Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 31.1.2018: Čínský nový rok, kompenzace a další"

136

Komentáře

  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    No len minulý rok býval ohňostroj aj 5x za deň a dnes zatiaľ len raz? To tých žetónov teda veľa nenazbierame :-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.02.2018
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Možná mi něco uniklo ale nějak nevidím v odměnách vlajky ?
    Je to úplně stejné každý rok. Událost trvá 15 dní, z toho 12 se věnuje konkrétním  znamením, co se týče odměn za aktivitu, tam právě jsou ty vlajky k danému znamení. Zbývající tři dny jsou odměny různé, loni to byly tři dekorace, tentokrát tam možná bude některá zaměněna, když jsme v minulém oznámení psali, že odměny budou obsahovat i vzhled pro psí boudu.

    chytrák (CZ1) napsal(a):
    kopretina1 (CZ1) napsal(a):
    bude to někde viditelné?diky )) za odpověd..
    ty časy se vloni zobrazovaly v tom pravém sloupečku "Tweety" (teď je tam nejhornější obrázek na Valentýna)
    Ohledně časů náš CM stále čeká na vyjádření, jestli jsou naplánovány správně a jestli budou na twitter umístěny. Takže pardon, klasicky zmatek jako každý rok :D 

    edit: A v moment, kdy příspěvek odešlu, mi tu bliká potvrzení, že byly časy poslány na twitter :+1:
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35

    Tie Vaše bla bla bla už nikoho nezaujímajú, táto hra sa skĺzla do kategórie nehrateľných a ak sa to nezlepší, tak očakávajte odliv hráčov. Neustále preplňovanie hry nezmyselnými prvkami hru robí neatraktívnou a už ma vôbec nebaví, nehovoriac o neustálych chybách v hre (mačky a ich prívesky) Túto hru som mala veľmi rada , ale už je to predimenzované akciami a nonstop misiami a nikto nie je hráčom na plný úväzok pre GGS





  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak vida, konečně jsou časy, to je super. Hned má u nás ve spolku akce větší úspěch. Snad budou i zítra přes den, ty noční jsou trošku vražedné. Za sebe jsem spokojený, o prvním ohňostroji mám všechny denní odměny a k tomu 1. splněné znamení, využil jsem 12 slunečnic a mlýn byl k prasknutí nacpaný krmivem pro kravky :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Časy jsou naplánovány, takže by tam být už měly správně pořád. Doufejme :smiley:
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Sice to sem nepatří, ale když už jsme u toho - v tom výčtu všech horizontů Ti chybí ten s měsícem a noční oblohou. Zajímalo by mě, při jaké akci byl k získání...
    Jestli myslíš tenhle, tak ten totiž Frida nikdy nenabízela, proto tam není.



    Ten byl společně se třemi sovími avatary a soví vlajkou jako odměna za průzkum spokojenosti.

    edit: Ještě dekorace vlastně - konkrétně Hrdina moudrosti, ve věži patro 23.
    Ach tak. V tom případě navrhuji, aby ho Frida nabízela :-). Já už mám ten svůj čínský, ale kdyby neexistoval, chtěla bych tenhle. Je hrozně hezký.
  • rada2 (CZ1)rada2 (CZ1) Komentářů: 2
    Nefunguje  přičítání  resp odečítání  chybějících  bodů  k  další  odměně  u  roku  čínského  psa ačkoli  žetony  ve  hře  se  načítají
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    dnes se ti počítá jen krysa, včera se počítalo všechno. Dnes to tedy může vypadat, jako že se to nepřičítá, ale není tomu tak - přičítají se jen krysy.
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    mně se nepřičitaji karty a je nas vic ve spolku
  • rada2 (CZ1)rada2 (CZ1) Komentářů: 2
    A jak  to  zjistím
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    mně se nepřičitaji karty a je nas vic ve spolku
    Ahoj, dneska se počítají jenom krysí karty.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    a dalsie casy ohnostrojov nevieme? :)
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    ahoj,kdy bude další ohnostroj?nějak přes noc,když všichni spíme ho sem cpou a přes den kulový
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    MáriaB. (CZ1) napsal(a):
    ahoj,kdy bude další ohnostroj?nějak přes noc,když všichni spíme ho sem cpou a přes den kulový
    Musíme počkat na nové časy. Včera dali informace až kolem 16. hodiny. Snad budou brzy. :smiley:
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 17.02.2018
    a do 16-tej nemam pozbierat? :) 
    mohli dat este aspon jeden cas, okrem 6-tej rana
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    a do 16-tej nemam pozbierat? :) 
    mohli dat este aspon jeden cas, okrem 6-tej rana
    To bohužel nikdo neví, už si nepamatuju jak to bylo loni. Myslím že dávali časy do 8 nebo 10 ráno a pak dávali nové na další den. Ale vše může být jinak.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 18.02.2018
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, dneska se počítají jenom krysí karty.
    no to dúfam, že nie. to je čo za hovadinu, prečo by sa mali počítať len karty jedného znamenia? tak nech teda také aj padajú! (útok nie je na teba, ale na to, že by niečo také mohli spraviť, čo by bola nehoráznosť, takže fakt dúfam, že nie)

    edit: a už to vidím aj ja- je to tam napísané, že do denných odmien sa budú počítať len potkanie karty... ja som sa ale najviac bála, že to je myslené na celý zverokruh-na tú sochu, čo budeme dva týždne dopĺňať... toto kvázi logiku má, ale aj tak je to hovädina-nech teda padajú len potkanie karty, nie jedna karta za hodinu!

