Domů Czech Otázky ke hře

Přihlášení - jak se dostat na původní účet

11214

Komentáře

  • FreeJanule (CZ1)FreeJanule (CZ1) Komentářů: 2
    black-.-angel napsal(a):
    FreeJanule (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem,
    prosím o radu stáhla jsem si aplikaci bigfarm do telefonu a nevím jak se mám přihlásit na svoji farmu kterou hraji už několik let, vážně to nechci hrát od začátku. Poradí prosím někdo?
    Nevím, co je aplikace Big Farm, když se Big Farm nijak neinstaluje. Jestli máš na mysli Mobile Harvest, tak tomu není toto fórum určeno a na hraní Big Farm nemá absolutně žádný vliv.

    Na účet se přihlásíš přes https://bigfarm.goodgamestudios.com/, na přihlašovací stránce zvol českou vlajku a server Česká republika 1. Pak na záložce pro přihlášení vyplň správné přihlašovací údaje.

    Tak to jsem netušila vypadá to stejně. Takže to nenavazuje a přes telefon se přihlásit nejde. Chápu správně?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    FreeJanule (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    FreeJanule (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem,
    prosím o radu stáhla jsem si aplikaci bigfarm do telefonu a nevím jak se mám přihlásit na svoji farmu kterou hraji už několik let, vážně to nechci hrát od začátku. Poradí prosím někdo?
    Nevím, co je aplikace Big Farm, když se Big Farm nijak neinstaluje. Jestli máš na mysli Mobile Harvest, tak tomu není toto fórum určeno a na hraní Big Farm nemá absolutně žádný vliv.

    Na účet se přihlásíš přes https://bigfarm.goodgamestudios.com/, na přihlašovací stránce zvol českou vlajku a server Česká republika 1. Pak na záložce pro přihlášení vyplň správné přihlašovací údaje.

    Tak to jsem netušila vypadá to stejně. Takže to nenavazuje a přes telefon se přihlásit nejde. Chápu správně?
    Nevím kam, nevím, o jaké hře mluvíš. Abys mohla hrát Big Farm na telefonu, potřebuješ prohlížeč, který podporuje flash - návod zde:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/145504/hrajte-big-farm-ať-jste-kdekoli.
  • martina901 (CZ1)martina901 (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 29.11.2017
    zdravím byla sem na úrovni 80 a hra se mi začala načítat od u plného začátku poradi mi někdo? ***    dik

