Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

146112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ani ne, protože to víme už skoro 50 hodin :D Ale aspoň dřívější bonusy, pořád lepší než nic.

    Mě štve, že mi koňský trh nabízí pořád samé herky, z toho se nedá vybrat ani do koňského salámu :weary:
  • Dana300 (CZ1)Dana300 (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Opravdu mě naštvalo,že se honíme ve spolkové dřině za úrodnou loukou,která se dá nakonec vylepšit jen za zlatky.. Za to ,že jsme vyhráli musíme teda pořádně zaplatit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dana300 (CZ1) napsal(a):
    Opravdu mě naštvalo,že se honíme ve spolkové dřině za úrodnou loukou,která se dá nakonec vylepšit jen za zlatky.. Za to ,že jsme vyhráli musíme teda pořádně zaplatit.
    Ahoj, toto už jsme týmu předali, opravu to není vhodná odměna. Snad se podaří nabídnout k ní ještě něco jiného, aby to byla skutečně odměna za odvedenou dřinu. Je mi líto, bohužel se skončenými událostmi už s tím nic nenaděláme.

    K tomu se klidně přidám, nejde mi moc do hlavy dát za odměnu něco, co si zrovna ne každý může dovolit :(
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 30.11.2017
    Ahoj,

    opět jsem v nesprávném vlákně, ale toto mě naštvalo. Všimla jsem si toho až nyní. Jen podotknu, pokud napíši kritiku dá  mi moderátorka BAN, že urážím tým co tvoří hru. Většinu v živém vysílání přiznali, ale vím, že nejde vše najednou, ale jsou další chyby.

    Ještě dovětek. Nelze mi připsat do původního příspěvku. Přišla jsem o návnady, které se nepřipisují. Ale je to pryč.

    edit: sloučení příspěvků, prosím, upravuj ty příspěvky, multiposty vkládáš opakovaně (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.11.2017
    Jaký ban? :flushed: Nahlášení chyby je urážka týmu? Ježiš, tak to to fórum snad radši zavřem, ne :grey_question:

    A co kdo přiznal? O této chybě nikdo neřekl ani slovo. Nicméně stačí hru znovu načíst, klidně opakovaně. A není to žádná další chyba, ale chyba, co je ve hře od začátku, co byl přidán Oleg.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 30.11.2017
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    opět jsem v nesprávném vlákně, ale toto mě naštvalo. Všimla jsem si toho až nyní. Jen podotknu, pokud napíši kritiku dá  mi moderátorka BAN, že urážím tým co tvoří hru. Většinu v živém vysílání přiznali, ale vím, že nejde vše najednou, ale jsou další chyby.

    Ještě dovětek. Nelze mi připsat do původního příspěvku. Přišla jsem o návnady, které se nepřipisují. Ale je to pryč.

    edit: sloučení příspěvků, prosím, upravuj ty příspěvky, multiposty vkládáš opakovaně (black-.-angel)
    Ahoj, nezlob se black-.-angel, jsem dříve narozená a toto Forum je pro tyto lidi síla, ale píši za sebe.

    black-.-angel napsal(a):
    Jaký ban? :flushed: Nahlášení chyby je urážka týmu? Ježiš, tak to to fórum snad radši zavřem, ne :grey_question:

    A co kdo přiznal? O této chybě nikdo neřekl ani slovo. Nicméně stačí hru znovu načíst, klidně opakovaně. A není to žádná další chyba, ale chyba, co je ve hře od začátku, co byl přidán Oleg.
    Ahoj, tato Tvoje odpověď hovoří za vše. O chybě víte, klidně hra jede dál a Oleg je tu asi třetím rokem. Doporučujete načítat hru několikrát za sebou, čistit PC atd. To je úsměvné. Ztráta času na forum něco psát, když o chybách víte.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Tak1Player (CZ1)

    Štve mě, že na to vůbec musím reagovat, nicméně mě nebaví tvůj přístup "všichni kolem GGS jsou totálně neschopní".

    V první řadě si uvědom, že moderátor není nijak zodpovědný za opravu chyb. Díky.

    Zadruhé nepřeháněj, Olega máme ve hře rok, byl přidán loni v říjnu, viz toto ofiko:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/136833/aktualizace-27-10-2016-rybareni.
    (Já vím, že to zní dramatičtěji zmínit tam několik let, dělá to tak hodně hráčů.)

    Zatřetí je to chybička, která se objevuje minimálně a její "oprava" zabere pár vteřin, není to důvod k tomu uzavírat hru.

    Začtvrté jsem nic o čištění PC neřekla.

