Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 30.11.2017: Vánoce už jsou zase tady!"

124

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helaras (CZ1) napsal(a):
    nepostřehla jsem, zda již to tady bylo, ale když plníme bonusové úkoly a nestihneme je dokončit v první kapitole, budou pokračovat ve druhé a nebo se nedokončené ztratí?
    To by znamenalo raději další úkol vůbec nezačínat.
    Úkoly by měly zůstat, stejně tak se jen přeruší, když se v průběhu plnění najednou objeví další člen s otevřeno objednávkou.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    klid klid šetřite nervy jsem zvedava co budete psat ve 2 -3-4-5 kapitole:-) u nas naštesti zase vše funguje bez problemu každy vedel že bude Santa a mesic plnil sklady ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vy máte místo skladů nafukovací haly? :D 
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    black-.-angel napsal(a):
    Vy máte místo skladů nafukovací haly? :D 
    ty by se hodily, neuvažuje o dalších skladových prostorech?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helaras (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Vy máte místo skladů nafukovací haly? :D 
    ty by se hodily, neuvažuje o dalších skladových prostorech?
    O tom jsem neslyšela nikdy jedinou zmínku, bohužel.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    tie jablka by az tak nevadili, ale niekomu mam dodať 10tis. sepacich krmiv,  dalsiemu 14 tis. , prascom nam chyba 4tisic. to je ina srtanda, najme ak skoro nikto nemá čas
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    helaras (CZ1) napsal(a):
    nepostřehla jsem, zda již to tady bylo, ale když plníme bonusové úkoly a nestihneme je dokončit v první kapitole, budou pokračovat ve druhé a nebo se nedokončené ztratí?
    To by znamenalo raději další úkol vůbec nezačínat.
    stratia sa. to všetko krmivo pre sliepky je vyhodené zbytočne... aj tá kvóta je šialená- 200 000 nie je ani v spolkovom projekte, a ani to sa nám tuším ešte nikdy nepodarilo splniť.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.12.2017
    Borgia (SK1) napsal(a):
    helaras (CZ1) napsal(a):
    nepostřehla jsem, zda již to tady bylo, ale když plníme bonusové úkoly a nestihneme je dokončit v první kapitole, budou pokračovat ve druhé a nebo se nedokončené ztratí?
    To by znamenalo raději další úkol vůbec nezačínat.
    stratia sa. to všetko krmivo pre sliepky je vyhodené zbytočne... aj tá kvóta je šialená- 200 000 nie je ani v spolkovom projekte, a ani to sa nám tuším ešte nikdy nepodarilo splniť.
    Loni se neztrácely (lépe řečeno byla tam chyba, že se neztrácely, která později byla opravena, ale vzhledem k tomu, kolik chyb nám sem přetáhli letos..). Pro jistotu jsem se snažila získat potvrzení, ovšem zatím marně. Snad zítra.

    Každopádně my na ten bonusák kašleme, za bod se to fakt nevyplatí, ta množství jsou šílená (a návrh na snížení byl předán).
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    luckykubrt (CZ1) napsal(a):
    No jenže žádný z členů dodávat nemůže, protože nemá 100%. A všichni tam mají přes 8000 jablek. To je fakt šílené. :(
    my sme to riešili kupovaním. ja som poprosila o darčeky na sady a výrobne, aby som chytro dosiahla na 100%, lebo si vždy našetrím kopu prachov presne kvôli tomuto, na vianoce. a potom som pokúpila čo komu chábalo- hlavne tie vyššie percentá som uprednostňovala, aby nás bolo čím skôr čím viac so 100% a potom to už išlo. za všerajšie poobedie/pred večerom sme mali všetci 30(či koľko nás je) 100%... mňa osobne to stálo vyše 50_000_000 . Keby sme mali čakať, kým veci normálne dozreú, tak to budeme prvú kapitolu asi fakt robiť až do vianoc. Santa dodržiava tradície a má nastavené limity "high as a kite" vysokooooo ako každý rok. (podľa mňa práve preto mu zdrhli elfovia- odborári sa na to už nemohli pozerať, tak im poradili vstúpiť do štrajku, tak to ten starý komouš skúša na nás) ...
    @black-.-angel : komouš NIE JE nadávka ani vulgarizmus. respektíve celá tá ideológia je vadná, takže si žiadne obhajovanie nezaslúži aj tak.
  • vydra (CZ1)vydra (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    A proč sakra nejde ani chat ??????? funguje tu vůbec něco ??????? na co jsme to sbírali boha ???? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Příspěvky ohledně nezahájené druhé kapitoly byly přesunuty do sekce technických chyb, opětovně žádám chyby hlásit do tamní sekce, díky. Vlákno nyní najdete zde:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/168017/dopis-od-santy-nezacala-2-kapitola-errorcode-3.


