Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 27.2.2018: Celosvětové mistrovství IV a změna cookies"

13

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683


    Zadruhé - ač na výše popsanou úvahu má GGS plné právo - konekonců jen brání zdroj svých příjmů - je to jen a jen další potvrzení toho, jak diletantsky je tato hra vyvíjena. Za poslední rok je to minimálně čtvrtý prvek (volné moře, vesnická liga, nové události na gurmě a kytce, teď toto), který někdo geniálně vymyslel a následně čelí zjištění, že jeho dopad do hry je buď natolik zásadní, že mění celý její koncept nebo je tam naopak úplně k ničemu a hráči ho ignorují.
     A to není o chybách, to je o naprostém nepochopení mentality hráčů a jejich přístupu ke hře. O celkovém nepochopení toho, kdo, jak a proč tu hru hraje.Tohle je na tom to nejstrašnější....a (jak jsem psal mockrát dříve) zároveň to nejsmutnější. :/


    Myslím, že lépe to ani nešlo shrnout. A proto budu stále tvrdit, že z vývojářů tuto hru nikdo nehraje, jinak by tam musel po TP uštvaný kolega druhému několikrát otistnout qwerty do tváře a zjistit, zda je monitor pevnější než jeho lebka, jako poděkování, za další zábavné rozšíření hry. A jelikož krimizprávy a bulvár mlčí....
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    Navíc byl upraven výpočet mincí, aby bylo rozdělení trochu rovnoměrnější, čili navýší množství, které získávají hráči na nižších pozicích a mírně sníží množství těch nejlepších.

    a toto ma byt čo, aby bolo niekomu krátené a druhému na úkor lepšej farmy pridané. Nielen že vložili do toho doláre a zlatky, ale  tí čo hrajú vďaka nim budu mat ešte aj výhody.

    tak toto mohol  vymyslieť len  ten  čo má  IQ hupacieho koňa.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 27.02.2018
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Musím ale říct, že je vtipné, jak se tu neplatící hráč (rozuměj, ti, kdo nekupují zlato) navážejí do platících. Protože pro platící nebyl vůbec žádný problém pořídit draků více, zatímco kdo zlato nekupuje neměl na toto prakticky šanci. Opravdu si myslíte, že odebráním jakékoliv výhody hráčům, co hru financují za peníze z vlastní kapsy, se něco vyřeší? Pokud by k tomu došlo, poškodí to všechny, jelikož pokud ti, kdo kupují zlato, kupovat přestanou, dopad za ztráty GGS odnese hra jako celek. A to GGS velmi dobře ví.
    A to nám neplatícím je jedno. Klidně ať si jdou do fronty, rozumněj Německé fronty na ÚP.
    Bedny žní nebyly za zlato, ale za hru a snahu a hlavně za to že jsem si už tři kola celosvětového mistrovství nic nekoupily a šetřily.
    Té frontě nerozumím, ale ve věci beden se určitě shodneme - to byla odměna skutečně zajímavá a užitečná pro každého a chápu, že šetřit na ni mělo pro tebe smysl. Však jsem sám psal výš, že zrovna tohle je asi největší rána, jelikož draci jsou mimo spolkovku na draka, ale tohle by ocenil každý a vždy. Velká škoda a mrzí mě, že hráči, co třebas první mistrovství ani nezažili a při druhém byli na nízkém levelu a neměli šanci už teď nemají naději je získat. Jako jo, je jasné, že odměny se v mistrovství budou časem měnit, hra se vyvíjí a koncepční přístup se mění, ale zrovna tohle byla ohromná výhoda a všechny, kdo ji propásli, to bude hodně mrzet. Týká se to i většiny hráčů mého spolku, naneštěstí.

    henriette (CZ1) napsal(a):
    Jsem platící hráč celkem slušně a pravidelně , nepídím se po cizích dracích , chci si koupit svého, ve hře byl a já na něj šetřím ,tak se pořád nesnaž dělat obhájce GGS  ,nejsi v tom dobrej .Ale věřím ,že bude ve výhodných nabídkách  za 600 000 zlatek ve slevě :smiley: takže závěr , drak se líbil tož ho zdražíme  už je to trapné
    Hele, nevím, jak dlouho hraješ, ale změny v odměnách se dělaly a dělají a dělat budou. Všem platícím hráčům jsem záviděl, jelikož mince mistrovství šly i nějaký čas po mistrovství koupit za zlatky. Jenže na to, co jsem chtěl (a chci) získat já bych musel zlato koupit a nemálo. Nešel jsem do toho, i když mi bylo jasné, že odměna, kterou chci, být v mistrovství příště nemusí. To jsme přece museli vědět všichni, že se změny udělat mohou, nebo se může celé mistrovství překopat a fungovat úplně jinak. Nikdo nám přece neslíbil, že bude ve hře něco vždy fungovat stejně jako teď. A ani neslíbí.

