Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 8.3.2018: Rychlostní výzvy, změny v nových tematických událostech a další!"

27

Komentáře

  • Radegarda (CZ1)Radegarda (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    take nemohu leprikona najit-hmmm ,tak nevim,uz hledam od zacatku akce ( asi 4hod.)


  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 09.03.2018
    Ahoj, toto se opět povedlo, nejsem z toho moudrá co dál.Začala jsem na zelené konvici, dělám 3.den 8 500 vosku a dělá se dalších  7 dní
    Post edited by Tak1Player (CZ1) on
  • Radegarda (CZ1)Radegarda (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    wauw-co to mas za akci-no husty

  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Radegarda (CZ1) napsal(a):
    wauw-co to mas za akci-no husty

    Ahoj, jsme ve vlákně rychlostní...., je to hustý, to jsem si dala, nemám ještě vybavené farmy a bez zlatek to nejde.
  • emilibra (SK1)emilibra (SK1) Komentářů: 449
    Leprechaunov žartík je na lúke a Leprechauna nikde nájsť neviem, proste tam nie je... a inak, ako pozbieraním lúky sa žartíku zbaviť neviem.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    emilibra (SK1) napsal(a):
    Leprechaunov žartík je na lúke a Leprechauna nikde nájsť neviem, proste tam nie je... a inak, ako pozbieraním lúky sa žartíku zbaviť neviem.
    Ja ho dneska rano taky nemohla najit. Pak jsem aktualizovala stranku a nasla ho v pohode. Nevim, jestli jsem ho predtim jen prehlizela nebo jestli tam vazne nebyl. Ale kazdopadne mi aktualizace pomohla.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, přidávají nové věci, nedodělané, bez překladu, jen zlatit a hru pěkně zkazili. Nevím kdo toto vymýšlí, tvůrci hry hru nehrají, to už je jasné a vymýšlejí takřka nesplnitelné. Co koho napadne, vloží do hry bez rozmyslu a hráči hraj, hra je přeci zadarmo. Hlavně že mají reklamu. Dekorka v Asii a posypaná sněhem to už je rarita, na farmy se nehodí, bude jak pěst na oko, je velká a vše nové přidané do hry se míjí s logikou.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 10.03.2018
    Oni přidali něco nového mimo těch výzev? ty přece obtížnost nijak neupravily, jen přidaly pro ty nejrychlejší něco navíc. Nebo jsem něco přehlédl dalšího, co bylo přidáno? Nebo se tu nadává na obtížnost jen tak ze zvyku aby se na něco nadávalo? Jako jo, když se kliká na úkol, také mi to zamrzá, to je otravné. Tak na něj neklikám. Psali přece, že opravovat to budou pro příští událost, že za běhu by s tím byly problémy.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 11.03.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Oni přidali něco nového mimo těch výzev? ty přece obtížnost nijak neupravily, jen přidaly pro ty nejrychlejší něco navíc. Nebo jsem něco přehlédl dalšího, co bylo přidáno? Nebo se tu nadává na obtížnost jen tak ze zvyku aby se na něco nadávalo?
    Ahoj, bylo přidáno od podzimu spousty nových věcí, neber za slovo. Obtížnost jsem si vybrala dobrovolně, nenadávám ze zvyku a nejsem sama. Pokud jsi spokojený, prosím, ale nekritizuj druhého názor. Děkuji.

    Ahoj, nechci dělat chytrou, ale začala jsem od zelené konvice, 10 000 mléka, začala jsem sklízet a v úkolu to přibývalo. 2. úkol byl hnůj a třešnové květy. 3. úkol je vosk 8 500.Vše se musí posbírat, zatím nešlo nic dodat.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Upřímně jsem rád, že jsem se nedostal do těch 400"šťastlivců", kteří nadávaj na padání hry(stejně jako kolega ze spolku) a vymýšlejí, jak hru alespoň nějak uhrát. Též jsem byl obšťasten hláškou viz Tak1Player (CZ1).
    Jazyková lokace postrádá alespoň protézu, aby to nějak ukulhala. To nám ta parta vietnamských šiček zase něco ušila horkou jehlou, však záleží na množství, nikoliv na kvalitě a může to mít i visačku od
    Armani Exchange :-D pokud si budete přát. Doufám, že se už nepřidám nějak opožděně k těm 400 roninům na českém serveru, abych nemusel shánět katanu a před zrcadlem nacvičovat seppuku.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nechci dělat chytrou, ale začala jsem od zelené konvice, 10 000 mléka, začala jsem sklízet a v úkolu to přibývalo. 2. úkol byl hnůj a třešnové květy. 3. úkol je vosk 8 500.Vše se musí posbírat, zatím nešlo nic dodat.
    Nic dodávat nebudeš :-) Celkem to jde. S fialkama se to dá, ale zádrhel je vosk a med :-( Alespoň pro mě :-) Tam jsem musela sáhnout do pytlíčku neb ty mé 4 včelíny co mám, jsou jako nic :-)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 10.03.2018
    Každá nová aktualizace a akce přináší zvláštní prvky do hry.

