Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 13.12.2017: Nové tematické události & další"

1724

Komentáře

  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    black-.-angel napsal(a):
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    spolkovka len na 2 dni?
    Díky za upozornění.

    Aby byl tedy kratší čas vynahrazen, zítra bude od 10:00 do 22:00 aktivován bonus na body reputace.
    po kliknuti na odpocet je tam pres 68 h...tak tedy co plati :wink:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    spolkovka len na 2 dni?
    Díky za upozornění.

    Aby byl tedy kratší čas vynahrazen, zítra bude od 10:00 do 22:00 aktivován bonus na body reputace.
    po kliknuti na odpocet je tam pres 68 h...tak tedy co plati :wink:
    Jak co platí?
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    spolkovka len na 2 dni?
    Díky za upozornění.

    Aby byl tedy kratší čas vynahrazen, zítra bude od 10:00 do 22:00 aktivován bonus na body reputace.
    po kliknuti na odpocet je tam pres 68 h...tak tedy co plati :wink:
    Jak co platí?
    ktery cas,ale doslo mi,ze jejich 2 dny jsou 3 :smiley:  Nejak nas to zmatlo
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    spolkovka len na 2 dni?
    Díky za upozornění.

    Aby byl tedy kratší čas vynahrazen, zítra bude od 10:00 do 22:00 aktivován bonus na body reputace.
    po kliknuti na odpocet je tam pres 68 h...tak tedy co plati :wink:
    Jak co platí?
    ktery cas,ale doslo mi,ze jejich 2 dny jsou 3 :smiley:  Nejak nas to zmatlo
    Odjakživa jsou takhle časy ve hře zaokrouhleny. Když je to na celé dny, tak samozřejmě směrem dolů :) Tj. když tam jsou 2 dny, tak to může být i dva dny a 23 h 59 m ;) Ukazatel je ve hře správně.
  • 2kocka7 (SK1)2kocka7 (SK1) SK1 Komentářů: 5
    Ako nech sa na mňa nikto nehnevá, ale táto hra ide len dole vodou!!  Mala som 4 zlaté škatule, otvorila som len dve. Mala som v sklade 3x zlaté kvety a mám ta čo?? NIČ!!!! Neviem na čo sú tie aktualizácie, keď po každej je to ešte horšie!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    2kocka7 (SK1) napsal(a):
    Ako nech sa na mňa nikto nehnevá, ale táto hra ide len dole vodou!!  Mala som 4 zlaté škatule, otvorila som len dve. Mala som v sklade 3x zlaté kvety a mám ta čo?? NIČ!!!! Neviem na čo sú tie aktualizácie, keď po každej je to ešte horšie!!!
    Správně měly být truhly pouze 2, pokud se ti tedy dvě z nich nepodařilo otevřít, to je v pořádku, jednalo se pouze o chybu v zobrazení.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 15.12.2017
    Lidičky, je třeba si určit priority. Přírodu nehraji, no, rybky mají tentokrát smůlu. Spolkovka se veze, priorita je satan Santa a mé zdraví. Tedy opačně. Mé zdraví a pak ten ...ehm ... :) 
    Musím pochválit náš spolek na SK a jeho vedoucí, která ho vede. Povzbuzuje, pomáhá, radí... A tak máme hotovo, spokojenost zatím 60 a hlídáme asi 4 členy. Pokud se přihlásí, vrháme se na ně.
    Je advent, nenechte si ho pokazit kravinami. ;)
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    mám ve spolku strašně fajn holky,takže jsme si fakt užili legraci..taky máme prozatím hotovo :)
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Lidičky, je třeba si určit priority. Přírodu nehraji, no, rybky mají tentokrát smůlu. Spolkovka se veze, priorita je satan Santa a mé zdraví. Tedy opačně. Mé zdraví a pak ten ...ehm ... :) 
    Musím pochválit náš spolek na SK a jeho vedoucí, která ho vede. Povzbuzuje, pomáhá, radí... A tak máme hotovo, spokojenost zatím 60 a hlídáme asi 4 členy. Pokud se přihlásí, vrháme se na ně.
    Je advent, nenechte si ho pokazit kravinami. ;)
    Naprostý souhlas, u nás je třetí kapitola Santy už komplet hotová. Jakmile splní první farma 100% začíná pomáhat a postupně se přidávají ostatní. A zbylé dva dny můžeme klidně doplnit sklady a věnovat se rodinám:-).
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 16.12.2017
    Já jsem spíš nadšen, že Santovy úkoly mají trvat týden, ale naběhly jen 4 dny a nějaká hodina(si asi úkoloval někde mimo hru). Se spojením s SS pak těžko můžete plnit dodávky, které měly být ponížené, a to rozhodně ne o 25%. Jestli jsem měl dodávat v prvním kole 12000 třešní a teď 10000.....jasně, jíné nagenerování. Nejvíc mne štve, že vzniklé produkdy nelze ani rozumně časově zpracovat do výroby krmiv atd. Santa měl fakt zůstat v ledničce. Co sklidím, to sklidíma, basta. RybyčkyPiraňa obecná (Pygocentrus nattereri)() jsou v jezírku strašně hladové, takže po dalších netoužím ani náhodou, děkuji už ne. Tak pusťte ještě nějaké TP, aby všechny události byly kompletní, s dodávkami na loď a dobrodruhovi, táborníci a OF.Chybí ještě něco? Ať žije Rudolf a ustelte mi někde pod stromkem na oddělení prim.Chocholouška.


