Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

150

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Všechny účty byly smazány cca před půl hodinou, pokud ses neregistrovala po té době, budeš si muset účet založit znovu.
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    black-.-angel napsal(a):
    Všechny účty byly smazány cca před půl hodinou, pokud ses neregistrovala po té době, budeš si muset účet založit znovu.
    ok.dik :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak uvítací balíčky vám nepřijdou, pokud jste již na stejnou adresu měli předchozí účet na testovacím serveru. Nicméně pokud adresu změníte na jinou, zase vám nepřijde případná odměna na hlavní účet, když máte obě adresy stejné. Domnívám se, že je lepší odměna pro normální herní účet než uvítací balíček pro testovací.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    black-.-angel napsal(a):
    Tak uvítací balíčky vám nepřijdou, pokud jste již na stejnou adresu měli předchozí účet na testovacím serveru. Nicméně pokud adresu změníte na jinou, zase vám nepřijde případná odměna na hlavní účet, když máte obě adresy stejné. Domnívám se, že je lepší odměna pro normální herní účet než uvítací balíček pro testovací.
    chci se zeptat, jak mohu změnit již registrovanou adresu? Pokud vím, tak se původně psalo, že máme mít stejnou adresu, jako na hlavní? Z toho jsem tedy jelen 
    A kromě toho, opět nic nepřišlo ani na hlavní, a ani na test. :(
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Stejná adresa je potřeba jen, pokud chceš nějaké odměny na klasický server za testování. Přidělují se, pokud budou dávány, dle emailu. Jinak je to úplně jedno, jaký dáš.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak uvítací balíčky vám nepřijdou, pokud jste již na stejnou adresu měli předchozí účet na testovacím serveru. Nicméně pokud adresu změníte na jinou, zase vám nepřijde případná odměna na hlavní účet, když máte obě adresy stejné. Domnívám se, že je lepší odměna pro normální herní účet než uvítací balíček pro testovací.
    chci se zeptat, jak mohu změnit již registrovanou adresu? Pokud vím, tak se původně psalo, že máme mít stejnou adresu, jako na hlavní? Z toho jsem tedy jelen 
    A kromě toho, opět nic nepřišlo ani na hlavní, a ani na test. :(
    Již registrovanou adresu na testovacím serveru nezměníš, to jedině až po dalším resetu účtů.

    Vždyť o stejné adrese s hlavním účtem píšu. Když bude stejná, můžeš získat odměny pro normální účet. Pokud nebude, odměny nedostaneš, ale dostaneš uvítací balíček pro testovací server.

    A co kam nic nepřišlo ani na hlavní, ani na test? Nic nemělo přijít, tentokrát žádné odměny slibovány nebyly, šlo pouze o testování spolkové akce těžce pracujících.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak uvítací balíčky vám nepřijdou, pokud jste již na stejnou adresu měli předchozí účet na testovacím serveru. Nicméně pokud adresu změníte na jinou, zase vám nepřijde případná odměna na hlavní účet, když máte obě adresy stejné. Domnívám se, že je lepší odměna pro normální herní účet než uvítací balíček pro testovací.
    chci se zeptat, jak mohu změnit již registrovanou adresu? Pokud vím, tak se původně psalo, že máme mít stejnou adresu, jako na hlavní? Z toho jsem tedy jelen 
    A kromě toho, opět nic nepřišlo ani na hlavní, a ani na test. :(
    Již registrovanou adresu na testovacím serveru nezměníš, to jedině až po dalším resetu účtů.

    Vždyť o stejné adrese s hlavním účtem píšu. Když bude stejná, můžeš získat odměny pro normální účet. Pokud nebude, odměny nedostaneš, ale dostaneš uvítací balíček pro testovací server.

