Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 20.11.2017: Záchrana zlatých rybek a vánoce"

26

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    DomofUser (CZ1) napsal(a):
    mám 851 rybek a 233 bodů
    Takže tímto asi nebudeme muset čekat na oficiální potvrzení, díky za info :)
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 20.11.2017
    Jen pro ověření jsem provedla následující měření:
    1) přírůstek bodů za 1 minutu/60 - průměr za sekundu 67,067 bodů
    2) přírůstek bodů za 2 minuty/120 = průměr za sekundu 65,975 bodů
    3) přírůstek bodů za 6 minut/360 = průměr za sekundu 65,972 bodů

    takže si to přičítá body přibližně jak chce, jen ne podle opravdového počtu nachytaných rybek

    Při počtu chycených ryb 73 ukazuje přírůstek za sekundu 68 bodů :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Jen pro ověření jsem provedla následující měření:
    1) přírůstek bodů za 1 minutu/60 - průměr za sekundu 67,067 bodů
    2) přírůstek bodů za 2 minuty/120 = průměr za sekundu 65,975 bodů
    3) přírůstek bodů za 6 minut/360 = průměr za sekundu 65,972 bodů

    takže si to přičítá body přibližně jak chce, jen ne podle opravdového počtu nachytaných rybek

    Při počtu chycených ryb 73 ukazuje přírůstek za sekundu 68 bodů :(
    Vždyť jo, psala jsem výše, že vím víc rybek, tím se poměr ryb a bodů snižuje, proto potřebuješ k dalšímu bodu víc rybek. To neznamená, že je nepočítá.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    zlatá rybka se mne objevila ,ale jaksi se mne ji nedaří vytáhnout v čem dělám chybu poradí mne někdo ,díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    zlatá rybka se mne objevila ,ale jaksi se mne ji nedaří vytáhnout v čem dělám chybu poradí mne někdo ,díky
    Klikej pod hladinou, kurzor se ti změní na naviják.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    to vůbec nejde
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    to vůbec nejde
    Co nejde? Můžeš být aspoň trochu konkrétnější?
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Chtěla bych se zeptat jak je to stěmi granulemi pro to jezírko,až tam budou ty rybky,jestli se tam ty granule mají vkládat průběžně během hry, jak je vyrábíme a budou se pak nějak stoho ty rybky krmit,nebo vyrábět a vložit to až na konci události,neni mě to úplně jasné,děkuji za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    andeli mimochodem proč musim pokud sklidim zase stavet deko co ma vesnickou spokojenost jen ztrata času?:-((( a potichu protože nechceme vyplašit tu zlatou čudlu ;) čert vi jak to dopadne  jeste budeš rada za ten klid:-) a co ohoz klidne muže jit i za Karkulku hlavne at funguje jak ma:-)
    Je to mimo, padlo to už vícekrát v tomu určených vláknech. Je to zejména z toho důvodu, že dekorace s VBS ovlivňují množství produktů ve vesnické lize, tak aby se s tím příliš nečachrovalo. Nicméně návrh, aby tato doba obnovy byla zrušena, předán byl.

    jarozde (CZ1) napsal(a):
    tak chytat zlaté rybky za dolary?
    5 zl.ryb/2.110.000 dolarů - 45 minut
    30 zl.ryb/3.160.000 dolarů - 22 hod.30 min opravdu se vyplací
    To závisí na úrovni hráče, ty ceny nejsou takhle brutální u všech ;)

    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Chtěla bych se zeptat jak je to stěmi granulemi pro to jezírko,až tam budou ty rybky,jestli se tam ty granule mají vkládat průběžně během hry, jak je vyrábíme a budou se pak nějak stoho ty rybky krmit,nebo vyrábět a vložit to až na konci události,neni mě to úplně jasné,děkuji za odpověď.
    Momentálně tam žádné rybky nejsou, takže tam není koho krmit..

    Určitě neublíží krmivo vyrábět, zůstane normálně ve správě farmy.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ahoj,jeden dotaz.Rybníček ve vesnici se může vylepšovat hned,nebo raději počkat na konec události?Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,jeden dotaz.Rybníček ve vesnici se může vylepšovat hned,nebo raději počkat na konec události?Děkuji
    Klidně hned  :) Je to vlastně lepší. Když ho budete vylepšovat mezi událostmi záchrany rybek, je třeba rybky v rybníčku krmit, nicméně doba pro krmení se s dobou vylepšování nezastavuje. Takže zatímco stavíte a s rybníčkem nemůžete nic dělat, rybky mohou čekat na žrádýlko. Takže spíš doporučuju stavět mimo, i když časy by měly být takové, aby to hru výrazně neovlivnilo.
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    black-.-angel napsal(a):
    Coborka (SK1) napsal(a):
    -maria- (CZ1) napsal(a):
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    mne sa už dá vyrábať ale zase nemôžem loviť len poslať Olega za poriadne mastnú sumu
    Proč nemůžeš lovit? Můžeš to nějak přiblížit?
    V žiadnom mieste rybolovu nie sú zlaté rybky, keď chcem ísť loviť tak nemám čo. Sú tam ostrieže a atď len nie zlaté....
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Nějak jsem nepochopila k čemu jsou blechy, když mi bude rybky chytat Oleg, tak nepotřebuji návnadu.
    A proč není možnost nastavit u Olega počet rybek něco mezi těmito možnostmi
    5 zl.ryb/2.110.000 dolarů - 45 minut
    30 zl.ryb/3.160.000 dolarů - 22 hod.30 min 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a
    Momentálně tam žádné rybky nejsou, takže tam není koho krmit..

