Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 13.12.2017: Nové tematické události & další"

1624

Komentáře

  • rijkax (CZ1)rijkax (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Tak Santa chce 5310 mýdel....bez zlatek vyrobím 24 mýdel za půl hodiny, a protože občas potřebuju spát, tak je to naprosto nereálné množství...
  • vanvanda (CZ1)vanvanda (CZ1) Komentářů: 3
    dobry vecer chci se zeptat proc stromek je jen 4 dni a kousek ale položky v nem hodne vysoke ze tu snad musíme byt 24hod to uz není o hre ale o necem jinem
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    měla jsem ivízo ,že spolkovka bude za 5 minut  ,ted  pacičky zmizeli :smiley:
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 15.12.2017
    Doufám,že si spolkovku odpustí,už ted je toho až až a pokud chceme,aby vše "fungovalo" jak má,čím méně,tím lépe :-)

    Essene (CZ1) napsal(a):
    Pěkný večer, jen taková otázka.Z jakého důvodu se provádějí aktualizace vždy večer.To přece nemá logiku.Za prvé-je tu nejvíc lidí a pak,kdyby byla provedena přes den,bylo by to lepší,jelikož jsou po aktualizaci vždy chyby,snáze by se to do večera opravilo.Pak by si ani nemohli naříkat nad tím,že musí zůstat déle v práci

    Ahoj,taky bych byla pro,aby aktualizace probíhali přes den a večer jsme mohli v klidu vše "pobrat" :-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    raddre (CZ1) napsal(a):
    mně by zajímalo k čemu byla upřímná omluva se slibovanými dárky, když i po aktualizaci mám jen zimní vzhledy za nekřesťanské množství zlatek
    ...nejen to, aledekorky za santu jsme neobdrželi, dále-asi byla mylná informace,že bude sníženo požadované množství-snížený je pouze čas a množství ještě navýšeno.
    Jelikož byla hra  včera i dnes vypnuta kvůli aktualizaci+opravy, měla tedy být prodloužena doba tématické události.Ale bohužel,jen další zlodějina.Omluvy a plané sliby to těžko vykompenzují
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Celé odpoledne jsem měla odpočet na spolkovku, teď koukám, že se ztratil. Tedy upřímně - tajně jsem doufala, že se jim zase nepovede jako minule, protože to by člověk fakt nevěděl, co dřív. Navíc Santa je zas nenažranej a roupama neví, kolik by toho ráčil. A já při spolkovce často se sklizní čekám, až padne vhodná soutěž. Takže já osobně mám z toho zmizení odpočtu radost. Jen bych ráda věděla, jestli opravdu spolkovka odpadá (abych se netěšila zbytečně).
    Mimochodem, nebylo slíbeno, že budou Santovy požadavky sníženy o 25 % ? Nevím, jak ostatním, ale mě jeho požadavky moc snížený nepřipadají. Jediný snížení, co vidím, je doba trvání kapitoly - jen 4 dny a kousíček. To se vážně nedá stihnout - máme i své životy a jiné povinnosti.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    ahoj,jak to že zmizel odpočet spolkovky??
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Celé odpoledne jsem měla odpočet na spolkovku, teď koukám, že se ztratil. Tedy upřímně - tajně jsem doufala, že se jim zase nepovede jako minule, protože to by člověk fakt nevěděl, co dřív. Navíc Santa je zas nenažranej a roupama neví, kolik by toho ráčil. A já při spolkovce často se sklizní čekám, až padne vhodná soutěž. Takže já osobně mám z toho zmizení odpočtu radost. Jen bych ráda věděla, jestli opravdu spolkovka odpadá (abych se netěšila zbytečně).
    Mimochodem, nebylo slíbeno, že budou Santovy požadavky sníženy o 25 % ? Nevím, jak ostatním, ale mě jeho požadavky moc snížený nepřipadají. Jediný snížení, co vidím, je doba trvání kapitoly - jen 4 dny a kousíček. To se vážně nedá stihnout - máme i své životy a jiné povinnosti.
    ahoj,jak to že zmizel odpočet spolkovky??
    Zítra bude odpočet nový a spustí ji.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Ať si celou spolkovou soutěž vetknou za klobouk,takový bordel ,jaký v tom udělali za posledních 14 dní jsem nezažil,místo aby to šlo k lepšímu tak to je horší a horší a celé ty kompenzace taky nestojí za nic,a to nemluvím o slavném vánočním stromu,po dohodě ve spolku sklízíme jako obyčejně,žádná křeč na ván.strom,a abych používal zlatky tak to ani náhodou
  • vanvanda (CZ1)vanvanda (CZ1) Komentářů: 3

    to se neda stihnout to asi delaj naschval aby se to muselo kupovat


  • PlayerMatko (CZ1)PlayerMatko (CZ1) Komentářů: 47
    upraveno 15.12.2017
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ozisek (CZ1) napsal(a):
    Při 6 prasečích chlívcích na 7. úrovni mně to vyšlo na 40 vybírání, t.j. každý den 10. To je ale nutné sedět tady denně 12 hodin!!! To už ale není zábava. :-(

