Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Kočičí strom

fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
upraveno 11.11.2017 v Otázky ke hře
Mám prosbu, nikde jsem se nedočetla, zda se uvažuje, že ta kočka, kterou jsme si za šílené peníze koupili bude dělat něco jiného, než hrabat na čtverci před barákem, at je tam cokoliv.. v určité chvíli chodila po farmě, courala za psem.. ale tahle rádoby slepice mě fakt nebaví.. děkuji za odpověd :-)

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    Mám prosbu, nikde jsem se nedočetla, zda se uvažuje, že ta kočka, kterou jsme si za šílené peníze koupili bude dělat něco jiného, než hrabat na čtverci před barákem, at je tam cokoliv.. v určité chvíli chodila po farmě, courala za psem.. ale tahle rádoby slepice mě fakt nebaví.. děkuji za odpověd :-)

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
    Nevím, co je "rádoby slepice", ale další úrovně přibudou až časem. Pes na první úrovni taky není žádné terno.
  • jar7 (CZ1)jar7 (CZ1) Komentářů: 0
    Nejde mi přemístit kočičí strom. Proč?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jar7 (CZ1) napsal(a):
    Nejde mi přemístit kočičí strom. Proč?
    Změň si dole na hlavní liště kurzor na přesun objektů, pak to půjde:


  • LenkaPlaya6 (CZ1)LenkaPlaya6 (CZ1) Komentářů: 2
    dobrý den, pozdě jsem obnovila zmizelý kočičí strom a kočičí šílenství mě jaksi minulo... srdíčka se nenačítají. mám naději na nápravu? pokud to nebude fungovat a nejde strom ani odstranit, tak jen zabírá místo.:-(
    Díky L.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dobrý den, pozdě jsem obnovila zmizelý kočičí strom a kočičí šílenství mě jaksi minulo... srdíčka se nenačítají. mám naději na nápravu? pokud to nebude fungovat a nejde strom ani odstranit, tak jen zabírá místo.:-(
    Díky L.
    Ahoj, obrať se prosím na podporu, oni situaci prověří, díky ;)
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    black-.-angel napsal(a):
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    Mám prosbu, nikde jsem se nedočetla, zda se uvažuje, že ta kočka, kterou jsme si za šílené peníze koupili bude dělat něco jiného, než hrabat na čtverci před barákem, at je tam cokoliv.. v určité chvíli chodila po farmě, courala za psem.. ale tahle rádoby slepice mě fakt nebaví.. děkuji za odpověd :-)

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
    Nevím, co je "rádoby slepice", ale další úrovně přibudou až časem. Pes na první úrovni taky není žádné terno.
    Rádoby je jiný výraz pro jako slepice :-)) je to kočka, ale chová se jako slepice.. jen hrabe.. počkám až časem přibudou jiné urovně.. děkuji..
  • barunka085 (CZ1)barunka085 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    nevíte někdo. proč nejde přemístit kočičí strom na jiné místo na farmě?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    barunka085 (CZ1) napsal(a):
    nevíte někdo. proč nejde přemístit kočičí strom na jiné místo na farmě?
    Ahoj, přepni si dole na liště na režim přesouvání, pak budeš moci strom přesunout:


  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    ahojte,, mam dokonšeny zber srdiecok na hlavnej a gurman farme a nejde dalej vylepšit,,
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    jo, nejde. má jen jednu úroveň
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    a to fakt ta mačička len bude prešlapovat na jednom mieste? nebude chodit po farme? alebo je to chyba?
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    Erika999 (SK1) napsal(a):
    a to fakt ta mačička len bude prešlapovat na jednom mieste? nebude chodit po farme? alebo je to chyba?
    to je otázka, na kterou se ptám už pár týdnů .-D a nic..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    Erika999 (SK1) napsal(a):
    a to fakt ta mačička len bude prešlapovat na jednom mieste? nebude chodit po farme? alebo je to chyba?
    to je otázka, na kterou se ptám už pár týdnů .-D a nic..
    Já taky.. a taky nic :D 

    Domníváme se však, že se nejedná o úplně normální chování. U kočky rozhodně nezvyklé :D 
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    upraveno 24.01.2018
    Kočička konečně courá po farmě nebo je to zase nějakej omyl? :-) nicméně mě to potěšilo..