    Zapáté mi dovol připomenout vlákno aktuálních technických problémů, kde je tato chyba stále nahlášena k opravě, čili ano, není důvod to na fórum psát znovu, viz níže (pozn., ano, ta druhá neopravená chyba je ve hře také stále a tam pomůže pouhý přesun mezi farmami:



  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    black-.-angel napsal(a):
    @Tak1Player (CZ1)

    Štve mě, že na to vůbec musím reagovat, nicméně mě nebaví tvůj přístup "všichni kolem GGS jsou totálně neschopní".

    V první řadě si uvědom, že moderátor není nijak zodpovědný za opravu chyb. Díky.

    Zadruhé nepřeháněj, Olega máme ve hře rok, byl přidán loni v říjnu, viz toto ofiko:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/136833/aktualizace-27-10-2016-rybareni.
    (Já vím, že to zní dramatičtěji zmínit tam několik let, dělá to tak hodně hráčů.)

    Zatřetí je to chybička, která se objevuje minimálně a její "oprava" zabere pár vteřin, není to důvod k tomu uzavírat hru.

    Začtvrté jsem nic o čištění PC neřekla.

    Zapáté mi dovol připomenout vlákno aktuálních technických problémů, kde je tato chyba stále nahlášena k opravě, čili ano, není důvod to na fórum psát znovu, viz níže (pozn., ano, ta druhá neopravená chyba je ve hře také stále a tam pomůže pouhý přesun mezi farmami:



    Ahoj, vím, že za to Ty nemůžeš, jsi ale zprostředkovatel mezi hráči a týmem GGS. Není aktualizace která by proběhla bez dalších oprav. Ano, v tomto případě jsi o čištění PC nepsala, ale často to tu radíš. Zajímají mně jen chyby, které se týkají mé hry, v uvozovkách. Nemusela jsi vypisovat chyby které tam byly a jsou. Ty předej na patřičné pracoviště výše. Vadí mi Tvůj přístup k hráčům.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Píšu, že není třeba abys hlásila chybu, která nahlášena je, viz seznam chyb, který si můžeš a měla bys sama kontrolovat, než nějakou chybu na fórum nahlásíš.

    Můj přístup k hráčům? Že ti radím, kde info najít, kdy poupravím tvé mylné informace? No pardon.

    Štve mě, že my dvě se asi nikdy nepochopíme, ale pořád do mě budeš rýpat, ať dělám, co dělám.

    Zkus alespoň dodržovat témata vláken, nepsat multiposty apod., to by mi pro změnu udělalo neskonalou radost ;)

    Tímto tento diskuzní kroužek opouštím, protože to sem už opravdu nepatří. Adios :innocent:
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    black-.-angel napsal(a):
    Píšu, že není třeba abys hlásila chybu, která nahlášena je, viz seznam chyb, který si můžeš a měla bys sama kontrolovat, než nějakou chybu na fórum nahlásíš.

    Můj přístup k hráčům? Že ti radím, kde info najít, kdy poupravím tvé mylné informace? No pardon.

    Štve mě, že my dvě se asi nikdy nepochopíme, ale pořád do mě budeš rýpat, ať dělám, co dělám.

    Zkus alespoň dodržovat témata vláken, nepsat multiposty apod., to by mi pro změnu udělalo neskonalou radost ;)

    Tímto tento diskuzní kroužek opouštím, protože to sem už opravdu nepatří. Adios :innocent:
    Ahoj, nezlob se, že reaguji. V bodech chyb u Olega jsem ale nenašla nic o návnadách, zlaté rybky byly v akci a ne jako vybavení kufříku z koupi návnad, o zdvojení tam také nic není. Možná mám špatné brýle a nerozumím tomu, co čtu.  Pokud jsi poslala zprávu, že jsi příspěvek dala na jiné místo a poradila jsi mi s něčím,snažila jsem se Ti poděkovat. Nevím co si představuješ jak jinak reagovat. Toto mi vadí, že hráčům podsouváš věci co se nestaly. Přeji Ti hodně úspěchů a žádné problémové hráče, jako je tento nick. Zaměříš se na multiposty a odpovídáš na něco jiného. Končím s Forem, je nepřehledné a zbytečné.

    Hezký večer a nenech si ho kazit kritikou, která Ti není milá a nazýváš ji "rejpáním"
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Tak jsem teda fááákt naštvaná , že jsem si tu úrodnou zahradu postavila...Příště se na takové  vymoženosti za zlatky pěkně vyfláknu-.... Dobrá práce . Za ty zlatky nekup to :D
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 10.12.2017
    to ako si robia  srandu z nás tí ***, to ešte slušne napísané. Dajú majstrovstva, ktoré nie sú funkčne a na to dajú baliča, Sú najväčšie rúže  v tejto galaxií. 