    vydra (CZ1) napsal(a):
    A proč sakra nejde ani chat ??????? funguje tu vůbec něco ??????? na co jsme to sbírali boha ???? 
    Jak nejde chat? Jaký sběr? Zkus místo těch otazníků raději přidat více informací.
  • vydra (CZ1)vydra (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Nešlo chvíli psát ani do chatu , opakuju ještě jednou .
    Sběrem jsem měl na mysli stromek - z jakého důvodu jsme to doplňovali , když to vypadá , že to bylo zbytečné, dekorace nikde , námaha asi pro nic . 
    A otazníky ? zamysli se trochu, proč asi ..... není to poprvé, a asi ani naposledy , jak sleduju .... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    vydra (CZ1) napsal(a):
    Nešlo chvíli psát ani do chatu , opakuju ještě jednou .
    Sběrem jsem měl na mysli stromek - z jakého důvodu jsme to doplňovali , když to vypadá , že to bylo zbytečné, dekorace nikde , námaha asi pro nic . 
    A otazníky ? zamysli se trochu, proč asi ..... není to poprvé, a asi ani naposledy , jak sleduju .... 
    Mám se zamýšlet nad tím, proč je třeba za každou větou tuna otazníků? Pardon, mám lepší věci na práci, dotaz člověk pochopí i z jednoho otazníku.

    Chat je tedy už v pořádku?

    Ohledně stromku zatím nic bližšího nevíme, je pořád ještě noc. Info viz v souvisejícím vlákně:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/168017/dopis-od-santy-nezacala-2-kapitola-errorcode-3.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 08.12.2017
    vydra (CZ1) napsal(a):
    Nešlo chvíli psát ani do chatu , opakuju ještě jednou .
    Sběrem jsem měl na mysli stromek - z jakého důvodu jsme to doplňovali , když to vypadá , že to bylo zbytečné, dekorace nikde , námaha asi pro nic . 
    A otazníky ? zamysli se trochu, proč asi ..... není to poprvé, a asi ani naposledy , jak sleduju .... 
    ???????????? :-) Možná by neuškodilo se nejdříve podívat na ofika oznámení, zda není něco nového...je na ně náhled hned po přihlášení :-) ... přišlo by se na to, že je....dál by sis přečetl, co je nového a spoustu reakcí, kde je dostatek informací....a nakonec by se doplnila informace o tom, že chvilku nešel chat... ????????????? :-)
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Hehe, už mi přistál ve schránce průzkum spokojenosti :D:D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Hehe, už mi přistál ve schránce průzkum spokojenosti :D:D:D
    Však ten chodí vždy v pátek už asi půl roku, to není nic nového. A s vánoci to už vůbec nesouvisí...
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    black-.-angel napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Hehe, už mi přistál ve schránce průzkum spokojenosti :D:D:D
    Však ten chodí vždy v pátek už asi půl roku, to není nic nového. A s vánoci to už vůbec nesouvisí...
    Já netvrdím, že to s tím souvisí. Jen mě pobavilo načasování. Stejně jako včera, kdy asi minutu po zmizení vánočního stromku hned vyskočilo okno vyzývající k nákupu zlata. 

