Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Čas pohádek

124»

Komentáře

  • Silia (CZ1)Silia (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj,
      použila jsem na farmě 4x kouzelné fazole a nenašla ani jednu světlušku, měla jsem uchystané pole s pšenicí a nevypadla mi ani jedna světluška. světlušky mi téměř nepadají z kurníků ani ze sadů - jak třešňových, tak jablečných. 
       stejně tak mi nepadají světlušky z kukuřice - přitom při sbírání u událostí padají z polí kukuřice předměty téměř vždy, jen občas ne. já to mám naopak - nepadají vůbec, občas ano. 
      od 10 od rána mám jen 270 světlušek z 630 a to mám na farmě 5 polí 
      je to nějaká chyba? hlavně z osiva určeného k akci - n emělo by padat vždy? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, není to chyba. Světlušky padají náhodně. Na světlušky je nejlepší mlýn, silo a kompostér. Z polí, chovů a sadů spíš nepadají. Z akčních osiv určitě nepadá vždy, nikdy nemáš záruku, pokud má něco padat náhodně.
  • zuzanka8 (CZ1)zuzanka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ráda bych věděla, pročnpo spllnění úkolu - napr. na polích ne vždy mi naskočí světluška. Jsem tu docela často a přesto nestihnu splnit úkol v termínu, jelikož ne vždy mi odměna (světluška) skočí po splnění úkolu. Za chvíli týdenní BYLO NEBYLO končí a mě bude chybět pár kousků, které bych nasbírala, kdybyste ovšem to obodovali. PROČ TOMU TAK JE, že někdy na tom poli např. při sklizni naskočí a někdy ne. ODPOVÍ MI NĚKDO? DĚKUJI 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Vyskakování světlušek je náhodné, ne pravidelné, není tedy zaručeno při každém sklízení.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    Přijatá odpověď ✓
    pro světlušky je jediná (téměř) jistota a tou je svatá trojice mlýn, silo a kompost :wink: 
    na těch vypadává asi nejvíc a nejspolehlivěji :smile: 
  • zuzanka8 (CZ1)zuzanka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    nojo, píše se při sklizni a tak bych očekávala , že při několikahodinovém zrání třešní nějaká bude, ale když není ani jedna a mě chybí do konce jen pár kousků, které by se právě hodily, to člověka opravdu naštve. mlýn, silo a kompost nestíhají )))
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    splnila jsem akci = ČAS POHÁDEK nejvyšší úroveň  , získala jsem sice dekoraci ale , ale nový kurník mi to nedalo

    tak nevím mám napsat na podporu nebo se bude opravovat ? 

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 20.11.2016
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    splnila jsem akci = ČAS POHÁDEK nejvyšší úroveň  , získala jsem sice dekoraci ale , ale nový kurník mi to nedalo

    Nový kurník ti to nedá . dostaneš za splnění jen VZHLED na stávající kurník.
    Najdeš ho po najetí u kurníku na rozbalovací nabídku u vylepšení = kbelík s názvem Vzhledy
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    myslím tím samozřejmě vzhled kurníku , který jsem nedostala
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 20.11.2016
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    myslím tím samozřejmě vzhled kurníku , který jsem nedostala
    (Ahoj.
    Tak jestli ho nemáš a nepomůže ani odhlášení z hry + vymazání historie prohlížení+cookies tak zbývá jedině podpora.)

    Promiň, už mi nefunguje mozek.
    V pohádce nemůžeš dostat vzhled kurníku, ten je v havaji. V pohádce je vzhled na domek. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádnou chybu, zamykám. A pexi děkuji za odpověď ;)
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    Dnes jsem chtěla dokončit úkol z "Čas pohádek" poslední kapitola , sběr světlušek. Sebrala jsem:
    6x pole - 4 úrovně - nasazená pšenice normální
    6x kravín - 4 úroveň - obyč krmivo
    3x slepice- 5 úroveň - obyč krmivo
    1x třešně
    4x jablka
    silo - 200 hnojivo
    hromada kompostu - 7x humus
    mlýn - 120x krmivo pro prasátka ze zelí
    tohle vše mi dalo 40 světlušek!!!!!!!! Jsi asi z nás někdo dělá p..... blázny???
    Jako asi to přeložím v překladači a pošlu na podporu. Tohle je už vrchol. Ať se do té hry nemontují, nebo za chvíli ani nebude mít cenu cokoliv plnit a soutěžit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem chtěla dokončit úkol z "Čas pohádek" poslední kapitola , sběr světlušek. Sebrala jsem:
    6x pole - 4 úrovně - nasazená pšenice normální
    6x kravín - 4 úroveň - obyč krmivo
    3x slepice- 5 úroveň - obyč krmivo
    1x třešně
    4x jablka
    silo - 200 hnojivo
    hromada kompostu - 7x humus
    mlýn - 120x krmivo pro prasátka ze zelí
    tohle vše mi dalo 40 světlušek!!!!!!!! Jsi asi z nás někdo dělá p..... blázny???
    Jako asi to přeložím v překladači a pošlu na podporu. Tohle je už vrchol. Ať se do té hry nemontují, nebo za chvíli ani nebude mít cenu cokoliv plnit a soutěžit.
    Veškerá padátka jsou o náhodě, k tomu ti na podpoře nic jiného neřeknou ;) Tak přeji hodně štěstí, aby světlušky pěkně létaly :)
  • zahradník petr (CZ1)zahradník petr (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj všichni,chci se zeptat kde nejdu seznam úkolů na čas pohádek , jestli je to možné dík
  • zahradník petr (CZ1)zahradník petr (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    děkuji našel
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    nevím, jestli to zde padlo, ale není 10 drobků z jabloní trochu málo? :O, to mi dají více růže či fialky! a to 13. A druhá část pravdy je, že z mnohého nevypadne ani ťuk.

