Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Celosvětové mistrovství

henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
upraveno 12.07.2017 v Otázky ke hře
ahojte dnes nam pribudl informačna gula a 7.7. maju začat majstrovstva sveta,a ja hladam a hladam a neviem nikde najst čo to vlastne je za udalost

edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«134

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 03.07.2017 Přijatá odpověď ✓
    Nápověda to celkem dobře naznačuje:


    Jde o soutěž, ve které budou soupeřit celé servery o to, který nahrabe nejvíc bodů a získá pro členy serveru dekoraci a možná i ten zajímavý domeček, a navíc mimořádnou návštěvu architekta. Zahrne body z různých akcí od těžké práce a ostrovní farmy po koně, tématické akce a spolkovku.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 03.07.2017
    Prepáč ale všimli  ste si dátumy v kalendári -- v zemegule -- nič poriadne nepasuje -- udalosti - spolkovky..

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Trochu to vypadá, že tématická akce UFO bude posunutá o 2 dny. Ale druh sedí, UFO je na řadě. Možná kvůli tomu posunuli všechno, aby to začlo "na čas". Spolkovka je posunutá o 4 dny dřív, pokud se nepletu, to je zvláštní. Těžká práce podle mě sedí, v rozmezí 6. až 8. jsem její začátek čekal.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No... mně hlavou vrtá, proč už je upozornění, když ještě nemohlo být zveřejněno ofiko. Ale že já se tady ještě něčemu divím.

    Jinými slovy se více dozvíte již brzy ;)
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    dKUJEM za odpoved,,moja chyba,ten otaznik si vždy zabudnem všimnut
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52

    Dobrý den :-) 

    Prosím, odměny do svět. mistrovství se získají i z vylepšení budov ve vesnici, jak bylo uvedeno v oficiál. zprávě? Podle čeho se pak podělí mezi jednotlivé členy, když se de facto nejedná o samostatný úkon farmáře? A body "ze soutěže pro spolky" - myšlena tím jen spolkovka, ne výzva ve vesnické lize, že?

    Děkuji za odpověď :-)  


  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 11.07.2017
    Klepni na stánek Mistrovství, nahoře se překlepni na 3. záložku Informace o akci a nalistuj si 3. stranu. :)
    Jinak z výzvy jsme, pokud jsem zaregistroval, žádné body do mistrovství nedostali. Zato z každé soutěže jsou, tak očekávám, že spolkovky jich bude ještě o dost víc.
  • kačena (CZ1)kačena (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Chtěla jsem se zeptat, proč se nepřipisují mince z mistrovství? První týden jsem to nějak nevnímala, ale čekala jsem alespoň nějakou tabulku s průběžnými výsledky a nic. Další týden jsem si již vše hlídala a bohužel žádné mince mistrovství nepřibyly ani průběžné výsledky se nezobrazily. Vznesla jsem dotaz u ostatních členů spolku a tam prý také nic.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kačena (CZ1) napsal(a):
    Chtěla jsem se zeptat, proč se nepřipisují mince z mistrovství? První týden jsem to nějak nevnímala, ale čekala jsem alespoň nějakou tabulku s průběžnými výsledky a nic. Další týden jsem si již vše hlídala a bohužel žádné mince mistrovství nepřibyly ani průběžné výsledky se nezobrazily. Vznesla jsem dotaz u ostatních členů spolku a tam prý také nic.
    Nechodí žádné tabulky s průběžnými výsledky. Každou středu v podvečerních hodinách se mince připíšou, pro jejich načtení je třeba vždy aktualizovat stránku.
  • rancovka (CZ1)rancovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    To Mistrovství světa je asi trochu omyl, ne ? V kalendáři podle něj dnes začíná UFO a nová koňská sezona a ostrovní farma, taky spolková těžká dřina. Jinak až doběhne odpočet, naskočí nový zase na 7 hodin, už to tak dnes probíhalo od rána :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.01.2018
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    To Mistrovství světa je asi trochu omyl, ne ? V kalendáři podle něj dnes začíná UFO a nová koňská sezona a ostrovní farma, taky spolková těžká dřina. Jinak až doběhne odpočet, naskočí nový zase na 7 hodin, už to tak dnes probíhalo od rána :)
    Stejně jako minule - kalendářem se před zahájením mistrovství vůbec neřiď.

    Mistrovství začíná dnes ve 14:00, nic nebude nabíhat a nabíhat...

    edit: Dobře, kalendář zůstává špatně i po začátku, nahlášeno.
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    black-.-angel napsal(a):
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
    Jak je tedy možné, že někomu se načítají?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
    Jak je tedy možné, že někomu se načítají?

