Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 20.11.2017: Záchrana zlatých rybek a vánoce"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k nové aktualizaci. Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/166455/aktualizace-20-11-2017-zachrana-zlatych-rybek-a-vanoce

Prima zábavu,

váš BF tým
«136

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Připadám si tu trochu jak v městě duchů, ale pro info bude vánoční kolo štěstí v jackpotové otáčce obsahovat dekorace s vesnickou spokojeností :star:  Dočkáme se již brzy, poprvé Montyho spatříme ve středu, co myslíte, bude mít nějaký fešný vánoční ohoz? :smirk:
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    My len potichu držíme palce nech sa nič nestane :D
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    andeli mimochodem proč musim pokud sklidim zase stavet deko co ma vesnickou spokojenost jen ztrata času?:-((( a potichu protože nechceme vyplašit tu zlatou čudlu ;) čert vi jak to dopadne  jeste budeš rada za ten klid:-) a co ohoz klidne muže jit i za Karkulku hlavne at funguje jak ma:-)

  • luckykubrt (CZ1)luckykubrt (CZ1) Komentářů: 33
    Splní mi každá zlatá rybka 3 přání, když je všechny chytím ? :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Vypadá to zajímavě, ale jsem trochu (více) skeptický, s posledníma zkušenostma se zaváděním novinek.
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Tak to nejsi sám,asi nás bude více,protože kdo nepustí zlatky,pochybuji že zlaté ryby pochytá :)
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Kde tu rybku najdu? Blechy jsem posbírala, návnadu vyrobila a dala do kufříku, ale rybka nikde :(
  • -maria- (CZ1)-maria- (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 20.11.2017
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    tak chytat zlaté rybky za dolary?
    5 zl.ryb/2.110.000 dolarů - 45 minut
    30 zl.ryb/3.160.000 dolarů - 22 hod.30 min opravdu se vyplací
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -maria- (CZ1) napsal(a):
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Jsou na druhé záložce větrného mlýna, ne mezi klasickými krmivy pro chovy a koně.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 20.11.2017
    Ty blechy, když padají z chlévů jsou skoro větší než samotné krávy a prasata (budou potřebovat hodně naší "krve"...). :flushed:
    Naopak vyobrazení Zlaté Rybky (jestli toto je zlatá barva, nóó...) na hnědém pozadí v mlýně se mírně řečeno ztrácí... :lol:
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Když událost začne, dostanete za úkol navštívit Olega a ulovit zlatou rybku v rybářské minihře.

    Jak mám tohle chápat? Žádný úkol nenaskočil. Jak jsem psala výše, nasbírala jsem blechy, vyrobila návnadu, dala jí do kufříku, v minihře jí v nabídce vybrala, ale zlatá rybka se nikde neobjevila - ani na jedné z farem. Co dělám špatně? Nebo jdou zlaté ryby získat opravdu jen přes tabulku a poslat Olega?
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    murbella (CZ1) napsal(a):
    No, zatím mám jen 182 blech, když nasbírám víc, objeví se mi i druhá stránka nabídky ve mlýně? Protože zatím mám u rybky jen jednu stránku s krmivem, ale nabídka výroby návnady tam není. Takže, objeví se, až budu mít dost blech??


    Samozřejmě už jsem se zkusila znovu loggnout a vše promazat, to už je standard. Ale stále mám jen jednu stránku.



    Po mně to chce na výrobu návnady jen 70 blech, takže tvých 182 by mělo bohatě stačit. Já zas řeším to, že návnady vyrobené mám, ale zlaté rybky v minihře chybí :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.11.2017
    murbella (CZ1) napsal(a):
    No, zatím mám jen 182 blech, když nasbírám víc, objeví se mi i druhá stránka nabídky ve mlýně? Protože zatím mám u rybky jen jednu stránku s krmivem, ale nabídka výroby návnady tam není. Takže, objeví se, až budu mít dost blech??


    Samozřejmě už jsem se zkusila znovu loggnout a vše promazat, to už je standard. Ale stále mám jen jednu stránku.



    Máš odemčeného Olega? Případně na jaké ho máš úrovni?

    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Když událost začne, dostanete za úkol navštívit Olega a ulovit zlatou rybku v rybářské minihře.

