Domů Czech Technické problémy & bugy

Snížení úrovně dobrodruha

felisnigra (CZ1)felisnigra (CZ1) Komentářů: 1
upraveno 04.02.2018 v Technické problémy & bugy
Ahoj,

vylepšili jsme dobrodruhův člun na úroveň 2 a po několika dnech se opět vrátil na úroveň 1. Problém nahlášen a odpověď: nemáme zatím řešení. 

Máte někdo podobný problém?
 
Díky, Lenka

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pokud jste člun neopravovali dost a dosáhl stavu poškození 100%, automaticky se rozpadne a úroveň tak o 1 klesne. To je důvod, proč jsme se u nás ve spolku rozhodli člun zatím nevylepšovat (krom pastviny jediná budova, co nám straší na 1. úrovni, a na pastvině už se skládáme na 2.), máme obavy, že bychom opravy dlouhodobě nemuseli zvládat a odměny na 1. úrovni dobrodruha nám zatím stačí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    felisnigra (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    vylepšili jsme dobrodruhův člun na úroveň 2 a po několika dnech se opět vrátil na úroveň 1. Problém nahlášen a odpověď: nemáme zatím řešení. 

    Máte někdo podobný problém?
     
    Díky, Lenka
    Ahoj, bohužel už se to několikrát stalo, že se vylepšení "nezapočítalo" a úroveň se vrátila na nižší.

    Jedna možnost je neopravování, jak píše Mineas, pokud vám ale z podpory napsali, že je problém nahlášen a nemají řešení, pak se právě jedná o chybu. Stalo se to už mnoha spolkům, pokud se nepletu, zatím vždy pouze u dobroduha, u žádné jiné vesnické budovy. Nicméně někdo jiný než podpora toto nevyřeší.
  • lipo1 (CZ1)lipo1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    chtěl jsem zvýšit úroveň člunu, po splnění dodávek se začalo stavět na úroveň 2, ale po skončení časomíry se člun na 2. úroveň nezvýšil. Chci se zeptat jest-li jsem udělal někde chybu. Děkuji za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lipo1 (CZ1) napsal(a):
    chtěl jsem zvýšit úroveň člunu, po splnění dodávek se začalo stavět na úroveň 2, ale po skončení časomíry se člun na 2. úroveň nezvýšil. Chci se zeptat jest-li jsem udělal někde chybu. Děkuji za odpověď
    Ahoj, obrať se prosím na podporu.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Takže pořád je dobrodruh na 1. úrovni,hlavně,že v tabulce vylepšení jsou zaznamenány výsledky prvních tří nejaktivnějších hráčů,kteří se podíleli na vylepšení na druhou úroveň.To abych si u všeho vedl poznámky, na které máme co úrovni a každej den to kontroloval,abych zjistil o co nás GGS okradlo !!!!! Jo ale můžu si stěžovat na Džibutské podpoře nebo zkusit třeba Svahilskou...že?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Takže pořád je dobrodruh na 1. úrovni,hlavně,že v tabulce vylepšení jsou zaznamenány výsledky prvních tří nejaktivnějších hráčů,kteří se podíleli na vylepšení na druhou úroveň.To abych si u všeho vedl poznámky, na které máme co úrovni a každej den to kontroloval,abych zjistil o co nás GGS okradlo !!!!! Jo ale můžu si stěžovat na Džibutské podpoře nebo zkusit třeba Svahilskou...že?
    Ahoj, pokud nedošlo ke snížení úrovně z důvodu neopravování člunu, kontaktuj prosím podporu.
  • MIELEN (SK1)MIELEN (SK1) Komentářů: 62
    Dobrý deň,

    vylepšili sme mólo na úroveň číslo 2, ale ho stále máme aj po vylepšení na úrovni 1. Ide o nejakú chybu alebo to tak má byť?

    Dopredu ďakujem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MIELEN (SK1) napsal(a):
    Dobrý deň,

    vylepšili sme mólo na úroveň číslo 2, ale ho stále máme aj po vylepšení na úrovni 1. Ide o nejakú chybu alebo to tak má byť?

    Dopredu ďakujem.
    Ahoj, kontaktuje prosím podporu.
  • felisnigra (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    vylepšili jsme dobrodruhův člun na úroveň 2 a po několika dnech se opět vrátil na úroveň 1. Problém nahlášen a odpověď: nemáme zatím řešení. 

    Máte někdo podobný problém?
     