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    ja už baličku - prerobenú nerobim - zameriam sa na rybiu -- nerobím už ani týždenne udalosti - nedostáva sa mi surovím.
    Čo ma štve že mi moderatorka neverí - že je balička privelmi náročná - /jablká 3400 ks a je rýchlosť 1-
    teraz mám  potvrdené od kolegov z CZ - 10 vylepšených jablkových sadov a má rýchlosť 2. /slovom dva/.
    Nech si všetci čo to čítajú pozrú posledné udalosti - všetko s chybami . pritom .. pre programátorov to nie je hra  ale ZAMESTNANIE.
    P.S. B-A to nie je napadanie to si mi odpísala na šťažnost baličky.
  • muro259 (SK1)muro259 (SK1) SK1 Komentářů: 47
    upraveno 10.12.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Milý muro, ty mi opravdu nebudeš říkat, kde jaký příspěvek mám nechat, či jaké vlákno zamknout. Ať se ti to líbí nebo ne, o tom, stejně jako na jakémkoli jiném fóru, rozhoduje moderátor. Protože hráči fórum přehledné zrovna nedělají, moderátor je tu od toho, aby se v chaosu snažil udělat trochu pořádek. Pokud někde někdo nedodrží téma diskuze, tak příspěvek logicky přesunu, stejně jako naprostou většinu příspěvků tady na fóru bohužel, ale jinak by se tu v tom ani čuník nevyznal. A ztracený nováček, který hledá pomoc, už vůbec ne :)

    Ty jsi svůj problém s ligou uvedl v sekci technických problémů. Stejně jako v případě všech vláken, kde byla chyba vyřešena, nebo kde se o chybu vůbec nejednalo, bylo vlákno uzamčeno. Že nesouhlasíš s tím, že se liga stala spravedlivější, je pochopitelně tvůj názor, na který máš plné právo. Ale neznamená to, že je to chyba, a opravdu není v plánu v tomto cokoli měnit. Spolkovka a liga fungují úplně na jiném principu, liga se ti nikdy neznuluje, soupeření probíhá úplně jinak. Ber to tak, že liga má odrážet sílu spolku, tak se snažte soupeře porazit bez posil, určitě to pro vás taky bude výzva ;) Hodně štěstí :+1:

    A co mě naštvalo? Ty dnešní eskapády testovacího serveru :trollface:

    Ahoj milý andílku !
    Budu psát česky, ať nemáme problémy s porozuměním a s rozdíly mezi českým a slovenským jazykem.
    ---
    Promiň, že jsem si dovolil zasáhnout do tvých kompetencí. Omlouvám se, nebylo to mým úmyslem. Ale nezlob se , už mi to tu připadá jako na nějaké stranické schůzi za socializmu. 
    "Soudruzi diskutujte, vaše názory nás zajímají a chceme je řešit!" ... a každý diskutující bude po zasluze potrestán .... a když už není možná jiná odpověď tak se citují paragrafy.
    Promiň, tohle je hra .... a ne buzerace ...
    Že jsi unáhlene zamkla fórum - na tom trvám - z důvodu - že by ses dozvěděla věci, které jsou,  v zmysle hotfixu, který jsi mně citovala - jmírně řečeno - ptákovinou. Ale to tu nebudu rozebírat, Jsi evidentně mimořádně schopná a určitě si  je najdeš sama a když nenajdeš, tvoje chyba, vím o čem píšu.
    To jak sama píšeš že přesouváš většinu příspěvků na tomto fóru taky o něčem svedčí ... prostě všichni jsme blbí, jenom ty si letadlo :-*))) nebo je to opačně - ty si letadlo a my jsme blbí ... - promiň už se v tom nějak strácím :-)))
    ---
    Vesnická liga se v žádnem případé nestala spravědlivější, tím, že byl ten hotfix někdy v srpnu, tím se to akurát totálně zmršilo. A normálně se z tvého tvrzení popadám za břicho smíchy -vím o čem píšu.
    ---
    Dávat mi návod jak hrát vesnickou ligu ... mně celkem znovu rozesmálo. Náš spolek Modrá veverica, kde jsem občas vedoucí, občas zástupce - podle situace -  má na svém konte bez pomoci šnúru 53 výzev v kuse bez prohry, čož si myslím je celkem dobrý výsledek a z tvé strany asi rady nepotřebujem, ale i tak ti za ně děkuji.
    ---
    Takže moc díky. Díky tobě a tvým tvrzením jsem se konečné po dlouhé době nasmál do popuku.
    ---
    Celkem tedy chápu, že tento příspěvek sem nepatří a měl by být zařazen do fóra co mně dnes potěšilo, ale pokud bys byla tak laskavá a kvůli mně porušila pravidla GGS,  tak ho prosím nech tady. Moc ti děkuji.
    Přeju ti hodně hezkých moderátorských dnů ( a snů).
    muro259

