Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 31.1.2018: Čínský nový rok, kompenzace a další"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k obsahu naší nové aktualizace!

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/172415/aktualizace-31-1-2018-cinsky-novy-rok-kompenzace-a-dalsi

black-.-angel
«136

Komentáře

  • naja (CZ1)naja (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Jedno a to samé pořád dokola ,chtělo by to nějaké novinky  a ne pořád spolkovka,asie ,hurá do přírody atd
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Dovolím si trochu nesouhlasit :-)
    Ano, pro hráče, kteří hru hrají dlouho už tyto události asi moc zajímavé nejsou, ale do hry stále přibývají hráči noví a hráči na nízkých úrovních se jimi asi také ještě neprokousali :-) Chybí Ti novinky ? Teď tu máme hned dvě a jsme z toho celí diví :-))) A ty spolkovky, co se jejich interval nenápadně zkracuje :-) a jejich obtížnost, alespoň ve zlaté, nenápadně roste :-), Tě také dostatečně nezaměstnají ? :-))  Já už hraju každou druhou nebo i třetí  kvůli spolku a pořád jich mám plné zuby :-))) Vítám události, které se opakují jen jednou za rok. Alespoň je to změna.
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Mohly by být zas na Twitteru časy žolíků, jako loni. 
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    naja (CZ1) napsal(a):
    Jedno a to samé pořád dokola ,chtělo by to nějaké novinky  a ne pořád spolkovka,asie ,hurá do přírody atd
    Tahle akce je jen jednou za rok. Možná sis to nechtěně spletla s tématickou akcí Asie, která je každý měsíc.
  • lplevice (SK1)lplevice (SK1) Komentářů: 19
    Mne napríklad tie "MS" každý týždeň lezú krkom,úplne sa z nich vytratilo čaro súťaženia  - hra stráca na šarme , niekedy je až chaotické to množstvo spustených úloh naraz. ..myslím - že málo je niekedy viac...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ty vlajky vypadají parádně, už se těším, a dekorka se psem taky :)
  • GamerJaja9 (CZ1)GamerJaja9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Souběh akcí kazí radost ze hry, už je to pak jen nesmyslná honička, která přestává bavit a snižuje možnost budování farem. Lituji nové hráče.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já novým hráčům trošku závidím, oni 2/3 akcí a událostí nevidí :-) Ale Čínský nový rok je super v tom, že si jej užijí všichni, každý svým tempem.
  • kulich (CZ1)kulich (CZ1) Komentářů: 2
    tak já opět nedostala kompenzaci ,ačkoliv jsem upozorňovala na chyby při akci těžce pracujících, že se mi neposunují bedny a musím pořád dozlacovat přesuny..
     a teď mě úplně vynechali i z kompenzací :-((
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já novým hráčům trošku závidím, oni 2/3 akcí a událostí nevidí :-) Ale Čínský nový rok je super v tom, že si jej užijí všichni, každý svým tempem.
    z druhé strany je na každém jednom, kolik z nabízených akci využije, a pustí se do nich, anebo je nebude otevírat. 
    Taky ovšem patřím k těm, kterým to množství akcí spuštěných najednou hru znechucuje.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Ahoj, mám lehký dotaz, teď po aktualizaci, kdy změnili "rámeček" s profily, mi to po kliknutí na můj profil, ukazuje počet farem 7, ale já jich mám jen 6 (včetně ryb). U ostatních členů ve spolku to ukazuje 5 (ty převládají) nebo vyjímečně 6 farem. Kde je zakopaný pes...?  :flushed:  :lol:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Mohly by být zas na Twitteru časy žolíků, jako loni. 
    Vidíš! Díky za poznámku, předala jsem výše :) 