    Erika999 (SK1) napsal(a):
    a to fakt ta mačička len bude prešlapovat na jednom mieste? nebude chodit po farme? alebo je to chyba?
    od poslední aktualizace chodí :-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 15.02.2018
    nie som si vôbec istá odkedy, ale na hlavnej farme mi prestali padať prívesky pre mačku. pozbierala som polia, sliepky, prasatá, a ani jeden prívesok. mám už vyše 4 000 000, a nejako mi to prestalo rásť. 8000 zlatých za mačku určite nedám, to by musela byť Savannah a nie taká obyčajná dedinská mixnutá
    edit: z bubliniek mi padajú, ale iba dve na bublinu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.02.2018
    Borgia (SK1) napsal(a):
    nie som si vôbec istá odkedy, ale na hlavnej farme mi prestali padať prívesky pre mačku. pozbierala som polia, sliepky, prasatá, a ani jeden prívesok. mám už vyše 4 000 000, a nejako mi to prestalo rásť. 8000 zlatých za mačku určite nedám, to by musela byť Savannah a nie taká obyčajná dedinská mixnutá
    edit: z bubliniek mi padajú, ale iba dve na bublinu
    Možná bude zakopaná kočka v tom, že padají jen z mlýna, sila a kompostéru ;)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    chúďa zakopané... tak to ma nenapadlo, že nepadá zo všetkého :smiley: ďakujem :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Borgia (SK1) napsal(a):
    chúďa zakopané... tak to ma nenapadlo, že nepadá zo všetkého :smiley: ďakujem :)
    Snad pomůže toto:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/173520/kocici-strom-pouze-pro-cteni.

    Není to komplet (dost možná zbývající obrázky najdu, až se vyspím, ale ať zapínám mozek, jak chci, v žádné složce se mi je nedaří najít). Nicméně to hlavní, proč jsem to teď kvůli tobě dávala dohromady, tj. odkud kolik padá, tam je ;)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    To si mi fakt nemusela odpovedať o pol piatej ráno. Mala si sa radšej vyspať :heart: , ja som si domyslela, že to budú výrobné budovy.
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Dojde taky někdy na to, že po rozkliknutí kočičího stromu se bude ukazovat "stav kočky" a nikoliv "stav psa" jako teď?
    Pravda, je to jen kosmetický detail.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Dojde taky někdy na to, že po rozkliknutí kočičího stromu se bude ukazovat "stav kočky" a nikoliv "stav psa" jako teď?
    Pravda, je to jen kosmetický detail.
    Někdy určitě. Kdy, to zatím nevíme.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 27.02.2018
    Tak kočka už na hlavní framě jede, ale otázka zní, jakým způsobem bude levlovat, jelikož padají další kouzla z akcí, jejich počet však není nikde zobrazen. Takže bude levlování závislé na dalším sbíráním kouzel pro danou farmu? Další kočku už nikde nestavím a ani stavět nebudu, bylo to tak otravně dlouhé a nebýt čínského roku, tak by můj odhad na kočku v dubnu by byl docela dobrý.
    PS: Kočka sice courá po farmě, ale nedá se ani podrbat za ušima jako pes :-/
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak kočka už na hlavní framě jede, ale otázka zní, jakým způsobem bude levlovat, jelikož padají další kouzla z akcí, jejich počet však není nikde zobrazen. Takže bude levlování závislé na dalším sbíráním kouzel pro danou farmu? Další kočku už nikde nestavím a ani stavět nebudu, bylo to tak otravně dlouhé a nebýt čínského roku, tak by můj odhad na kočku v dubnu by byl docela dobrý.
    PS: Kočka sice courá po farmě, ale nedá se ani podrbat za ušima jako pes :-/
    To je ůvod, proč jsem před dokončením kočky na hlavní postavil kočku na květince. Když už ta kouzla dostávat musím, ať je mám kam cpát. Takže dvě kočky tlapkají a třeba v době kdy získám třetí už GGS přidá nějakou další kočičí úroveň.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    To je opravdu  "promyšlená" kočičí strategie hry. Postavím barák, akorát nevím, jestli v něm budu bydlet, nebo tam bude nějakej můj obchod, nebo jestli to budou kanceláře k pronajmutí, eventuelně myčka aut. Na nějaký územní plán se můžu vybodnout, zatím mám v lese postavenou zemljanku. Toto není uspokojivá odpověď, stavět něco jen že na to mám, nebo že mi něco padá nebo možná padat bude, to už tady bylo (viz nezbouratelné  pracovní centrum nebo pastviny).  A tady ještě čekat, až přijde kočka, aby se to zbourat dalo a další 4 měcíce se rejpat v nose. Mám kočky rád, ale tohle si nezasloužím ani já, ani ony, natož další hráči.
    Když pak čtu ty chytré komentáře např. k prac.centru a to rozhořčené "Tak proč jste to stavěli ?"(no proto, že nikdo nevěděl, jak to funguje, chytrolíne), tak bych se dalším podobným eskapádám rád vyhnul, a raději místo toho tam postavím slušnou dekorku stejnejch rozměrů a budu trpělivě čekat, až se někde rozhodou, jak bude kočka opravdu fungovat a nechám proběhnout alesoň 2 updaty :-))))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 27.02.2018
    Vím, že tohle není diskuse k pracovnímu centru, ale náš spolek v první vlně pracovní centrum nestavěl - sledovali jsme fórum a čekali na reakce. Odezva byla spíš negativní, tak jsme dál čekali. A pak jsme se rozhodli rozvíjet spolkovou vesnici, spočítali si to a pracovní centrum stejně postavili :) A už pracujeme na jeho vylepšení na 3. úroveň, ta 2. se nám osvědčila. Pravda, využívá ho jen asi 1/4 členů spolku, zato ti (mě nevyjímaje) jej využívají prakticky neustále. Mohl jsem díky němu prakticky ztrojnásobit produkci remízků a zmnohonásobit produkci písku, jílu a valounů. Díky tomu máme továrny na maximu, co na naší úrovni lze, vylepšili jsme pastvinu a děláme na bance a jezírku.