    edit: smazání soukromého emailu (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    ked sa prihlasuješ pozri si dobre či sa znovu neregistruješ :) Takže premazať historiu,nalogovať úvodnu stránku,dať na prihlásenie,skontrolovať server a vlajku napísať správne nick a heslo. 
  • Ahoj, prosím dnes mi vůbec nejde přihlásit do farmy. Když se přihlásím otvírá se mi úplně nová farma a má původní pod mým heslem nefunguje
    Co s tím????
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, prosím dnes mi vůbec nejde přihlásit do farmy. Když se přihlásím otvírá se mi úplně nová farma a má původní pod mým heslem nefunguje
    Co s tím????
    Ahoj, dávej na přihlašovací stránce pozor, abys měl správně nastavený server a zvolenou záložku pro přihlášení, ne pro registraci.
  • Tak jsem blázen.....
    už to jde 
    díky
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Prosím vás ve spolku máme Jindřich6 a nemůže se dostat na farmu, stále mu to ukazuje
    u jména v domečku  x, nemá odfajfknuté,  pod tím v emailu x napsáno je používáno.
    Začal novou farmu, ale chce se dostat zpět na původní - je na pozici 104.
    Jak mu poradit, nejde mu tam nic dělat, předem děkujeme, Rybízka
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rybízka (CZ1) napsal(a):
    Prosím vás ve spolku máme Jindřich6 a nemůže se dostat na farmu, stále mu to ukazuje
    u jména v domečku  x, nemá odfajfknuté,  pod tím v emailu x napsáno je používáno.
    Začal novou farmu, ale chce se dostat zpět na původní - je na pozici 104.
    Jak mu poradit, nejde mu tam nic dělat, předem děkujeme, Rybízka
    Ahoj.
    Máte ve spolku 2 Jindřichy, jeden lvl 104 je Jindřich6 a druhý lvl 23 je Jindřich 6.
    Pokud je to ten sám hráč tak si asi založil 2. farmu proto že napsal mezeru. Musí se teda přihlásit na správné jméno a heslo, mít tabulku přihlásit a ne registrovat.
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    ano, je to druhá jeho farma, protože se nemůže do té 1. dostat, děkuji, info. předám
  • Tango1Player (CZ1)Tango1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    jak se prosím mohu úplně odhlásit z farmy a přihlásit se zpět na svoji původní
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jak se prosím mohu úplně odhlásit z farmy a přihlásit se zpět na svoji původní
    Ahoj.
    Na přihlašovací stránce musíš mít okno přihlásit se (ne registrovat) vyplnit správně jméno, heslo, mít českou vlajku a server česká republika 1.
    Pokud jsi dal uložit heslo a nepustí tě to na přihlašovací stránku tak musíš po odhlášení vymazat historii prohlížení+cookies.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Rybízka (CZ1) napsal(a):
    ano, je to druhá jeho farma, protože se nemůže do té 1. dostat, děkuji, info. předám
    A ať taky podporu požádá o zrušení nově vytvořené farmy, protože takto hraje proti pravidlům stanoveným obchodními podmínkami.
  • Cascada (CZ1)Cascada (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    upraveno 13.12.2017
    Takže nejsem jediná kterou to hodilo úplně na jinou farmu pod jménem user2....nikdy jsem toto jméno nepoužívala a měla jsem tam mít údajně úroven 18...nechápu.Ještě před dvaceti minutami jsem tu byla,pak to chtělo po mě nové přihlášení nebot mě to vyhodilo ze hry a najednou jsem byla jinde.
    A byla jsem na českém serveru,protože toho hráče jsem tu našla,ale nemám s ním přitom nic společného.

    a když jsem přes něj šla na forko i mail se mi jeho zobrazil :smile:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    user2 je takový tajný účet, kam se hráč přesměruje při problémech s přihlášením, ještě jsem se s tím na českém serveru nesetkala, ale na jiných je to docela dost často.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):
    user2 je takový tajný účet, kam se hráč přesměruje při problémech s přihlášením, ještě jsem se s tím na českém serveru nesetkala, ale na jiných je to docela dost často.
    Mě už se to stalo několikrát, ale po zadání mých správných údajů se potom přihlášení provedlo správně.
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    black-.-angel napsal(a):
    user2 je takový tajný účet, kam se hráč přesměruje při problémech s přihlášením, ještě jsem se s tím na českém serveru nesetkala, ale na jiných je to docela dost často.
    Mě už se to stalo několikrát, ale po zadání mých správných údajů se potom přihlášení provedlo správně.
    Naše vedoucí také minule skončila na user2
  • tina 44 (CZ1)tina 44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 13.12.2017
    nemůžu se dostat na svoji druhou farmu marta 115 hned se mi otevře bez přihlášení user 2  a nemůžu najít přihlašovací tabulku 

    již je to takto týden 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tina 44 (CZ1) napsal(a):
    nemůžu se dostat na svoji druhou farmu marta 115 hned se mi otevře bez přihlášení user 2  a nemůžu najít přihlašovací tabulku 

    již je to takto týden 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Tak především je zakázáno mít více účtů na jednom serveru.