    Prasata se dají krmit krmivem z řas, a zapneš siláka. To jde. Ale já mám 9 500 medu! Za 4 dny? To urychlím jedině za zlato. A do toho medový krém z obchodu x.x
    no ....bolo slubene,ze bude treba -25%....predchadzajucu kapitolu som dokoncil za 12hodin bez zlata a teraz su tam chutovky,ako 6200!!!vosk-a tento mame skoro vsetci,14300ceresne-to sa da este s kopou hnojiva....LENZE....ked uz to pobabrali,slusne povedane,tak aspon to mali dat fakt lahke a nie pozerat ,ako na tom stale co najviac zarobit.....dalej-za 1kapitolu som mal rovnako,ako vsetci nahrate bonusove body spokojnosti atd a dostat ako kompenzaciu dekorku s nizsou-resp. so SPOKOJNOSTOU NULA!!!!+nejaka vesnicka spokojnost -TOVARNA NA DARKY-VYROBNA SANI,pre upresnenie 0+15spokojnost-to je uz fakt totalne ubohe-kto ju asi tak necha na farme v tejto faze hry?-rovno ju mozem rozobrat a zahodit-fakt vdaka....a poprosim moderatorku fora nech si to neberie osobne a naozaj sa niekedy nezmyselne nezastava neschopnych ludi,co to maju na svedomi

    ....este k tomu,co som napisal vyssie-u nas odchadzaju z hry ludia jeden za druhym a to hlavne velmi aktivny,ktori zili s hrou kazdy jeden den a po dlhy cas....je to zapricinene chybami v hre,prazdnymi slubami o naprave a prilis zatazujucimi udalostami,ktore su nakopene na seba s vidinou co najvyssieho zarobku a este vela krat nakoniec aj s chybami,bez odmien atd a tiez neschopnou podporou v tejto hre,ktora sa vam sice ospravedlni,ze ste vyhodili zlatky-REALNE PENIAZE ZA NIC,ale dalej s tym nic nespravi,,,,ved predsa nie je az taky problem zistit kolko minul hrac napr za posl 3-4dni a kompenzovat to,ked sa udalost skoncila chybou hry

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • DanulkaPlayer (CZ1)DanulkaPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    Nefunguje traktor, nefunguje půlhodinovka - nepřičítá sebrané zboží, nefunguje nástěnka u koní.......
    PROSTĚ OPRAVDU OPRAVENO CO NEJVÍCE CHYB A JEŠTĚ VÍCE NOVÝCH. DĚKUJEME!
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    ano maju byt znizene mnozstva, ale az v tretej fáze. a do tej sa kolko ludí dostane pri tých sialených nmnožstvách????
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 15.12.2017
    Nefunguje traktor, nefunguje půlhodinovka - nepřičítá sebrané zboží, nefunguje nástěnka u koní.......
    PROSTĚ OPRAVDU OPRAVENO CO NEJVÍCE CHYB A JEŠTĚ VÍCE NOVÝCH. DĚKUJEME!

     Ahoj, tak jsem to zkoušela a mně vše funguje v pořádku.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    za 1kapitolu som mal rovnako,ako vsetci nahrate bonusove body spokojnosti atd a dostat ako kompenzaciu dekorku s nizsou-resp. so SPOKOJNOSTOU NULA!!!!+nejaka vesnicka spokojnost -TOVARNA NA DARKY-VYROBNA SANI,pre upresnenie 0+15spokojnost-to je uz fakt totalne ubohe-kto ju asi tak necha na farme v tejto faze hry?-rovno ju mozem rozobrat a zahodit-fakt vdaka....a poprosim moderatorku fora nech si to neberie osobne a naozaj sa niekedy nezmyselne nezastava neschopnych ludi,co to maju na svedomi
    Hele, včera, když jsem tu dekoraci dostal, tak to bylo 45/15. Postavil jsem ji večer a pořád 45+1/15 (vylepšeno architektkou). Až dnes koukám jak z jara, asi Santa dospěl k závěru, že si ji prostě nezasloužíme...