    Bránit právo firmy, které hra patří, ji rozvíjet a měnit nemusím. To mají prostě na základě vlastnictví té hry. Takže netuším, kde u mě vidíš nějakou snahu o něco tak zbytečného. Pokud zlato máš, draka koupit šlo. Nebyl to problém. Nekoupit jej a čekat byl hazard, který nevyšel. Nu, u hry tohoto typu s tím musíme počítat. Pokud si na mně chceš vylévat zlost, klidně, já to snesu. Pokud se budeš pak cítit líp, proč ne.

    Osobně doufám, že nás maličko překvapí a po vyhození části věcí z obchůdku s odměnami přidají i nějaké nové, aby hráči měli pocit, že to byla výměna něco za něco a ne jen škrtání. To by byl alespoň nějaký drobný kompromis, v který doufám, a snad nezůstane jen u dolu :)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    Navíc byl upraven výpočet mincí, aby bylo rozdělení trochu rovnoměrnější, čili navýší množství, které získávají hráči na nižších pozicích a mírně sníží množství těch nejlepších.

    a toto ma byt čo, aby bolo niekomu krátené a druhému na úkor lepšej farmy pridané. Nielen že vložili do toho doláre a zlatky, ale  tí čo hrajú vďaka nim budu mat ešte aj výhody.

    tak toto mohol  vymyslieť len  ten  čo má  IQ hupacieho koňa.
    Také nad tím dumám :-)) Co tím chtěl básník říct a co tím sleduje :-))
    Napadá mě snad jen to, že byl upraven koeficient výpočtu tak , aby více odpovídal možnostem hráče docílit úspěchu :-) Pro hráče na nižších pozicích je to pracnější než pro ty co jsou " nejlepší " :-))) Pro ty je to asi brnkačka :-)))
    Možná by bylo lepší, kdyby si tato sdělení nechali raději pro sebe. Jen to dělá další "zlou krev".
    Některé myšlenkové pochody jsou pro mě těžko pochopitelné :-)

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jo, tak s tím souhlasím. Stejně nám nikdo neřekne, jak to konkrétně funguje, tak bych o úpravě přidělování mincí z mistrovství také raději nevěděl. I když na druhou stranu, pokud to bude patrné, jistě by zas po prvním týdnu vznikla panika a chaos okolo toho, jak to, že z tohohle mistrovství je mincí méně než z minulých dvou :D No, ono to možná bude i tak...
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Ja budem teraz vyzerať ako zradca ale mne je fakticky fuk či draka zoberú alebo nie, vedel som, že šetriť by som potreboval tak dlho až by mi to prišlo, že to vlastne ani nestojí zato aj keď by som ho pravdepodobne už mohol mať radšej som si kupil bedne a tropický chliev a nejaký bordel zo vzhľadov (podľa reakcie ostatných). A tí čo ho majú nech si ho užijú, M serverov mám rád ale ten mesiac mi príde dosť šialený, že toho mám na konci po krk takže ak sa niekomu nepáči môže si to vyskúšať ďalší mesiac a byť aspoň top ten, na SK dokázali byť na popredných priečkach aj ľudia z malých spolkov pretože chceli aj bez draka je tam parádnych budov až až. Špeciálne kravíny, kurníky, chlievy, sady, červené kačky a iné 
    Chápem že šarkan bol ťahúň ale vecí sa tu menia často a veľa, osobne pri prvom uvedení mi bolo jasné, že táto pomôcka bude na zlobu, a to je vždy problém pri snahe navnadiť hráčov na nové prvky aby to bolo lukratívne ale zároveň aby sa nerozbíjal balans hry, čo sa bohužiaľ stalo a to je smutné na vývoji v GGS - v tomto ohľade súhlasím že títo ľudia nehrajú vlastnú hru, alebo na druhej strane majú problém aj s malou násobilkou čo je v IT sektore trochu na hanbu...
    P.S. nový set odmien v konských pretekov sa mi fakt páči  :*
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.02.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Osobně doufám, že nás maličko překvapí a po vyhození části věcí z obchůdku s odměnami přidají i nějaké nové, aby hráči měli pocit, že to byla výměna něco za něco a ne jen škrtání. To by byl alespoň nějaký drobný kompromis, v který doufám, a snad nezůstane jen u dolu :)
    Už předposlední mistrovství jsem žádala o přidání vzhledů volného výběhu, při minulém i zasněžené vzhledy. Jestli tam ale budou nějaké další úpravy, bohužel nevím, momentálně nemáme CM, takže se mi odpověď zatím získat nepodařilo.

