Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 13.12.2017: Nové tematické události & další"

1324

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, všechny servery by měly být opět přístupné.
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    Bude se zítra zviditelňovat i ta neviditelná zahrada?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    DomofUser (CZ1) napsal(a):
    Bude se zítra zviditelňovat i ta neviditelná zahrada?
    Je to v plánu, zatím to však není definitivně potvrzené. Seznam opravených chyb bychom měli mít k dispozici po zítřejší aktualizaci.
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    black-.-angel napsal(a):
    DomofUser (CZ1) napsal(a):
    Bude se zítra zviditelňovat i ta neviditelná zahrada?
    Je to v plánu, zatím to však není definitivně potvrzené. Seznam opravených chyb bychom měli mít k dispozici po zítřejší aktualizaci.
    Tak jsem jí právě našla na gurmánce v dekorkách, už jí pro jistotu stavím :D
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 13.12.2017
    tak jsem našla častku ve zlate za zasneženy vzhled jen za kurnik chteji 34900 asi vtip co?:-D 590000 za mlyn x2 vtip
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Aktualizace nám skončila, ale ať hledám, jak hledám (div si neodřu oči o monitor), ten Santův stromek ne a ne najít. Takže co - bude, nebude?
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Bude určitě :-) ale až po zítřejší aktualizaci :-) 14.12. je to o den odložené,tak doufejme,že u toho zůstane :-D
  • _Petuliiinka_ (CZ1)_Petuliiinka_ (CZ1) Komentářů: 14
    Tak kde mame toho santu??
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Žádný Santa, žádná kompenzace, žádné dekorace za předchozí kapitoly, žádné zasněžené vzhledy zdarma..... K čemu aktualizace byla?
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Podle jednoho farmáře od nás prý aktualizovali 4x... je to možné? Krátce po půlnoci mu zmizelo krmivo pro prasata a krávy...a nemá Soba...poradila jsem mu, ať napíše na podporu...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tak kde mame toho santu??
    Zítra, píše se o tom příspěvek nad tvým. Zítra bude konečná aktualizace a snad se zadaří.
  • _Petuliiinka_ (CZ1)_Petuliiinka_ (CZ1) Komentářů: 14
    Tak at davaji zitra pozor at se santovi nerozbijou sane, neutece mu Rudolf na golf a skritky se nekam neztrati,....:-)
    Snad uz to tedy zitra klapne
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 14.12.2017
    Panďuláci, co mi pobíhají po farmě, mají nad sebou pestrobarevné měšce s otazníky místo šedivých. Copak se to děje?
    Post edited by murbella (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Panďuláci, co mi pobíhají po farmě, mají nad sebou pestrobarevné měšce s otazníky místo šedivých. Copak se to děje?
    Pokud si někdo pamatuje, takto to bylo dříve, což je správně. Pak byla dlouho chyba, kdy všechny pytle měly stejnou barvu. To bylo nyní opraveno ;)
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak jsme dnes čekali že bude santa a ono zase nic . Ani nic napsáno co se děje.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Tak jsme dnes čekali že bude santa a ono zase nic . Ani nic napsáno co se děje.
    Vážně už nevím... odpověď je pár příspěvků výše. Santa začne až PO aktualizaci. Napsáno právě je, i v oficiálním oznámení, jenže by to taky někdo musel číst..
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 14.12.2017
    Kupovat zimní vzhledy ?
    Za ty ceny určitě ne a navíc by se snaha o zimní náladu tloukla se směsí dekorací  :'(
    Obléknout vše do zimních kabátků - a k tomu dekorace v podobě čajových zahrad, bazénů ... apod.  :D