    To jste trošku, vývojáři přepískli! Ach jo. Čím víc tuto hru vylepšují, tím víc ji mrví. 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, jestli to zde padlo, ale není 10 drobků z jabloní trochu málo? :O, to mi dají více růže či fialky! a to 13. A druhá část pravdy je, že z mnohého nevypadne ani ťuk.

    To jste trošku, vývojáři přepískli! Ach jo. Čím víc tuto hru vylepšují, tím víc ji mrví. 

    Na tomhle se nic neměnilo, tak je to od začátku, co je událost ve hře, tj. od 3.6.2013.

    Padátka vždy padají náhodně a u každého z takových úkolů většinou bývá něco, kde jde předměty nahnat rychleji, pokud vidíš, že z akčních osiv, tak se soustřeď na ně, to samé jinde u trojice mlýn&silo&kompostér.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, jestli to zde padlo, ale není 10 drobků z jabloní trochu málo? :O, to mi dají více růže či fialky! a to 13. A druhá část pravdy je, že z mnohého nevypadne ani ťuk.

    To jste trošku, vývojáři přepískli! Ach jo. Čím víc tuto hru vylepšují, tím víc ji mrví. 

    Na tomhle se nic neměnilo, tak je to od začátku, co je událost ve hře, tj. od 3.6.2013.

    Padátka vždy padají náhodně a u každého z takových úkolů většinou bývá něco, kde jde předměty nahnat rychleji, pokud vidíš, že z akčních osiv, tak se soustřeď na ně, to samé jinde u trojice mlýn&silo&kompostér.
    sory, ale drobky nepadají z mlýna, sila a kompostu. 
    Chtěla jsem tím i ukázat, že to asi není moc vyrovnané, když z jablečného sadu, který roste tři hodny je jen 10 drobků;  a z růží či fialek minimálně 13, a to rostou jen 30/45 min. 
    Nemohli by s tím pánové vývojáři trošku něco udělat?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.12.2017
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, jestli to zde padlo, ale není 10 drobků z jabloní trochu málo? :O, to mi dají více růže či fialky! a to 13. A druhá část pravdy je, že z mnohého nevypadne ani ťuk.

    To jste trošku, vývojáři přepískli! Ach jo. Čím víc tuto hru vylepšují, tím víc ji mrví. 
    Na tomhle se nic neměnilo, tak je to od začátku, co je událost ve hře, tj. od 3.6.2013.

    Padátka vždy padají náhodně a u každého z takových úkolů většinou bývá něco, kde jde předměty nahnat rychleji, pokud vidíš, že z akčních osiv, tak se soustřeď na ně, to samé jinde u trojice mlýn&silo&kompostér.
    sory, ale drobky nepadají z mlýna, sila a kompostu. 
    Chtěla jsem tím i ukázat, že to asi není moc vyrovnané, když z jablečného sadu, který roste tři hodny je jen 10 drobků;  a z růží či fialek minimálně 13, a to rostou jen 30/45 min. 
    Nemohli by s tím pánové vývojáři trošku něco udělat?
    To samé jinde = ne u úkolu s drobky, měla jsem za to, že je to jasné.

    Opravdu vím, z čeho kolik kde padá, třeba že z růží nepadá 13, jak tvrdíš. Viz návod.

    Takže znovu, v každé události, v každém úkolu  jsou nějak nastavené pravděpodobnosti i množství, když víš, že to více padá z polí, soustřeď se na pole. Pokud víš, že to více padá z konkrétních plodin, soustřeď se na ně. Někdy ti sice může vypadnout více daných předmětů, ale zase máš třeba nižší pravděpodobnost, že ti zrovna vypadne.
    Opravdu to není nic na vývojáře, takto je to ve hře přes 4 roky a funguje to, takže tam zjevně problém s vyvážením nebude.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, jestli to zde padlo, ale není 10 drobků z jabloní trochu málo? :O, to mi dají více růže či fialky! a to 13. A druhá část pravdy je, že z mnohého nevypadne ani ťuk.