    Pro hráče na nižších pozicích je to pracnější než pro ty co jsou " nejlepší " :-))) Pro ty je to asi brnkačka :-)))
    Možná by bylo lepší, kdyby si tato sdělení nechali raději pro sebe. Jen to dělá další "zlou krev".
    Pak věř, že když jsi hráčem na nižším levelu, toto sdělení naopak chceš slyšet, protože si na to vaše kohorta stěžovala :)

    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Ja budem teraz vyzerať ako zradca ale mne je fakticky fuk či draka zoberú alebo nie, vedel som, že šetriť by som potreboval tak dlho až by mi to prišlo, že to vlastne ani nestojí zato aj keď by som ho pravdepodobne už mohol mať radšej som si kupil bedne a tropický chliev a nejaký bordel zo vzhľadov (podľa reakcie ostatných). 

    P.S. nový set odmien v konských pretekov sa mi fakt páči  :*
    Jsem na tom dost podobně :) Pořád jsem šetřila na bedny, pak mi dlouho chyběla pouhá 1 mince(!) a až jsem měla na kontě dostatek, tak jsem si řekla, že to vlastně za to nestojí, že dám přednost nějaké tematické budově (mými horkými adepty jsou kravíny a kachny) a pak třeba někdy když zbude, budu řešit, co s "drobnými".

    Ad PS - mně se líbí srnečky, jsou ťuťu :heart::D A vzhled na kachny se mi taky líbí, navíc jsem v předchozích letech dávala velikonoční dekorace právě na gurmánku, tak je třeba opráším a udělám si na farmě pěkné jaro :)
  • Pán (CZ1)Pán (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    JZDman (CZ1) napsal(a):


    Zadruhé - ač na výše popsanou úvahu má GGS plné právo - konekonců jen brání zdroj svých příjmů - je to jen a jen další potvrzení toho, jak diletantsky je tato hra vyvíjena. Za poslední rok je to minimálně čtvrtý prvek (volné moře, vesnická liga, nové události na gurmě a kytce, teď toto), který někdo geniálně vymyslel a následně čelí zjištění, že jeho dopad do hry je buď natolik zásadní, že mění celý její koncept nebo je tam naopak úplně k ničemu a hráči ho ignorují.
     A to není o chybách, to je o naprostém nepochopení mentality hráčů a jejich přístupu ke hře. O celkovém nepochopení toho, kdo, jak a proč tu hru hraje.Tohle je na tom to nejstrašnější....a (jak jsem psal mockrát dříve) zároveň to nejsmutnější. :/


    Myslím, že lépe to ani nešlo shrnout. A proto budu stále tvrdit, že z vývojářů tuto hru nikdo nehraje, jinak by tam musel po TP uštvaný kolega druhému několikrát otistnout qwerty do tváře a zjistit, zda je monitor pevnější než jeho lebka, jako poděkování, za další zábavné rozšíření hry. A jelikož krimizprávy a bulvár mlčí....
    Myslím, že je to velmi trefně řečeno. Zdejší vývojový tým by měl raději odejít a nechat vývoj někomu, kdo dokáže vyvíjet hru. Velmi mi to připomíná český parlament, který také schválí zákon, aby vzápětí dělal v zákoně opravy.
    Musím říci, že ač mne hra baví, přemýšlím o skončení s hrou. Veškeré úpravy a směřování hry, které se poslední dobou dělají jdou proti smyslu samotné hry.
    Co se týče odměn - měnit je v průběhu hry bez předešlého upozornění a dání šance je získat, je špatné. Navíc, ošetření proti "velkému" nákupu od jednoho hráče není zas tak složité. Ale uznávám, že prosté odebrání věcí je ještě jednodušší a nemusí se u toho přemýšlet.
  • Pavliczek (CZ1)Pavliczek (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 28.02.2018
    Tedy skoro se až po té smršti negativních reakcí stydím napsat, ale nedá mi to: juchů - bude zase celosvětové mistrovství :-) Se svým levlem 115 tuhle akci fakt miluju - klikám jako normálně a dostávám odměny navíc. A k tomu ten kalendář, že jo...