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ty vlajky vypadají parádně, už se těším, a dekorka se psem taky :)
    Tak to jsem ráda, že se líbí :) Mně se totiž líbí taky, ale dle reakcí v ostatních komunitách jsme asi jediní bohužel. Já si naopak myslím, že to je pěkná změna :)

    kulich (CZ1) napsal(a):
    tak já opět nedostala kompenzaci ,ačkoliv jsem upozorňovala na chyby při akci těžce pracujících, že se mi neposunují bedny a musím pořád dozlacovat přesuny..
     a teď mě úplně vynechali i z kompenzací :-((
    Za neposouvání beden ale žádná kompenzace není. Pokud ti teď nějaká kompenzace z uvedených událostí nebyla připsána a máš na ni nárok, kontaktuj podporu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Pokud by to počítalo jako farmu i loď, spolkovou vesnici, koně a rybářskou oblast tak to je na mé farmě 7, jenže proč to ukazuje jiný počet hráči na farmě v profilu a jiný pokud se např. podívám na toho hráče ve spolku.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 01.02.2018
    Nové zobrazenie je skutočne oveľa prehľadnejšie, super.
    Aj vlajky sa mi páčia, aj ten havino... ale asi z toho zase nič nebude- ešte nikdy sa mi nepodarilo ani v jeden rok naplniť tie zbierky zverokruhových zvieratiek :cry:

    A mám aj problém- ktorý bude asi presunutý inde... nevidím nikde tú dodávku, kde si môžem minúť mince z majstrovstiev. tá mala byť viditeľná ešte týždeň po skončení, nie? Neviem, či zmizla až teraz, neriešila som to, lebo som čakala na poslednú výplatu zo svetových majstrovstiev.

    edit 01-02-18 13:25
    včera prišla tá dodávka na mince zo svetových majstrovstiev.. a jupííííí konečne som mala dosť na bedne ku sviatku zberu, čo pridávajú kapacitu skladu <3 tie by mohli byť k dispozícii častejšie- v odmenách za udalosti a tak :D

    Post edited by Borgia (SK1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Borgia (SK1) napsal(a):
    Nové zobrazenie je skutočne oveľa prehľadnejšie, super.
    Aj vlajky sa mi páčia, aj ten havino... ale asi z toho zase nič nebude- ešte nikdy sa mi nepodarilo ani v jeden rok naplniť tie zbierky zverokruhových zvieratiek :cry:

    A mám aj problém- ktorý bude asi presunutý inde... nevidím nikde tú dodávku, kde si môžem minúť mince z majstrovstiev. tá mala byť viditeľná ešte týždeň po skončení, nie? Neviem, či zmizla až teraz, neriešila som to, lebo som čakala na poslednú výplatu zo svetových majstrovstiev.


    Ahoj.
    Dodávka se má objevit ještě tento týden. Mince za tento týden se mi připsaly dnes.
    Tady o tom píše black-.-angel: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3807159/#Comment_3807159
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, mám lehký dotaz, teď po aktualizaci, kdy změnili "rámeček" s profily, mi to po kliknutí na můj profil, ukazuje počet farem 7, ale já jich mám jen 6 (včetně ryb). U ostatních členů ve spolku to ukazuje 5 (ty převládají) nebo vyjímečně 6 farem. Kde je zakopaný pes...?  :flushed:  :lol:
    Asi na té sedmé farmě :D Ty počty tam byly upřímně rozhašené už před touto změnou, připomenu, aby se na to někdo podíval.

    Borgia (SK1) napsal(a):
    Nové zobrazenie je skutočne oveľa prehľadnejšie, super.
    Aj vlajky sa mi páčia, aj ten havino... ale asi z toho zase nič nebude- ešte nikdy sa mi nepodarilo ani v jeden rok naplniť tie zbierky zverokruhových zvieratiek :cry:

    A mám aj problém- ktorý bude asi presunutý inde... nevidím nikde tú dodávku, kde si môžem minúť mince z majstrovstiev. tá mala byť viditeľná ešte týždeň po skončení, nie? Neviem, či zmizla až teraz, neriešila som to, lebo som čakala na poslednú výplatu zo svetových majstrovstiev.
    Základem úspěchu v čínské události je chytat ohňostroje, kolikrát mi stačilo chytnout jeden a vystačilo mi to na získání všech denních odměn, opravdu hodně to pomáhá a finální dekorace pak bude mít pěkné hodnoty :)

    Ohledně mistrovství (toto je vanilla, příspěvky tu nejde rozdělovat jako na starém fóru, takže nikam nic přesunuto nebude), už jsem to psala v příslušném vlákně. Obchodnice se ještě tento týden vrátí.
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    no ja mám problém,že udalosť na  gurmáne ,ktorú som mala pekne rozbehnutú mi po aktualizácii začala úúplne od začiatku,čím to?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kleali (SK1) napsal(a):
    no ja mám problém,že udalosť na  gurmáne ,ktorú som mala pekne rozbehnutú mi po aktualizácii začala úúplne od začiatku,čím to?
    To by rozhodně neměla, kontaktuj podporu.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901