    Komu?
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
    Jak je tedy možné, že někomu se načítají?

    Komu?
    psala jsem si hráčkou, která je v žebříčku hodně nahoře, i u nás ve spolku někteří hráči tvrdí, že se jim body za akce načítají
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
    Jak je tedy možné, že někomu se načítají?

    Komu?
    psala jsem si hráčkou, která je v žebříčku hodně nahoře, i u nás ve spolku někteří hráči tvrdí, že se jim body za akce načítají
    Tak chci jména a screeny. Ono "jedna paní povídala" nikdo neprověří.
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
    Jak je tedy možné, že někomu se načítají?

    Komu?
    psala jsem si hráčkou, která je v žebříčku hodně nahoře, i u nás ve spolku někteří hráči tvrdí, že se jim body za akce načítají
    Tak chci jména a screeny. Ono "jedna paní povídala" nikdo neprověří.
    tak máš pravdu, ta hráčka to prý popletla a ti hráči u nás to brali asi jako celek :) odměny jim padají :)
                                                                                  Takže se omlouvám

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    V celosvětovém mistrovství se mi nenačítají body do akcí. Dodělala jsem poslední úkol Asie, 3 ůkoly z Kulinářské události a jsem stále bez jediného bodu.  A nejsem sama komu se body nenačítají.
    Protože události začaly před mistrovstvím, nejedná se o chybu.
    Jak je tedy možné, že někomu se načítají?

    Komu?
    psala jsem si hráčkou, která je v žebříčku hodně nahoře, i u nás ve spolku někteří hráči tvrdí, že se jim body za akce načítají
    Tak chci jména a screeny. Ono "jedna paní povídala" nikdo neprověří.
    tak máš pravdu, ta hráčka to prý popletla a ti hráči u nás to brali asi jako celek :) odměny jim padají :)
                                                                                  Takže se omlouvám

    Chyba se může vloudit na kterékoli straně. Ale opravdu jsme dnes byli utvrzováni v tom, že nikomu body za momentálně probíhající události padat nebudou.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    A máme tu další mistrovství a s ním zavítala i obchodnice. Jenom je škoda, že je trochu zaostalá se svým sortimentem :-) Ve hře již máme dvě nové sady vzhledů a i když se některé dají sehnat jinak než soutěží, u některých tomu tak není :-) Což kdyby naše obchodnice skákla do nějakého velkoobchodu a svůj sortiment trochu rozšířila :-) Sada volného výběhu i sněhová by možná nebyla k zahození :-))) No a bylo by zas na co šetřit :-)))
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    Chcem sa opýtať koleso pre celosvetové MS nebude alebo bude ak áno zasa bude trvať hodinu ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.01.2018
    darinka3 (SK1) napsal(a):
    Chcem sa opýtať koleso pre celosvetové MS nebude alebo bude ak áno zasa bude trvať hodinu ?
    Ahoj
    Byly v něm chyby tak možná proto není.
    Našla jsem na polském foru zprávu moderátora, je tam i o kole pro mistrovství:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3777023/#Comment_3777023

    překlad:
    Vítejte.

    Dotázal jsem se na otázky, které jste napsali naposledy a takovou jsem dostal odpověď:

    Počítání mincí mistrovství v této chvíli zůstává nezměněno, ale po projednání mohou být drobné změny v žebříčku serveru. Dosud jsem nezískal potvrzení o tom, zda bylo opraveno kolo štěstí pro celosvětové mistrovství, pokud ano může se objevit ve hře. Kalendář by měl být opraven v průběhu akce a prozatím jediným datem, které souhlasí, je zahájení mistrovství světa. Ve věci přechodu na HTML5 pracujeme na této problematice, ale velká část je již připravena.

    S pozdravem.

    Vincent.
  • hiphop (CZ1)hiphop (CZ1) Komentářů: 6

    Ahojte všichni, může mi někdo poradit, nezapisují se mi vůbec body

    z" AKCE" v Celosvětovém mistrovství, má někdo obdobný problém?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.01.2018
    hiphop (CZ1) napsal(a):

    Ahojte všichni, může mi někdo poradit, nezapisují se mi vůbec body

    z" AKCE" v Celosvětovém mistrovství, má někdo obdobný problém?