  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    ja mam jedneho draka, aj to iba vdaka docasným farmam a moznosti kupit si zetony. cize iba vdaka tomu, ze mám dost casu na hru. stihla som to na poslednu chvilu. keby mi to nevyšlo tiež by som bola naštvaná, takze to chápem. dopracovat sa k tomu bolo teda riadne na dlho, takze si neviem predstavit, ze niekto ich má viac. a ked ich niekto kupuje za realne peniaze a moze si dovolit vyhadzovat peniaze von oknom, tak preco by ich nemohol mať viac?? skor mi pripadá, ze dôvod bol iný, napr. klesajuci zdroj primov. 

  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 28.02.2018
    bože podle toho co čtu to vypada jako hon na čarodejnice ,me osobne draček šumafuk spolkovku jedu bez zlatek, pokud našetřim žetony jdu na kolotoč a nemam povahu čekat rok dva až našetrim na dračka radeji koupim vi veci a mam užitek na farme než nejaka spolkovka kterou všechni nesnašeji a stejne tam cpou zlato ,postavte farmy jen na spolkovku a nepotrebujete dračka :)
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    bože podle toho co čtu to vypada jako hon na čarodejnice ,me osobne draček šumafuk spolkovku jedu bez zlatek, pokud našetřim žetony jdu na kolotoč a nemam povahu čekat rok dva až našetrim na dračka radeji koupim vi veci a mam užitek na farme než nejaka spolkovka kterou všechni nesnašeji a stejne tam cpou zlato ,postavte farmy jen na spolkovku a nepotrebujete dračka :)
    Opatrně ...hon na čarodějnice je zbytečné slovo , já řeším  proč už si nemůžu dráčka koupit  nebo proč jsem to nemohla stihnout nebo ..... je možné farmářům  naznačit ,že něco bude končit  a můžeme  se ještě rozhodnout , takto je to jako  blesk 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    henriette (CZ1) napsal(a):
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    bože podle toho co čtu to vypada jako hon na čarodejnice ,me osobne draček šumafuk spolkovku jedu bez zlatek, pokud našetřim žetony jdu na kolotoč a nemam povahu čekat rok dva až našetrim na dračka radeji koupim vi veci a mam užitek na farme než nejaka spolkovka kterou všechni nesnašeji a stejne tam cpou zlato ,postavte farmy jen na spolkovku a nepotrebujete dračka :)
    Opatrně ...hon na čarodějnice je zbytečné slovo , já řeším  proč už si nemůžu dráčka koupit  nebo proč jsem to nemohla stihnout nebo ..... je možné farmářům  naznačit ,že něco bude končit  a můžeme  se ještě rozhodnout , takto je to jako  blesk 
    Henri na rovinu mistrovstvi beži nejakou dobu a ja mimochodem ani nevedela že nejaky dracek existuje a podle množstvi minci nevim zda ho vubec chci jak řikam radej utratim za neco co mam na projekty nebo trh a dolary pro sebe co vydelam na trhu ,ale ukamenovat Alču jen proto že ma vic dračku nehodlam ja ji do peneženky nekoukam je to jen jeji vec za co utrati real penize jako ja:-))
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    bože podle toho co čtu to vypada jako hon na čarodejnice ,me osobne draček šumafuk spolkovku jedu bez zlatek, pokud našetřim žetony jdu na kolotoč a nemam povahu čekat rok dva až našetrim na dračka radeji koupim vi veci a mam užitek na farme než nejaka spolkovka kterou všechni nesnašeji a stejne tam cpou zlato ,postavte farmy jen na spolkovku a nepotrebujete dračka :)
    Opatrně ...hon na čarodějnice je zbytečné slovo , já řeším  proč už si nemůžu dráčka koupit  nebo proč jsem to nemohla stihnout nebo ..... je možné farmářům  naznačit ,že něco bude končit  a můžeme  se ještě rozhodnout , takto je to jako  blesk 