  • Beáta1 (SK1)Beáta1 (SK1) SK1 Komentářů: 13
    Prave pre tieto veci som odisla zo spolku.A hram uz len tak,ze pridem nieco pozbieram,ako mi vyhovuje,a mam pokoj.A viete co?Prisla som na to,ze zarobim o do dost viac dolarikov ako predtym.Nehram MS,hrala som predtym aby som spolku aspon ako tak pomohla.Nehram lod a toho nenapapaneho kapitana,lebo som sa snazila dodavat mu aspon ako tak.Nehram santu(jeezisi moje najvacsie stastie ako tu citam).Uz nehram ani rybky od mojej poslednej skusenosti s nimi.Zacala som mat viac casu na olega a jeho rybi trh.Co mi tiez asi trocha pomohlo k tym dolarikom.Ale ako je dost smutne zistenie,ze akcie ktore by mali hracom dodavat akoze nejake tie odmeny navyse a prilepsit si, vobec nie je pravda.Lebo ako pisem, je mi lepsie (a bohatsie) bez nich
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966

    Může  mi někdo poradit, jak mám vyrobit pro Santu 3 000 krmení pro krávy, aniž bych do toho vrazila hromadu zlata?
    A to nemuvím o 770 pečených okounech , 14 000 třešních a 4 230 citrusů

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helaras (CZ1) napsal(a):

    Může  mi někdo poradit, jak mám vyrobit pro Santu 3 000 krmení pro krávy, aniž bych do toho vrazila hromadu zlata?
    A to nemuvím o 770 pečených okounech , 14 000 třešních a 4 230 citrusů

    Pomáhejte si ve spolku dárky, bez nich je to hodně velká dřina a zbytečně.

    Budu držet palce, ať se vám vše podaří úspěšně dokončit :)
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 16.12.2017
    helaras (CZ1) napsal(a):

