly obě odemčené.

    A balón byl do věže přidán o kapku později, na to však právě pomůže uložení a znovu postavit na farmu.

    Jinými slovy je tedy vše v pořádku.
    Nepovedala by som he je vsetko v poriadku. A co ta znacka predurceneho stastia? mne ju tiez nechce pridat do veze ako postavenu a to som ju nedavno stavala na kazdej farme aj schovala nanovo postavila a nic. Mam ich postavenych aspon 6 a aj tak ju mam neodomknutu.
    Záleží, jakou máš. Tu ve 27. patře je možné pořídit v bleskových a oblíbených nabídkách za dolary a nemá spokojenost:




     Ta ve 33. patře byla např. v nabídce u Omara, šlo ji pořídit za zlaté a má spokojenost:



  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    black-.-angel napsal(a):
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    slawenka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    O které dekorace konkrétně se jedná?

    Presla som si vezu a nasla som tieto:
    Big Farm na lade - je vo vezi 2x . Jednu mam odomknutu a druhu nie, takze to je asi v poriadku.
    Jazierko s koi kaprami - tiez je tam 2x. Jedna odomknuta a druha nie. 
    Phileasov balon - bol zamknuty aj napriek tomu, ze ho mam postaveny na gurmanke. Nastastie ho stacilo ulozit do inventara a znova postavit a je znovu odomknuty.
    Znacka predurceneho stastia - mam ju postavenu na hlavnej farme ale vo vezi je zamknuta. Nepomohlo ani jej schovanie do inventara a nasledne postavenie.

    Este zopar je takych, kde som si neni na 100% ista, ci uz boli postavene, tak tie nebudem spominat.
    Proto jsem se ptala které :) Big Farm na ledě, jezírko s kapříky koi i ukazatel štěstí tam jsou se stejným názvem dvě dekorace, ale s mírně jiným vzhledem a jinými hodnotami. Musela bys mít obě, aby byly obě odemčené.

    A balón byl do věže přidán o kapku později, na to však právě pomůže uložení a znovu postavit na farmu.

    Jinými slovy je tedy vše v pořádku.
    Nepovedala by som he je vsetko v poriadku. A co ta znacka predurceneho stastia? mne ju tiez nechce pridat do veze ako postavenu a to som ju nedavno stavala na kazdej farme aj schovala nanovo postavila a nic. Mam ich postavenych aspon 6 a aj tak ju mam neodomknutu.
    Záleží, jakou máš. Tu ve 27. patře je možné pořídit v bleskových a oblíbených nabídkách za dolary a nemá spokojenost:




     Ta ve 33. patře byla např. v nabídce u Omara, šlo ji pořídit za zlaté a má spokojenost:



    Ahaaaa, dakujem, tak tu druhu (uz vidim, cervene kvietky, modre kvietky :)) mat nikdy ani nebudem, jedine ze by sa dala vytocit v santovom kolese :)
  • kačátko (CZ1)kačátko (CZ1) Komentářů: 8
    Ahoj, ráda bych se optala kde najdu soupis dekoraci, ktere se nepočítají do výstavby? tedy, mám ukol mít 36 x objekt : dekorace. )na kvetince) no, mám jich celkem již 27, ale pocita mi to jen 22 deko. Zjistila jsem, že mi to nepocita akvarka. a co dalsiho? Nechce se mi vse uskladnit a postupne zjistovat co se nacetlo a co ne.. jiz jsme to restartovala a znovu se prihlasia (pro pripad ze by s eto pak nacetlo. diky za info. kacka
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Postavila jsem si Bronzovou mistrovskou trofej na hlavní farmě a Stánek s čínskými nudlemi na gurmánské, ale ani jedna dekorace není ve sbírkové věži. Špatně hledám nebo je to chyba ;) ?
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Postavila jsem si Bronzovou mistrovskou trofej na hlavní farmě a Stánek s čínskými nudlemi na gurmánské, ale ani jedna dekorace není ve sbírkové věži. Špatně hledám nebo je to chyba ;) ?
    bohužiaľ to chyba nie je. Neviem to potvrdiť stopercentne ale ziadne nové dekoracie na otvorenie pridané neboli; tie z MS sú známe už dávno ale pridané nie sú, z nového čínskeho roka takisto nie, čakal som po postavení prasaťa či sa mi otvorí vo veži niečo a nič - takže už je rovno aj zomleté v drvičke nakoľko som akciu vynechal a získal biednu úroveň 2