    Henri na rovinu mistrovstvi beži nejakou dobu a ja mimochodem ani nevedela že nejaky dracek existuje a podle množstvi minci nevim zda ho vubec chci jak řikam radej utratim za neco co mam na projekty nebo trh a dolary pro sebe co vydelam na trhu ,ale ukamenovat Alču jen proto že ma vic dračku nehodlam ja ji do peneženky nekoukam je to jen jeji vec za co utrati real penize jako ja:-))
    hau  hau  ,  já mluvím  o sobě  ,nekoukám na nikoho .......prostě jsem si šetřila na draka ,tot vše 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    henriette (CZ1) napsal(a):
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    bože podle toho co čtu to vypada jako hon na čarodejnice ,me osobne draček šumafuk spolkovku jedu bez zlatek, pokud našetřim žetony jdu na kolotoč a nemam povahu čekat rok dva až našetrim na dračka radeji koupim vi veci a mam užitek na farme než nejaka spolkovka kterou všechni nesnašeji a stejne tam cpou zlato ,postavte farmy jen na spolkovku a nepotrebujete dračka :)
    Opatrně ...hon na čarodějnice je zbytečné slovo , já řeším  proč už si nemůžu dráčka koupit  nebo proč jsem to nemohla stihnout nebo ..... je možné farmářům  naznačit ,že něco bude končit  a můžeme  se ještě rozhodnout , takto je to jako  blesk 
    Henri na rovinu mistrovstvi beži nejakou dobu a ja mimochodem ani nevedela že nejaky dracek existuje a podle množstvi minci nevim zda ho vubec chci jak řikam radej utratim za neco co mam na projekty nebo trh a dolary pro sebe co vydelam na trhu ,ale ukamenovat Alču jen proto že ma vic dračku nehodlam ja ji do peneženky nekoukam je to jen jeji vec za co utrati real penize jako ja:-))
    hau  hau  ,  já mluvím  o sobě  ,nekoukám na nikoho .......prostě jsem si šetřila na draka ,tot vše 
    njn tak maš houby ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Ad PS - mně se líbí srnečky, jsou ťuťu :heart::D A vzhled na kachny se mi taky líbí, navíc jsem v předchozích letech dávala velikonoční dekorace právě na gurmánku, tak je třeba opráším a udělám si na farmě pěkné jaro :)
    Hm tak srnečky nebudou, protože jsem je tam nikde nenašla, takže evidentně jsou za top umístění v diamantové lize, kam můj koník nikdy ani kopýtko nevstrčil :( Ale dle popisu vzhledu na kachny, že patří do jarní sady, to vypadá, že jarních vzhledů bychom mohli mít víc :)
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 02.03.2018
    tak toto si nemôžem nechať  pre seba,

    to už väčšiu kravinu nemohli dať za  24 900 minci. Chcem vidieť, kto si to kúpi, keď je to len na zabratie  miesta
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    tak toto si nemôžem nechať  pre seba,

    to už väčšiu kravinu nemohli dať za  24 900 minci. Chcem vidieť, kto si to kúpi, keď je to len na zabratie  miesta
    a čo to bolo? nebola som pri pc keď "to" tam bolo. dekorka? tým dávajú fešné ceny :naughty:
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 02.03.2018
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    ja myslim, ze uvedene dekoracie, nakolko ich vyhodnost je obrovska, by mali byt ako odmena ponechana v nejakej udalosti, ktora bude zavisiet nie od toho, kto kolko zlata da, ale kto vydrzi zbierat alebo dobre zataktizovat. Cize dostupna sice tazko ale pre kazdeho, kto bude mat dost trpezlivosti. Dopracovat sa k nej bude narocne bez ohladu na zlatenie, cize nehorzi ze dakto nakupi 100 ks, ale stale bude k dispozicii aby sa k nej clovek dajak prepracoval. 