    A co kam nic nepřišlo ani na hlavní, ani na test? Nic nemělo přijít, tentokrát žádné odměny slibovány nebyly, šlo pouze o testování spolkové akce těžce pracujících.
    no, protože mi opět byla smazána testovací farma, kterou jsem měla sotva týden, a začínám opět od nuly, nabízí mi to uvítací dárek. I přes to, že píšeš o možnosti získat jej, tak opět nic. :(((. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak uvítací balíčky vám nepřijdou, pokud jste již na stejnou adresu měli předchozí účet na testovacím serveru. Nicméně pokud adresu změníte na jinou, zase vám nepřijde případná odměna na hlavní účet, když máte obě adresy stejné. Domnívám se, že je lepší odměna pro normální herní účet než uvítací balíček pro testovací.
    chci se zeptat, jak mohu změnit již registrovanou adresu? Pokud vím, tak se původně psalo, že máme mít stejnou adresu, jako na hlavní? Z toho jsem tedy jelen 
    A kromě toho, opět nic nepřišlo ani na hlavní, a ani na test. :(
    Již registrovanou adresu na testovacím serveru nezměníš, to jedině až po dalším resetu účtů.

    Vždyť o stejné adrese s hlavním účtem píšu. Když bude stejná, můžeš získat odměny pro normální účet. Pokud nebude, odměny nedostaneš, ale dostaneš uvítací balíček pro testovací server.

    A co kam nic nepřišlo ani na hlavní, ani na test? Nic nemělo přijít, tentokrát žádné odměny slibovány nebyly, šlo pouze o testování spolkové akce těžce pracujících.
    no, protože mi opět byla smazána testovací farma, kterou jsem měla sotva týden, a začínám opět od nuly, nabízí mi to uvítací dárek. I přes to, že píšeš o možnosti získat jej, tak opět nic. :(((. 
    Takže znovu. Pokud tam zadáváš adresu, na kterou už jsi někdy účet na testovacím serveru měla zaregistrovaný, tak ho nedostaneš. Psala jsem to hned na začátku.
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Na túto tému mi napadá len jedna otázka... Prečo nedostaneme štartovné zlato (10 000 000)? Ako máme teraz testovať, keď má každý farmu na úrovni 19 a spolok max 5??? Alebo v tom mám vidieť ďalší spôsob GGS ako nás donútiť zlatiť?!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Na túto tému mi napadá len jedna otázka... Prečo nedostaneme štartovné zlato (10 000 000)? Ako máme teraz testovať, keď má každý farmu na úrovni 19 a spolok max 5??? Alebo v tom mám vidieť ďalší spôsob GGS ako nás donútiť zlatiť?!
    Momentálně tam není vůbec co testovat, takže není důvod cokoli dávat. Ne, fakt nikdo nikoho nenutí zlatit vzhledem k tomu, že naopak od začátku doporučujeme zlaté na testovací server vůbec nekupovat.
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    black-.-angel napsal(a):
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Na túto tému mi napadá len jedna otázka... Prečo nedostaneme štartovné zlato (10 000 000)? Ako máme teraz testovať, keď má každý farmu na úrovni 19 a spolok max 5??? Alebo v tom mám vidieť ďalší spôsob GGS ako nás donútiť zlatiť?!
    Momentálně tam není vůbec co testovat, takže není důvod cokoli dávat. Ne, fakt nikdo nikoho nenutí zlatit vzhledem k tomu, že naopak od začátku doporučujeme zlaté na testovací server vůbec nekupovat.
    Super, mám to chápať tak, že keď bude čo testovať, tak nám dáte zlato???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Na túto tému mi napadá len jedna otázka... Prečo nedostaneme štartovné zlato (10 000 000)? Ako máme teraz testovať, keď má každý farmu na úrovni 19 a spolok max 5??? Alebo v tom mám vidieť ďalší spôsob GGS ako nás donútiť zlatiť?!
    Momentálně tam není vůbec co testovat, takže není důvod cokoli dávat. Ne, fakt nikdo nikoho nenutí zlatit vzhledem k tomu, že naopak od začátku doporučujeme zlaté na testovací server vůbec nekupovat.
    Super, mám to chápať tak, že keď bude čo testovať, tak nám dáte zlato???
    Nevidím, že bych někde něco takového řekla. Ale vždy, když se testovalo, tak jsme nějaký nakopávací balíček dostali.
  • Gabby (SK1)Gabby (SK1) Komentářů: 8
    upraveno 13.11.2017
    A kedy sa bude testovať štvrtá farma? Neviete? Nie je o tom ešte žiadne info?
    Už teda, keď je spustený TEST ...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Gabby (SK1) napsal(a):
    A kedy sa bude testovať štvrtá farma? Neviete? Nie je o tom ešte žiadne info?
    Už teda, keď je spustený TEST ...
    Ne, nevíme, určitě předtím bude oficiální oznámení.
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Predpokladám, že najbližšie sa bude testovať to potravinárske auto. Čo od toho máme čakať? Test bude spustený odteraz až do konca testovania auta, alebo sa vypne?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Predpokladám, že najbližšie sa bude testovať to potravinárske auto. Čo od toho máme čakať? Test bude spustený odteraz až do konca testovania auta, alebo sa vypne?
    Nikdo nic o testování žádného auta nepsal. Ani jestli ano, ani jestli nebude. Fakt si počkejte na oficiální oznámení ;)
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    test server byl vypnutý? Nemůžu se dostat ani na hlavní a ani na tester. :neutral:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    test server byl vypnutý? Nemůžu se dostat ani na hlavní a ani na tester. :neutral:
    O problémech víme, bohužel s tím teď už pravděpodobně nikdo nic neudělá :(
  • -Maruš- (CZ1)-Maruš- (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Nemůžu se dostat na test server  :/
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    je treba znova založiť účet?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    je treba znova založiť účet?
    Pokud tam žádný nemáš a na server se dostaneš, tak ano.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Na test se už nejde dostat, skončil. U přihlášení, není Test k  dispozici. Jen že jsme nic neotestovali.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, takže potvrzeno od našeho vývojářského týmu, testovací server je po úterních problémech s hrou uzavřen, momentálně není čas se jeho znovuspuštění věnovat.