    rada2 (CZ1) napsal(a):
    A jak  to  zjistím
    tuto to je napísané

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Bylo to tak vždycky, že 3 dny jsou odměny ze všech karet a 12 dní jsou jenom určité karty. Pokud se nepletu, tak všechny karty jsou 1., 8. a 15. den.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mimochodem dnes tam máme ten slíbený vzhled na psí boudu ;)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 18.02.2018
    Stejně jako obyčejně jsem nepočítal, že by se s touto akcí něco zásadního uděje. Ale může mne dožrat, když mám spokojenost včera 13 a dnes opět 10. Jestli je to záměr, tak děkuji, 2kroky vpřed a jeden zpátky? To už fakt nemůže být přehlednější a jednodušší. A nevím, kolik žetonů lze sklidit v rámci TP,  když dobytek a pole stojí.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 18.02.2018
    Velmi pravděpodobně jsi na to včera koukal s kursorem myši na ikoně krysy. Hra Ti automaticky ukáže kolik Ti splnění dotyčného znamení přidá ke konečné spokojenosti. Takže žádné dva kroky vpřed a jeden vzad.
    A že to je nepřehledné? Ano, je. Že je to složité? Ano, je. Ale buď se to nauč i v této složitosti nebo to nehraj. Jiný výběr bohužel nemáš..... :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A nevím, kolik žetonů lze sklidit v rámci TP,  když dobytek a pole stojí.
    Tak to je samozřejmě na tobě, jestli dáš přednost události, kterou máme jednou za rok, nebo události, kterou máme několikrát do měsíce. Já v tom mám docela jasno.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Micka nekoukal jsem kurzorem, ale tady byla 13 . A taky nehraju. Sorry, ale hry tady nejsou od toho, abychom se něco učili tvůli složitosti, ale hlavně si odpočinuli.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Micka nekoukal jsem kurzorem, ale tady byla 13 . A taky nehraju. Sorry, ale hry tady nejsou od toho, abychom se něco učili tvůli složitosti, ale hlavně si odpočinuli.
    Takže se ti kompletně smazal postup nějakého znamení, tj. teď nemáš žádné dokončené?

    Co je na tomhle složitého k učení? Prostě ti padají žetony z výroby.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Ano, nemám žádné dokončené, ale jak jsme postřehl, tak spokojenost postupuje získáváním žetonů jiných znamení, aniž by byly dokončeny. Ne tedy skokově, ale nějak procentuelně. Jinak nv, kde by se nabralo těch 10 za první den a chápal jsem 13 za včerejší buvoly a další. Pffffffff a jsou v luftu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Ano, nemám žádné dokončené, ale jak jsme postřehl, tak spokojenost postupuje získáváním žetonů jiných znamení, aniž by byly dokončeny. Ne tedy skokově, ale nějak procentuelně. Jinak nv, kde by se nabralo těch 10 za první den a chápal jsem 13 za včerejší buvoly a další. Pffffffff a jsou v luftu.
    To není pravda, efekt se připíše až po dokončení. Čili to je tak, jak psal mojda, na některém ze znamení jsi měl kurzor. 10 je základ pro všechny.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Nj, tak jdu seřvat myš, že se 3x ocitla na jiném místě, než měla být, protože se to vizuálně přičte. Tady by to chtělo programové doladit, protože mezi frenetickým klikáním v SS je to matoucí. Furt ve střehu, jak říkal Franta Kocourek :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Nj, tak jdu seřvat myš, že se 3x ocitla na jiném místě, než měla být, protože se to vizuálně přičte. Tady by to chtělo programové doladit, protože mezi frenetickým klikáním v SS je to matoucí. Furt ve střehu, jak říkal Franta Kocourek :-)
    Jak vizuálně přičte? Prostě ti to ukáže, jaký to bude mít efekt, když to splníš. Pokud je to tedy tak složité, tak se podívej do návodu.

    Navíc máme tuto událost už potřetí a k žádné úpravě herní mechaniky nedošlo.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Mimochodem dnes tam máme ten slíbený vzhled na psí boudu ;)
    Nechápala jsem, kde je jaký vzhled na boudu - ještěže mě spoluhráči ve spolku upozornili, že je tam dnes jako 17. odměna. Jinak bych ji propásla :-((. Je tam pěkně schovaná...
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    nie je to síce o číne, ale zase to je o ohňostroji.
    na čo všetko sa vzťahuje ohňostroj? nenapadlo ma to zisťovať, lebo počas neho som prikovaná na hlavnej farme, aby som si naplnila znamenia a zároveň podopĺňala veci na organický trh(nech to čo vyprodukujem za zlatky navyše len tak nepredám, ale radšej to dám do objednávok)
    Napríklad: vzťahuje sa to na tie svadobné prípravy na kvetinovej? alebo na ufo na hlavnej?
    Alebo je to výsostne len o zverokruhu?
    Nikoho nesúdim(ako z vývojárov myslím), ani nebručím, keby to bolo aj IBA o zverokruhu, aj tak dobre- na rozdiel od predchádzajúcich rokov sa mi v ňom výnimočne darí(mám hotových 7 znamení a hada mám dokonca na56% :blush: ...samozrejme so zlatkovaním )
Sign In to comment.