Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 31.1.2018: Čínský nový rok, kompenzace a další"

26

Komentáře

  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Hlásím se k táboru těch, kterým se nové vlajky-nevlajky líbí.

    A jsem spokojená s kompenzací, certifikáty potěšily a krmiva a návnady do další akce zlatých rybek (pokud budou připsány na začátku, jak psala B-A) také potěšily.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    alebo pohanské totemy s hlavany zabitých nepriatelov...

  • naja (CZ1)naja (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.02.2018
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    naja (CZ1) napsal(a):
    Jedno a to samé pořád dokola ,chtělo by to nějaké novinky  a ne pořád spolkovka,asie ,hurá do přírody atd
    Tahle akce je jen jednou za rok. Možná sis to nechtěně spletla s tématickou akcí Asie, která je každý měsíc.

    Ne nespletla ,pořád dokola to samé

    Dovolím si trochu nesouhlasit :-)
    Ano, pro hráče, kteří hru hrají dlouho už tyto události asi moc zajímavé nejsou, ale do hry stále přibývají hráči noví a hráči na nízkých úrovních se jimi asi také ještě neprokousali :-) Chybí Ti novinky ? Teď tu máme hned dvě a jsme z toho celí diví :-))) A ty spolkovky, co se jejich interval nenápadně zkracuje :-) a jejich obtížnost, alespoň ve zlaté, nenápadně roste :-), Tě také dostatečně nezaměstnají ? :-))  Já už hraju každou druhou nebo i třetí  kvůli spolku a pořád jich mám plné zuby :-))) Vítám události, které se opakují jen jednou za rok. Alespoň je to změna.

    Jestli si divá z novinek já tedy ne ..

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    naja (CZ1) napsal(a):
    Dovolím si trochu nesouhlasit :-)
    Ano, pro hráče, kteří hru hrají dlouho už tyto události asi moc zajímavé nejsou, ale do hry stále přibývají hráči noví a hráči na nízkých úrovních se jimi asi také ještě neprokousali :-) Chybí Ti novinky ? Teď tu máme hned dvě a jsme z toho celí diví :-))) A ty spolkovky, co se jejich interval nenápadně zkracuje :-) a jejich obtížnost, alespoň ve zlaté, nenápadně roste :-), Tě také dostatečně nezaměstnají ? :-))  Já už hraju každou druhou nebo i třetí  kvůli spolku a pořád jich mám plné zuby :-))) Vítám události, které se opakují jen jednou za rok. Alespoň je to změna.

    Jestli si divá z novinek já tedy ne ..
    :-)  No jestli se Ti je už podařilo pokořit, pak tvé volání po nějakých dalších, chápu :-) 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Vida, a já se na Čínský rok těším už od Vánoc, po santově akci má druhá nejoblíbenější :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Vida, a já se na Čínský rok těším už od Vánoc, po santově akci má druhá nejoblíbenější :)
    Mohu ti tvou radost trochu zkazit? Vím, že jsi chtěl dekoraci bez vesnické spokojenosti.. bohužel možnost získat vesnickou spokojenost byla letos do události zahrnuta.

    Jinak souhlasím, santa a čínský nový rok jsou moje nejoblíbenější události :)
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    naja (CZ1) napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    naja (CZ1) napsal(a):
    Jedno a to samé pořád dokola ,chtělo by to nějaké novinky  a ne pořád spolkovka,asie ,hurá do přírody atd
    Tahle akce je jen jednou za rok. Možná sis to nechtěně spletla s tématickou akcí Asie, která je každý měsíc.

    Ne nespletla ,pořád dokola to samé

    Dovolím si trochu nesouhlasit :-)
    Ano, pro hráče, kteří hru hrají dlouho už tyto události asi moc zajímavé nejsou, ale do hry stále přibývají hráči noví a hráči na nízkých úrovních se jimi asi také ještě neprokousali :-) Chybí Ti novinky ? Teď tu máme hned dvě a jsme z toho celí diví :-))) A ty spolkovky, co se jejich interval nenápadně zkracuje :-) a jejich obtížnost, alespoň ve zlaté, nenápadně roste :-), Tě také dostatečně nezaměstnají ? :-))  Já už hraju každou druhou nebo i třetí  kvůli spolku a pořád jich mám plné zuby :-))) Vítám události, které se opakují jen jednou za rok. Alespoň je to změna.