    Mimochodem, když jsem měla průzkum před několika týdny (měsíci??), také na mě vyskočil bezprostředně po nějakých problémech a přerušení nějaké akce. Už nevím, co to bylo, tady je pořád něco.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Keď už akcia "úspešne" skončila a aj stromček utiekol z farmy, čo tak opraviť aj toto:
    Jakmile událost skončí a tento systém bude vypnut, budete si moci nastavení změnit znovu zpět na "Otevřený spolek".
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Berecza (SK1) napsal(a):
    Keď už akcia "úspešne" skončila a aj stromček utiekol z farmy, čo tak opraviť aj toto:
    Jakmile událost skončí a tento systém bude vypnut, budete si moci nastavení změnit znovu zpět na "Otevřený spolek".
    Není po konci události.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Tak se necháme překvapit kompenzací (pokud na ni vůbec dojde)
    100% se nevyrovná ztrátě dekorace, kterou jsme jako spolek stihli, tj. 56 BS 6 VBS (+4 VBS osobní).
    Plno času, zlatek a dolarů v háji pro … s pentlí :s
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj,

    zlaté bedny mám 4 místo 2. Klikla jsem, že jednu otevřu a od té doby se nelze přihlásit. Nevím zda je chyba u mě nebo neodborně ve "hře".
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    zlaté bedny mám 4 místo 2. Klikla jsem, že jednu otevřu a od té doby se nelze přihlásit. Nevím zda je chyba u mě nebo neodborně ve "hře".
    Servery jsou odstaveny, proto se nejde přihlásit.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    black-.-angel napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    zlaté bedny mám 4 místo 2. Klikla jsem, že jednu otevřu a od té doby se nelze přihlásit. Nevím zda je chyba u mě nebo neodborně ve "hře".
    Servery jsou odstaveny, proto se nejde přihlásit.
    Ahoj, myslela jsem si to, ale chvíli hra šla. Děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    zlaté bedny mám 4 místo 2. Klikla jsem, že jednu otevřu a od té doby se nelze přihlásit. Nevím zda je chyba u mě nebo neodborně ve "hře".
    Servery jsou odstaveny, proto se nejde přihlásit.
    Ahoj, myslela jsem si to, ale chvíli hra šla. Děkuji.
    Ono by nebylo od věci číst vlákno k dnešní aktualizace, tam informace jsou.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    black-.-angel napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    zlaté bedny mám 4 místo 2. Klikla jsem, že jednu otevřu a od té doby se nelze přihlásit. Nevím zda je chyba u mě nebo neodborně ve "hře".
    Servery jsou odstaveny, proto se nejde přihlásit.
    Ahoj, myslela jsem si to, ale chvíli hra šla. Děkuji.
    Ono by nebylo od věci číst vlákno k dnešní aktualizace, tam informace jsou.

    Když jsem ho četla to vlákno, nic nebylo psáno o tom, že budou servery a hra několikrát přerušeny. Vždy se ukáže tabulka o údržbě. Nyní vypnuto a nic. Musíš za každou cenu hráče poučovat a ponižovat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2017
    V tu dobu tam informace samozřejmě byly. Více to opravdu nemá smysl komentovat. Když probíhá aktualizace, informace k ní najdeš v souvisejícím vlákně, ne jinde.
  • cevinholoubek (CZ1)cevinholoubek (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    no jak jinak santa upadl na hlavu ty počty jsou děs a počítat umím odměny zase chybí někomu truhličky dekorace moc se vám daří asi se na to a ještě spolkovka a záchrana rybiček včelky a zapoměli jste na nemocné prase a akci těžce pracujících
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak mám dojem, že popletli množství a čas.
    Nějak se mi nezdá -25% množství. Spíš je to - 25% času na vše.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    omlouvám se,,vím,že jde o třetí kolo a to bývá hodně těžké..no tak zůstalo hodně těžké i po snížení množství..bohužel taky chodím do práce takže nemám šanci ..ale děkuji za kompenzaci,,milá :)

  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    black-.-angel napsal(a):
    V tu dobu tam informace samozřejmě byly. Více to opravdu nemá smysl komentovat. Když probíhá aktualizace, informace k ní najdeš v souvisejícím vlákně, ne jinde.
    Musíš mít pravdu, neviděla jsem ty informace. Musím pochválit tvůrce hry. To co slibovali, nedodrželi. Polovina spolku i já nemám bedny, hnojivo a jablečný sad. Děláte si jen z hráčů legraci, fandíte si, jak jste dobří a skutek utek. Tedy úroveň.
Sign In to comment.