    To jste trošku, vývojáři přepískli! Ach jo. Čím víc tuto hru vylepšují, tím víc ji mrví. 
    Na tomhle se nic neměnilo, tak je to od začátku, co je událost ve hře, tj. od 3.6.2013.

    Padátka vždy padají náhodně a u každého z takových úkolů většinou bývá něco, kde jde předměty nahnat rychleji, pokud vidíš, že z akčních osiv, tak se soustřeď na ně, to samé jinde u trojice mlýn&silo&kompostér.
    sory, ale drobky nepadají z mlýna, sila a kompostu. 
    Chtěla jsem tím i ukázat, že to asi není moc vyrovnané, když z jablečného sadu, který roste tři hodny je jen 10 drobků;  a z růží či fialek minimálně 13, a to rostou jen 30/45 min. 
    Nemohli by s tím pánové vývojáři trošku něco udělat?
    To samé jinde = ne u úkolu s drobky, měla jsem za to, že je to jasné.

    Opravdu vím, z čeho kolik kde padá, třeba že z růží nepadá 13, jak tvrdíš. Viz návod.

    Takže znovu, v každé události, v každém úkolu  jsou nějak nastavené pravděpodobnosti i množství, když víš, že to více padá z polí, soustřeď se na pole. Pokud víš, že to více padá z konkrétních plodin, soustřeď se na ně. Někdy ti sice může vypadnout více daných předmětů, ale zase máš třeba nižší pravděpodobnost, že ti zrovna vypadne.
    Opravdu to není nic na vývojáře, takto je to ve hře přes 4 roky a funguje to, takže tam zjevně problém s vyvážením nebude.
    nikdo o mě nebude tvrdit, že si vymýšlím!!!!! Z jabloní 10 a z růží opakovaně 13. A to jsem si pohlídala, kolik jich tam je! Takže vševědoucí BA, asi zas tak vševědoucí není. A NE NENÍ TO NAPADÁNÍ!!!! 

    Proto jsem napsala, aby se vývojáři zamysleli nad vyvážeností doby růstu a "padátek" jak jsi to nazvala! A asi nejsem jediná, jen tobě nikdo nebude odporovat. Ti, kdo si to dovolili jsou hned v nemilosti, a mají napadání...atd. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, jestli to zde padlo, ale není 10 drobků z jabloní trochu málo? :O, to mi dají více růže či fialky! a to 13. A druhá část pravdy je, že z mnohého nevypadne ani ťuk.

    To jste trošku, vývojáři přepískli! Ach jo. Čím víc tuto hru vylepšují, tím víc ji mrví. 
    Na tomhle se nic neměnilo, tak je to od začátku, co je událost ve hře, tj. od 3.6.2013.

    Padátka vždy padají náhodně a u každého z takových úkolů většinou bývá něco, kde jde předměty nahnat rychleji, pokud vidíš, že z akčních osiv, tak se soustřeď na ně, to samé jinde u trojice mlýn&silo&kompostér.
    sory, ale drobky nepadají z mlýna, sila a kompostu. 
    Chtěla jsem tím i ukázat, že to asi není moc vyrovnané, když z jablečného sadu, který roste tři hodny je jen 10 drobků;  a z růží či fialek minimálně 13, a to rostou jen 30/45 min. 
    Nemohli by s tím pánové vývojáři trošku něco udělat?
    To samé jinde = ne u úkolu s drobky, měla jsem za to, že je to jasné.

    Opravdu vím, z čeho kolik kde padá, třeba že z růží nepadá 13, jak tvrdíš. Viz návod.

    Takže znovu, v každé události, v každém úkolu  jsou nějak nastavené pravděpodobnosti i množství, když víš, že to více padá z polí, soustřeď se na pole. Pokud víš, že to více padá z konkrétních plodin, soustřeď se na ně. Někdy ti sice může vypadnout více daných předmětů, ale zase máš třeba nižší pravděpodobnost, že ti zrovna vypadne.
    Opravdu to není nic na vývojáře, takto je to ve hře přes 4 roky a funguje to, takže tam zjevně problém s vyvážením nebude.
    nikdo o mě nebude tvrdit, že si vymýšlím!!!!! Z jabloní 10 a z růží opakovaně 13. A to jsem si pohlídala, kolik jich tam je! Takže vševědoucí BA, asi zas tak vševědoucí není. A NE NENÍ TO NAPADÁNÍ!!!! 

