Domů Czech Technické problémy & bugy

Akce těžce pracujících - nepřisunutí nových beden

2

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Viz výše, tato chyba je nahlášena, žádná rada na to není.
  • Suzik (CZ1)Suzik (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Dobrý večer. Tak nestačilo že mě v poledne nešla nahrát farma. A teď při těžce pracující mi při 1945789 bodů a 48 místě kdy mi nabídlo ječmen, který jsem tam dala se mi stroj zastavil a další produkt už mi nenabídlo a zůstalo stát.Co s tím teď když jsem do hry dala nemalé množství dolarů a fialovích hnojiv a řas. plus speciální semena. Tak jsem přišla o možnost získat povolenky na zlato.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Suzik (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer. Tak nestačilo že mě v poledne nešla nahrát farma. A teď při těžce pracující mi při 1945789 bodů a 48 místě kdy mi nabídlo ječmen, který jsem tam dala se mi stroj zastavil a další produkt už mi nenabídlo a zůstalo stát.Co s tím teď když jsem do hry dala nemalé množství dolarů a fialovích hnojiv a řas. plus speciální semena. Tak jsem přišla o možnost získat povolenky na zlato.
    Nic, tato chyba je nahlášena. Bohužel se ji nedaří vždy reprodukovat, takže ani opravit.
  • Suzik (CZ1)Suzik (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    hm, děkuji za odpověď
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    upraveno 03.02.2018
    Prosím kdo mi poradí co mám dělat. Zaseklo se mi silo a nenabízí mi to další bedny .To mám puštěný bonus 11 bodů navíc a  bedny nejsou a touto chybou nedosáhnu na povolenky a ne vlastní vinnou.Dala jsem do toho nemalé peníze plno fialového hnojiva a ted toto.Proč to dávají do hry když vědí,že tato chyba je.Mám pořádný vztek.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    black-.-angel napsal(a):
    Suzik (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer. Tak nestačilo že mě v poledne nešla nahrát farma. A teď při těžce pracující mi při 1945789 bodů a 48 místě kdy mi nabídlo ječmen, který jsem tam dala se mi stroj zastavil a další produkt už mi nenabídlo a zůstalo stát.Co s tím teď když jsem do hry dala nemalé množství dolarů a fialovích hnojiv a řas. plus speciální semena. Tak jsem přišla o možnost získat povolenky na zlato.
    Nic, tato chyba je nahlášena. Bohužel se ji nedaří vždy reprodukovat, takže ani opravit.

    Co je to platný,že je chyba nahlášená když člověk do toho vrazí miliony dolarů na bonusy občas i zlato  o fialovém hnojivu ani nemluvím a skoro před cílem se stane toto člověka jen ta hra otráví.Jen nechápu,že chyba je nahlášená ,nejde opravit a proč se tedy do hry dává a nepočká se až se spraví.Jen jsem zvědavá jestli mi taky vrátí co jsem do toho strčila.Ta hra se podle mého skládá ze samých chyb a jen člověku bere chut hrát.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    samby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Suzik (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer. Tak nestačilo že mě v poledne nešla nahrát farma. A teď při těžce pracující mi při 1945789 bodů a 48 místě kdy mi nabídlo ječmen, který jsem tam dala se mi stroj zastavil a další produkt už mi nenabídlo a zůstalo stát.Co s tím teď když jsem do hry dala nemalé množství dolarů a fialovích hnojiv a řas. plus speciální semena. Tak jsem přišla o možnost získat povolenky na zlato.
    Nic, tato chyba je nahlášena. Bohužel se ji nedaří vždy reprodukovat, takže ani opravit.