    Včera:
    Dnes:


  • Daniel59 (SK1)Daniel59 (SK1) SK1 Komentářů: 15
    upraveno 15.12.2017
    K tomuto vsetkemu poviem asi tolko :wink:

    Najprv niekto povie že budu MS, nechá eště všetkých hlasovat za level a potom tam aj tak švihne Santu

    Na Santu a ukol dá len tri dni a to mi tam švihne 90 tisíc jablk co pri mojom leveli znamená cca 54 hodin roboty - ozaj výhoda

    Po aktualizaci mám v predmetoch len jeden ozdobák od Santy a nie dva a to eště len za smiešné body - čiže mi jeden úplně chýbá

    V udalosti Santa mi to zobrazuje ozdobáky dva a každý len za 11 bodu + nula bodu do dediny

    K cenám za zasnezené budovy sa už ale voooobec nechcem vyjadrovat lebo vývojárom tu ozaj ide len o peniaze

    A nech si teraz tuto aktualizaciu niekto obhajuje .. podla mna dobabrali co mohli a pred sviatkami tak akorát všetkých otrávili .. nazdar :expressionless:  
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak jsem si teprve všiml, že mám sklidit 4240 citrusů a i s oranž hnojivem sklidím najednou 332 ks. To mám na 60 hod nepřetržité práce .
    Díky naši nesmrtelní vývojáři.

    A hlavně, že jsem v té přiblblé spolkové dřině vyházel všechna spešl zelí, bo jsem ho měl 6x a teď, když mám sklidit 47 tis zelí, tak mám - růže.
  • lkava (CZ1)lkava (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Dobrý den, včera byla aktualizace- dali jste mi dvě dekorky 1,2 kapitola a jablkový strom farmářů, zobrazilo se oranžové okno a až na tu jednu dekorku to zmizelo, nic nemám. A ještě jeden dotaz, avizovali jste spolkovku, zmizela a objevilo se kolo na točení pro spolkovku- nechápu. Spustily jste vánoční strom- mám splnit za čtyři dny 15tisíc třešní,6 tisíc  vosku a podobně, vrtulku nemám a  zlatit nebudu.lkava
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    za 1kapitolu som mal rovnako,ako vsetci nahrate bonusove body spokojnosti atd a dostat ako kompenzaciu dekorku s nizsou-resp. so SPOKOJNOSTOU NULA!!!!+nejaka vesnicka spokojnost -TOVARNA NA DARKY-VYROBNA SANI,pre upresnenie 0+15spokojnost-to je uz fakt totalne ubohe-kto ju asi tak necha na farme v tejto faze hry?-rovno ju mozem rozobrat a zahodit-fakt vdaka....a poprosim moderatorku fora nech si to neberie osobne a naozaj sa niekedy nezmyselne nezastava neschopnych ludi,co to maju na svedomi
    Hele, včera, když jsem tu dekoraci dostal, tak to bylo 45/15. Postavil jsem ji večer a pořád 45+1/15 (vylepšeno architektkou). Až dnes koukám jak z jara, asi Santa dospěl k závěru, že si ji prostě nezasloužíme...

    Včera:
    Dnes:


    Já mám u těch dvou dekorací jenom vesnickou spokojenost, nemám ani tu jedničku normální. Holt, Satan Claus není v našich končinách vítán a moc dobře to ví, tak škodí, kde může.
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    no náš spolok má podobný problém,ako asi všetci..zlaté rybičky,Santa a ešte mali byť aj MS :DD dajte už chvíľu pokoj s tými MS,asi ich má každý už plné zuby,lebo stále dookola bežali,na zbláznenie..a Santa ? Ha-ha-ha,dovoľte,aby som sa zasmiala,počty nesplniteľné v niečom za 4 dni..25% času zobrali,ale zabudli aj počet upraviť :)) ..a kompenzácia za predošlé chyby ? že všetko zmizlo zo skladov ???..no a aby nebolo málo,tak do toho spustíme ešte udalosť nejakú,ako napr,Hurá do prírody :)) nedáte šete udalosť ťažko pracujúceho ?  ja len,že by to bolo komplet už :) Viem,že vývojársky tím je malý,ale tak načo to preháňať a preplieskať ? kedy máme  chodiť do práce,alebo svoj život vôbec žiť a spať ? Pôvodne toto bola vynikajúca hra,pre zábavu a potešenie,ale toto  už neviem ani popísať,čo to je..Preteky o život,alebo kto viac zlata kúpi za tie ťažko zarobené skutočné peniaze ???? a že Vianoce :) Viem,Black-Angel,ty za to nemôžeš,ale prosím,tlmoč im to  za všetkých .ďakujeme:) spolok cicamica
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Mě se zdá, že se tým BF změnil v elitní tým detektivů, kteří pořád usilovně pátrají uvnitř vlastního týmu, kde se stala chyba a jak ji napravit. Při tom usilovném pátrání se jim stávají další chyby a tak nezbývá , než se k tomu usilovnému pátrání ještě neustále omlouvat a slibovat nápravu. Jsem z téhle hry dost smutná. Helča
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 15.12.2017
    Čte si věstník a má pocit, že asi něco trochu nechápe...
    "slíbené snížení množství požadovaných produktů o 25 % se týká bonusové fáze, nikoli první, kdy se plní objednávky" - čili oni nám zkrátili čas, obtížnost ale nechali v první fázi stejnou, takže se víc spolků nedostane do 2. fáze, o 3., kterou stejně drtivá většina spolků nedělá, ani nemluvě, a jako kompenzaci a ulehčení snížili množství produktů v té třetí? Proč nám to teda vůbec psali? Za takové zjednodušení pro deset nejaktivnějších spolků se přece mohou leda tak stydět, rozhodně bych se tím nechlubil. To nikomu nepomůže a většina si toho ani nevšimne, při těch absurdních číslech.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    to nie je normálne 41,000 jablk..
    a náhradne dekorky zo Santy -- hodnota 11-- by v spolku jse mali 55!.
    Tak aka náhrada??
    Proste bavte s atu veselo a zbierajte.. my už odchádzame na dovolenky prideme po funuse 7/12,1,.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    to nie je normálne 41,000 jablk..
    a náhradne dekorky zo Santy -- hodnota 11-- by v spolku jse mali 55!.
    Tak aka náhrada??
    Proste bavte s atu veselo a zbierajte.. my už odchádzame na dovolenky prideme po funuse 7/12,1,.