    Proto jsem napsala, aby se vývojáři zamysleli nad vyvážeností doby růstu a "padátek" jak jsi to nazvala! A asi nejsem jediná, jen tobě nikdo nebude odporovat. Ti, kdo si to dovolili jsou hned v nemilosti, a mají napadání...atd. 
    Příště prosím bez těch vykřičníků a osobních invektiv. Pokud máš potřebu si na někom z jakéhokoli důvodu vylévat zlost, čiň tak prosím mimo naše fórum, díky.

    Z růží padá 10. Šla jsem se podívat i do návodu crazy, tam tvrdí totéž (rose = růže, violet = fialky):


    Dokonce jsem kvůli tobě šla hrát událost i na mezinárodní, ano, stále 10:


    Padátka nejsou mým výmyslem, ten termín vznikl řadu let zpět zde na fóru, to jen pro upřesnění (opravdu už nevím, kdo s ním tehdy přišel a rozhodně si neberu jeho autorství jako vlastní ;)).

    Nicméně jak bylo výše uvedeno, liší se jak pravděpodobnosti, tak množství předmětů při vypadnutí. Zpravidla také velmi často platí, že z kratších produkcí je zisk poměrově větší, logicky zvýhodňuje hráče, kteří u hry sedí, oproti těm, kteří na farmu přijdou jednou za den. Jakkoli se ti to nelíbí, takto jsou všechny události s padátky nastaveny.

    Věřím, že ti bylo zodpovězeno,

    přeji pěkný den,

    black-.-angel
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    Nezdá sa vám, že tých mušiek dáva hra nejako málo???Včera to bolo OK , ale dnes úplne máličko.Obraciam ako divá a nič...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Coborka (SK1) napsal(a):
    Nezdá sa vám, že tých mušiek dáva hra nejako málo???Včera to bolo OK , ale dnes úplne máličko.Obraciam ako divá a nič...
    Vždy padaly náhodně, od včerejška se opravdu nic nezměnilo. Žádná aktualizace nebyla.
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    black-.-angel napsal(a):
    Coborka (SK1) napsal(a):
    Nezdá sa vám, že tých mušiek dáva hra nejako málo???Včera to bolo OK , ale dnes úplne máličko.Obraciam ako divá a nič...
    Vždy padaly náhodně, od včerejška se opravdu nic nezměnilo. Žádná aktualizace nebyla.

    nuž nazbierala som ale fakt padali málo na šiestich poliach len jedna fľaštička to je fakt málo keď ich máte nazbierať 1650...to by som ešte prehltla, ale tá úloha za tým ma dorazila..56 000 jabĺk???? to už naozaj nevedia ako z ľudí vydrankať zlatky???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Coborka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Coborka (SK1) napsal(a):
    Nezdá sa vám, že tých mušiek dáva hra nejako málo???Včera to bolo OK , ale dnes úplne máličko.Obraciam ako divá a nič...
    Vždy padaly náhodně, od včerejška se opravdu nic nezměnilo. Žádná aktualizace nebyla.

    nuž nazbierala som ale fakt padali málo na šiestich poliach len jedna fľaštička to je fakt málo keď ich máte nazbierať 1650...to by som ešte prehltla, ale tá úloha za tým ma dorazila..56 000 jabĺk???? to už naozaj nevedia ako z ľudí vydrankať zlatky???
    Však takové množství nasbíráš za pár sběrů... jsou to úkoly navíc, kde můžeš dostat další odměnu. Je na tobě, jestli se do ní pustíš, nebo ne. Bylo řečeno, že je vyšší náročnost.
  • gaba1 (CZ1)gaba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Ahoj,chtěla jsem se zeptat.Při minulé akci Pohádka jsem postoupila do tajného vchodu a splnila 3 úkol bylo to myslím dodat 45 tis.mandlí.Mandle jsem dodala a postoupila k dalšímu ukolu tam se měl dodávat nektar to jsem už nestihla.Dekoraci jsem ale obdržela pouze na druhé úrovni Zahradu magie a ne Zahradu okouzlení.Mockrát děkuji za pomoc
    Gaba1
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    gaba1 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,chtěla jsem se zeptat.Při minulé akci Pohádka jsem postoupila do tajného vchodu a splnila 3 úkol bylo to myslím dodat 45 tis.mandlí.Mandle jsem dodala a postoupila k dalšímu ukolu tam se měl dodávat nektar to jsem už nestihla.Dekoraci jsem ale obdržela pouze na druhé úrovni Zahradu magie a ne Zahradu okouzlení.Mockrát děkuji za pomoc
    Gaba1
    Ahoj, předpokládám, že jsi tedy dokončila 3. úkol, tj. sběr mandlí, ale nestihla 4. úkol, tj. sběr medového krému. Soudě dle množství mandlí jsi měla 5. obtížnost, tam dokončení 3. úkolu odpovídá dekorace Zahrada magie (75 BS, 14 VBS).
Sign In to comment.