    súhlasím , tak by to bolo ozaj spravodlivé a motivujúce lenže naši vývojári si myslia že pre nás najvzácnejšia odmena je prívesok pre mačku s 0 hodnotou ked že už mačky sme povyhadzovali s fariem.:-)

    drobec9 (SK1) napsal(a):
    Navíc byl upraven výpočet mincí, aby bylo rozdělení trochu rovnoměrnější, čili navýší množství, které získávají hráči na nižších pozicích a mírně sníží množství těch nejlepších.

    a toto ma byt čo, aby bolo niekomu krátené a druhému na úkor lepšej farmy pridané. Nielen že vložili do toho doláre a zlatky, ale  tí čo hrajú vďaka nim budu mat ešte aj výhody.

    tak toto mohol  vymyslieť len  ten  čo má  IQ hupacieho koňa.
    nie len finančná investicia bola väčšia u silných fariem ale aj aktivita , usilovná práca.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Když jsem si prohlédl odměny za mince mistrovsví, tak jsem dospěl k závěru, že opravdu nechci mít na farmě ještě barevněší cirkus, než mám. Když tak bych si vzal do ruky štětku sám. A i kdyby, tak mi pořád chybí japonské a pohádkoturistické vzhledy, které se snažím na GF a KF udržet. Nic, co by mne svou užitečností posadilo na zadek a šetřit? Jo kdo ví, co nám příště nachystají.
  • mrzinka (CZ1)mrzinka (CZ1) Komentářů: 5
    mam dotaz. zrusili jste draka. ale pridali jste tam kacaky který se jede na 40% režim + k tomu dalsi veci. mohl by mi nekdo vystevetlit proc tam je tato nabídka? na 40% se človek dře jak muze vic nez ostatní spolky. tak toto zruste taky.neni to spravedlive vuci lidem kteri se ho ziskali pravem.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    mrzinka (CZ1) napsal(a):
    mam dotaz. zrusili jste draka. ale pridali jste tam kacaky který se jede na 40% režim + k tomu dalsi veci. mohl by mi nekdo vystevetlit proc tam je tato nabídka? na 40% se človek dře jak muze vic nez ostatní spolky. tak toto zruste taky.neni to spravedlive vuci lidem kteri se ho ziskali pravem.
    ten kačák  za 40% tam už bol, ale súhlasím s tebou aby sa zrušil.

    a ešte na margo tích babrákov, spustili ms sveta kalendár je prázdny a hra je pomaly nehrajitelná ale hlavne že mame dekorku za 24900 minci a 8x4 
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Taky jsem si šetřila na bedny a taky utřela nos... drak je mi tedy dost putna... 
    Ale přidávám se k volajícím hlasům po dalších skladovacích prostorách.... mám 8 kravínů (a to zdaleka není mnoho) a když je sklízím, tak minimálně natřikrát a to prostě JE OPRUZ. Stejně tak pohnojené slunečnice a podobně...
    Bedny jsem viděla jako dobré východisko z nouze... nejsou,  nevadí. Ale mohou tedy dát do oběhu něco jiného? Další level toho stroje na skladovací prostory? Třetí stodolu?