    Může  mi někdo poradit, jak mám vyrobit pro Santu 3 000 krmení pro krávy, aniž bych do toho vrazila hromadu zlata?
    A to nemuvím o 770 pečených okounech , 14 000 třešních a 4 230 citrusů

    darky darky darky a pokud maš dost řas jako ja třešne udelaš raz dva :)a pak jen vzajemna vypomoc spolku :) mame hotovo ale to množstvi prasat jablek mleka vajec a td.... na doplnovani fakt ble ble :'(:'(
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    No ony by i ty ryby šly hrát, kdyby šla oboje krmiva semlít ve mlýně na gurmánce... mlýn na hlavní mám už 3 dny blokovanej kvůli santovi, mlýn na gurmánce zbytečně stojí.... klidně mohl pomlívat aspoň krmivo do koule pro rybičky.
    Plus bych chtěla navrhnout alternativu fialového hnojiva pro olivy, citrusy a med. Protože tyto komodity santa neustále vyžaduje a nedají se nijak extra urychlit. Jsem ochotna obětovat nějakou fialovou věc, ale nejsem ochotna obětovat zlaťáky na urychlení 6ti hodin oliv s tím, že je rovnou prodávám za minimum, protože jich mám plný sklad :-(
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    No ony by i ty ryby šly hrát, kdyby šla oboje krmiva semlít ve mlýně na gurmánce... mlýn na hlavní mám už 3 dny blokovanej kvůli santovi, mlýn na gurmánce zbytečně stojí.... klidně mohl pomlívat aspoň krmivo do koule pro rybičky.
    Plus bych chtěla navrhnout alternativu fialového hnojiva pro olivy, citrusy a med. Protože tyto komodity santa neustále vyžaduje a nedají se nijak extra urychlit. Jsem ochotna obětovat nějakou fialovou věc, ale nejsem ochotna obětovat zlaťáky na urychlení 6ti hodin oliv s tím, že je rovnou prodávám za minimum, protože jich mám plný sklad :-(
    jj maš pravdu nevim proč neudelaji rasy na ostatni stromy a škoda že nejde dat darek na zaliv siren :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Stejně mám dojem, že Asii za Přírodu něvyměnili jen tak. Do Asie se nemusí nic darovat, ale Příroda toho chce také dost. Prostě jejich další kulišárna, kde vzít zlatky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.12.2017
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Stejně mám dojem, že Asii za Přírodu něvyměnili jen tak. Do Asie se nemusí nic darovat, ale Příroda toho chce také dost. Prostě jejich další kulišárna, kde vzít zlatky.
    Jak nevyměnili jen tak? Prostě změnili rotaci událostí, všechny budou pořád.

    Navíc když daruješ, tak kupuješ za dolary, zlatky naopak vůbec nepotřebuješ.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že to udělali zrovna na konci roku a běží santa :-)))

    Kdyby tu rotaci změnili v novém roce, tak bych to i chápal.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Že to udělali zrovna na konci roku a běží santa :-)))

    Kdyby tu rotaci změnili v novém roce, tak bych to i chápal.
    Události jsou plánované dost dlouho dopředu.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Essene (CZ1) napsal(a):
    Pěkný večer, jen taková otázka.Z jakého důvodu se provádějí aktualizace vždy večer.To přece nemá logiku.Za prvé-je tu nejvíc lidí a pak,kdyby byla provedena přes den,bylo by to lepší,jelikož jsou po aktualizaci vždy chyby,snáze by se to do večera opravilo.Pak by si ani nemohli naříkat nad tím,že musí zůstat déle v práci
    Protože se celý den ještě pracuje na opravě chyb, aby se jich do aktualizace podařilo opravit co nejvíce.


    Mám na to teorii, že většina jejich zákazníků bydlí v jiném časovém pásmu než my a že ten čas aktualizací se určuje podle jiné části světa než je centrální Evropa...
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35

    Viacerých by potešilo, aby ste tie sprosté mačacie prívesky nedávali do odmien. Vždy to sekne hru a sú len zbytočné problémy. Ja osobne som na to veľmi nahnevaná a znepríjemňuje mi to hru.

  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Daska9 (SK1) napsal(a):

    Viacerých by potešilo, aby ste tie sprosté mačacie prívesky nedávali do odmien. Vždy to sekne hru a sú len zbytočné problémy. Ja osobne som na to veľmi nahnevaná a znepríjemňuje mi to hru.

