Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

NÁVRH - Náhled lovených ryb [PŘEDÁNO]

Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901

Náhled lovených ryb


Při odeslání lodí na moře v případě již prázdné lovné oblasti (kruhu)
není vidět pro  jaké ryby jsme lodě poslali – nejde o počet ryb ale jen o druhy ryb.

Když pošleme lodě lovit ryby, tak při dlouhých časech rybolovu se lehce zapomene jaké ryby kde lovíme.
Pokud chceme např.  některou z lodí urychlit zlatkama, aby nám přivezla požadované ryby (do otročiny, tržnice …),
chybí nám přehled, která z lodí to vlastně je.

Nad lodí je vidět čas do přistání ale měl by tam být i náhled, pro jaké ryby jsme lodě poslali:

 

Hlasování: 
Ve třech následujících komentářích můžete hlasovat kliknutím na tlačítko "To se mi líbí"
pro konkrétní možnost. 

Otázka: 
Uvítal/a bys náhled, pro jaké ryby jsi lodě poslal/a?

Možnosti hlasování: 
1.) ANO 
2.) NE 
3.) Je mi to jedno
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Uvítal/a bys náhled, pro jaké ryby jsi lodě poslal/a?

    ANO
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Uvítal/a bys náhled, pro jaké ryby jsi lodě poslal/a?

    NE
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Uvítal/a bys náhled, pro jaké ryby jsi lodě poslal/a?

    JE MI TO JEDNO
  • kulomet8 (CZ1)kulomet8 (CZ1) Komentářů: 5
    Ano uvítala nikdy nevím kde co lovím.Jednoduché a přehledné. Super.
  • Cenicienta (CZ1)Cenicienta (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 02.03.2018
    To je super nápad.Víme co sázíme ale jaké ryby lovím ne :-( Velmi bych přidání náhledu ryb v bublině nad lodí přivítala.
    Post edited by Cenicienta (CZ1) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    bolo by to oveľa jednoduchšie, lebo takto si musím rozkliknúť info o kaluži, kde sú zobrazené ryby, ktoré tam boli dostupné. lenže ak som už vylovila jeden druh, a loď loví celkom iný druh, je mi tá informácia aj tak na dve veci
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    ANO
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 02.03.2018
    Jo já vím, že se to už jednou navrhovalo a taky si pamatuji, že to bylo zamítnuto nějakou výmluvou ohledně "že se neví, kolik dovezeš", což vůbec neslouvisí s tím, co lovíš. Na letošních návrhy ohledně rybářů, jsem se bohužel,dostal až po uzaření. Momentálne se excituji  V otázkách a odpovědí: Doky , rybolov...., kde jsem mimo toto upozornil na nesmyslnost rybářských ochran.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Uzavírám, pro přidávání návrhů ohledně rybolovu jste měli možnost využít tohoto vlákna. Další návrhy v tuto chvíli přibírány nebudou. Nehledě na to, že už dávno jsem psala, že toto bylo předáno.
Tato diskuze je zavřená.