    Můj dlouhodobý cíl pro spolkovou vesnici - vybudování továrny na dřevo a textil na 35. úroveň, abychom mohli vyrábět dřevěné krabičky a tak naplno využít pekárnu (Biskupský chlebíček a Krabička s jídlem na cesty) se tak z předpokládaného možná za rok změnil na do konce března, už nám chybí jen zvednout úroveň spolkové vesnice o jedna.

    A u kočky předpokládám, že to bude časem podobné. Teď je prakticky k ničemu, ale až se GGS rozhodne udělat hráčům radost, a najde si na to čas, určitě přijde s dalšími úrovněmi. Hádám, že jelikož odkládají 4. stálou farmu, budou hledat něco jiného pěkného, co by jako novinku dali do hry a uspokojili tak na chvíli hráče, kteří pořád vyhlížejí něco nového, co by mohli prozkoumat a vyzkoušet. A těch není málo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak kočka už na hlavní framě jede, ale otázka zní, jakým způsobem bude levlovat, jelikož padají další kouzla z akcí, jejich počet však není nikde zobrazen. Takže bude levlování závislé na dalším sbíráním kouzel pro danou farmu? Další kočku už nikde nestavím a ani stavět nebudu, bylo to tak otravně dlouhé a nebýt čínského roku, tak by můj odhad na kočku v dubnu by byl docela dobrý.
    PS: Kočka sice courá po farmě, ale nedá se ani podrbat za ušima jako pes :-/
    V akcích jsou stále jako odměna (vždy by to ale mělo být s další položkou, která se netýká kočky, např. fialové hnojivo nebo dolary), nicméně opakovaně požaduju, aby vždy byly jako volitelná odměna, ne pevně daná (např. shinkei). Osobně se domnívám, že pro další úrovně kočky přívěsky potřeba nebudou, jen dolary, příp. zlaté stejně jako u psa, že přívěsky byly jen na vybudování stromu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    No a právě, zda budou nebo nebudou přívěsky nutné, nikdo neví a navíc tím, že se neukazují např. ve vybavení, tak ani nevíme, kolik po stavbě dalšího stromu a použití, např. na GF máme, či jsou jen spláchnuty, nebo neviditelně počítány. A vůbec bych se nedivil, kdyby se kočka upgradovala dalšími přívěsky, které  si za zlaté budeš moci koupit v nějaké výhodné  nabídce.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Zajímalo by mě - pokud si někdo kočku (zatím) nepostaví ale vybírá si jako odměny srdíčka,
    jestli v budoucnu při postavení kočky bude tyto odměny vůbec mít, když se nikde nezobrazují ?
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    upraveno 06.03.2018
    Prosím ,mám už kočku na hlavní farmě,ale nejde vylepšit na žádnou úroveň,za jak dlouho lze vylepšovat ? 

    Kočka nejde vylepšit na další úroveň to už chápu že to přijde snad později ,ale nechápu že po otevření kočičího stromu tam mám napsáno stav psa a ne kočky .

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.