    Co je to platný,že je chyba nahlášená když člověk do toho vrazí miliony dolarů na bonusy občas i zlato  o fialovém hnojivu ani nemluvím a skoro před cílem se stane toto člověka jen ta hra otráví.Jen nechápu,že chyba je nahlášená ,nejde opravit a proč se tedy do hry dává a nepočká se až se spraví.Jen jsem zvědavá jestli mi taky vrátí co jsem do toho strčila.Ta hra se podle mého skládá ze samých chyb a jen člověku bere chut hrát.
    Víš , máš pravdu, že by chyby ve hře být neměly, ale co naplat, prostě jsou. O jejich odstranění se tady dozvídáme. Bohužel, pokud se je nedaří odstranit a my jsme o tom informováni, pak máme na výběr. Hrát tak, aby jsme žádnou škodu neutrpěli a z události dostali co půjde, i když to nebudou třeba zrovna povolenky a nebo zatlačit na pilu, ale s tím rizikem, že to nemusí vyjít, bohužel. Vinit pak není koho.Takové chyby, které se vyskytují zřídka a jen u několika hráčů, se asi opravdu špatně hledají a jejich oprava tedy může trvat :-( Nám nezbývá než čekat.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    samby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Suzik (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer. Tak nestačilo že mě v poledne nešla nahrát farma. A teď při těžce pracující mi při 1945789 bodů a 48 místě kdy mi nabídlo ječmen, který jsem tam dala se mi stroj zastavil a další produkt už mi nenabídlo a zůstalo stát.Co s tím teď když jsem do hry dala nemalé množství dolarů a fialovích hnojiv a řas. plus speciální semena. Tak jsem přišla o možnost získat povolenky na zlato.
    Nic, tato chyba je nahlášena. Bohužel se ji nedaří vždy reprodukovat, takže ani opravit.

    Co je to platný,že je chyba nahlášená když člověk do toho vrazí miliony dolarů na bonusy občas i zlato  o fialovém hnojivu ani nemluvím a skoro před cílem se stane toto člověka jen ta hra otráví.Jen nechápu,že chyba je nahlášená ,nejde opravit a proč se tedy do hry dává a nepočká se až se spraví.Jen jsem zvědavá jestli mi taky vrátí co jsem do toho strčila.Ta hra se podle mého skládá ze samých chyb a jen člověku bere chut hrát.
    Víš , máš pravdu, že by chyby ve hře být neměly, ale co naplat, prostě jsou. O jejich odstranění se tady dozvídáme. Bohužel, pokud se je nedaří odstranit a my jsme o tom informováni, pak máme na výběr. Hrát tak, aby jsme žádnou škodu neutrpěli a z události dostali co půjde, i když to nebudou třeba zrovna povolenky a nebo zatlačit na pilu, ale s tím rizikem, že to nemusí vyjít, bohužel. Vinit pak není koho.Takové chyby, které se vyskytují zřídka a jen u několika hráčů, se asi opravdu špatně hledají a jejich oprava tedy může trvat :-( Nám nezbývá než čekat.

    Ahojky já o té chybě ani nevěděla třeba jsem si měla tady trochu počíst a hned bych věděla ale to mě nenapadlo.Jen mě mrzí,že jsem konečně jednou mohla získat povolenky jinak je to dost těžký na ně dosáhnout.Dala do toho co jsem mohla a ted toto.Psala jsem na podporu tak doufám,že mi odepíší
  • .Kate. (CZ1).Kate. (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 04.02.2018

    Taky mám stejný problém s bednami. Od chvíle, kdy se "sekly" bedny, mi nefunguje víc věcí. Zkusím je popsat, třeba to pomůže při hledání chyby:

    Při přechodu z jedné farmy na druhou se mi klasicky ukáže okno "Stáhnout herní prvky" s ozubenými kolečky, ale tam se to sekne, okno zůstane a musím restartovat.

    I když na farmě vše posbírám, zůstane mi v pravé záložce svítit zeleně = Úroda připravena ke sklizni.

    V rybářské oblasti jsem sklidila lodě, ale neukazovala se okna, co mi ty lodě přivezly - Rybářské hlášení. Když jsem chtěla lodě znovu poslat, byly "naložené" různými pracovníky, návnadami atd. Když jsem chtěla návnadu dát pryč, zmizlo všechno ze všech okýnek, a teprve potom jsem si mohla naložit a poslat loď tak, jak jsem chtěla.

    Snad to bude brzy opraveno, protože jsem dost otrávená, když nemůžu nejen dohrát Těžce pracující, ale ani přecházet z farmy na farmu, normálně posílat lodě apod. Doufám, že ostatní věci už budou fungovat normálně a nezjistím další problémy.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    .Kate. (CZ1) napsal(a):

    Taky mám stejný problém s bednami. Od chvíle, kdy se "sekly" bedny, mi nefunguje víc věcí. Zkusím je popsat, třeba to pomůže při hledání chyby:

    Při přechodu z jedné farmy na druhou se mi klasicky ukáže okno "Stáhnout herní prvky" s ozubenými kolečky, ale tam se to sekne, okno zůstane a musím restartovat.