    Díky, Lenka

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)

    Ano, tento problém máme také.
    Vyřešili jsme to po přečtení ostatních příspěvků v této diskuzi tak, že prostě dobrodruha neděláme.
    Jednak, náš spolek může mít 9 členů, ale jsme v něm jen 3, z toho jedna členka aktivní jen jednou za 24 hodin na půl hodiny, teda sami dva to prostě neutáhnem a jednak, pokud stejnak zase úroveň dobrodruha spadne, pak je to jen zbytečně vyhozenej těžce získávanej materiál.
    Tedy ... dobrodruh si může škubnout zadní levou ... ;-)
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud jste člun neopravovali dost a dosáhl stavu poškození 100%, automaticky se rozpadne a úroveň tak o 1 klesne. To je důvod, proč jsme se u nás ve spolku rozhodli člun zatím nevylepšovat (krom pastviny jediná budova, co nám straší na 1. úrovni, a na pastvině už se skládáme na 2.), máme obavy, že bychom opravy dlouhodobě nemuseli zvládat a odměny na 1. úrovni dobrodruha nám zatím stačí.
    Nechápu, že má někdo problém opravit člun. Jakoukoliv úroveň zvládnu opravit i sám. Samozřejmě se musí vylepšovat i továrny. Pokut neopravují alespoň 3, tak i sklad. Ale 1 a 2 chce jen lana, pryskyřici, hřebíky a remízky. A to naplním s jakoukoliv úrovní továren a skladu. Dobrodruh i na 1 vozí deně víc dárků, než je z celé spolkovky, výzvy, nebo sila, když je vždy opraven na nuly. Na 9 plně opraven 2X deně 48 dárků. Ale,když nezvládnete zcela opravit, tak raději doplňujte a vylepšujte továrny.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud jste člun neopravovali dost a dosáhl stavu poškození 100%, automaticky se rozpadne a úroveň tak o 1 klesne. To je důvod, proč jsme se u nás ve spolku rozhodli člun zatím nevylepšovat (krom pastviny jediná budova, co nám straší na 1. úrovni, a na pastvině už se skládáme na 2.), máme obavy, že bychom opravy dlouhodobě nemuseli zvládat a odměny na 1. úrovni dobrodruha nám zatím stačí.
    Nechápu, že má někdo problém opravit člun. Jakoukoliv úroveň zvládnu opravit i sám. Samozřejmě se musí vylepšovat i továrny. Pokut neopravují alespoň 3, tak i sklad. Ale 1 a 2 chce jen lana, pryskyřici, hřebíky a remízky. A to naplním s jakoukoliv úrovní továren a skladu. Dobrodruh i na 1 vozí deně víc dárků, než je z celé spolkovky, výzvy, nebo sila, když je vždy opraven na nuly. Na 9 plně opraven 2X deně 48 dárků. Ale,když nezvládnete zcela opravit, tak raději doplňujte a vylepšujte továrny.
    Zapomínáš, že s každým dalším členem spolku se zvyšuje náročnost opravy dobrodruha. Co je ve 3 hráčích pro jediného snadné je ve 30 hráčích pro jednoho nesplnitelné - kapacita skladu na to ani nestačí.
  • Candy78 (CZ1)Candy78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj, mohl bys mi poradit, v našem Spolku AREKIPA jsme si postavily Dobrodruhuv člun na 2 úroven a za dvě hodiny na to byl zpátky na 1 úrovni, psala jsem na podporu už je to 10 dní, ale žádná změna. Pořád máme 1. úroven Dobrodruhův člnu. Zatím žádná změna nenastala a ani odpovědˇ nepřišla. Pročítala jsem forum, a tento problém mám víc lidí, ale nevim jestli mě zaregistrovaly, že mám taky tento prolém. Chtěla bych zpátky Dobrodruhuv člun 2 úrovně, trvalo nám dlouho než jsme ho postavily.  Co bym měla ješte udělat, aby dostala náš člun zpět? zdraví Candy78
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mohl bys mi poradit, v našem Spolku AREKIPA jsme si postavily Dobrodruhuv člun na 2 úroven a za dvě hodiny na to byl zpátky na 1 úrovni, psala jsem na podporu už je to 10 dní, ale žádná změna. Pořád máme 1. úroven Dobrodruhův člnu. Zatím žádná změna nenastala a ani odpovědˇ nepřišla. Pročítala jsem forum, a tento problém mám víc lidí, ale nevim jestli mě zaregistrovaly, že mám taky tento prolém. Chtěla bych zpátky Dobrodruhuv člun 2 úrovně, trvalo nám dlouho než jsme ho postavily.  Co bym měla ješte udělat, aby dostala náš člun zpět? zdraví Candy78
    Ahoj
    Pokud jste molo (člun) vylepšili na 2. úroveň a zároveň loď i opravovali, když připlula k molu nezbývá nic jiného než napsat na podporu. Odpovědi posílají, někdy ale spadnou do hromadných nebo do spamu. Tak si projdi všechno v emailu. Pokud nic není napiš znovu.

    Jestli jste jen vylepšili lvl mola ale člun vůbec neopravovali, lvl klesne zpět.
Sign In to comment.