    Vzhledem k potížím v událostech během prosince jsme připravili balíčky, které připíšeme všem hráčům. Ty dostanete, aby vám usnadnily start do dalších událostí a pomohly vám získat odměny za aktivitu s minimálními náklady a úsilím. Tyto balíčky obsahují položky jako superkrmiva, produkty z mořských řas a další předměty spojené s danými událostmi. Zahrnuli jsme také nějaké certifikáty, abychom vám pomohli s aktivací zemědělských strojů i v dalších událostech. Události, které jsou kompenzovány, jsou tyto:

    • Záchrana zlatých rybek ukončena 24.12. 

    Kam se uloží kompenzace v podobě: 50 x zlatá rybka a 1.000 vločkového krmiva ?
    Když není akce nikde to není vidět a pokud vím, tak i po ukončení akce tyto věci mizí
    tj. nepřenášejí se do akce další
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Kdyby raději v rámci kompenzací poslali architekta, třeba na dva dny - místo zl rybek.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Kam se uloží kompenzace v podobě: 50 x zlatá rybka a 1.000 vločkového krmiva ?
    Když není akce nikde to není vidět a pokud vím, tak i po ukončení akce tyto věci mizí
    tj. nepřenášejí se do akce další
    To bude upřesněno zítra.

    Návnady a krmivo nemizí, ale převedou se na rybářskou zkušenost.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    ahoj, já mám problém, kompenzace v podobě oranžového humusu při přechodu z hlavní farmy na květinovou zmizela :-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    ahoj, já mám problém, kompenzace v podobě oranžového humusu při přechodu z hlavní farmy na květinovou zmizela :-(
    Ahoj, superhumus v kompenzaci vůbec nebyl.
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    upraveno 31.01.2018
    ja si zvieracich obesencov na farmu neprosim, ale v pohode, som spokojna s vlajkami z minuleho roka :)

    no a kompenzia v podobe navnad a krmiva pre rybky, ktore sa (snad) previedli rovno na body, no vsak to mohli dat rovno body :D ale tak tiez sa nestazujem, ziadnu kompenzaciu som neocakavala

    nove vizitky hracov sa mi pacia, konecne maju avatari aj iny zmysel ako ze sa na svojho pozeram ja sama a obcas dakto, ked mi sutazi koňa


  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    dobré dopoledne, chci se zeptat zdali se už ví v kolik bude čínský nový rok spuštěn?
    Děkuji M.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Měl by začít 15.2. 23:59 -   2.3. 23:59  Čínský nový rok
    Tady je odkaz na všechny události v únoru 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/172385/kalendar-udalosti#latest
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    děkuji. Zmátla mne ta včerejší aktualizace
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    děkuji. Zmátla mne ta včerejší aktualizace
    A čím konkrétně by tě měla mást? Aktualizace zavádí události do hry, nikdy nezačínají hned po ní.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Huhouš (CZ1) napsal(a):

    Vzhledem k potížím v událostech během prosince jsme připravili balíčky, které připíšeme všem hráčům. Ty dostanete, aby vám usnadnily start do dalších událostí a pomohly vám získat odměny za aktivitu s minimálními náklady a úsilím. Tyto balíčky obsahují položky jako superkrmiva, produkty z mořských řas a další předměty spojené s danými událostmi. Zahrnuli jsme také nějaké certifikáty, abychom vám pomohli s aktivací zemědělských strojů i v dalších událostech. Události, které jsou kompenzovány, jsou tyto:

    • Záchrana zlatých rybek ukončena 24.12. 

    Kam se uloží kompenzace v podobě: 50 x zlatá rybka a 1.000 vločkového krmiva ?
    Když není akce nikde to není vidět a pokud vím, tak i po ukončení akce tyto věci mizí
    tj. nepřenášejí se do akce další
    Tato kompenzace bude znovu provedena, až bude událost spuštěna. Tým si neuvědomil, že mimo událost nelze související položky nijak uložit.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Vyjadrím sa k vlajkám - prvé čo ma napadlo keď som to videl bola - šibenica  :D:D
    to nechcem vystaviť na farmu ani omylom!
Sign In to comment.