    Určitě neublíží krmivo vyrábět, zůstane normálně ve správě farmy.
    Kapacita skladu se brzo naplní. Dotaz zněl, zda vkládat do rybníčku ( i když není koho krmit ) průběžně již teď ( jakoby se předzásobit ) nebo ne. Jestli má rybníček nějakou takovou možnost. Já jsem do něj vyrobené krmivo vložila, ale ukazatel ukazuje stále 0. Doufám, že jsem to krmivo tím nezahodila :-) a možná, že to je jen jedna z chyb :-)
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    black-.-angel napsal(a
    Momentálně tam žádné rybky nejsou, takže tam není koho krmit..

    Určitě neublíží krmivo vyrábět, zůstane normálně ve správě farmy.
    Kapacita skladu se brzo naplní. Dotaz zněl, zda vkládat do rybníčku ( i když není koho krmit ) průběžně již teď ( jakoby se předzásobit ) nebo ne. Jestli má rybníček nějakou takovou možnost. Já jsem do něj vyrobené krmivo vložila, ale ukazatel ukazuje stále 0. Doufám, že jsem to krmivo tím nezahodila :-) a možná, že to je jen jedna z chyb :-)
    Nám se tam krmivo ukazuje
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    :-) Díky. Takže chyba :-) Doufám, že jen v zobrazení .-)))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Coborka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Coborka (SK1) napsal(a):
    -maria- (CZ1) napsal(a):
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    mne sa už dá vyrábať ale zase nemôžem loviť len poslať Olega za poriadne mastnú sumu
    Proč nemůžeš lovit? Můžeš to nějak přiblížit?
    V žiadnom mieste rybolovu nie sú zlaté rybky, keď chcem ísť loviť tak nemám čo. Sú tam ostrieže a atď len nie zlaté....
    Ahoj.
    Pokud máš vyrobenou návnadu pro zlaté rybky, dej si ji do rybářského kufříku a pak jdi chytat ryby, vlevo úplně poslední je návnada , na tu klikni, vyjede ti malé plus se zelenou šipkou, klikni na ni, tím vypustíš rybku a potom ji ulovíš.
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Coborka (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Coborka (SK1) napsal(a):
    -maria- (CZ1) napsal(a):
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    mne sa už dá vyrábať ale zase nemôžem loviť len poslať Olega za poriadne mastnú sumu
    Proč nemůžeš lovit? Můžeš to nějak přiblížit?
    V žiadnom mieste rybolovu nie sú zlaté rybky, keď chcem ísť loviť tak nemám čo. Sú tam ostrieže a atď len nie zlaté....
    Ahoj.
    Pokud máš vyrobenou návnadu pro zlaté rybky, dej si ji do rybářského kufříku a pak jdi chytat ryby, vlevo úplně poslední je návnada , na tu klikni, vyjede ti malé plus se zelenou šipkou, klikni na ni, tím vypustíš rybku a potom ji ulovíš.
    Ďakujem, už sa mi to podarilo
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    pokud Oleg lovi zlate ryby aktivujte stroj dostanete vic a poproste o darek pokud vyrabite navnadu ;)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mě už nefunguje celá farma, už mi nechce ani najet :D
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    pokud Oleg lovi zlate ryby aktivujte stroj dostanete vic a poproste o darek pokud vyrabite navnadu ;)
    můžeš mě prosím poradit kde poprosit o dárek,ten stoj sem si aktivovala,díky za radu,ale koho poprosit o ten dárek,tak to nevím,návnadu vyrobenou mám,díky za odpověď
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 21.11.2017
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    pokud Oleg lovi zlate ryby aktivujte stroj dostanete vic a poproste o darek pokud vyrabite navnadu ;)
    můžeš mě prosím poradit kde poprosit o dárek,ten stoj sem si aktivovala,díky za radu,ale koho poprosit o ten dárek,tak to nevím,návnadu vyrobenou mám,díky za odpověď
    No někoho ze spolku. :) Dá Ti na mlýn dárek, štěstíčko.


