Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dekorace a vzhled farem

SlartibartfastSlartibartfast Komentářů: 3
Zdravím,říkal jsem si ře chybí sousta dekorací o některých rozměrech, nešla by vytvořit třeba nějaká dekorace na poli 5x3.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«137

Komentáře

  • jeyaro (SK1)jeyaro (SK1) Komentářů: 20
    upraveno 08.09.2013
    Zdravím,říkal jsem si ře chybí sousta dekorací o některých rozměrech, nešla by vytvořit třeba nějaká dekorace na poli 5x3.

    taka to dekoraciauž existuje pozri sa lepšie :-)) je to zapadný veterny mlyn :-)
  • kostelnice (CZ1)kostelnice (CZ1) Komentářů: 20
    upraveno 09.09.2013
    taka to dekoraciauž existuje pozri sa lepšie :-)) je to zapadný veterny mlyn :-)
    existuje, ale jen za zlatáky :( pro ostatní rozměry ale existuje i za dolary...
    taky mi chybí dolarové dekorace rozměru 3x3,3x4,3x5
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 09.09.2013
    To víš, výhodnější rozměry = nevýhodnější cena... tak si prostě vystač s ostatníma rozměrama ;-)
  • candiskacandiska Komentářů: 7
    upraveno 17.10.2013
    Nepochybuju o tom, že by se to tu eště neobjevilo- určitě jo ale nic sem nenašla. Jde o dekorace které se dají koupit za zlaťáky- třeba traktor. Bylo by super kdyby se daly koupit za normální dolárky i jiné dekorace co přináší vyšší spokojenost. Například kombajn za 500 000 s 60 spokojeností. Dost mě děsí že někdo si prostě za normální keš nakoupí dekorace a pak se mu tam vejde mnohem víc věcí než ostatním, spustila sem si soutěž sesbírat hnojivo a bum 3 lidi co měli víc jak 10 kravínů které se mě tam vubec nevejdou, samozřejmě akcí se účastnim takže pohádková věž pak ta čínská sranda nebo jezírko to mam ale furt je to málo.. vim že asi nemam šanci ale za zkoušku nic nedám, a omlouvám se že se asi opakuju..
    Post edited by candiska on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.10.2013
    candiska napsal: »
    Nepochybuju o tom, že by se to tu eště neobjevilo- určitě jo ale nic sem nenašla. Jde o dekorace které se dají koupit za zlaťáky- třeba traktor. Bylo by super kdyby se daly koupit za normální dolárky i jiné dekorace co přináší vyšší spokojenost. Například kombajn za 500 000 s 60 spokojeností. Dost mě děsí že někdo si prostě za normální keš nakoupí dekorace a pak se mu tam vejde mnohem víc věcí než ostatním, spustila sem si soutěž sesbírat hnojivo a bum 3 lidi co měli víc jak 10 kravínů které se mě tam vubec nevejdou, samozřejmě akcí se účastnim takže pohádková věž pak ta čínská sranda nebo jezírko to mam ale furt je to málo.. vim že asi nemam šanci ale za zkoušku nic nedám, a omlouvám se že se asi opakuju..

