Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

NÁVRH - Rychlý přístup do garáže [PŘEDÁNO]

Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901

Rychlý přístup do garáže

Např. na květinové farmě nemáme přístup ke garáži – ke spuštění obojživelníka před vyložením lodě … musíme se vracet na hlavní farmu, otevřít garáž, aktivovat obojživelníka a zase se vrátit na květinovou farmu … atd.

Přitom by stačilo přidat například rozbalovací nabídku, přístupnou z jakékoli farmy, jako je to u tlačítka Nastavení nad farmou.
Tam by mohlo být právě tlačítko Garáž, které by kliknutím na něj otevřelo přímo okno se stroji v garáži, bez nutnosti přechodu na hlavní farmu a klikání na garáž.

Mohlo by tam být umístěno i tlačítko do Dolu, případně Skleníku, Věže dekorací, informativního okna k ostrovům (ke kterému se jinak dostanete pouze kliknutím na Mapu a otazník - abyste zjistili, kolik dnů zbývá do konce ostrovní farmy) … apod.

Obrázek je pouze pro vaši představu (grafické zpracování je na GGS)



Hlasování: 
Ve třech následujících komentářích můžete hlasovat kliknutím na tlačítko "To se mi líbí"
pro konkrétní možnost. 

Otázka: 
Chcete rychlý přístup do budov na všech farmách formou tlačítka, bez přechodu mezi pozemky?

Možnosti hlasování: 
1.) ANO 
2.) NE 
3.) Je mi to JEDNO
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Chcete rychlý přístup do budov na všech farmách formou tlačítka, bez přechodu mezi pozemky?

    ANO

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Chcete rychlý přístup do budov na všech farmách formou tlačítka, bez přechodu mezi pozemky?

    NE

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Chcete rychlý přístup do budov na všech farmách formou tlačítka, bez přechodu mezi pozemky?

    Je mi to jedno

  • megera (CZ1)megera (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    tohle je moc dobrý návrh, už tak toho klikání máme na všech farmách víc než dost a každé usnadnění bude kvitováno s povděkem
  • kulomet8 (CZ1)kulomet8 (CZ1) Komentářů: 5
    Jo toto je skvělý nápad.
  • Cenicienta (CZ1)Cenicienta (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Jsem také pro  už mám chromý prst od klikání sem a tam  :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Upřímně doufám, že nebudeš obnovovat všechny návrhy, které ti byly uzavřeny a zamítnuty...
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Nevím kolik návrhů drahá Huhouš podala,ale tenhle je určitě hodně dobrý,velmi jsem ocenil i možnost přepnutí v úkolech na jednotlivé farmy a myslím,že tohle by fakt nebylo vůůůůůůůůbec špatné.Ještě vyřešit to zalívání stromu jedním kliknutím a budu zase o mnoho spokojenější...všem přeji krásný večer:-)))))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Nevím kolik návrhů drahá Huhouš podala,ale tenhle je určitě hodně dobrý,velmi jsem ocenil i možnost přepnutí v úkolech na jednotlivé farmy a myslím,že tohle by fakt nebylo vůůůůůůůůbec špatné.Ještě vyřešit to zalívání stromu jedním kliknutím a budu zase o mnoho spokojenější...všem přeji krásný večer:-)))))
    O jednodušším zalévání stromu už jsem psala před několika lety, že je v plánu, včera tato informace byla potvrzena, že už se zavedení přibližuje blíže než na dobu neurčitou. Přepínání úkolů pro jednotlivé farmy je ve hře celou věčnost, takže nějak nechápu spojitost.

    Co se týče konkrétně přístupu do garáže atd., spíše jsou návrhy na celé přepracování nabídek po bocích farem, protože už takto zabírají spoustu místa. Např. je často navrhována možnost celé boky hry schovat.

    Např. na menším monitoru Huhoušův nápad překrývá lištu příští sklizně, obecně je velké množství lišt a ikonek problém, spíše se jich snažíme zbavit než přidávat další, ale jak je libo.

