Domů Czech Otázky ke hře

Vesnice - Dobrodruh Yarnacle (molo)

13»

Komentáře

  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    upraveno 31.12.2017
    Tak a mam zmatek :D:D
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Tak to se Ti omlouvám, ale několikrát se mi (nám) stalo, že jsme opravili rychle (OK, možná to není do hodiny, alejen do 30min) a hra napíše něco jako "premie za rychle odbavení" a příští společná má v jednom z okýnek +1 a jsou tam místo jednoho humusu dva (celé to prosím ber jako příklad - ale tak to funguje).
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Tak to se Ti omlouvám, ale několikrát se mi (nám) stalo, že jsme opravili rychle (OK, možná to není do hodiny, alejen do 30min) a hra napíše něco jako "premie za rychle odbavení" a příští společná má v jednom z okýnek +1 a jsou tam místo jednoho humusu dva (celé to prosím ber jako příklad - ale tak to funguje).
    Neomlouvej se,tady jsem se aspon docetla,ze se to presne nevi,ale mozne to je,pokusim se vysledovat,ale neco na tom asi bude,kazdopadne dekuji :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.12.2017
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Tak to se Ti omlouvám, ale několikrát se mi (nám) stalo, že jsme opravili rychle (OK, možná to není do hodiny, alejen do 30min) a hra napíše něco jako "premie za rychle odbavení" a příští společná má v jednom z okýnek +1 a jsou tam místo jednoho humusu dva (celé to prosím ber jako příklad - ale tak to funguje).
    Neomlouvej se,tady jsem se aspon docetla,ze se to presne nevi,ale mozne to je,pokusim se vysledovat,ale neco na tom asi bude,kazdopadne dekuji :)
    Mojda má pravdu, ne autor "návodu", který jen napíše, že to není pravda, ale dále už se k tomu radši nevyjádří...

    Skutečně by to mělo být do hodiny. Bohužel ne vždy to ovšem funguje (resp. tam asi bude nějaká skrytá zákonitost, což už se ale nedozvíme.. viz výše tato diskuze :D). Při nákladu uvidíš toto:


  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Tak a jsem moudrejsi,snad se jednou tu zakonitost dovime,dekuji moc :smile:
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    tak ja pridám tiež obrázok, do 35 minút a máme 2 navyše.


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    tak ja pridám tiež obrázok, do 35 minút a máme 2 navyše.


    Tam nejde o čas, ale o úroveň mola.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    mólo máme na úrovni 5. skúsim si všimnúť, keď nenaplníme tak rýchlo.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    black-.-angel napsal(a):
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    tak ja pridám tiež obrázok, do 35 minút a máme 2 navyše.

    Tam nejde o čas, ale o úroveň mola.
    Ne, "skvělě podpora" se odvíjí od rychlosti opravy - opravdu jde o čas. Premie za rychlou opravu pak (možná) záleží i na úrovni mola. Stejně tak (možná) se mění časový limit, který ke "skvělé podpoře" vede....
    Ale je to opravdu premie za ryvchlé opravení....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    tak ja pridám tiež obrázok, do 35 minút a máme 2 navyše.

    Tam nejde o čas, ale o úroveň mola.
    Ne, "skvělě podpora" se odvíjí od rychlosti opravy - opravdu jde o čas. Premie za rychlou opravu pak (možná) záleží i na úrovni mola. Stejně tak (možná) se mění časový limit, který ke "skvělé podpoře" vede....
    Ale je to opravdu premie za ryvchlé opravení....
    Vždyť já vím, psala jsem to výše. Ale ten bonus +1/+2 závisí na úrovni mola.