    Ahoj :) No...co ti na to mám říct :) Uznej, že by bylo hodně nefér, kdyby ti, co dávají do hry svoje reálné peníze, z toho neměli žádnou výhodu. Tak to prostě je. Takže si myslím, že to dál zůstane tak, jak to je - pokud dáš peníze, můžeš si pořídit skutečně kvalitní dekoraci, peníze nedáš, máš výběr dekorací omezený.
  • zld2zld2 Komentářů: 239
    upraveno 22.11.2013
    Vthledem k tomu, že se zvýšily úrovně kde čeho, myslím, že by se měla rozšířit taky nabídka dekorací...
    Dekorace menší dražší a výkonější.
    Jedná se o dekor jak za dolárky, tak za zlatky.
    Samozřemě by se to potom dotklo i dlouhodobých událostí, ale všeobecně: Jste pro rozšíření nabídky?
    Kalkulace za kolik co, bych nechal na našich tvůrcích, protože by si to nakonec upravili tak, aby to vyhovovalo...
    Post edited by zld2 on
  • DEEENYY2DEEENYY2 Komentářů: 74
    upraveno 20.11.2013
    Jsem PRO :-DDD
  • ShikidonoShikidono Komentářů: 1
    upraveno 21.11.2013
    Souhlas, rozhodně bych to uvítala.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 21.11.2013
    Uvítala bych rozhodně bohatší výběr dekorací (klidně jednu velikost+spokojenost třeba 3-4 různý dekorky).
    A určitě by se mi líbily i dolarový dekorace s vyšší spokojeností než +38 (popř. +39 během některých akcí).
    Ale aby byly "...Dekorace menší dražší a výkonější..."? Na tom bych netrvala.
  • Medvidek1998Gam ()Medvidek1998Gam () Komentářů: 4
    upraveno 21.11.2013
    Já jsem pro, aby se výběr dekorací rozšířil a bylo je možno např. také zlepšovat jako pejsánka. Určité úrovně za dolary, pak za zlatky.
  • dannyedannye Komentářů: 56
    upraveno 21.11.2013
    Jsem pro vylepšování dekorací a hlavně za dekorace na políčka 1x1 nebo 1x2 atd.
    Ať rovnám jak rovnám zůstává mi nevyužité políčko.
    Pěkné by byly stromy na zaplnění nevyužitých malých políček.
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 21.11.2013
    Neviem, či to sem celkom patrí, ale je pravda, že situácia na hlavnej začína byť kritická :D A keďže zástavka k prvému výročiu nemá žiadne využitie, mohla by dávať spokojnosť aj tá. Jej spokojnosť by nebola pevne stanovená a mohla by sa napr. rovnať dosiahnutej úrovni hráča (pre hráča s dosiahnutou úrovňou 80 by dávala spokojnosť +80...)
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 21.11.2013
    mariak2 napsal: »
    Neviem, či to sem celkom patrí, ale je pravda, že situácia na hlavnej začína byť kritická :D A keďže zástavka k prvému výročiu nemá žiadne využitie, mohla by dávať spokojnosť aj tá. Jej spokojnosť by nebola pevne stanovená a mohla by sa napr. rovnať dosiahnutej úrovni hráča (pre hráča s dosiahnutou úrovňou 80 by dávala spokojnosť +80...)
    jé, to je super nápad, to by bolo fajn! :-)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.11.2013
    mariak2 napsal: »
    Neviem, či to sem celkom patrí, ale je pravda, že situácia na hlavnej začína byť kritická :D A keďže zástavka k prvému výročiu nemá žiadne využitie, mohla by dávať spokojnosť aj tá. Jej spokojnosť by nebola pevne stanovená a mohla by sa napr. rovnať dosiahnutej úrovni hráča (pre hráča s dosiahnutou úrovňou 80 by dávala spokojnosť +80...)

    To by se určitě líbilo všem (mě samozřejmě taky :D), ale podle mě je to nereálný. Stožár není umístěnej na žádné farmě, tak by bylo nelogický, kdyby nějaké farmě (nebo že by na všechny farmy najednou...?) dával spokojenost.
    Je fakt, že doteď nechápu smysl té sbírací akce, abysme dostali naprosto bezcenou věc, která ani (podle mýho názoru) není hezká. Nejradši bych celej stožár zrušila, ale bohužel na něm jde jen vyměnit vlajku, ale dát ho do inventáře nejde... :(
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 22.11.2013
    wolfka napsal: »
    To by se určitě líbilo všem (mě samozřejmě taky :D), ale podle mě je to nereálný. Stožár není umístěnej na žádné farmě, tak by bylo nelogický, kdyby nějaké farmě (nebo že by na všechny farmy najednou...?) dával spokojenost.
    Je fakt, že doteď nechápu smysl té sbírací akce, abysme dostali naprosto bezcenou věc, která ani (podle mýho názoru) není hezká. Nejradši bych celej stožár zrušila, ale bohužel na něm jde jen vyměnit vlajku, ale dát ho do inventáře nejde... :(

    Jaj, ja som si neuvedomila, že je na všetkých troch f. Ale keďže vlajka je super špeci odmena za super špeci akciu, tak by mohla dávať spokojnosť aj pre všetky tri farmy. A pracantom vôbec nevadí, že je za plotom, radosť im robí už len pohľad na ňu :D
    Ale vážne, ja viem, že je to hlúposť, preto som ani nezakladala samostatné hlasovanie, len ako myšlienku do vlákna o dekoráciách :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.11.2013
    Neboj, mě se ta myšlenka líbí :) brala bych to :D jen... sem napsala nějakej ten protiargument... nejsem sice od přírody pesimista, ale BF zdaleka není první hra, na kterou sem se kdy dala, tak už mě tvůrci onlinovek vycvičili. :D
  • tomkr3tomkr3 Komentářů: 445
    upraveno 22.11.2013
    Určitě by to chtělo dekorace s vyšší spokojeností. Když máme traktor tak proč nemít třeba kombajn ? Pracovníci by mohli mít velkou radost (+40?), že už nemusí sklízet ručně :D
  • RyanTimoRyanTimo Komentářů: 1
    upraveno 13.12.2013
    Hojte lidi, u nás ve spolku a obecně se bavíme o dekoraci 1x1. Už jsem slyšel hodně návrhů na design a tady jich pár je:

    1)Zabodnutý rýč v zemi.
    2)kadibudka s banánem místo srdíčka.:D
    3)májka
    4)strašák do zelí
    5)VELKÝ banán. :D
    6)Kolo od traktoru
    7)sušák
    8)Hrad z písku
    9)Cedule
    10)Socha (čeho koliv: třeba banánu. :D)

    a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna.:D hlavně aby to bylo 1x1 a za hondě bodů :D
    Byl bych rád kdyby jste ´´můj´´ navrh podpořili a dali vědět i své nazory nebo vybrali z ostatních který se vám zamlouvá.