    Jak mám tohle chápat? Žádný úkol nenaskočil. Jak jsem psala výše, nasbírala jsem blechy, vyrobila návnadu, dala jí do kufříku, v minihře jí v nabídce vybrala, ale zlatá rybka se nikde neobjevila - ani na jedné z farem. Co dělám špatně? Nebo jdou zlaté ryby získat opravdu jen přes tabulku a poslat Olega?
    Úkol nenaskočí, ale tvým úkolem je ulovit rybku a toto je rozhodně nejrychlejší způsob, když začínáš. Když ji dáš do kufříku, musíš ji pak při rybaření také vybrat a kliknout na telené plus, pak se objeví. Zatím nemáme žádné hlášení, že by se někomu neobjevila. Podotýkám, že je to docela drobek, takže jsi ji možná přehlédla.

    Naivka1804 (CZ1) napsal(a):
    Mám stejný problém jako murbella, jen jsem na lvl 44. Nejde vyrobit nástraha a navíc nemůžu poslat Olega chytat zlaté rybky za dolary jen za zlatky ( a to se mi nechce ). Jak mám teda do akvária dostat nějakou tu zlatou rybku?

    Můžeš sem dát prosím screen Olegovy nabídky?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    prosím pro hlášení chyb využívejte sekce technických chyb, toto je diskuze k samotnému prvku, pak je to opravdu nepřehledné.

    Příspěvky ohledně nemožnosti lovit rybku za dolary byly přesunuty sem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/166565/nelze-odeslat-olega-lovit-zlate-rybky-za-dolary.

    Příspěvky ohledně chybějící nabídky pro výrobu nástrahy pro zlaté rybky v mlýně byly přesunuty sem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/166564/nelze-vyrobit-nastrahu-pro-zlate-rybky-ve-vetrnem-mlyne.

    Pro další případné chyby prosím používejte opravdu výlučně sekce technických problémů, díky.
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Děkuji anděli, byla jsem opravdu slepá. Teď mám dotaz ke spolkovému rybníčku. Jak se dostanou ryby do něj? Už jsme doplnili granulky, ale spotřebu zatím 0, chápu to tak, že ryby tam nejsou. Jak tedy na to?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Děkuji anděli, byla jsem opravdu slepá. Teď mám dotaz ke spolkovému rybníčku. Jak se dostanou ryby do něj? Už jsme doplnili granulky, ale spotřebu zatím 0, chápu to tak, že ryby tam nejsou. Jak tedy na to?
    Ty se tam dostanou až po konci události, teď je třeba je (vy)krmit v akvárku u Lany :)
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
     black-.-angel napsal(a):
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Děkuji anděli, byla jsem opravdu slepá. Teď mám dotaz ke spolkovému rybníčku. Jak se dostanou ryby do něj? Už jsme doplnili granulky, ale spotřebu zatím 0, chápu to tak, že ryby tam nejsou. Jak tedy na to?
    Ty se tam dostanou až po konci události, teď je třeba je (vy)krmit v akvárku u Lany :)
    A nepochcípají pak hlady? Ví se, kolik ca bude potřeba granulí, aby aspoň chvilku žily?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
     black-.-angel napsal(a):
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Děkuji anděli, byla jsem opravdu slepá. Teď mám dotaz ke spolkovému rybníčku. Jak se dostanou ryby do něj? Už jsme doplnili granulky, ale spotřebu zatím 0, chápu to tak, že ryby tam nejsou. Jak tedy na to?
    Ty se tam dostanou až po konci události, teď je třeba je (vy)krmit v akvárku u Lany :)
    A nepochcípají pak hlady? Ví se, kolik ca bude potřeba granulí, aby aspoň chvilku žily?
    Pak je samozřejmě v rybníčku zase budete muset krmit, krmivo lze vyrábět v mlýně. Záleží, kolik rybek budete mít, číslo ti teď opravdu nikdo neřekne :)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 20.11.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Připadám si tu trochu jak v městě duchů, ale pro info bude vánoční kolo štěstí v jackpotové otáčce obsahovat dekorace s vesnickou spokojeností :star:  Dočkáme se již brzy, poprvé Montyho spatříme ve středu, co myslíte, bude mít nějaký fešný vánoční ohoz? :smirk:
    Zakřikla si to :-) Ale já se taky včera divila, že nikdo nic nepíše :-)

    Mimochodem u jednoho z farmářů se neobjevila v mlýně výroba návnady. Musel se odhlásit ze hry a zase přihlásit...chudáček malý, prý zase chyba...ale doufám, že bude jen tato maličkatá.