    dnes ma naštvalo
    1. MS nejde
    2. Santa nejde
    3. volba košíku v dedinskej lige nejde
    doporučujem vymeniť tých diletantov, čo túto hru v poslednej dobe riadia a programujú
    pekný večer všetkým ostatným, čo sa prišli zahrať a .... a napriek tomu sa museli ***

    edit: smazání vulgarity, sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    upraveno 10.12.2017
    muro259 (SK1) napsal(a):
    dnes ma naštvalo
    1. MS nejde
    2. Santa nejde
    3. volba košíku v dedinskej lige nejde
    doporučujem vymeniť tých diletantov, čo túto hru v poslednej dobe riadia a programujú
    pekný večer všetkým ostatným, čo sa prišli zahrať a .... a napriek tomu sa museli ***

    10 kravínu vybraných a jen z jednoho stránky do akce "pohádka".  Přijde to někomu dobré??! Je to tak podělané globál, nebo jen "česká" divize? Když totiž například jede spolkovka slovákům a nám ne, už nevěřím nikomu a ničemu. 
    Zamysleme se všichni, kolik si toho ještě necháme líbit.

    edit: smazání vulgarity v citaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 18.12.2017
    Ani ne tak naštvalo, jako spíš příšerně vyděsilo. I když i ten vztek se konal.

    Teď jsem přišla domů, zapla počítač, šla do hry a ke své hrůze jsem zírala na farmu úrovně 24. Šly na mě mrákoty, pak jsem si ale všimla, že to není můj účet. Odhlásila jsem a znovu přihlásila a v pohodě, kouká na mě moje farma úrovně 155.

    Netuším, co se stalo a proč jsem byla na jiném účtu (přezdívku si nepamatuju, jen mail pro přihlášení na forum - ***).

    Ten intenzivní pocit hrůzy a zmaru si budu ještě dlouho pamatovat.

    edit: smazání emailu (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.12.2017
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Ani ne tak naštvalo, jako spíš příšerně vyděsilo. I když i ten vztek se konal.

    Teď jsem přišla domů, zapla počítač, šla do hry a ke své hrůze jsem zírala na farmu úrovně 24. Šly na mě mrákoty, pak jsem si ale všimla, že to není můj účet. Odhlásila jsem a znovu přihlásila a v pohodě, kouká na mě moje farma úrovně 155.

    Netuším, co se stalo a proč jsem byla na jiném účtu (přezdívku si nepamatuju, jen mail pro přihlášení na forum - ***).

    Ten intenzivní pocit hrůzy a zmaru si budu ještě dlouho pamatovat.

    edit: smazání emailu (black-.-angel)
    To je docela zajímavé, protože mě to háže na účty úrovně 14 a 46. Ráda bych daného hráče kontaktovala, rozhodně není v pořádku, že máš asi jeho heslo a on si toho třeba není vědom. Můžeš upřesnit ten level, prosím?

    edit: Ještě jedna věc mě napadla, nebyl to slavný účet user2? Ten je na levelu 24.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    black-.-angel napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Ani ne tak naštvalo, jako spíš příšerně vyděsilo. I když i ten vztek se konal.

    Teď jsem přišla domů, zapla počítač, šla do hry a ke své hrůze jsem zírala na farmu úrovně 24. Šly na mě mrákoty, pak jsem si ale všimla, že to není můj účet. Odhlásila jsem a znovu přihlásila a v pohodě, kouká na mě moje farma úrovně 155.

    Netuším, co se stalo a proč jsem byla na jiném účtu (přezdívku si nepamatuju, jen mail pro přihlášení na forum - ***).

    Ten intenzivní pocit hrůzy a zmaru si budu ještě dlouho pamatovat.

    edit: smazání emailu (black-.-angel)
    To je docela zajímavé, protože mě to háže na účty úrovně 14 a 46. Ráda bych daného hráče kontaktovala, rozhodně není v pořádku, že máš asi jeho heslo a on si toho třeba není vědom. Můžeš upřesnit ten level, prosím?

    edit: Ještě jedna věc mě napadla, nebyl to slavný účet user2? Ten je na levelu 24.
    Je to možné, bohužel jsem z toho byla tak vyplesklá, že jsem nějak nedávala pozor a rychle se zkusila odhlásit a znovu přihlásit. Ale 2 v tom názvu byla. Pamatuju si jen ten mail.
    Štve mě, že jsem tak unáhleně zareagovala, vykolejilo mě to, obvykle si dělám ke všemu screeny.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Ani ne tak naštvalo, jako spíš příšerně vyděsilo. I když i ten vztek se konal.