    Chtěla bych se zeptat, "kdo to ví", odpoví. Jak to bude v rychlostní akci s dekorkami. V popisu si to mohu vyložit různě. Za každý úkol 1 tedy sedm, kde skončím, nebo když se akce nedodělá NIC. Děkuji.Jsem asi někde mimo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Každá nová aktualizace a akce přináší zvláštní prvky do hry.

    Chtěla bych se zeptat, "kdo to ví", odpoví. Jak to bude v rychlostní akci s dekorkami. V popisu si to mohu vyložit různě. Za každý úkol 1 tedy sedm, kde skončím, nebo když se akce nedodělá NIC. Děkuji.Jsem asi někde mimo.
    Ahoj.
    Tohle je o tom v oficiálním oznámení : 
    Každá výzva má svou unikátní dekoraci za výhru, společně s dekoracemi s vysokými hodnotami, které obdržíte za dokončení každého úkolu výzvy.

    Dekoraci ale dostanete až na konci události
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Každá nová aktualizace a akce přináší zvláštní prvky do hry.

    Chtěla bych se zeptat, "kdo to ví", odpoví. Jak to bude v rychlostní akci s dekorkami. V popisu si to mohu vyložit různě. Za každý úkol 1 tedy sedm, kde skončím, nebo když se akce nedodělá NIC. Děkuji.Jsem asi někde mimo.
    Na to Ti asi fundovaně odpoví jen moderátorka, ale já si nemyslím, že by byli tak štědří a dali Ti 7 dekorek :-)
    Myslím, že dostaneš tu, na kterou jsi ve hře dosáhla. Podívej se do věže. Jsou tam nová patra a soudím tak podle toho :-)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 11.03.2018
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Každá nová aktualizace a akce přináší zvláštní prvky do hry.

    Chtěla bych se zeptat, "kdo to ví", odpoví. Jak to bude v rychlostní akci s dekorkami. V popisu si to mohu vyložit různě. Za každý úkol 1 tedy sedm, kde skončím, nebo když se akce nedodělá NIC. Děkuji.Jsem asi někde mimo.
    Ahoj.
    Tohle je o tom v oficiálním oznámení : 
    Každá výzva má svou unikátní dekoraci za výhru, společně s dekoracemi s vysokými hodnotami, které obdržíte za dokončení každého úkolu výzvy.

    Dekoraci ale dostanete až na konci události
    Tak tomu právě nerozumím, četla jsem to.

    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Každá nová aktualizace a akce přináší zvláštní prvky do hry.