    Mě by naopak potěšilo, kdyby těch kočičích srdíček bylo v odměnách mnohem víc. Když už jsem si ve svatým nadšení pořídila kočičí strom, tak na něm taky chci mít kočku. Akorát jak už ta hra je nenažraná úplně ve všem, tak po mně chce těch srdíček 4 a půl milionu. Takže já osobně tedy po každým srdíčku skočím jak čert po hříšný duši :-D .
    Mimochodem, hru mi tedy ani jednou nesekly.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    srdíčka . pro kočku, by jsme mohli dostat jako ježiška..a to hodně..za to usílí na farmách)) a všech těch akci atd)) i s chybama..)) je to na dlouhou trat ,ten kočiči strom..nebo možnost ..ho zrušit..))
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Daska9 (SK1) napsal(a):

    Viacerých by potešilo, aby ste tie sprosté mačacie prívesky nedávali do odmien. Vždy to sekne hru a sú len zbytočné problémy. Ja osobne som na to veľmi nahnevaná a znepríjemňuje mi to hru.

    Mě by naopak potěšilo, kdyby těch kočičích srdíček bylo v odměnách mnohem víc. Když už jsem si ve svatým nadšení pořídila kočičí strom, tak na něm taky chci mít kočku. Akorát jak už ta hra je nenažraná úplně ve všem, tak po mně chce těch srdíček 4 a půl milionu. Takže já osobně tedy po každým srdíčku skočím jak čert po hříšný duši :-D .
    Mimochodem, hru mi tedy ani jednou nesekly.

    No mne to vždy znemožní hať, keď tie prívesky nabehnú a nikdy ich neberem, to radšej doláre, ako tie blbosti mačacie :D
  • Jane91 (SK1)Jane91 (SK1) Komentářů: 15
    upraveno 19.12.2017
    Nevedela som kam napísať, tak píšem, kde bola zverejnená info o šťastnej hodinke. Mám taký pocit, že šťastná hodinka veľmi nezvyšuje počet padnutých predmetov. Mimo hodinku som dostala 2 mapy z prasiat a teraz počas šťastnej hodinky, kde mám mať +150%, mi zase padli len 2 mapy z prasiat. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jane91 (SK1) napsal(a):
    Nevedela som kam napísať, mám taký pocit, že šťastná hodinka veľmi nezvyšuje počet padnutých predmetov. Mimo hodinku som dostala 2 mapy z prasiat a teraz počas šťastnej hodinky, kde mám mať +150%, mi zase padli len 2 mapy z prasiat. 
    Na tyto předměty se totiž nevztahuje.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    nechci malovat čerta na zed ale doufam že ten hotfix nebude probihat nasledovne.... otevřou 3 zavřou 4 .otevřou 5 a deko dostane jen nekdo bez ničeho a Rudolf bude behat na farme misto psa a začnou padat vločky a td....... čurbes čurbes :o
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    black-.-angel napsal(a):
    Jane91 (SK1) napsal(a):
    Nevedela som kam napísať, mám taký pocit, že šťastná hodinka veľmi nezvyšuje počet padnutých predmetov. Mimo hodinku som dostala 2 mapy z prasiat a teraz počas šťastnej hodinky, kde mám mať +150%, mi zase padli len 2 mapy z prasiat. 
    Na tyto předměty se totiž nevztahuje.
    A na jaké předměty se to vztahuje?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Jane91 (SK1) napsal(a):
    Nevedela som kam napísať, mám taký pocit, že šťastná hodinka veľmi nezvyšuje počet padnutých predmetov. Mimo hodinku som dostala 2 mapy z prasiat a teraz počas šťastnej hodinky, kde mám mať +150%, mi zase padli len 2 mapy z prasiat. 
    Na tyto předměty se totiž nevztahuje.
    A na jaké předměty se to vztahuje?
    Na všechny předměty z událostí kromě tematických událostí, tj. momentálně pouze blechy na záchranu zlatých rybek.
Sign In to comment.