    S pozdravem RyanTimo ...
    Post edited by RyanTimo on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.11.2013
    :-D ach ta naivita... Dekorace 1x1 a navíc za hodně bodů... :-D

    ...ale aby byla i nějaká konkrétní reakce, tak... dekkorace "strašák do zelí" existuje (v jackpotu na Kole štěstí), "májka" taky (za zlato), takže to už asi těžko... ;-)

    Btw. nejste ve spolku náhodou "ujetý" na banány? :P
  • dana9dana9 Komentářů: 7
    upraveno 22.11.2013
    mně se líbí ten rýč a hrad s písku
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 22.11.2013
    Banán rozhodně ne. Jeden ho sní, další si zlomí nohu na slupce... Copak nevíte, co za šikuly vám pracuje na farmě? :D:D:D
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 21.02.2018
    Spíš bych uvítal dekorace 2x2 :)

    Myslím si, že se budovy dají v pohodě přerovnat tak, aby vznikly mezery (v nejhorším) široké 2. Naplácat to "halabala" a pak se vzniklé "jednomezerovky" snažit zasmrkat banánama o hodnotě dvě je ... poněkud nešťastné řešení :)

    Ale takový ten sušák ve tvaru čtyřramenného prostorového Y bych bral. Na ploše 2x2 :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • 3elizabeth3 (CZ1)3elizabeth3 (CZ1) Komentářů: 75
    upraveno 23.11.2013
    Petr S.2 napsal: »
    Ale takový ten sušák ve tvaru čtyřramenného prostorového Y bych bral. Na ploše 2x2 :)

    Ten bych si taky nechala líbit :)
  • Hadak2Hadak2 Komentářů: 378
    upraveno 12.12.2013
    A co třeba stojan se zablácenými holínkami?
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 12.12.2013
    Mě by se líbila kadibudka, ale musela by mít rozměr 2x2 a spokojenost alespoň 5
  • farmárka75 (SK1)farmárka75 (SK1) Komentářů: 596
    upraveno 12.12.2013
    spokojnosť by mala aj 100 :D
  • Chorý (SK1)Chorý (SK1) Komentářů: 32
    upraveno 13.12.2013
    Presne spokojnosť kľudne 100, a mohla by stáť aj 100 mil, keď ju raz potrebuješ, nie je čo riešiť.
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 03.03.2014
    Ahoj
    mám nápad ohledně dekorací za odměnu (například vánoční stromeček)
    co kdyby se úroveň odvíjela od levelu hráče

    tzn.: na úrovni 40 bude mít +40 na úrovní 50 +50 atd...
    nejlepší by bylo kdyby tyto dekorace rostly s hráčem :-)
    Post edited by sharkmann (CZ1) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 03.03.2014
    sharkmann2 napsal: »
    Ahoj
    mám nápad ohledně dekorací za odměnu (například vánoční stromeček)
    co kdyby se úroveň odvíjela od levelu hráče

    tzn.: na úrovni 40 bude mít +40 na úrovní 50 +50 atd...
    nejlepší by bylo kdyby tyto dekorace rostly s hráčem :-)

    Kdyby dekorace "rostly s hráčem", bohatě by stačilo na začátku koupit pár levných květinových záhonků a dál se o nic nestarat, protože by byla spokojenost lepší a lepší. To by se mi nelíbilo. Rázem by se mohly zrušit všechny týdenní akce, protože super dekorace by nikdo nepotřeboval. A ve hře by pak nastala nuda... Tento nápad se mi nelíbí.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 03.03.2014
    Venku už nám kvetou jarní kytičky a skoro všichni na farmě máme ještě vánoční stromeček. Je to dekorace poměrně výhodná a tak jí málokdo šoupne jen tak do skladu.
    Ideální by bylo, kdyby se tato sezónní dekorace mohla měnit (z vánočního stromku by se stal třeba strom rozkvetlý - jako symbol jara, pak obalený ovocem - léto, na podzim hnědo žlutě zabarvené listí a v zimě pak zapadaný sněhem a na vánoce by pak byl ozdobený). Ale to asi neprojde. Proto se ptám, jestli v dohledné době bude akce, kde by bylo možno získat jarní dekoraci.
    Post edited by helaras (CZ1) on
Sign In to comment.