    I když na farmě vše posbírám, zůstane mi v pravé záložce svítit zeleně = Úroda připravena ke sklizni.

    V rybářské oblasti jsem sklidila lodě, ale neukazovala se okna, co mi ty lodě přivezly - Rybářské hlášení. Když jsem chtěla lodě znovu poslat, byly "naložené" různými pracovníky, návnadami atd. Když jsem chtěla návnadu dát pryč, zmizlo všechno ze všech okýnek, a teprve potom jsem si mohla naložit a poslat loď tak, jak jsem chtěla.

    Snad to bude brzy opraveno, protože jsem dost otrávená, když nemůžu nejen dohrát Těžce pracující, ale ani přecházet z farmy na farmu, normálně posílat lodě apod. Doufám, že ostatní věci už budou fungovat normálně a nezjistím další problémy.

    Ahoj, ostatní problémy, co popisuješ, s tím nijak nesouvisí. Doporučuju smazat cache flash playeru a případně ho aktualizovat, pokud nemáš nejnovější verzi.

    Ohledně rybářských hlášení, pravděpodobně máš v nastavení hlášení vypnutá. Nicméně prosím do tohoto vlákna jiné chyby nehlásit, týká se pouze zaseknutých beden.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    upraveno 04.02.2018
    Takovýto problém mám já .Obrázek mluví za vše a mám pěknej vztek.Takto to mám od včera jen jsem neuměla oskenovat obrázek až ted mi to ukázal syn jak se to dělá a to jsem byla na 50 místě a stále klesám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No ale teď s tím opravdu nikdo nic neudělá, je mi líto.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    black-.-angel napsal(a):
    No ale teď s tím opravdu nikdo nic neudělá, je mi líto.

    Kdyby mě to bloklo hned ze začátku tak je mi to fuk ale takto to by asi naštvalo každýho.To už stojím od včera 11 bodíků navíc tak bych to v klidu do povolenek dala.U nás ve spolku to bloklo jen 3 hráče a já hold jsem mezi nima  tomu se říká pořádná smůla.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hráčů s touto chybou je hodně, denně obdobných screenů a hlášení vidím desítky. Na fóru už to tady padlo ale opravdu hodněkrát, nemá smysl do akce cokoli dávat, dokud tato chyba nebude opravena. Lépe řečeno, tato událost chyb obsahuje mnohem víc, ale tato je nejzávažnější. Nicméně se stejně obávám, že ti podpora absolutně nic nevynahradí.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    black-.-angel napsal(a):
    Hráčů s touto chybou je hodně, denně obdobných screenů a hlášení vidím desítky. Na fóru už to tady padlo ale opravdu hodněkrát, nemá smysl do akce cokoli dávat, dokud tato chyba nebude opravena. Lépe řečeno, tato událost chyb obsahuje mnohem víc, ale tato je nejzávažnější. Nicméně se stejně obávám, že ti podpora absolutně nic nevynahradí.

    Já třeba o této chybě nic nevěděla.Na průzkum pošlou zprávu a co takhle kdyby poslali taky všem  do zprávy o problémech aby jsme byli informovaný.Jinak to beru jak to je ale na podporu jsem stejně napsala.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    samby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Hráčů s touto chybou je hodně, denně obdobných screenů a hlášení vidím desítky. Na fóru už to tady padlo ale opravdu hodněkrát, nemá smysl do akce cokoli dávat, dokud tato chyba nebude opravena. Lépe řečeno, tato událost chyb obsahuje mnohem víc, ale tato je nejzávažnější. Nicméně se stejně obávám, že ti podpora absolutně nic nevynahradí.

    Já třeba o této chybě nic nevěděla.Na průzkum pošlou zprávu a co takhle kdyby poslali taky všem  do zprávy o problémech aby jsme byli informovaný.Jinak to beru jak to je ale na podporu jsem stejně napsala.
    Těžko mohou obesílat všechny hráče ve hře ohledně všech chyb. Zvlášť když se ani netýkají všech hráčů.