    Pokud se nezobrazuje přihlašovací tabulka, smaž cookies.
  • perlet282 (SK1)perlet282 (SK1) Komentářů: 1
    Mám tie isté problémy, od začiatku novembra neviem sa prihlásiť na moju hru!
    Práve pred Vianocami, ked pekné darčeky dostávame a som už level 121!
    Pije mi to krv, musela som si otvoriť novú farmu, aby som vedela informovať,
    členov spoločenstva!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    perlet282 (SK1) napsal(a):
    Mám tie isté problémy, od začiatku novembra neviem sa prihlásiť na moju hru!
    Práve pred Vianocami, ked pekné darčeky dostávame a som už level 121!
    Pije mi to krv, musela som si otvoriť novú farmu, aby som vedela informovať,
    členov spoločenstva!
    Tak se ujisti, že máš na přihlašovací stránce správně zvolený server a jsi na záložce pro přihlášení, nikoli pro registraci. Pak už stačí jen zadat správné přihlašovací údaje. Pokud se ani tak nebudeš moci z nějaké důvodu na účet dostat, bude třeba kontaktovat podporu. Zároveň ji požádej o zrušení nově vytvořeného účtu, je samozřejmě proti pravidlům mít na jednom serveru více účtů.
  • proc mi prosim zmizela farma a naskocila uplne od zacatku uz jsem byla hodne daleko level pres 100 a ted jsem uplne na zacatku nevite prosim nekdo dekuji 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    proc mi prosim zmizela farma a naskocila uplne od zacatku uz jsem byla hodne daleko level pres 100 a ted jsem uplne na zacatku nevite prosim nekdo dekuji 
    Ahoj, na přihlašovací stránce dávej pozor, abys měla správně zvolený server, tj. Česká republika 1. Pak je třeba mít přepnuto na záložku pro přihlášení, nikoli pro registraci, a tam vyplnit správné přihlašovací údaje. 
  • jana hajkova (CZ1)jana hajkova (CZ1) Komentářů: 2
    Prosím o pomoc.Po opravě počítače jsem se špatně přihlásila a otvírá se pořád  nová farma.Moje farma má  asi level 240 a jsem ve spolku Relax.Pomozte mi prosím dostat  se na ni zpět.Děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Prosím o pomoc.Po opravě počítače jsem se špatně přihlásila a otvírá se pořád  nová farma.Moje farma má  asi level 240 a jsem ve spolku Relax.Pomozte mi prosím dostat  se na ni zpět.Děkuji.
    Nelze poradit nic jiného než to, co vidíš v odpovědi přímo nad svým příspěvkem.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    Prosím o pomoc.Po opravě počítače jsem se špatně přihlásila a otvírá se pořád  nová farma.Moje farma má  asi level 240 a jsem ve spolku Relax.Pomozte mi prosím dostat  se na ni zpět.Děkuji.
    a maš odhlašeno nebo jak nekdo ma pamatovat přihlašeni?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    proc mi prosim zmizela farma a naskocila uplne od zacatku uz jsem byla hodne daleko level pres 100 a ted jsem uplne na zacatku nevite prosim nekdo dekuji 
    Ahoj, na přihlašovací stránce dávej pozor, abys měla správně zvolený server, tj. Česká republika 1. Pak je třeba mít přepnuto na záložku pro přihlášení, nikoli pro registraci, a tam vyplnit správné přihlašovací údaje. 

    Ono by bylo lepší, kdyby, když se musím přihlásit, byla tabulka nastavena na přihlášení a ne na registraci.
    Takhle to opravdu plete. Přeci jen je přihlášení víc potřeba než registrace. Když se někam registruji, tak si to najdu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    proc mi prosim zmizela farma a naskocila uplne od zacatku uz jsem byla hodne daleko level pres 100 a ted jsem uplne na zacatku nevite prosim nekdo dekuji 
    Ahoj, na přihlašovací stránce dávej pozor, abys měla správně zvolený server, tj. Česká republika 1. Pak je třeba mít přepnuto na záložku pro přihlášení, nikoli pro registraci, a tam vyplnit správné přihlašovací údaje. 

    Ono by bylo lepší, kdyby, když se musím přihlásit, byla tabulka nastavena na přihlášení a ne na registraci.
    Takhle to opravdu plete. Přeci jen je přihlášení víc potřeba než registrace. Když se někam registruji, tak si to najdu.
    Toto nelze, už jsme to s týmem řešili.
  • lejdy2 (CZ1)lejdy2 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 29.12.2017
    1. Při opravě počítače se mi ztratila hra Big farm a nyní se mi hlásí jen jako začátečník. Jméno lejdy20734
    2. ***   heslo ***
    edit: smazání přihlašovacích údajů (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 29.12.2017
    lejdy2 (CZ1) napsal(a):
    1. Při opravě počítače se mi ztratila hra Big farm a nyní se mi hlásí jen jako začátečník. Jméno lejdy20734
    2. ***   heslo ***




    ty na požádání asi rozdáváš i PIN...

    edit: smazání přihlašovacích údajů (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.