Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 13.12.2017: Nové tematické události & další"

11724

Komentáře

  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    upraveno 16.01.2018
    Jasan, takže je výhodnější koupit to, dokud ta akce běží, díky marku. Já dala 10561 a doufám, že příště budu mít možnost výběru.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
    A pročpak Ty se nad tím pozastavuješ ? Myslíš, že na nás záleží ? Že jsme to my, kdo spasí svět a všichni si sednou na zadek ? Podívej se na žebříček mistrovství. Tam najdeš ty, co určují tempo a nesnaž se v někom vyvolat pocit nějaké viny za to, že si něco koupil :-) Je to hloupé. 
    Máš pravdu, množství padátek byla opravdu nesmyslná, o tom není sporu a já doufám, že se to změní, ale na druhou stranu , když už se o něco intenzivně snažím několik dnů a někteří i nocí a přesto to nestačí, nepřijde mi vůbec divné ani odsouzeníhodné, že než bych všechno zahodil, raději pustím chlup , pokud si to mohu dovolit:-)
    Nezapomeň, že Ti co pouštějí ten chlup, pomáhají udržet hru v chodu pro všechny, tedy i pro ty, co si to dovolit nemohou, či nechtějí, ale i tak si rádi zahrají.
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Jasan, takže je výhodnější koupit to, dokud ta akce běží, díky marku. Já dala 10561 a doufám, že příště budu mít možnost výběru.
    Obavám se, že možnost výběru nebude. Pokud je to kopie událostí z hlavní farmy, tak tam se možnost výběru uvolní až po splnění 5.obtížnosti.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mandril (CZ1) napsal(a):
    Jasan, takže je výhodnější koupit to, dokud ta akce běží, díky marku. Já dala 10561 a doufám, že příště budu mít možnost výběru.
    Obavám se, že možnost výběru nebude. Pokud je to kopie událostí z hlavní farmy, tak tam se možnost výběru uvolní až po splnění 5.obtížnosti.
    To není pravda. Po dokončení 3. obtížnosti máš možnost výběru z 1.-4. obtížnosti. Jakmile skončíš čtvrtou, máš výběr 1.-5., jakmile pátou, 1.-6, jakmile šestou, máš odemčené všechny obtížnosti.
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
    a Ty by sis měl místo brblání uvědomit že nebýt zlatících hráčů tak tahle hra ani není,nejvíc stížností tu čtu právě od Tebe,až se někdy divím že tuhle hru ještě hraješ,když Tě na ni štve milion věcí  ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kdybyste si nepovšimli, máme tady zase kulinářskou kampaň. "Jupí" :D 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.01.2018
    Povšiml, už zkouším, jestli při učení na zkoušky zvládnu i 4. obtížnost :)
    A snad i bez zlacení, gurmu mám optimalizovanou hezky, tam by to mělo jít bez potíží.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    ale jo jupijou radeji  delam 2 :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 17.01.2018
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
    A pročpak Ty se nad tím pozastavuješ ? Myslíš, že na nás záleží ? Že jsme to my, kdo spasí svět a všichni si sednou na zadek ? Podívej se na žebříček mistrovství. Tam najdeš ty, co určují tempo a nesnaž se v někom vyvolat pocit nějaké viny za to, že si něco koupil :-) Je to hloupé. 
    Máš pravdu, množství padátek byla opravdu nesmyslná, o tom není sporu a já doufám, že se to změní, ale na druhou stranu , když už se o něco intenzivně snažím několik dnů a někteří i nocí a přesto to nestačí, nepřijde mi vůbec divné ani odsouzeníhodné, že než bych všechno zahodil, raději pustím chlup , pokud si to mohu dovolit:-)
    Nezapomeň, že Ti co pouštějí ten chlup, pomáhají udržet hru v chodu pro všechny, tedy i pro ty, co si to dovolit nemohou, či nechtějí, ale i tak si rádi zahrají.
    Žádný pocit viny v Tobě nehodlám a ani nechci vyvolávat.
    Jen pouze konstatuji, že když jim z toho padaj peníze, tak proč by to nedělali. To bylo vše, co jsem napsal.