    Ahoj
    Nezapisují se nikomu. Je to proto, že ty akce co jsou začaly před začátkem mistrovství. 
    Píše se o tom tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3778627/#Comment_3778627
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    pexi (CZ1) napsal(a):
    darinka3 (SK1) napsal(a):
    Chcem sa opýtať koleso pre celosvetové MS nebude alebo bude ak áno zasa bude trvať hodinu ?
    Ahoj
    Byly v něm chyby tak možná proto není.
    Našla jsem na polském foru zprávu moderátora, je tam i o kole pro mistrovství:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3777023/#Comment_3777023

    překlad:
    Vítejte.

    Dotázal jsem se na otázky, které jste napsali naposledy a takovou jsem dostal odpověď:

    Počítání mincí mistrovství v této chvíli zůstává nezměněno, ale po projednání mohou být drobné změny v žebříčku serveru. Dosud jsem nezískal potvrzení o tom, zda bylo opraveno kolo štěstí pro celosvětové mistrovství, pokud ano může se objevit ve hře. Kalendář by měl být opraven v průběhu akce a prozatím jediným datem, které souhlasí, je zahájení mistrovství světa. Ve věci přechodu na HTML5 pracujeme na této problematice, ale velká část je již připravena.

    S pozdravem.

    Vincent.
    ďakujem veľmi pekne 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2018
    A máme tu další mistrovství a s ním zavítala i obchodnice. Jenom je škoda, že je trochu zaostalá se svým sortimentem :-) Ve hře již máme dvě nové sady vzhledů a i když se některé dají sehnat jinak než soutěží, u některých tomu tak není :-) Což kdyby naše obchodnice skákla do nějakého velkoobchodu a svůj sortiment trochu rozšířila :-) Sada volného výběhu i sněhová by možná nebyla k zahození :-))) No a bylo by zas na co šetřit :-)))
    To jsem navrhovala už při předchozím mistrovství, teď se v zásadě zapnulo bez jakýchkoli změn, včetně obchodnice.

    darinka3 (SK1) napsal(a):
    Chcem sa opýtať koleso pre celosvetové MS nebude alebo bude ak áno zasa bude trvať hodinu ?
    Velmi pravděpodobně se ho nedočkáme. Zcela jistě ne v podobě, v jaké bylo minule.

    hiphop (CZ1) napsal(a):

    Ahojte všichni, může mi někdo poradit, nezapisují se mi vůbec body

    z" AKCE" v Celosvětovém mistrovství, má někdo obdobný problém?

    Ahoj, tyto body budou aktivovány až s dnešním hotfixem.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):
    A máme tu další mistrovství a s ním zavítala i obchodnice. Jenom je škoda, že je trochu zaostalá se svým sortimentem :-) Ve hře již máme dvě nové sady vzhledů a i když se některé dají sehnat jinak než soutěží, u některých tomu tak není :-) Což kdyby naše obchodnice skákla do nějakého velkoobchodu a svůj sortiment trochu rozšířila :-) Sada volného výběhu i sněhová by možná nebyla k zahození :-))) No a bylo by zas na co šetřit :-)))
    To jsem navrhovala už při předchozím mistrovství, teď se v zásadě zapnulo bez jakýchkoli změn, včetně obchodnice.

    Tak třeba někdy příště :-) Díky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ještě bych ráda něco dodala ohledně bodů z tematických akcí, které se po dnešním hotfixu již počítají i pro právě probíhající události Tajemná Asie a Kulinářská kampaň.

    Když mistrovské body pro tematické události "zapneme", nelze vybrat pouze konkrétní události a vyloučit jiné. Kdyby body nebyly zapnuté, nepadaly by pro žádnou událost. To znamená, že možností bylo buď nechat body vypnuté, nebo je zapnout potom, co události začaly. Nebylo to ideální řešení a sami bychom preferovali, kdyby se body počítaly od začátku mistrovství pro všechny události, ale to nebylo možné vzhledem k povaze bodového systému mistrovství.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Asi jsem mimo ale nechápu to, tu povahu bodového systému. Mistrovství začalo včera, akce (asie a gurmánská už běžely). Jaký je v tom rozdíl pro bodový systém, že se zapl až dnes nebo by se pustil zítra nebo byl od včera. Jediné co mě napadlo, že by nepočítal body těm co akci skončí před zapnutím.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bodový systém se musí nahodit ručně a hotfixem, jiná možnost není. Kdyby se pustil až zítra, hráči by přicházeli o body z farmy sladkostí. Není to ideální, ale jiná možnost tentokrát nebyla.
Sign In to comment.