    Chtěla bych se zeptat, "kdo to ví", odpoví. Jak to bude v rychlostní akci s dekorkami. V popisu si to mohu vyložit různě. Za každý úkol 1 tedy sedm, kde skončím, nebo když se akce nedodělá NIC. Děkuji.Jsem asi někde mimo.
    Na to Ti asi fundovaně odpoví jen moderátorka, ale já si nemyslím, že by byli tak štědří a dali Ti 7 dekorek :-)
    Myslím, že dostaneš tu, na kterou jsi ve hře dosáhla. Podívej se do věže. Jsou tam nová patra a soudím tak podle toho :-)
    Dělat 7x každou akci, ani náhodou. Ano vím, věž si hlídám, každou novinku. Jen jsem se ptala, ale byl to odvážný dotaz, chtít 7 dekorek, že ?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    :-)))) No chtít můžem :-)
  • Pavliczek (CZ1)Pavliczek (CZ1) Komentářů: 19
    Tak to je gól. Hledám leprikona jako vždy v okolí hlavní farmy a najdu ho kde? Na střeše garáže :-) To je vůbec poprvé, co jsem cokoliv schovaného našla v oblasti, která je aktivní (podsvítí se bíle okraj, když se na ni najede).
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    S tím stále přihlašováním a vypisováním někteří hráči se nemůžou přihlásit jelikož si heslo už nepamatuji,tudíž
    přestali hrát a přicházíme o hráče..
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Včera se to stalo spoluhráčce. Ale vyjjímka to není. Mnulý rok jsem měl nějakej předmět na střeše Zálivu sirén a houby ještě v nekoupených pozemcích. Hledej Šmudlo.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Prostě jde celá hra do kelu. Snaží se vydělávat a prodělají. Porůží vše, na co šáhnou.
  • Pavliczek (CZ1)Pavliczek (CZ1) Komentářů: 19
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Včera se to stalo spoluhráčce. Ale vyjjímka to není. Mnulý rok jsem měl nějakej předmět na střeše Zálivu sirén a houby ještě v nekoupených pozemcích. Hledej Šmudlo.
    Tak to je dobré vědět :smile:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Oni přidali něco nového mimo těch výzev? ty přece obtížnost nijak neupravily, jen přidaly pro ty nejrychlejší něco navíc. Nebo jsem něco přehlédl dalšího, co bylo přidáno? Nebo se tu nadává na obtížnost jen tak ze zvyku aby se na něco nadávalo?
    Ahoj, bylo přidáno od podzimu spousty nových věcí, neber za slovo. Obtížnost jsem si vybrala dobrovolně, nenadávám ze zvyku a nejsem sama. Pokud jsi spokojený, prosím, ale nekritizuj druhého názor. Děkuji.
    To není kritika. Součástí aktualizace bylo snížení obtížnosti tématických akcí. Takže pokud se zvýšila, byla by to chyba a docela mě to vyděsilo. Proto se ptám, kde obtížnost rostla.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 10.03.2018
    Takže tu další Asii jsem taky dokončila.Napsalo mi to po dokončení,že jsem se umístila na druhém místě .O 5 hodin později se koukám a už tam to 2 místo nemám .-))))Že by se počítalo s tím,že v případě problémů by se o určité místo hlásilo více lidí ? Tak mi to totiž připadá.Pokud to zmizelo ,není už přehled,kolik lidí na jakém místě bylo.Třeba by se mohlo stát,že by se ozvali 3 nebo 4 hráči,že tam mají 2 místo že ?Takhle nikdo neví ,na jakém místě se umístil a co má vlastně dostat.Ani se už nedivím .
    Post edited by krakatice11 (CZ1) on
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Už potřetí jsem měla skřítka na stejném místě, asi se mi v těch stromech usádlil natrvalo.

     
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    je tu den sv. Patrika,tu událost mám ráda,ale pamatuji si že minulý rok padali i mince z políčka,pročpak tedka nepadají také??? dali jste k tomu i obchodníka s vozikem,kde mužeme za mince nakupovat,ale jak,když je nemáme jak získat??díky za odpověd 
    To si pleteš s událostí Zlatý týden, tam byly mince, viz tento návod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3501139/#Comment_3501139.

    Obchodník je tam momentálně kvůli škole Shinkei-Suijaku, kde jsou mince jako odměna.

    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, toto se opět povedlo, nejsem z toho moudrá co dál.Začala jsem na zelené konvici, dělám 3.den 8 500 vosku a dělá se dalších  7 dní
    Samozřejmě, že začínáš tam, kde je pro postup třeba nejvyšší počet hráčů, který se s každým dalším úkolem snižuje, viz oficiální oznámení.

    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nechci dělat chytrou, ale začala jsem od zelené konvice, 10 000 mléka, začala jsem sklízet a v úkolu to přibývalo. 2. úkol byl hnůj a třešnové květy. 3. úkol je vosk 8 500.Vše se musí posbírat, zatím nešlo nic dodat.
    Vzhledem k tomu, že bylo avizováno, že se jedná o prvek pro zlatící hráče, je to docela logické. Není tam žádný úkol na dodání (který se dá za nákup za dolary velmi rychle přeskočit), pouze na sběr (který lze urychlit pouze zlatými).