    A taky...ten obrázek blechy je to to nejošklivější, co jsem na farmě viděla...přiznám se, že jsem se celkem lekla...:-) 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Připadám si tu trochu jak v městě duchů, ale pro info bude vánoční kolo štěstí v jackpotové otáčce obsahovat dekorace s vesnickou spokojeností :star:  Dočkáme se již brzy, poprvé Montyho spatříme ve středu, co myslíte, bude mít nějaký fešný vánoční ohoz? :smirk:
    Zakřikla si to :-) Ale já se taky včera divila, že nikdo nic nepíše :-)

    Mimochodem u jednoho z farmářů se neobjevila v mlýně výroba návnady. Musel se odhlásit ze hry a zase přihlásit...chudáček malý, prý zase chyba...ale doufám, že bude jen tato maličkatá.
    Viz sekce technických chyb, je jich poněkud více.

    Jinak pozitivní je, že na Olegovy úlovky funguje obojživelník, takže se počet rybek dá docela pěkně vyboostovat. Na druhou stranu jsou pak poněkud žravé :D 
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    -maria- (CZ1) napsal(a):
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    mne sa už dá vyrábať ale zase nemôžem loviť len poslať Olega za poriadne mastnú sumu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Coborka (SK1) napsal(a):
    -maria- (CZ1) napsal(a):
    Tá návnada sa vraj vyrába v mlyne, ale ponuka na výrobu sa mi nezmenila..respektíve, mám tam to, čo aj pred aktualizáciou..

    Murphyho zákony fungujú:-)) Stačí sem napísať a hneď sa zlepší zrak:-) Dík, už mám:-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    mne sa už dá vyrábať ale zase nemôžem loviť len poslať Olega za poriadne mastnú sumu
    Proč nemůžeš lovit? Můžeš to nějak přiblížit?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Teď mne zas někdo ( hlavně moderátorka ) ukamenuje. Je to žrout zdrojů. Odměny nic moc.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Teda závidím hráčům, co mají starosti s krmivem pro ryby. Jelikož pro návnadu potřebuji 300 blech, tak těch rybek moc mít nebudu :D Přibývají děsně pomalu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Teď mne zas někdo ( hlavně moderátorka ) ukamenuje. Je to žrout zdrojů. Odměny nic moc.
    Proč bych tě měla kamenovat za tvůj názor? :flushed: Možná tak za to, že máš takový názor, že bych tě kamenovala.

    Odměnou je především výsledná vesnická spokojenost po konci události. Vždyť i kolikrát padly návrhy na přidání budov do vesnice, které spokojenost budou přidávat, padl i návrh na přidání zvířátka, o které budete společně pečovat. No tak teď to máte :)
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Mám k události další dotaz. Nachytáno mám 68 rybek, ale přičítá se jen 65 bodů za vteřinu a píše mi to tohle:

    Lze nějak rozumně vysvětlit, proč není za ručně pochytané ryby v minihře bod?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.11.2017
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Mám k události další dotaz. Nachytáno mám 68 rybek, ale přičítá se jen 65 bodů za vteřinu a píše mi to tohle:

    Lze nějak rozumně vysvětlit, proč není za ručně pochytané ryby v minihře bod?
    Já je tedy mám... zkusila jsi hru restartovat? Smazat cookies?

    A jak jsou na tom s krmením?

    edit: Takže s největší pravděpodobností čím více rybek, tím se snižuje ten poměr, proto je třeba více ryb. Budu však ještě čekat zítra na oficiální potvrzení. Osobně jsem na 62 rybkách a stále mám 1:1.
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    mám 851 rybek a 233 bodů
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    black-.-angel napsal(a):
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    Mám k události další dotaz. Nachytáno mám 68 rybek, ale přičítá se jen 65 bodů za vteřinu a píše mi to tohle:

    Lze nějak rozumně vysvětlit, proč není za ručně pochytané ryby v minihře bod?
    Já je tedy mám... zkusila jsi hru restartovat? Smazat cookies?

    A jak jsou na tom s krmením?

    edit: Takže s největší pravděpodobností čím více rybek, tím se snižuje ten poměr, proto je třeba více ryb. Budu však ještě čekat zítra na oficiální potvrzení. Osobně jsem na 62 rybkách a stále mám 1:1.
    Restart hry i promazání cookies proběhlo. Krmení mám na 3 dny se spotřebou 12,24 na hodinu. I přesto se body přičítají tak, jak jsem doložila. Zkusím to s dalšími rybami sledovat. Zase ale rozdíl mezi námi je 6 ryb a zatímco ty máš body za všechny, mně se 3 vůbec nezapočítávají.
Sign In to comment.