Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 30.11.2017: Vánoce už jsou zase tady!"

245

Komentáře

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Loni to bylo tak, že prostým přihlášením se to nestartovalo. Nastartovalo se to až první sklizní (libovolnou ovšem). Někde výš jsem se ptal podobně jako Ty a BA mi odpovídala, že to "bude stejné jako loni".... Takže já jsem "slovy klasika" - poučený optimista tj. hluboký pesimista....
    Uvídme za chvíli, ale myslím že to bude tak, že sáhneš na první sklizeň a jsi v tom. Bez ohledu na to, zda komodita, kterou bereš, v objednávce je, nebo není.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 01.12.2017
    Ne, pro spuštění stačilo sklidit. Přesně jak píše Mojda, je to tak. Je to úplně stejná ...jak loni Zlatý první ročník, ach jo
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    no, to je síce všetko pekné, ale ak budú v objednávke vajcia, mlieko, či pšenia(ktorú nič netušiaci hráči často sadia na noc), tak je to aj tak sedem!!! to fakt za rok nevedeli nakopírovať kód spred dvoch rokov, ktorý zabezpečoval MANUÁLNE spustenie objednávky???
    Inak, v takomto prípade asi bude lepšie na noc nič nesadiť, ani nenakŕmiť zvieratá, aby ich ráno človek omylom neodklikol !!!!!
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    takže je to jak jsem psal.... spustí to první sklizeň... zcela libovolná. proč toto nešlo doplnit o tlačítko "nezúčastním se" nechápu... rok se ví, že to mraky hráčů vytočí :-(

    ie. jak psáno mnou již mnohkrát - jsme v rukou diletantů :-(
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Loni to bylo tak, že prostým přihlášením se to nestartovalo. Nastartovalo se to až první sklizní (libovolnou ovšem). Někde výš jsem se ptal podobně jako Ty a BA mi odpovídala, že to "bude stejné jako loni".... Takže já jsem "slovy klasika" - poučený optimista tj. hluboký pesimista....
    Uvídme za chvíli, ale myslím že to bude tak, že sáhneš na první sklizeň a jsi v tom. Bez ohledu na to, zda komodita, kterou bereš, v objednávce je, nebo není.
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ne, pro spuštění stačilo sklidit. Přesně jak píše Mojda, je to tak. Je to úplně stejná ...jak loni Zlatý první ročník, ach jo
    Díky oběma za připomenutí. Já to zas tak podrobně v hlavě nedržím (prostě je po akci a šlus), ale vím, že poprvé to bylo vyhovující, hráč se rozhodl, jestli chce suroviny dodat a prvním dodáním úkol přijal. Další rok už to stálo za zdrávas královno.
    Já tak nějak tajně doufám, že to třeba aspoň trochu zas upravili tak, aby to vyhovovalo hráčům. Vede mě k tomu tahle formulace z ofika:

    Fáze 1: Individuální úkoly

    • Každý člen spolku dostane požadavek kapitoly ušitý na míru dle levelu hráče.

    • Jakmile je poprvé sebráno do objednávky, tato objednávka musí být splněna na 100 %.

    Takže tajně doufám, že snad by se třeba dalo sbírat to ostatní, aby ti členové spolku, co nemají čas, neškodili ostatním. I když tedy v posledních měsících poučena vývojem hry jsem taky pesimista. Ale zas ta naděje umírá poslední - tak třeba to tentokrát bude příjemné překvapení.
  • jannie99 (CZ1)jannie99 (CZ1) Komentářů: 2
    Tato událost je pouze pro spolky? Ptám se pro ujištění.  Z oficiálního oznámení jsem neměla dojem,že by to bylo i pro  sólové hráče. Díky za odpověd´. 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    přihlasit se muže ale nesmi sklizet hmm a spolkovku mam hrat jak?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - to je právě ten přístup GGS ke hře. Levice neví, co dělá pravice.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    jannie99 (CZ1) napsal(a):
    Tato událost je pouze pro spolky? Ptám se pro ujištění.  Z oficiálního oznámení jsem neměla dojem,že by to bylo i pro  sólové hráče. Díky za odpověd´. 
    pravda je obojí: Tedy máš svůj koš surovin, které sbíráš. Jakmile sebereš svou objednávku na 100%, pak můžeš dodávat ostatním členům spolku to, co oni ještě nestihli sebrat - ale v tomto se různým lidem zobrazovalo různé zboží v různém množství.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - to je právě ten přístup GGS ke hře. Levice neví, co dělá pravice.
    Myslím, že se hluboce mýlíš :-))))) Oni právě dobře vědí co chtějí a co dělají :-) Jen je to trochu něco jiného, než vyhovuje hráčům :-)))) 
  • Sandra1 (CZ1)Sandra1 (CZ1) Komentářů: 4
    dotaz začal kalendář a hned mám problém s úkolem najdi soba...soba sem našla,úkol zmizel,ale dárky si od něj vyzvednout nejde...

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Sandra1 (CZ1) napsal(a):
    dotaz začal kalendář a hned mám problém s úkolem najdi soba...soba sem našla,úkol zmizel,ale dárky si od něj vyzvednout nejde...