    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Chtěla bych se zeptat, "kdo to ví", odpoví. Jak to bude v rychlostní akci s dekorkami. V popisu si to mohu vyložit různě. Za každý úkol 1 tedy sedm, kde skončím, nebo když se akce nedodělá NIC. Děkuji.Jsem asi někde mimo.
    Nevím, co je "1 tedy sedm". Nicméně dekorace by měla být jedna dle toho, kam až se v rychlostní výzvě dostaneš, kolikátý úkol se ti podaří splnit. Každý ze sedmi úkolů má vlastní dekoraci, podle tvé rychlosti pak dostaneš výslednou dekoraci. Kvůli chybě však až po konci události.

    Mařena (CZ1) napsal(a):
    S tím stále přihlašováním a vypisováním někteří hráči se nemůžou přihlásit jelikož si heslo už nepamatuji,tudíž
    přestali hrát a přicházíme o hráče..
    O této změně v přihlašování jsme informovali už na konci ledna, čas na změnu hesla byl dostatečný. Pokud si hráč nepamatuje heslo, pořád má možnost nechat si zaslat nové skrze funkci zapomenutého hesla na přihlašovací stránce.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Oni přidali něco nového mimo těch výzev? ty přece obtížnost nijak neupravily, jen přidaly pro ty nejrychlejší něco navíc. Nebo jsem něco přehlédl dalšího, co bylo přidáno? Nebo se tu nadává na obtížnost jen tak ze zvyku aby se na něco nadávalo?
    Ahoj, bylo přidáno od podzimu spousty nových věcí, neber za slovo. Obtížnost jsem si vybrala dobrovolně, nenadávám ze zvyku a nejsem sama. Pokud jsi spokojený, prosím, ale nekritizuj druhého názor. Děkuji.
    To není kritika. Součástí aktualizace bylo snížení obtížnosti tématických akcí. Takže pokud se zvýšila, byla by to chyba a docela mě to vyděsilo. Proto se ptám, kde obtížnost rostla.
    Nikde, neboj ;)

    Takže tu další Asii jsem taky dokončila.Napsalo mi to po dokončení,že jsem se umístila na druhém místě .O 5 hodin později se koukám a už tam to 2 místo nemám .-))))Že by se počítalo s tím,že v případě problémů by se o určité místo hlásilo více lidí ? Tak mi to totiž připadá.Pokud to zmizelo ,není už přehled,kolik lidí na jakém místě bylo.Třeba by se mohlo stát,že by se ozvali 3 nebo 4 hráči,že tam mají 2 místo že ?Takhle nikdo neví ,na jakém místě se umístil a co má vlastně dostat.Ani se už nedivím .
    To může být jen chyba v zobrazení. Odměnu dostaneš podle dokončeného úkolu, je jedno, kolikátá jsi daný úkol ve výzvě dokončila.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 11.03.2018
    Pokud by někoho zajímala 6. obtížnost rychlostní výzvy, dokázal jsem se do ní právě dostat.


    Přeskočení úkolu vychází na 20 500 zlaťáků.

    1. úkol je 11 700 mléka


  • hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj , tak jsem došla k druhé části Asie . Dalších 7 úkolů, ale třetí úkol v 6. obtížnosti je 10 000 vosku, zase si z nás dělají srandu, to je nesplnitelné. Zklamalo mi to :-( a už na to kašlu, ta dekorace za to nestojí
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 11.03.2018

    "Já su tak štastný."jak řekl František Venclovský,

    že se nemusím lopotit s takovejma nesmyslnejma požadavkama, aby jsem někam doplaval a němglišům dávám řád BSP za rychlé splnění čtvrtletky.

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    tak kto vymyslal toto sa musel s koňom zraziť, tretia uloha v rychlostnej vyzve ked mam nazbierat  8500 vosku a na jeden krat nazbieram 200 ks, to je 43 zberov, kebyze dam max.  co je 9 zberov za den, je to takmer 5 dni,  a to mam tu najmensiu moznu uroven, vedia tam vobec počítať???
    nechcem si ani predstavit najvyssiu narocnost, to musi byt nieco nepredstavitelné.   
  • cenda57 (CZ1)cenda57 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    ??????????hruza-co jste to provedli s tou jinak super hrou asi budou koncit hraci??????
Sign In to comment.