    Jestli si divá z novinek já tedy ne ..

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Tak to nehraj, když  z toho nejsi divá ....
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Vida, a já se na Čínský rok těším už od Vánoc, po santově akci má druhá nejoblíbenější :)
    Mohu ti tvou radost trochu zkazit? Vím, že jsi chtěl dekoraci bez vesnické spokojenosti.. bohužel možnost získat vesnickou spokojenost byla letos do události zahrnuta.

    Jinak souhlasím, santa a čínský nový rok jsou moje nejoblíbenější události :)
    Hmm, to mě trochu mrzí. Doufal jsem, že na gurmu hodím dobrou dekorku bez vesnické. Co naplat. Tak půjde zase dekorka s vesnickou za dekorku s vesnickou, už na ni mám na gurmě vyhlédnuté místo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Vida, a já se na Čínský rok těším už od Vánoc, po santově akci má druhá nejoblíbenější :)
    Mohu ti tvou radost trochu zkazit? Vím, že jsi chtěl dekoraci bez vesnické spokojenosti.. bohužel možnost získat vesnickou spokojenost byla letos do události zahrnuta.

    Jinak souhlasím, santa a čínský nový rok jsou moje nejoblíbenější události :)
    Hmm, to mě trochu mrzí. Doufal jsem, že na gurmu hodím dobrou dekorku bez vesnické. Co naplat. Tak půjde zase dekorka s vesnickou za dekorku s vesnickou, už na ni mám na gurmě vyhlédnuté místo.
    Já hádám, že to bude "bonus" některého splněného znamení, tak jedině se tomu nějak cíleně vyhýbat.. nevím, uvidíme, až událost začne.

    Jinak na maily postupně dochází malá pozornost od GGS - loňská valentýnská dekorace tančícího vepře. Pokud jste ji (ještě) nedostali, nezoufejte, nejste sami. Ale třeba ji někdo ve své schránce najdete, tak se běžte podívat ;)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Huhouš (CZ1) napsal(a):

    Vzhledem k potížím v událostech během prosince jsme připravili balíčky, které připíšeme všem hráčům. Ty dostanete, aby vám usnadnily start do dalších událostí a pomohly vám získat odměny za aktivitu s minimálními náklady a úsilím. Tyto balíčky obsahují položky jako superkrmiva, produkty z mořských řas a další předměty spojené s danými událostmi. Zahrnuli jsme také nějaké certifikáty, abychom vám pomohli s aktivací zemědělských strojů i v dalších událostech. Události, které jsou kompenzovány, jsou tyto:

    • Záchrana zlatých rybek ukončena 24.12. 

    Kam se uloží kompenzace v podobě: 50 x zlatá rybka a 1.000 vločkového krmiva ?
    Když není akce nikde to není vidět a pokud vím, tak i po ukončení akce tyto věci mizí
    tj. nepřenášejí se do akce další
    Tato kompenzace bude znovu provedena, až bude událost spuštěna.
    Tým si neuvědomil, že mimo událost nelze související položky nijak uložit.
    Tak jen doufám, že na tuto kompenzaci tým nezapomene 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Huhouš (CZ1) napsal(a):

    Vzhledem k potížím v událostech během prosince jsme připravili balíčky, které připíšeme všem hráčům. Ty dostanete, aby vám usnadnily start do dalších událostí a pomohly vám získat odměny za aktivitu s minimálními náklady a úsilím. Tyto balíčky obsahují položky jako superkrmiva, produkty z mořských řas a další předměty spojené s danými událostmi. Zahrnuli jsme také nějaké certifikáty, abychom vám pomohli s aktivací zemědělských strojů i v dalších událostech. Události, které jsou kompenzovány, jsou tyto:

    • Záchrana zlatých rybek ukončena 24.12. 

    Kam se uloží kompenzace v podobě: 50 x zlatá rybka a 1.000 vločkového krmiva ?
    Když není akce nikde to není vidět a pokud vím, tak i po ukončení akce tyto věci mizí
    tj. nepřenášejí se do akce další
    Tato kompenzace bude znovu provedena, až bude událost spuštěna.
    Tým si neuvědomil, že mimo událost nelze související položky nijak uložit.
    Tak jen doufám, že na tuto kompenzaci tým nezapomene 
    Není třeba se obávat. Momentálně probíhá testování, brzy by měla zamířit i na běžné servery, bez nutnosti odstávky. Jakmile proběhne, budu vás informovat.
  • imne (CZ1)imne (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Všetko prišlo ale rybky stále nevidím asi im zas niečo nevyšlo alebo sú tu ešte niaké iné rybky.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    imne (CZ1) napsal(a):
    Všetko prišlo ale rybky stále nevidím asi im zas niečo nevyšlo alebo sú tu ešte niaké iné rybky.