    To už je opravdu k smíchu. Asi Ti žádné nepřivezl :-) Nezlobila jsi ? :-)

    Je tady v té hře něco, co by bylo v pořádku ? :-))
  • Sandra1 (CZ1)Sandra1 (CZ1) Komentářů: 4
    tak už dobrý,ale musela sem restartovat hru...
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Ráno jsem už otevřela první kapitolu Rudolfa a normálně si vzala odměnu a teď to na mě vyskočilo znovu. Jako příjemný bonus, ale neplánují, doufám, restartovat i Dopis od Santy?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ano taky jsem to tak s Rudolfem měla.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    To já jsem zlobila docela určitě :-) Můžu promazávat a restartovat dle libosti, ale sobík si na žrádýlku sedí dál :-))
    Možná změnil jídelníček a zachutnala mu strava pro naše domácí zvířátka .-))) Co naplat :-)
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    To já jsem zlobila docela určitě :-) Můžu promazávat a restartovat dle libosti, ale sobík si na žrádýlku sedí dál :-))
    Možná změnil jídelníček a zachutnala mu strava pro naše domácí zvířátka .-))) Co naplat :-)
    No, já doufám, že nebudou zas problémy. před chvílí jsem šla do hry a přivítala mě zamrzlá obrazovka s prázdným anglicky psaným formulářem Štastné hodinky. Naštěstí stačilo znovu načíst stránku a vše OK. Ale lekla jsem se, co zas bude. No a pak ten Rudolf, jsem z toho trochu nervózní.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    To já jsem zlobila docela určitě :-) Můžu promazávat a restartovat dle libosti, ale sobík si na žrádýlku sedí dál :-))
    Možná změnil jídelníček a zachutnala mu strava pro naše domácí zvířátka .-))) Co naplat :-)

    Nalevo v okýnku se sobem je potřeba u dlouhého textu zmáčknout šipku "až dolů" - pak vyskočí klasické zelené tlačítko a otevře se na Tebe dnešní dárek..... Kdo a čím to vymyslel se radši neptám.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    To já jsem zlobila docela určitě :-) Můžu promazávat a restartovat dle libosti, ale sobík si na žrádýlku sedí dál :-))
    Možná změnil jídelníček a zachutnala mu strava pro naše domácí zvířátka .-))) Co naplat :-)

    Nalevo v okýnku se sobem je potřeba u dlouhého textu zmáčknout šipku "až dolů" - pak vyskočí klasické zelené tlačítko a otevře se na Tebe dnešní dárek..... Kdo a čím to vymyslel se radši neptám.
    Al já tam to zelené tlačítko mám :-), ale když na něj kliknu pro sebrání odměny, tak mi sobík nic nedá .-))) Je to zkrátka lakomec :-(
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak já se v tom moc nevyznám ale sobík se ukázal už po půlnoci dnešního dne a já jsem si už první dárek vybrala a ted to začíná zase od znova hledej soba  atd....
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 02.12.2017
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak já se v tom moc nevyznám ale sobík se ukázal už po půlnoci dnešního dne a já jsem si už první dárek vybrala a ted to začíná zase od znova hledej soba  atd....
    Nebuď smutná :-) Je to zase binec :-(

    Tak u nás už se sobík zastyděl a dal co měl :-) Asi zázrak :-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • supermil (CZ1)supermil (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    jo jo uz se ani neomlouvaj.A ted akce budou ze santy jak loni mašinky same nizke věci na prd mno uvidíme.zdá se k ničemu.po ukončení mistroství 66 midtojsem nedostal slibované zrychleni,ktere mi to napsalo .Zřejme  že odmeny nejsou bude taky normální jev.dekuji
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 01.12.2017
    prečo bude OPRAVA? SK server?? uz aj CZ server
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    čert vi ani nevim kde všude je čurbes:-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Možná kvůli adventnímu kalendáři? Ale může to být cokoli
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zatím se objevila jen jedna chyba, tak jich tam musí vecpat víc.
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - to je právě ten přístup GGS ke hře. Levice neví, co dělá pravice.
    Myslím, že se hluboce mýlíš :-))))) Oni právě dobře vědí co chtějí a co dělají :-) Jen je to trochu něco jiného, než vyhovuje hráčům :-)))) 
    Ano,to vědí,chtějí pouze zlatky,čím víc tím líp a kvůli většímu počtu vyskakovacích nabídek hráči přicházejí o tisíce zlatek.Myslila jsem,že hra je určena hráčům pro radost,ale opak je pravdou,ti je nezajímají...
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Essene (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - to je právě ten přístup GGS ke hře. Levice neví, co dělá pravice.
    Myslím, že se hluboce mýlíš :-))))) Oni právě dobře vědí co chtějí a co dělají :-) Jen je to trochu něco jiného, než vyhovuje hráčům :-)))) 
    Ano,to vědí,chtějí pouze zlatky,čím víc tím líp a kvůli většímu počtu vyskakovacích nabídek hráči přicházejí o tisíce zlatek.Myslila jsem,že hra je určena hráčům pro radost,ale opak je pravdou,ti je nezajímají...
    To bych jim nezazlívala, je to jejich chleba :-), ale měl by je někdo poučit, že zákazník platí jen za kvalitní produkt a i když se občas nezadaří, tak míra tolerance je omezená :-) Zjevně to nevědí :-)))
    Je pro mě záhadou proč obměnili svůj vývojářský tým. To, jak hra teď vypadá, je ostuda všech ostud.
  • leni30 (CZ1)leni30 (CZ1) Komentářů: 2
    Mně se povedlo dokončit svou objednávku na 100 %. Chtěla jsem pomoct ostatním hráčům ve spolku a zjistila jsem, že to, co jsme si přes den psali, že mají v objednávce, tak já vůbec nevidím, ale vidím tam úplně jiné produkty... jak mám teda pomáhat? :-O
Sign In to comment.