    PS: Díky za příspěvek, už jsem se bála, že je to jen píseček Huhoušina spolku :D 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 20.02.2018
    Pěkný večer. Vítám každý dobrý nápad. Je-li proveditelný, to už musí posoudit jiní :-) Ale upřímně, zná někdo hru, ve které se nemusí klikat ? Když sleduji  svoje mladé, jak mastí střílečky, tak jsem opravdu vděčná, že mě potkala farma :-)))  Farma je pro ně relax :-))
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 21.02.2018
    black-.-angel napsal(a):
    Upřímně doufám, že nebudeš obnovovat všechny návrhy, které ti byly uzavřeny a zamítnuty...
    viz:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3194457/#Comment_3194457
    Návrh byl zamítnut BA jak psáno a to jen z důvodu, že přidaný obrázek v komentáři nijak neměnil podstatu samotného návrhu - grafické zpracování je jen a pouze na GGS, návrh je ve funkci tlačítka a ta se nijak nezměnila.
    black-.-angel napsal(a):

    Co se týče konkrétně přístupu do garáže atd., spíše jsou návrhy na celé přepracování nabídek po bocích farem, protože už takto zabírají spoustu místa. Např. je často navrhována možnost celé boky hry schovat.
    Např. na menším monitoru Huhoušův nápad překrývá lištu příští sklizně, obecně je velké množství lišt a ikonek problém, spíše se jich snažíme zbavit než přidávat další, ale jak je libo.

    PS: Díky za příspěvek, už jsem se bála, že je to jen píseček Huhoušina spolku :D 
    Např. knihovna má zcela samostatné tlačítko ve spodní liště a upřímně, kolikrát do roka na něj kdo klikne ?
    Já teda ani jednou  ;)
    I přidáním nabídky do tohoto tlačítka by šlo řešit garáž a ostatní
    (stejně jako je tomu u tlačítka Funkce pro více hráčů) !

    připsáno:
    Uvítala bych možnost i zasunutí celé spodní lišty, která překáží např. při hledání (balonků, hub apod.)
    nebo při sklizni chlévů umístěních dole u plotu.

    k P.S.
    Myslím, že na fórum může psát kdokoli, pokud má někdo chuť na fórum ještě něco vůbec napsat (na pískoviště jsou tu jiní)
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.02.2018
    Jak ale sama víš a jak je ve vlákně napsáno, dala jsem ti možnost návrh přepracovat a otevřít znovu, to ses mi vysmála a tuto možnost odmítla. Teď to s nějakým odstupem zkoušíš znovu, opravdu nevím, co si o tom myslet, paměť mě fakt neklame, vím o všech návrzích, které tu byly předloženy. A ne že já jsem ti to zamkla, bylo to na základě tebou porušených pravidel pro podávání návrhů, sama o jejich existenci víš a přesto ses jich nedržela.

    Teď pro změnu mluvíš o tlačítku na spodní liště, které tam je "odjakživa", jen ne vždy bylo na jeho místě totéž. Návrh je ale na přidání další sady tlačítek nahoru, to je už opět řeč o něčem jiném.

    edit - doplnění: Osobně bych místo přidávání dalších tlačítkem zkusila využít toho, co už ve hře máme. Tedy funkci integrovat třeba do kruhových nabídek.

    Zmiňuješ zejména garáž - jasně, s tím se každý asi někdy setkal (nejčastěji právě putování KF-HF-KF). Jak u skleníku, kdy zjistíš, že nemáš dostatek skleníkového humusu, tak u Olega, když se vrátí z ryb, obojí lze řešit jednoduše přidáním tlačítka do kruhové nabídky skleníku, resp. pronájmu člunů. Nebo přímo na Olega - řešit to naprosto stejným stylem jako humus z kompostéru, však to je vlastně další forma bonusu, tj. dá se využít, dokud není sklizeň hotova. Tím pádem se dá přidat tlačítko i pro buginu na pekařství atd.



    Jako další uvádíš přístup do skleníku a dolu - tam mi je rychlý přístup k ničemu, když tam vyrábím, stejně tam nic dělat nemůžu. Až bude výroba hotova, dozvím se to na postranní liště, pak normálně zajdu sklidit jako kteroukoli jinou část farmy. nehledě na to, že do dolu chodím jednou za dva dny, tam o rychlém přístupu už vůbec nemůže být řeč.

    Přístup do sbírky dekorací.. tam já chodím cca jednou za dva týdny, někteří hráči ji nevyužívají vůbec, protože prostě nemají důvod. Na malém serveru, kde nestíhám tolik událostí, tam jdu sotva několikrát do roka, protože prostě nové dekorace nemám.

    Informace o ostrovce se plánovaly řešit jiným způsobem přímo na dočasných farmách.

    Takže jediný smysl vidím v té garáži, tam jde navíc "o čas" a to lze řešit i jinak než přidáním další lišty.

    edit: Koukám, že další edit, dobrá. Však to už jsem v předchozím příspěvku psala, že je spíš navrhována možnost lišty schovat, hned dva příspěvky nad tebou.