    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
    a Ty by sis měl místo brblání uvědomit že nebýt zlatících hráčů tak tahle hra ani není,nejvíc stížností tu čtu právě od Tebe,až se někdy divím že tuhle hru ještě hraješ,když Tě na ni štve milion věcí  ;)
    Div se a já se budu bavit :-)))

    edit: sloučení příspěvků - multiposty jsou zakázány, už se to konečně odnauč (black-.-angel)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 17.01.2018
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
    A pročpak Ty se nad tím pozastavuješ ? Myslíš, že na nás záleží ? Že jsme to my, kdo spasí svět a všichni si sednou na zadek ? Podívej se na žebříček mistrovství. Tam najdeš ty, co určují tempo a nesnaž se v někom vyvolat pocit nějaké viny za to, že si něco koupil :-) Je to hloupé. 
    Máš pravdu, množství padátek byla opravdu nesmyslná, o tom není sporu a já doufám, že se to změní, ale na druhou stranu , když už se o něco intenzivně snažím několik dnů a někteří i nocí a přesto to nestačí, nepřijde mi vůbec divné ani odsouzeníhodné, že než bych všechno zahodil, raději pustím chlup , pokud si to mohu dovolit:-)
    Nezapomeň, že Ti co pouštějí ten chlup, pomáhají udržet hru v chodu pro všechny, tedy i pro ty, co si to dovolit nemohou, či nechtějí, ale i tak si rádi zahrají.
    Žádný pocit viny v Tobě nehodlám a ani nechci vyvolávat.
    Jen pouze konstatuji, že když jim z toho padaj peníze, tak proč by to nedělali. To bylo vše, co jsem napsal.

    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naprosto nesmyslná množství padátek i požadovaných komodit. Ale proč by je nedali, když jste za dekorku schopni doplatit tisíce zlatek.
    a Ty by sis měl místo brblání uvědomit že nebýt zlatících hráčů tak tahle hra ani není,nejvíc stížností tu čtu právě od Tebe,až se někdy divím že tuhle hru ještě hraješ,když Tě na ni štve milion věcí  ;)
    Div se a já se budu bavit :-)))

    edit: sloučení příspěvků - multiposty jsou zakázány, už se to konečně odnauč (black-.-angel)
    :-) Jsem daleka toho, abych se cítila nějak vinná za to, že si něco koupím. Pokud vím, jsou to mé peníze a nepamatuji se, že by mi na to někdo něco přidal :-) Psala jsem to obecně. Nemám v úmyslu se kohokoliv dotknout, ale to neustálé rýpání do zlatících hráčů mě prostě zlobí. Soudím, že už na tomto světě nějaký ten pátek pobýváš, takže sis určitě všiml, že celý svět se točí okolo peněz :-) Proč si myslíš, že si někdo dává tu práci a vymýšlí jiným zábavu ? Hra je přece úplně stejný obchodní artikl, jako třeba chleba .-) Ty buď koupíš nebo ne. Možná bys měl z toho mít spíš radost :-) Můžeš si hrát a nic Tě to nestojí :-)

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Povšiml, už zkouším, jestli při učení na zkoušky zvládnu i 4. obtížnost :)
    A snad i bez zlacení, gurmu mám optimalizovanou hezky, tam by to mělo jít bez potíží.
    :-) Také to pokouším.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jj, 4. by měla jít zvládnout
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Hlásím chybku v popisku - správně se píše holT:

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Hlásím chybku v popisku - správně se píše holT:

    Vím, už jsem to předávala minule.

