Domů Podněty, pochvala a kritika
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

NÁVRH - Náhled lovených ryb [PŘEDÁNO]

Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901

Náhled lovených ryb

Při odeslání lodí na moře v případě již prázdné lovné oblasti (kruhu)
není vidět pro  jaké ryby jsme lodě poslali – nejde o počet ryb ale jen o druhy ryb.

Když pošleme lodě lovit ryby, tak při dlouhých časech rybolovu se lehce zapomene jaké ryby kde lovíme.
Pokud chceme např.  některou z lodí urychlit zlatkama, aby nám přivezla požadované ryby (do otročiny, tržnice …),
chybí nám přehled, která z lodí to vlastně je.

Nad lodí je vidět čas do přistání ale měl by tam být i náhled, pro jaké ryby jsme lodě poslali:

Hlasování: 
Ve třech následujících komentářích můžete hlasovat kliknutím na tlačítko "To se mi líbí"
pro konkrétní možnost. 

Otázka: 
Uvítal/a bys náhled, pro jaké ryby jsi lodě poslal/a?

Možnosti hlasování: 
1.) ANO 
2.) NE 
3.) Je mi to jedno
Post edited by black-.-angel on

Komentáře

• Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901

NE
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901

JE MI TO JEDNO
  • kulomet8 (CZ1)kulomet8 (CZ1) Komentářů: 5
    Ano uvítala nikdy nevím kde co lovím.Jednoduché a přehledné. Super.
    kulomet @ cs 1
  • Cenicienta (CZ1)Cenicienta (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 02.03.2018
    To je super nápad.Víme co sázíme ale jaké ryby lovím ne :-( Velmi bych přidání náhledu ryb v bublině nad lodí přivítala.
    Post edited by Cenicienta (CZ1) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    bolo by to oveľa jednoduchšie, lebo takto si musím rozkliknúť info o kaluži, kde sú zobrazené ryby, ktoré tam boli dostupné. lenže ak som už vylovila jeden druh, a loď loví celkom iný druh, je mi tá informácia aj tak na dve veci
    Borgia SK1 ... Borgia CZ1

• Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    ANO
    Anggee @ cs 1
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 612
    upraveno 02.03.2018
    Jo já vím, že se to už jednou navrhovalo a taky si pamatuji, že to bylo zamítnuto nějakou výmluvou ohledně "že se neví, kolik dovezeš", což vůbec neslouvisí s tím, co lovíš. Na letošních návrhy ohledně rybářů, jsem se bohužel,dostal až po uzaření. Momentálne se excituji  V otázkách a odpovědí: Doky , rybolov...., kde jsem mimo toto upozornil na nesmyslnost rybářských ochran.
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    Uzavírám, pro přidávání návrhů ohledně rybolovu jste měli možnost využít tohoto vlákna. Další návrhy v tuto chvíli přibírány nebudou. Nehledě na to, že už dávno jsem psala, že toto bylo předáno.

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.