    Viz screen - kratší čas, menší bonus, 1. úroveň mola:


  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    aha takže je to tou úrovňou. tak dík za info.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Pridam postreh,lod opravena za vic jak hodinu,zadny bonus to nehlasi,a presto je tam +1



  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Pridam postreh,lod opravena za vic jak hodinu,zadny bonus to nehlasi,a presto je tam +1



    Je možné, že při tomu předcházejících 1-2 připlutích jste člun doplnili hodně málo? Nebo pokaždé doplňujete (skoro) na nulu?
    Nám se rychle doplnit člun nikdy nepodařilo, ale mám dojem, že se nám tam u společné bedny +1 ukazuje, když jsme při 1-2 předcházejících připlutích doplnili hodně málo, ve společné bedně je toho míň a pak při novém plném naložení se stav vrací do "normálu", tj. ukazuje to +1 a příště tam bude 2. Odpovídalo by tomu i to červené -1. Ale možná jsem to vysledovala špatně.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahojky, mám prosím otázku:

    dobrodruhův člun máme na úrovni 6 a pokud ho nebudeme vůbec opravovat  --spadne hned na úroveň jedna nebo postupně na 5,4,3,2....   díky Helča
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, mám prosím otázku:

    dobrodruhův člun máme na úrovni 6 a pokud ho nebudeme vůbec opravovat  --spadne hned na úroveň jedna nebo postupně na 5,4,3,2....   díky Helča
    Ahoj, bude se postupně zhoršovat, dokud se nedostane na první úroveň.
  • helena-kr (CZ1)helena-kr (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    co se stane s dobrodruhovým člunem když se nedostanu k počítači z důvodů hospitalizace a tudíž ho nebudu pravidelně opravovat?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helena-kr (CZ1) napsal(a):
    co se stane s dobrodruhovým člunem když se nedostanu k počítači z důvodů hospitalizace a tudíž ho nebudu pravidelně opravovat?
    Ahoj.
    Bude se postupně rozpadat až se dostane na úroveň jedna.
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52

    Ahojte, prosím o radu - o kolik se zvýší požadavky dobrodruha na opravu částí lodi ze 4. úrovně mola na 5.?Bylo by fajn vědět % nebo počty, abychom věděli, zda zvedat nebo ne. Nemáte to, prosím, někdo zapsané?

    Při stejném počtu členů.

    Děkuji z odpověď.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dagmar111 (CZ1) napsal(a):

    Ahojte, prosím o radu - o kolik se zvýší požadavky dobrodruha na opravu částí lodi ze 4. úrovně mola na 5.?Bylo by fajn vědět % nebo počty, abychom věděli, zda zvedat nebo ne. Nemáte to, prosím, někdo zapsané?

    Při stejném počtu členů.

    Děkuji z odpověď.

    To je informace, kterou samozřejmě předem nevíš a zveřejněná nebude. Pokud na další úrovni nebudete zvládat a loď bude neopravovaná, zase se o úroveň sníží.
  • monca78 (CZ1)monca78 (CZ1) Komentářů: 21
    Proč dobrodruh, když přijíždí ráno místo v 7 hodin v 8 hodin, po obědě odjíždí ve 13 hodin. To je o hodinu okradené.

    monca78
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Myslíš tím, že jste jej pořádně minule neopravili, a tak připlul později, ale odplul podle daného plánu plavby, nebo jsem tu otázku pochopil špatně?
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 11.12.2018
    má někdo náké obrázky toho co potřeuje na opravy?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    toto?

  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    musím mu opravit na 0% nbo dostanu odměnu třeba i za 20%?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    dostaneš aj za menej opravené, je to aj o tom, koľko tam vlastne vložíš- za 500(klincov napr) dostaneš viac, ako za 50.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 26.01.2019
    je pravda, že když mu několikrát vše opravím tak bude navždy dávat lepší odměny pro všechny?
    nebo jak je to se zvyšováním odměn u sdílené truhly?
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    je pravda, že když mu několikrát vše opravím tak bude navždy dávat lepší odměny pro všechny?
    nebo jak je to se zvyšováním odměn u sdílené truhly?
    Ahoj, navždy určitě ne. Jakmile se člun nedostatečně opraví, odměny nejsou v plném počtu - i když byl předtím mnohokrát spravený komplet.
Sign In to comment.