    Rybky obsahem nebyly, pouze nástrahy na zlaté rybky, vločkové krmivo a certifikáty.
  • imne (CZ1)imne (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Tak potom sa ospravedlňujem, áno nástrahy som našiel.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    kteří už netrpělivě očekáváte příchod čínské novoroční události :) Mám pro vás věřím potěšující informaci - máme schváleno, že časy ohňostrojů budou zveřejňovány na twitteru, krátce předtím, než budou na farmě spuštěny.

    Opět však připomínám toto naše vlákno, kde jsme se vždy dělili o časy i délku ohňostrojů, bylo by fajn v tom pokračovat: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/118801/ohnostroj-casy-bonusu-pro-udalost-cinsky-novy-rok :star:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Ijmeno (CZ1) & další
    Dnes má Frida na výběr i jeden z horizontů k čínskému novému roku ;) Požadavek, aby zařadila i ten se zdí, jsem vznesla ;)
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    @Ijmeno (CZ1) & další
    Dnes má Frida na výběr i jeden z horizontů k čínskému novému roku ;) Požadavek, aby zařadila i ten se zdí, jsem vznesla ;)
    Díky moc. Naštěstí jsem chtěla ten co tam je, ten bez zdi, a už jsem ho koupila a jsem teď spokojená jak blecha :-)))
    P.S. pomohl mi Tvůj návod k obzorům, díky němu jsem dopředu viděla, kolik bude obzor stát a nachystala dost zlatek z certifikátů :-).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    @Ijmeno (CZ1) & další
    Dnes má Frida na výběr i jeden z horizontů k čínskému novému roku ;) Požadavek, aby zařadila i ten se zdí, jsem vznesla ;)
    Díky moc. Naštěstí jsem chtěla ten co tam je, ten bez zdi, a už jsem ho koupila a jsem teď spokojená jak blecha :-)))
    P.S. pomohl mi Tvůj návod k obzorům, díky němu jsem dopředu viděla, kolik bude obzor stát a nachystala dost zlatek z certifikátů :-).
    Tak to jsem ráda :)

    Pravdou je, že můj návod pomáhá i týmu, aby věděl, co má Frida na skladě a co zapomněla přivézt :D A že jí poslední dobou ta paměť pěkně zlobí :D 

    Některé ze vzhledů jsou opravdu parádní. Ještě bych uvítala, kdyby se i při prohlížení dalo zoomovat, ne že na to člověk zapomene, musí vyskočit, přizoomovat a pak se do nabídky vrátit. Baví mě tam studovat detaily, naši umělci si s tím dokážou pěkně vyhrát :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Šibenice se mi nelíbí. Nazvat toto dílo vlajkou může jen úchyl.
    A nechat běžet i spolkovky a těžce pracujícího... Fakt pecka! Člověk pouští soutěže a jako naschvál padají ty super ( hlavně mléko, které jindy nepadne celý den a zamrzí, ba až naštve, že může být člověk první, nahrát parádní reputy, jenže se čeká na ohňostroj... ).