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 21.02.2018
    Návrh jsem přepracovala a podala, není čemu se tedy divit
    Od toho je tady možnost diskutovat nad návrhem a každý může přijít s něčím, ty s umístěním v kruhové nabídce, já s tlačítkem s rozbalovací funkcí
    Podstata (návrhu) je stále stejná a to, aby byl přístup hlavně do garáže i z jiných farem.
    Výsledek je stejně na GGS

    Ke kruhové nabídce:
    Do kruhové nabídky bych už nic nepřidávala, je tam toho dost.
    Na druhou stranu - jak je to dlouho co nám vzali možnost právě v kruhové nabídce vidět kolik máme krmiva, hnojiva ... po zasetí a pohnojení, nakrmení ... ?
    Kolikrát se o vrácení této funkce psalo ale nic se nestalo ?
    Pokud zaseješ, pohnojíš, nakrmíš a nevšimneš si kolik ti zbývá, musíš do správy farmy.

    Přístup do věže dekorací taky není k zahození, tlačítko do dolu a skleníku by mohlo být neaktivní v době, kdy se tam vyrábí (šedé tlačítko)

    black-.-angel napsal(a):
    edit: Koukám, že další edit, dobrá. Však to už jsem v předchozím příspěvku psala, že je spíš navrhována možnost lišty schovat, hned dva příspěvky nad tebou.
    Což taky byla má konkrétní odpověď na tvůj komentář ke schovávání lišt

    Edit komentáře z jednoduchého důvodu: sama často upozorňuješ na více příspěvků pod sebou aby se používala editace. Kdybych to napsala do dalšího komentáře, tak bys mi to stejně sama sloučila.
    Kdo chce psa bít .... cokoli napíšu najdeš hůl pokaždé, do očí bijící ;)

    A abych tedy needitovala předchozí komentář:
    Všimni se co je u obrázku v návrhu napsáno:
    Obrázek je pouze pro vaši představu (grafické zpracování je na GGS)


    Takže i toto řešení není změnou návrhu:
    Např. knihovna má zcela samostatné tlačítko ve spodní liště .... I přidáním nabídky do tohoto tlačítka by šlo řešit garáž a ostatní (stejně jako je tomu u tlačítka Funkce pro více hráčů) !

    edit: sloučení příspěvků, děláš si ze mě srandu? (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ty dokola opakuješ to samé, umím číst, že je grafika na ggs (a dokonce i bez tučného písma to vidím). Ale grafika lišty a vměstnání funkce někam jinam není jen grafický rozdíl. A rychlý přístup do budov, které využiju jednou za uherský rok, nepotřebuju, takže by mi taková tlačítka akorát překážela.

    Tak jsem se jen vyjádřila, proč by se mi lišta nelíbila, na to mám právo, zkus někdy respektovat i názory jiných a ne se do všech hned pouštět a snažit se je neustálým opakováním téhož přesvědčit o tom, že tvůj návrh prostě musí podpořit. Takže pokud k tomu nemáš nic nového, raději ponech prostor pro hlasování ;) (Nezmiňuji ani to, že jsem opravdu přimhouřila obě oči, protože dle pravidel ani návrh nesměl být podán.)

    Ad ostatní zmiňované návrhy, např. ohledně kruhové nabídky padlo vyjádření zde.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160

    O jednodušším zalévání stromu už jsem psala před několika lety, že je v plánu, včera tato informace byla potvrzena, že už se zavedení přibližuje blíže než na dobu neurčitou. Přepínání úkolů pro jednotlivé farmy je ve hře celou věčnost, takže nějak nechápu spojitost.

    Co se týče konkrétně přístupu do garáže atd., spíše jsou návrhy na celé přepracování nabídek po bocích farem, protože už takto zabírají spoustu místa. Např. je často navrhována možnost celé boky hry schovat.

    Např. na menším monitoru Huhoušův nápad překrývá lištu příští sklizně, obecně je velké množství lišt a ikonek problém, spíše se jich snažíme zbavit než přidávat další, ale jak je libo.

    PS: Díky za příspěvek, už jsem se bála, že je to jen píseček Huhoušina spolku D 


    Jejda tak já měl pocit,že možnost třeba z gurmánu přepnout na květinkové úkoly byla zavedena v horizontu pár měsíců:-))))S tím zaléváním stromu jsi mně potěšila:-))))Klikání k této hře patří a má pravdu Alča,že u jiných her se kliká o stošest,ale většinou je to k plnění nějakých misí,či levlů a probíhá to v jednom obraze,ale tady přivítám každou možnost rychlého přesunu na požadované místo,vcelku dlouho trvá,než se vše načte...teda pokud člověk nemá super rychlý počítač.Jinak se mi začíná zdát,že hra se zase vrací do normálu a chyb už není tolik...za čož díky:-)))

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj,

    tento návrh jsem pro pozitivní odezvu předala dále.

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.