    Proto si informace předáváme na fóru.
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    ted mi přestala fungovat plnička poeunolo se mi to a co jsem tam dodala co jsem měla tak nejede
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    ted mi přestala fungovat plnička poeunolo se mi to a co jsem tam dodala co jsem měla tak nejede
    Nemůžu říct, že bych tvůj příspěvek zrovna pochopila..
  • .Kate. (CZ1).Kate. (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 04.02.2018
    black-.-angel napsal(a):
    .Kate. (CZ1) napsal(a):

    Taky mám stejný problém s bednami. Od chvíle, kdy se "sekly" bedny, mi nefunguje víc věcí. Zkusím je popsat, třeba to pomůže při hledání chyby:

    Při přechodu z jedné farmy na druhou se mi klasicky ukáže okno "Stáhnout herní prvky" s ozubenými kolečky, ale tam se to sekne, okno zůstane a musím restartovat.

    I když na farmě vše posbírám, zůstane mi v pravé záložce svítit zeleně = Úroda připravena ke sklizni.

    V rybářské oblasti jsem sklidila lodě, ale neukazovala se okna, co mi ty lodě přivezly - Rybářské hlášení. Když jsem chtěla lodě znovu poslat, byly "naložené" různými pracovníky, návnadami atd. Když jsem chtěla návnadu dát pryč, zmizlo všechno ze všech okýnek, a teprve potom jsem si mohla naložit a poslat loď tak, jak jsem chtěla.

    Snad to bude brzy opraveno, protože jsem dost otrávená, když nemůžu nejen dohrát Těžce pracující, ale ani přecházet z farmy na farmu, normálně posílat lodě apod. Doufám, že ostatní věci už budou fungovat normálně a nezjistím další problémy.

    Ahoj, ostatní problémy, co popisuješ, s tím nijak nesouvisí. Doporučuju smazat cache flash playeru a případně ho aktualizovat, pokud nemáš nejnovější verzi.

    Ohledně rybářských hlášení, pravděpodobně máš v nastavení hlášení vypnutá. Nicméně prosím do tohoto vlákna jiné chyby nehlásit, týká se pouze zaseknutých beden.
    Čistila jsem samozřejmě jako první, mám vše aktualizované a rybářská hlášení určitě vypnutá nemám - někdy mi totiž naběhnou a někdy ne. Píšu, že mi ostatní problémy začaly zároveň s nepřisunutím bedny. Takže jsem si jistá, že jsem ve správném vlákně, a že to spolu rozhodně souvisí. Jenom jsem chtěla pomoct při hledání chyby, když jsi tady psala, ať popíšeme problémy co nejpodrobněji. Tak se omlouvám, asi se nikomu ta chyba hledat nechce.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    .Kate. (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    .Kate. (CZ1) napsal(a):

    Taky mám stejný problém s bednami. Od chvíle, kdy se "sekly" bedny, mi nefunguje víc věcí. Zkusím je popsat, třeba to pomůže při hledání chyby:

    Při přechodu z jedné farmy na druhou se mi klasicky ukáže okno "Stáhnout herní prvky" s ozubenými kolečky, ale tam se to sekne, okno zůstane a musím restartovat.

    I když na farmě vše posbírám, zůstane mi v pravé záložce svítit zeleně = Úroda připravena ke sklizni.

    V rybářské oblasti jsem sklidila lodě, ale neukazovala se okna, co mi ty lodě přivezly - Rybářské hlášení. Když jsem chtěla lodě znovu poslat, byly "naložené" různými pracovníky, návnadami atd. Když jsem chtěla návnadu dát pryč, zmizlo všechno ze všech okýnek, a teprve potom jsem si mohla naložit a poslat loď tak, jak jsem chtěla.

    Snad to bude brzy opraveno, protože jsem dost otrávená, když nemůžu nejen dohrát Těžce pracující, ale ani přecházet z farmy na farmu, normálně posílat lodě apod. Doufám, že ostatní věci už budou fungovat normálně a nezjistím další problémy.

    Ahoj, ostatní problémy, co popisuješ, s tím nijak nesouvisí. Doporučuju smazat cache flash playeru a případně ho aktualizovat, pokud nemáš nejnovější verzi.