    kačátko (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, ráda bych se optala kde najdu soupis dekoraci, ktere se nepočítají do výstavby? tedy, mám ukol mít 36 x objekt : dekorace. )na kvetince) no, mám jich celkem již 27, ale pocita mi to jen 22 deko. Zjistila jsem, že mi to nepocita akvarka. a co dalsiho? Nechce se mi vse uskladnit a postupne zjistovat co se nacetlo a co ne.. jiz jsme to restartovala a znovu se prihlasia (pro pripad ze by s eto pak nacetlo. diky za info. kacka
    ťažko pre mňa si zaspomínať na tieto úlohy (lvl.280) ale neviem či to číslo neznamená počet dekorácií bezohľadu na to, či sú rovnaký druh alebo nie. Myslím že to počíta iba "určité" dekorky. Ak nechceš prísť o zaujímavé dekorky ktoré sa chystáš dať na zvyšné farmy tak ti poradím pokiaľ máš dosť stavebného miesta napchať čo najviac kvetinových záhonov miesto tých ktoré nezaratáva. Ich výstavba je krátka a menšie štandardné dekorky nenájdeš + sú lacné. Chápem je to piplačka ale ak sa chceš zbavit týchto úloh je to asi lepšie riešenie ak nemáš doláre na pozemky príp. level
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mne by pro změnu zajímalo, proč se ztrácejí dekorky ve věži. Nebo je to tím, že je nechám rozložit u šrotovačky, tak se jako vymažou? Např. z patra 6 mi odtekl do neznáma Obrovský vodopád, tak ho jedu nanovo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Mne by pro změnu zajímalo, proč se ztrácejí dekorky ve věži. Nebo je to tím, že je nechám rozložit u šrotovačky, tak se jako vymažou? Např. z patra 6 mi odtekl do neznáma Obrovský vodopád, tak ho jedu nanovo.
    Ahoj
    Pokud je dekorace jednou ve věži, neměla by se ztratit. Tak jsem jich rozebrala hodně a zůstaly.
  • he-va (CZ1)he-va (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    ahoj, je možné dekoraci , kterou jsem mela na květinové farmě dostat na hlavní farmu?jestli ano jak prosím
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    To nejde,můžeš jí použít zase jen na květinové farmě.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Mám už menší seznam dekorací, které jsem postavila na některé z hlavních farem (např. fotbalová kráva 2019, moudrý strašák, odpočívající kravička, klidný koi rybník, piknikový stůl) a neobjevily se ve sbírce dekorací na  gurmě. Je to nějaká promyšlená novinka nebo jenom opomenutí? 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Mám už menší seznam dekorací, které jsem postavila na některé z hlavních farem (např. fotbalová kráva 2019, moudrý strašák, odpočívající kravička, klidný koi rybník, piknikový stůl) a neobjevily se ve sbírce dekorací na  gurmě. Je to nějaká promyšlená novinka nebo jenom opomenutí? 
    Ahoj
    Některé jsi asi přehlédla, některé ve věži nejsou. Nejsou tam všechny dekorace.
    Fotbalová kráva a Fotbalová kráva 2019 - patro 62
    Moudrý strašák - patro 28 
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat na Sbírku dekorací. Nemůžu tam najít několik dekorací, jestli je někdo časem doplní. Například: Piknikový stůl
                     Přepychová zahradní houpačka
                     Kamarádi na hraní
                     Ohnivá opice
                     Plážový slunečník
                     Socha vodního tygra.

    Tyto dekorace mám a nemůžu je tam nikde najít. Pak jsem se chtěl zeptat, jestli různé dekorace můžu přesunout i na ostatní farmy, když jsem už tu dekoraci vložil na některou farmu.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat na Sbírku dekorací. Nemůžu tam najít několik dekorací, jestli je někdo časem doplní. Například: Piknikový stůl
                     Přepychová zahradní houpačka
                     Kamarádi na hraní
                     Ohnivá opice
                     Plážový slunečník
                     Socha vodního tygra.

    Tyto dekorace mám a nemůžu je tam nikde najít. Pak jsem se chtěl zeptat, jestli různé dekorace můžu přesunout i na ostatní farmy, když jsem už tu dekoraci vložil na některou farmu.
    Ahoj
    Ve věži dekorací nejsou všechny dekorace, které jsou ve hře.
    Pokud už jsi dekoraci postavil na jedné farmě nemůžeš ji přesunout na jinou farmu. Jedině do údolí dekorací nebo do inventáře dané farmy.

Sign In to comment.