    Děkujeme za pochopení.
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    To je dobrý, já se teď z toho prohlížeče, co na něm hraju farmu, nemůžu přihlásit na tu hlavní. Skáče to tak rychle, že nelze překliknout z testu na ČR. Musela jsem použít jiný prohlížeč, na tamtom se mi hrálo lépe. Co s tím? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    To je dobrý, já se teď z toho prohlížeče, co na něm hraju farmu, nemůžu přihlásit na tu hlavní. Skáče to tak rychle, že nelze překliknout z testu na ČR. Musela jsem použít jiný prohlížeč, na tamtom se mi hrálo lépe. Co s tím? 
    Jak ti něco může skákat z testu, když je uzavřen, nechápu.
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    black-.-angel napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    To je dobrý, já se teď z toho prohlížeče, co na něm hraju farmu, nemůžu přihlásit na tu hlavní. Skáče to tak rychle, že nelze překliknout z testu na ČR. Musela jsem použít jiný prohlížeč, na tamtom se mi hrálo lépe. Co s tím? 
    Jak ti něco může skákat z testu, když je uzavřen, nechápu.
    Jelikož jsem hrála testovačku i hlavní farmu z jednoho prohlížeče a vždy jsem jen překlikla z testu na Česká republika, tak teď to nejde překliknout, skočí to hrozně rychle na tabulku, že test je nedostupný. Tím pádem se nemůžu přihlásit na tu hlavní farmu. Pomohlo by smazat uložená hesla?
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    dani vymaž cache flash playeru..
    vymazu sa udaje..

    To black- nahodi uvodnu obrazovku test/na prihlásenie a behom pol sekundy sa prepne na chybove hlasenie -- nedaa sa prekliknut server--

  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Tak teď se mi tam podařilo přihlásit, ale je to tím, že v nabídce překlikávání servrů (test, mezinárodní a ČR) zmizel test server, tak už  mi to automaticky nehodilo na ten test.  Děkuji dodko za snahu.  ;)
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 16.11.2017
    a málo.. 
    a abych nespamoval..
    škoda že ho vypli chybí mi..


  • rial (CZ1)rial (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    Taky mi velmi chybí farma na TESTU. Hraje se mi tam líp než na základní farmě, kde hra je velmi zpomalená, vše tam trvá mnohem delší dobu a poslední dobou jsou problémy s otvíráním org. trhu, hlavně na gurmánce. A taky tam máme víc času na pokec :-)
Sign In to comment.