    Ohledně rybářských hlášení, pravděpodobně máš v nastavení hlášení vypnutá. Nicméně prosím do tohoto vlákna jiné chyby nehlásit, týká se pouze zaseknutých beden.
    Čistila jsem samozřejmě jako první, mám vše aktualizované a rybářská hlášení určitě vypnutá nemám - někdy mi totiž naběhnou a někdy ne. Píšu, že mi ostatní problémy začaly zároveň s nepřisunutím bedny. Takže jsem si jistá, že jsem ve správném vlákně, a že to spolu rozhodně souvisí. Jenom jsem chtěla pomoct při hledání chyby, když jsi tady psala, ať popíšeme problémy co nejpodrobněji. Tak se omlouvám, asi se nikomu ta chyba hledat nechce.
    Já mám to samé.Po nepřisunutí další bedny mi svítí na boku,že mám úrodu sebrat,žádná tam není.Nedostanu se z hlavní na gurmánskou ,sekne se to a musím restartovat.Pole zasadím snad až na po čtvrté.Čistila jsem ,restartovala jsem a nic.Je zvláštní ,že když to spolu nesouvisí,stalo se to oběma až po problémů se silem a bednami. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Až na to, že ta časomíra vpravo jde špatně snad každému ;) Ta chyba tam byla mnohem dřív než tahle porouchaná spolková akce těžce pracujících.
  • .Kate. (CZ1).Kate. (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 05.02.2018
    Díky za vyčerpávající odpověď.

    Akce Těžce pracující skončila a farma zase funguje jak má. Naštěstí. :-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Problém s farmou měli hráči,kterým se u nás seklo silo také a po akci už to bylo v pořádku.Tak nějakou souvislost to musí mít.Jinak nechápu,proč by hráči,kterým se silo seklo,neměli dostat kompenzaci od podpory?Oni snad nemohou za to,že to silo neumí opravit a i přesto tuto akci v klidu pořád pouští,i když ví,že se to spoustě hráčům sekne...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2018
    Problém s farmou měli hráči,kterým se u nás seklo silo také a po akci už to bylo v pořádku.Tak nějakou souvislost to musí mít.Jinak nechápu,proč by hráči,kterým se silo seklo,neměli dostat kompenzaci od podpory?Oni snad nemohou za to,že to silo neumí opravit a i přesto tuto akci v klidu pořád pouští,i když ví,že se to spoustě hráčům sekne...
    Problémy mohou doprovázet akci samotnou, ne ale nepřisouvání beden způsobovat a naopak.

    Jak to řeší podpora, nevím, ale neslyšela jsem o tom, že by někomu kompenzaci poskytli. V každém případě stejně musí každý případ posoudit individuálně.

    edit:
    Takže jsem se znovu ptala CM a skutečně - tato chyba podporou nijak kompenzována není.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Problém s farmou měli hráči,kterým se u nás seklo silo také a po akci už to bylo v pořádku.Tak nějakou souvislost to musí mít.Jinak nechápu,proč by hráči,kterým se silo seklo,neměli dostat kompenzaci od podpory?Oni snad nemohou za to,že to silo neumí opravit a i přesto tuto akci v klidu pořád pouští,i když ví,že se to spoustě hráčům sekne...
    Ahoj všem :-)
    Když budu věřit tomu, že na vyhledávání chyb a jejich následné opravě se stále pracuje, ( otázka je, jak intenzivně ) pak je myslím jasné, proč se  tato událost stále spouští, i když se ví, že je tak poruchová. Jak jinak byste chtěli zjistit, jestli se podařilo nebo nepodařilo něco odstranit. Jedině provozem a přes zpětnou vazbu hráčů, když tvrdí, že na jejich testovacích severech ty chyby nejsou.  A pokud jde o nějaké kompenzace, nechci se nikoho dotknout, ale pokud hráč tuto událost hraje tak, že případnou  poruchou dojde nějaké škody, tak tak ale činí na vlastní odpovědnost a není tedy po kom žádat nějakou náhradu. Asi proto to také podpora neřeší. Všichni víme, že akce je poruchová. I od moderátorky nám bylo doporučeno hrát s jistou opatrností a pokud mi něco neuniklo, dosud nikdo neoznámil, že tento stav skončil. Že chyby v události nejsou a provozovatel za to odpovídá :-)