    Jinak mám tuto událost ráda, je to i adrenalin, pak radost, že se daří.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    BA: k popisu tých bonusov v zverokruhu mám pripomienku. Zo slovenského prekladu som to pochopila tak, že sa mi nezdvojnásobí celkový počet žetónov, ale počet žetónov KONKRÉTNEHO znamenia = na úkor žetónov iných znamení = celkový počet zostane rovnaký (10 žetónov kohúta a 5 žetónov psa, namiesto 5ž. kohúta, 5ž psa a 5ž kačice)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Borgia (SK1) napsal(a):
    BA: k popisu tých bonusov v zverokruhu mám pripomienku. Zo slovenského prekladu som to pochopila tak, že sa mi nezdvojnásobí celkový počet žetónov, ale počet žetónov KONKRÉTNEHO znamenia = na úkor žetónov iných znamení = celkový počet zostane rovnaký (10 žetónov kohúta a 5 žetónov psa, namiesto 5ž. kohúta, 5ž psa a 5ž kačice)
    Ne, to by pak nebyl bonus :) Prostě kdyby ti mělo normálně vypadnout 5 krys a vytočíš si žolíka na psa, tak ti padne 5 krys + 5 psů. Celkově tedy bonus 100 %, jen ta "druhá polovina" je určena vytočeným žolíkem.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    @Ijmeno (CZ1) & další
    Dnes má Frida na výběr i jeden z horizontů k čínskému novému roku ;) Požadavek, aby zařadila i ten se zdí, jsem vznesla ;)
    Díky moc. Naštěstí jsem chtěla ten co tam je, ten bez zdi, a už jsem ho koupila a jsem teď spokojená jak blecha :-)))
    P.S. pomohl mi Tvůj návod k obzorům, díky němu jsem dopředu viděla, kolik bude obzor stát a nachystala dost zlatek z certifikátů :-).
    Tak to jsem ráda :)

    Pravdou je, že můj návod pomáhá i týmu, aby věděl, co má Frida na skladě a co zapomněla přivézt :D A že jí poslední dobou ta paměť pěkně zlobí :D 

    Některé ze vzhledů jsou opravdu parádní. Ještě bych uvítala, kdyby se i při prohlížení dalo zoomovat, ne že na to člověk zapomene, musí vyskočit, přizoomovat a pak se do nabídky vrátit. Baví mě tam studovat detaily, naši umělci si s tím dokážou pěkně vyhrát :)
    Sice to sem nepatří, ale když už jsme u toho - v tom výčtu všech horizontů Ti chybí ten s měsícem a noční oblohou. Zajímalo by mě, při jaké akci byl k získání...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.02.2018
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Sice to sem nepatří, ale když už jsme u toho - v tom výčtu všech horizontů Ti chybí ten s měsícem a noční oblohou. Zajímalo by mě, při jaké akci byl k získání...
    Jestli myslíš tenhle, tak ten totiž Frida nikdy nenabízela, proto tam není.



    Ten byl společně se třemi sovími avatary a soví vlajkou jako odměna za průzkum spokojenosti.

    edit: Ještě dekorace vlastně - konkrétně Hrdina moudrosti, ve věži patro 23.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 16.02.2018
    black-.-angel napsal(a):
    Ne, to by pak nebyl bonus :) Prostě kdyby ti mělo normálně vypadnout 5 krys a vytočíš si žolíka na psa, tak ti padne 5 krys + 5 psů. Celkově tedy bonus 100 %, jen ta "druhá polovina" je určena vytočeným žolíkem.
    ahááá... tak to možno stojí za pokus... a ten milión dolárov :wink:

    edit: občas to za ten milión ale nestojí... napríklad, keď si vytočíte odmenu na JEDEN zber... ale zase pri ohňostroji som nazbierala toľko(a s točením, aby som si poistila každý zo zberov), koľko vlani za celú súťaž :tongue:
    Post edited by Borgia (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Borgia (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ne, to by pak nebyl bonus :) Prostě kdyby ti mělo normálně vypadnout 5 krys a vytočíš si žolíka na psa, tak ti padne 5 krys + 5 psů. Celkově tedy bonus 100 %, jen ta "druhá polovina" je určena vytočeným žolíkem.
    ahááá... tak to možno stojí za pokus... a ten milión dolárov :wink:
    No když to předloni stálo 100 000 dolarů, tak to za to stálo rozhodně :D Až od loňska jsou částky podle levelů pěkně navýšeny.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    upraveno 16.02.2018
    ahoj máte někdo už časy ohnostroje ? aktuálni na dnešek? diky za odpověd 

    bude to někde viditelné?diky )) za odpověd..

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Možná mi něco uniklo ale nějak nevidím v odměnách vlajky ?
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Vlajky sú súčasťou odmeny keď sa zbiera jedno znamenie,jedna jednoduchšia a druhá ozdobná.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    neboj budou i minule 1 vlajka byla až 2 nebo 3 den :)
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    kopretina1 (CZ1) napsal(a):
    bude to někde viditelné?diky )) za odpověd..
    ty časy se vloni zobrazovaly v tom pravém sloupečku "Tweety" (teď je tam nejhornější obrázek na Valentýna)
Sign In to comment.