    Nemá 11, má 45 BS, 15 VBS. Stromek ignoruj, snad sám vidíš, že to neodpovídá tomu, co máš na skladě (tedy jestli jsi měl to štěstí a něco tam včera dostal).

    Taky máme nižší klasickou spokojenost, ale zase výrazně vyšší vesnickou, takže :+1:, klasickou můžeš dohnat u Grety.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak jsem je přechválil. Asi jim už měkne mozek nebo ho samou radostí ze svátků ztratili.
    Začal santa, začala příroda, začaly rybičky, začne spolkovka a já asi začnu řvát!
    Nechtěj do toho pustit ještě tu přiblblou spolkovou dřinu, ať je toho více?
    Chtěj mraky zelí, tak pro mne ve spolkovce jsou zavřená pole
    Chtěj mraka mléka, tak nemohu den čekat, zda na mne příjde mléko ve spolkovce na řadu.
    Tak mohu soutěžit s prasatama, protože vejce nemaj cenu, pokud budu s někým ze zlaté z vyšších pater.
    Na ty jejich kachňáky nemám a to nemám kachen málo (nic proti nim - vybojovali si je)
    Prostě by měli udělat zvláštní soutěž, ať si válčí mezi sebou.
    Ano, dostali se tam vlastním přičiněním, ale teď už se tam vlastně nejde dostat.
    Takže vypouštím přírodu, spolkovku jen na udržení a rybičky ať chcípnou, protože Olegovy nebudu dávat miliony.
  • simona57 (SK1)simona57 (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Dobrý podvečer všetkým ešte normálny,lebo o vývojároch sa to povedať nedá (a môžete ma označiť koľko chcete) tak vy nedáte pokoj človek si sem príde oddýchnuť,odreagovať sa a namiesto toho si len nervy zožeriem,lebo neviem kam sa mám skôr pozrieť,keď vyletí na Vianočný stromček aj zlaté ryby a teraz ešte aj MS toľko mi je treba bonito rýb ako mám chytať zlaté ryby nemôžem ani návnady vyrábať,lebo mi je treba neúrekom krmiva a viete čo seriem sa Vám na to (prepáčte píšem v návale zlosti,lebo mi aj mäso za Vás zhorelo) a ešte niečo nemrzí ma to!
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    No super..ešte koľko úlohy treba naraz splniť??? Ešte k tomu také obrovské množstvá,že ani 24h bez prestávky by nestačilo. Máme 45 členov, 42 každý deň aktívne hrá, 3 hráči týždenne viac dní...nepretržite všetci klikáme, pracujeme, pomôžeme spoluhráčom,ale ani takto nevládzeme tie šialené množstvá..asi ignorujeme Santové požiadavky aj ms a budeme sa len zabávať...veď sa ide o to.Cicafarma
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    spolkovka len na 2 dni?
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    už mužeme hrat v klidu nebo ješte mužeme očekavat blackout? ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    spolkovka len na 2 dni?
    Díky za upozornění.

    Aby byl tedy kratší čas vynahrazen, zítra bude od 10:00 do 22:00 aktivován bonus na body reputace.
Sign In to comment.