    Tak alespoň já vnímám tento stav.
  • Tomášek B. (CZ1)Tomášek B. (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Na tý podpoře je to samej buzerant, když po takový době nedokážou odstranit chyby ze sila.
    Cpeme do toho svoje peníze a máme z toho akorát nervy. Opravdu bych chtěl vidět je, kdyby jim někdo bral výplaty.
    Nezlob se Blekyně, ale ty jsi taky na baterky, nezařídíš nic, tak k čemu tam jsi..
    Ty kompenzace by měla být jejich povinnost, nemluvím o tom, že jsem stále nedostal trpajzlika a povolenku za druhýho fleka ještě před Vánocemi.
    A teď mi klidně navlíkni kombinézu - nazdar !
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Na tý podpoře je to samej buzerant, když po takový době nedokážou odstranit chyby ze sila.
    Cpeme do toho svoje peníze a máme z toho akorát nervy. Opravdu bych chtěl vidět je, kdyby jim někdo bral výplaty.
    Nezlob se Blekyně, ale ty jsi taky na baterky, nezařídíš nic, tak k čemu tam jsi..
    Ty kompenzace by měla být jejich povinnost, nemluvím o tom, že jsem stále nedostal trpajzlika a povolenku za druhýho fleka ještě před Vánocemi.
    A teď mi klidně navlíkni kombinézu - nazdar !
    Ráda bych tě požádala o mírnější tón a trochu respektu. V první řadě pracovníci na podpoře nenesou žádnou vinu na chybách ve hře, stejně tak je nemohou opravit, to je záležitostí vývojářů. Stejně tak já nemám s opravami ani rozhodováním o kompenzacích nic společného, mou rolí je v této záležitosti pouze nahlášení chyby, což jsem udělala. Týmu se ji bohužel zatím nedaří opravit, je však prioritou, to tě mohu ujistit.

    Za událost ukončenou před vánocemi již kompenzace proběhla, viz toto oznámení.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 06.02.2018
    Pěkný den všem.
    No já sice vůbec netuším, co tam vývojáři čmolíkujou a odborník také zdaleka nejsem, ale nestálo by za pokus pro jednou vypustit dočasnou farmu pokud běží silo ? Tolik hráčů si stěžuje, že jim to dělá tyhle problémy a ještě se nikdo , alespoň v tomto směru nepokusil je třeba tímhle způsobem zkusit lokalizovat. Alespoň to tak vypadá.
    I když to do určité míry chápu, rozumím i nervozitě hráčů :-) Ono to navenek totiž vypadá, že se nic neděje :-)
    I ta tolerance má své meze :-)))
    Ty dočasky jsou myslím stejně nějak zakleté :-) Vždycky hru nějak zbrzdí.
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pěkný den všem.
    No já sice vůbec netuším, co tam vývojáři čmolíkujou a odborník také zdaleka nejsem, ale nestálo by za pokus pro jednou vypustit dočasnou farmu pokud běží silo ? Tolik hráčů si stěžuje, že jim to dělá tyhle problémy a ještě se nikdo , alespoň v tomto směru nepokusil je třeba tímhle způsobem zkusit lokalizovat. Alespoň to tak vypadá.
    I když to do určité míry chápu, rozumím i nervozitě hráčů :-) Ono to navenek totiž vypadá, že se nic neděje :-)
    I ta tolerance má své meze :-)))
    Ty dočasky jsou myslím stejně nějak zakleté :-) Vždycky hru nějak zbrzdí.
    Vzhledem k tomu, že se bedny nepřisouvaly ani v době, kdy žádná dočaska neběžela, tak tu souvislost moc nechápu.

    Ono se toho děje dost, snad vám i zde brzy novinky zveřejníme ;)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Já věřím, že tam nesedí a nelelkují :-) Po pravdě mě se taky hra kouše když běží dočasky a to už je raději ani neotvírám, protože pak je to ještě horší :-) A můžu čistit jak chci a střídat prohlížeče také tak a je to úplně jedno :-) Už pro tohle je nemám ráda :-) Myslím si, že se tam kupí jeden problém na druhý a pak se v tom asi těžko vyznat  a jen to narůstá :-) Na novinky jsem se vždycky těšila, ale teď se jich už spíš bojím :-))))
Sign In to comment.