    Stejně jako chybné nápovědy, jak u nových tematických událostí, tak zlatých rybek, celosvětového mistrovství... ale tentokrát ty změny moc rychle nejdou :D 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne
    Aktuální stav je 3 412 mrkví :) Tak ať nám to padá! ;)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne
    Ahoj,
    taky jedu 4. Aktuálně stav 2873/3830. Mám obavy, že dekorku neudělám. Mrkev padá po málo kusech.
    Hezký zbytek dne
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne

    Také jedu 4ku a jsem u polníčku, pampelišek a mandlí
    Mrkve docela dobře naskákaly na kachnách.
  • Bonny1 (CZ1)Bonny1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne

    Také jedu 4ku a jsem u polníčku, pampelišek a mandlí
    Mrkve docela dobře naskákaly na kachnách.
    Mrkve dělám druhý den a jsem na polovině. Daleko rychleji to jde na hlavní.
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne

    Také jedu 4ku a jsem u polníčku, pampelišek a mandlí
    Mrkve docela dobře naskákaly na kachnách.
    Taky mám na guru 4.obtížnost, trochu jsem to urychlila hnojením a krmením oslíků. Předem jsem měla nasbíráno na 5. úkol.  V 6. je to sběr ubrousků, který jde taky pomalu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    lusy9 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj  já teda nevím ale jedu guru akci 4. obtížnost a jsem stále u mrkve 2668/3830 
    zajímá mě jak to jde ostatním co dělají 4.  pěkné odpoledne

    Také jedu 4ku a jsem u polníčku, pampelišek a mandlí
    Mrkve docela dobře naskákaly na kachnách.
    Taky mám na guru 4.obtížnost, trochu jsem to urychlila hnojením a krmením oslíků. Předem jsem měla nasbíráno na 5. úkol.  V 6. je to sběr ubrousků, který jde taky pomalu.

    Spoléhám zase na kachny, ale ještě si počkám. Mám skoro pampelišky, mandle hotové a čeká mne polníček.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    4. obtížnost a už jsem v posledním 6. úkolu, ale moje gurma je poněkud nadstandardní, narval jsem do ní vloni majlant.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také už jsem u posledního, ale ještě mne čeká 4700 ubrousků. To bych ale měl v pohodě dát.
    Víc se bojím Přírody. Nějak jsem to neodhadl a vzal si 7lvl. Zatím jsem u stop.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Alespoň ta kachní vajíčka zužitkuješ dvakrát ;-)
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    4. obtížnost a už jsem v posledním 6. úkolu, ale moje gurma je poněkud nadstandardní, narval jsem do ní vloni majlant.

    Taky plním v pohodě 4. obtížnost a 6. úkol. Jen bych ráda věděla, co je standartní  a  co už nadstandartní farma.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 20.01.2018
    na muj vkus i ja mam nadstandard ale radej vzala 2 :D
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Obecně k akci na gurmě a květince - nevadí mi, když jsou těžké - je dobře, když hráči ve vyšších lvl mají pořádné výzvy. Jen prostě podle mě obtížnost 3 u těchto akcí neodpovídá obtížnosti 3 na hlavní farmě. Bohužel to ale nemůžu nijak objektivně doložit.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Obecně k akci na gurmě a květince - nevadí mi, když jsou těžké - je dobře, když hráči ve vyšších lvl mají pořádné výzvy. Jen prostě podle mě obtížnost 3 u těchto akcí neodpovídá obtížnosti 3 na hlavní farmě. Bohužel to ale nemůžu nijak objektivně doložit.
    tak na gurme čert to vem da se to udelat ale kvetinka katastrofa 3 neodpovida ničemu
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj všem. Poslušně hlásím, že úkol splněn :-). Tentokrát bez zlatých :-) Okřídlená dodávka vlétla do mého meziskladu :-))) Držím palce všem co na tom ještě makají !
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    Ahoj všem. Poslušně hlásím, že úkol splněn :-). Tentokrát bez zlatých :-) Okřídlená dodávka vlétla do mého meziskladu :-))) Držím palce všem co na tom ještě makají !
    ajoj a gratec ješte svatbu bez zlatek ju?:-D
Sign In to comment.