    Teď jsem přišla domů, zapla počítač, šla do hry a ke své hrůze jsem zírala na farmu úrovně 24. Šly na mě mrákoty, pak jsem si ale všimla, že to není můj účet. Odhlásila jsem a znovu přihlásila a v pohodě, kouká na mě moje farma úrovně 155.

    Netuším, co se stalo a proč jsem byla na jiném účtu (přezdívku si nepamatuju, jen mail pro přihlášení na forum - ***).

    Ten intenzivní pocit hrůzy a zmaru si budu ještě dlouho pamatovat.

    edit: smazání emailu (black-.-angel)
    To je docela zajímavé, protože mě to háže na účty úrovně 14 a 46. Ráda bych daného hráče kontaktovala, rozhodně není v pořádku, že máš asi jeho heslo a on si toho třeba není vědom. Můžeš upřesnit ten level, prosím?

    edit: Ještě jedna věc mě napadla, nebyl to slavný účet user2? Ten je na levelu 24.
    Je to možné, bohužel jsem z toho byla tak vyplesklá, že jsem nějak nedávala pozor a rychle se zkusila odhlásit a znovu přihlásit. Ale 2 v tom názvu byla. Pamatuju si jen ten mail.
    Štve mě, že jsem tak unáhleně zareagovala, vykolejilo mě to, obvykle si dělám ke všemu screeny.
    Tak to bude asi ono, tamti dva hráči mají v nicku jen trojku :D 

    Jinak můžeš být v klidu, nejsi jediná, kdo se tam dostal, bylo to diskutováno např. zde.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Mě tedy hodně rozčílilo, že zrovna, když běží Dopis Santovi a my hodně potřebujeme talismany, zmizeli ti kluci, kde jsme si je mohli zakoupit za body karmy. Připadá mi, že už tvůrci hry opravdu nevědí, co roupama a jak nám hru co nejvíce ztížit. Nepřijde mi to fér vůči hráčům.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    To naštve,ráno se sklidí,jdou se vyzvednout dárky a kluci jsou fuč.Šli se klouzat a pak na pivo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    To naštve,ráno se sklidí,jdou se vyzvednout dárky a kluci jsou fuč.Šli se klouzat a pak na pivo.
    Nechala jsem jim vzkaz, aby se vrátili. Já doufám, že na pivo ne, vždyť jsou ještě mladí :scream:

    A mě štve, že se opět blíží svátky a celá rodina začíná padat nemocná, jako každý rok.. tohle je fakt tradice, která by se nemusela dodržovat :frowning:
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Zajímalo by mě, kdy se s dárky vrátí
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Špatné zprávy, špatné... snažila jsem se je přemluvit, ale kluci ušatí přijet nechtějí, že už se za farmou nastáli dost :( 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    Siena (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě, kdy se s dárky vrátí
    jako vždy na dalši spolkovku ;)
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    a mě štve , že při každé návštěvě fóra musím zadávat přihlašovací údaje:))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    O fóru mi nemluv.. Naše milovaná vanilla totiž měla pár dní zpět udpate. Co to znamená? Bordel a tunu chyb! Nefunguje nic, zakládání vláken, posílání zpráv, zobrazení diskuzní, prostě nic.. a v takovém prostředí mám moderovat? Takže pokud se někdo s takovými problémy setkáte, nebuďte překvapeni, víme o nich, ale kdy s nimi někdo něco udělá, je ve hvězdách :star:

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Andílku děkuji za vyčerpávající informaci hezký den přeji Tobě a všem kdo si to tu přečtou:)))
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):
    O fóru mi nemluv.. Naše milovaná vanilla totiž měla pár dní zpět udpate. Co to znamená? Bordel a tunu chyb! Nefunguje nic, zakládání vláken, posílání zpráv, zobrazení diskuzní, prostě nic.. a v takovém prostředí mám moderovat? Takže pokud se někdo s takovými problémy setkáte, nebuďte překvapeni, víme o nich, ale kdy s nimi někdo něco udělá, je ve hvězdách :star:

    To už je snad prokletí :-)))) To by snad neunesl ani slon :-))
  • Dvojka (CZ1)Dvojka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Novajsku maximálně naštvalo zablokování účtu.NĚKDO udělá chybu a ostatní za ni musí bezdůvodně trpět.Vidím,že je to stejné jako v naší republičce.
Sign In to comment.