    Návnadu pro zlatou rybku, která tam plula, mi sežrala jiná ryba. Může se stát, nebo je to chyba?

    black-.-angel napsal(a):
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,jeden dotaz.Rybníček ve vesnici se může vylepšovat hned,nebo raději počkat na konec události?Děkuji
    Klidně hned  :) Je to vlastně lepší. Když ho budete vylepšovat mezi událostmi záchrany rybek, je třeba rybky v rybníčku krmit, nicméně doba pro krmení se s dobou vylepšování nezastavuje. Takže zatímco stavíte a s rybníčkem nemůžete nic dělat, rybky mohou čekat na žrádýlko. Takže spíš doporučuju stavět mimo, i když časy by měly být takové, aby to hru výrazně neovlivnilo.
    Tak kdy je lepší ten rybník vylepšovat? 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • samsula (CZ1)samsula (CZ1) CZ1 Komentářů: 94
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Návnadu pro zlatou rybku, která tam plula, mi sežrala jiná ryba. Může se stát, nebo je to chyba?
    To se stává i s ostatními návnadami. Ale tím, že jsi ji použila, jsi rybku přilákala, bez ní by se ani neobjevila (asi) :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    samsula (CZ1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Návnadu pro zlatou rybku, která tam plula, mi sežrala jiná ryba. Může se stát, nebo je to chyba?
    To se stává i s ostatními návnadami. Ale tím, že jsi ji použila, jsi rybku přilákala, bez ní by se ani neobjevila (asi) :)
    Jenže nemám ani rybku ( zlatou ), ani návnadu. Teď jsem vyrobila další návnadu a nejde ji vložit do kufříku. Tudíž mi je prd platná, zlaté rybky nemohu vůbec lovit. To se zas něco povedlo. :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Nějak jsem nepochopila k čemu jsou blechy, když mi bude rybky chytat Oleg, tak nepotřebuji návnadu.
    A proč není možnost nastavit u Olega počet rybek něco mezi těmito možnostmi
    5 zl.ryb/2.110.000 dolarů - 45 minut
    30 zl.ryb/3.160.000 dolarů - 22 hod.30 min 
    Oleg má zkrátka dvě možnosti, on ti nabízí služby, ne že mu je určíš ty :)

    Blechy máš na výrobu nástrahy v mlýně, zatímco Olega posíláš za miliony (na tvém levelu tedy), ruční lov je prakticky zadarmo vzhledem k tomu, že blechy vypadávají z chovů při běžném sběru.

    black-.-angel napsal(a
    Momentálně tam žádné rybky nejsou, takže tam není koho krmit..

    Určitě neublíží krmivo vyrábět, zůstane normálně ve správě farmy.
    Kapacita skladu se brzo naplní. Dotaz zněl, zda vkládat do rybníčku ( i když není koho krmit ) průběžně již teď ( jakoby se předzásobit ) nebo ne. Jestli má rybníček nějakou takovou možnost. Já jsem do něj vyrobené krmivo vložila, ale ukazatel ukazuje stále 0. Doufám, že jsem to krmivo tím nezahodila :-) a možná, že to je jen jedna z chyb :-)
    Rybníček takovou možnost má, ale jak jsem psala v technických chybách, momentálně to rozhodně nedoporučujeme, počkejte na konec události.

    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Návnadu pro zlatou rybku, která tam plula, mi sežrala jiná ryba. Může se stát, nebo je to chyba?


    black-.-angel napsal(a):
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,jeden dotaz.Rybníček ve vesnici se může vylepšovat hned,nebo raději počkat na konec události?Děkuji
    Klidně hned  :) Je to vlastně lepší. Když ho budete vylepšovat mezi událostmi záchrany rybek, je třeba rybky v rybníčku krmit, nicméně doba pro krmení se s dobou vylepšování nezastavuje. Takže zatímco stavíte a s rybníčkem nemůžete nic dělat, rybky mohou čekat na žrádýlko. Takže spíš doporučuju stavět mimo, i když časy by měly být takové, aby to hru výrazně neovlivnilo.

    Tak kdy je lepší ten rybník vylepšovat? 
    Návnada nikde nepluje, takže ji ani nikdo jiný nesežere. Když ji použiješ, automaticky tím rybu vypustíš.

    Ohledně rybníčku viz poslední věta v citaci - doporučuju stavět mimo událost.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    z blech udělali broučky :D
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Chválím redesign blech. Teď už jsou dostatečně cute, aby se člověk nebát sklidit kurník. Předtím to bylo trochu jak jedna z egyptských ran ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Chválím redesign blech. Teď už jsou dostatečně cute, aby se člověk nebát sklidit kurník. Předtím to bylo trochu jak jedna z egyptských ran ;)
    Proto ta změna :) Hráči se jich pomalu báli :D 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dorazim domu a jejda blecha ma bratrance :)
  • ari182 (CZ1)ari182 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    bedru (CZ1) napsal(a):
    z blech udělali broučky D          

    Mě to tedy vůbec nevadí, že nesouhlasí obrázek s popiskem, hlavně že je to milé a hezké, protože přes tu původní obludnost jsem odmítala při sběru i třeba přejet kurzorem :s

Sign In to comment.