    Tropické a cukrové výmysly zase moc nemusím, kousek tuhle kousek tamhle, přijde mi ta farma pak taková neladná... toužím po kompaktním vzhledu a oni prostě nabízejí jen od každého kousek a nejlépe ještě rozdrobeně, na každou ze tří farem něco :-(
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    A než sklidím nasyslené ryby, ten kalendář, co se aktuálně nabízí, je platný? Rybí dřina bude až v druhé části měsíce?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    mrzinka (CZ1) napsal(a):
    mam dotaz. zrusili jste draka. ale pridali jste tam kacaky který se jede na 40% režim + k tomu dalsi veci. mohl by mi nekdo vystevetlit proc tam je tato nabídka? na 40% se človek dře jak muze vic nez ostatní spolky. tak toto zruste taky.neni to spravedlive vuci lidem kteri se ho ziskali pravem.
    A Ty myslíš, že když na něj bude hráč chtít získat mince, aby si ho mohl u obchodnice koupit, tak se nadře méně ? Navíc mu nikdo nepomůže , hraje jen sám za sebe , žádné bonusy si zaplatit nemůže, žádné kolo štěstí a pexeso a co já vím, co ještě mu v tom nepomůže. Já si zase naopak myslím, že je správné, že existuje i jiná cesta , kde i hráči , kteří nejsou zrovna členy velkého spolku, mohou takovou odměnu získat.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Obchod je prakticky zbytečný , všude jen omalovánky plus jedna nesmyslná dekorace  ta mě tedy rozesmála :smiley:
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Technicky ta dekorka tak špatná není. 8x4 a 200BS, to je 6,25 na čtvereček, to není málo. Plus VBS k tomu. Navíc půjde díky své velikosti relativně levně vylepšit. Z běžné hry je podobná dekorka získatelná jedině v číském novém roce nebo na ostrovech. Jiná píseň je ta cena, to se pánové v GGS zase pochlapili 25.000 mincí je práce tak na pět mistrovství - v lepším případě.... čili v reálu je to o ničem.
    To se to dá snáz nahrát od zlatých rybek, to je třetí a poslední místo, kde teď lze urvat kvalitní dekoraci. I když rybky jsou ale v mém osobním žebříčku nejbližší kandidát na další podtrh za strany GGS, protože závěr "...jé, my jsme se zase spletli, vy to hrajete líp, než jsme čekali...a takhle za nic jsme vám dekorace s takovouhle spokojeností dávat nechtěli...." je na snadě.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Já spíš přemýšlím nad tím, proč zrovna " důl ". Asi nebude mnoho hráčů, kteří by si tak velkou dekoraci a tématicky se nijak zvlášť nehodící,  postavili na farmu :-) Ta se tak hodí ke koním, ale tam žádnou postavit nelze. Tak nevím :-) Leda že by pasovala na připravovanou farmu ostrovní :-) Kdo ví, co nás tam na ní čeká :-)
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 03.03.2018

    henriette (CZ1) napsal(a):
    Obchod je prakticky zbytečný , všude jen omalovánky plus jedna nesmyslná dekorace  ta mě tedy rozesmála :smiley:
    Jsou tam i speciální budovy, které dávájí víc než normální budovy.
    ...
    To se to dá snáz nahrát od zlatých rybek, to je třetí a poslední místo, kde teď lze urvat kvalitní dekoraci. I když rybky jsou ale v mém osobním žebříčku nejbližší kandidát na další podtrh za strany GGS, protože závěr "...jé, my jsme se zase spletli, vy to hrajete líp, než jsme čekali...a takhle za nic jsme vám dekorace s takovouhle spokojeností dávat nechtěli...." je na snadě.
    To je přesně důvod, proč je skoro pokaždé hraju ostošest, protože se svým levelem tak hodnotnou dekoraci nikde nezískám a čekám, kdy to GGS zruší. Ale pssst.... B)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    mrzinka (CZ1) napsal(a):
    mam dotaz. zrusili jste draka. ale pridali jste tam kacaky který se jede na 40% režim + k tomu dalsi veci. mohl by mi nekdo vystevetlit proc tam je tato nabídka? na 40% se človek dře jak muze vic nez ostatní spolky. tak toto zruste taky.neni to spravedlive vuci lidem kteri se ho ziskali pravem.
    Tvrzení, že se člověk dře víc jak spolky mě opravdu pobavilo. Získání kačáku ve spolkovce vůbec není o tom, jak se člověk dře, to je o tom, jestli je v tom správném spolku. Troufám si říct, že se ve spolkovkách dřu víc než mnoho hráčů, kteří kačák mají, a přesto kačák nikdy nezískám, protože bych musel zradit svůj spolek a přeběhnout, což považuji za nemorální, i kdyby to bylo na jednu spolkovku. :) To už rovnou můžeme vyházet z obchodu mistrovství vše, co bylo nebo je dostupné jen určité skupině hráčů - a nejspíš zjistíš, že řada vzhledů je dnes mnohem obtáížněji získatelná než nějaký kačák, protože se získat nedají, a uděláme z toho další vesnickou ligu, která nebude nikoho zajímat :D

    Draka zrušili proto, že narušoval rovnováhu herních mechanik. Pokud by kačáky narušovaly rovnováhu hry, musely by se zrušit všude, i ve spolkovce, a ne jen v obchodě, takže opatrně na to, co si přeješ ;-)
Sign In to comment.