    Ceny zimních vzhledů:

    stodola -  (oprava - není zdarma ale byl jako výhra z turnajové sezóny)  :D

    za dolary:
    15 000 000 - laboratoř
    14 000 000 - dílna
    11 000 000 - vodárenská věž
    7 000 000 - úrodné pole

    za zlatky:
    590 000 - větrný mlýn
    340 000 - silo
    290 000 - kompost
    189 000 - třešňový sad
    124 900 - jablečný sad
    79 900 - psí bouda
    49 900 - kravín
    40 900 - vepřín
    34 900 - pole
    34 900 - kurník
    29 900 - zahradnictví
    19 900 - luxusní obytný dům
    13 800 - obytný dům
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kde máš vzhled na stodolu zdarma? :flushed:
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Prosím,už je znám čas aktualizace? Děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Prosím,už je znám čas aktualizace? Děkuji.
    Není, kdyby byl, tak to víte.
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    black-.-angel napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Prosím,už je znám čas aktualizace? Děkuji.
    Není, kdyby byl, tak to víte.
    Však preto stále sledujem kedy to napíše black-angel 
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Díky za odpověď,hezký den
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Zimné vzhľady sú pekné ale dosť predražená sezonna záležitosť:) Aktualizácia k tomu by som asi toľko čakaj chyby neprekvapí ťa nič zlé a to dobré 2x toľko poteší. Povianočné akcie :len tak ďalej ved to tie servery zvládajú :D Santa: no comment. Kompenzácie: ako vždy,pekné obrázky ale nič pre tých čo do hry vkladajú aj zlato. Tých čo túto hru platia musíme obdivovať,platiť za niečo čo nie je práve v 100% stave je prejav šialenstva :D
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Pokud se někdo chová jinak než já, neznamená to, že je šílený, byť se smajlíkem :-)
    Já si šílená nepřipadám. Vzhledy jsem si koupila a udělalo mi to velikou radost.
    Za tu radost mi to i stálo :-) Po dlouhé době se hodila :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pokud se někdo chová jinak než já, neznamená to, že je šílený, byť se smajlíkem :-)
    Já si šílená nepřipadám. Vzhledy jsem si koupila a udělalo mi to velikou radost.
    Za tu radost mi to i stálo :-) Po dlouhé době se hodila :-)
    Můj obdiv. Za to, jak hodně tě ta hra baví, a jak jsi ochotná se plácnout přes kapsu, za to, že jsi jedním z hráčů, díky kterým ta hra je. A za to, že se za to nestydíš :) Vzhledy udělaly radost tobě a ty zvedneš náladu spoustě dalších hráčů už jen tím, že ti mohou stepovat za plotem a koukat :D
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud se někdo chová jinak než já, neznamená to, že je šílený, byť se smajlíkem :-)
    Já si šílená nepřipadám. Vzhledy jsem si koupila a udělalo mi to velikou radost.
    Za tu radost mi to i stálo :-) Po dlouhé době se hodila :-)
    Můj obdiv. Za to, jak hodně tě ta hra baví, a jak jsi ochotná se plácnout přes kapsu, za to, že jsi jedním z hráčů, díky kterým ta hra je. A za to, že se za to nestydíš :) Vzhledy udělaly radost tobě a ty zvedneš náladu spoustě dalších hráčů už jen tím, že ti mohou stepovat za plotem a koukat :D
    Děkuji Ti za Tvá slova. Jsou pro mě pohlazením. 
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Milá Alča ja si za tvoj plot stupiť nemôžem kedže som iný server ale si si nepostrehla že šialenosti su mi blízke :) Príjemný zvyšok dňa z riešením ms tabuliek pre team GGS :)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    :-)). Netrápí mě co team GGS dělá. Učím se hrát hru tak, aby jsem z ní měla radost a pokud možno žádné boule :-))) Věřím, že se to jednou všechno zase srovná a protože trpělivost není mou silnou stránkou, tak jí budu zatím trénovat :-)))
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký den přeji ...zatím se vše rovná čím dál hůř :smiley: už jen koukám jak to vše dopadne ,můj typ : špatně :wink:

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 14.12.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Kde máš vzhled na stodolu zdarma? :flushed:
    v komentáři nahoře opraveno (aby to někoho nemátlo)


    Post edited by Huhouš (CZ1) on
Sign In to comment.