Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

14951

Komentáře

  • -Maruš- (CZ1)-Maruš- (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Nejde mi vyzvednout uvítací dárek na test serveru. Pořád mi to píše, že mám email už potvrzený, ale dárek nikde.  :/  
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    Nejde mi vyzvednout uvítací dárek na test serveru. Pořád mi to píše, že mám email už potvrzený, ale dárek nikde.  :/  
    Tak pokud nedorazí, tak s tím stejně upřímně nikdo nic neudělá :) Jedině si to zkus nechat poslat na jiný email, jiná rada není.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 05.11.2017
    nejde vyzvednout uvítací balíček. Vždy to oznámí: "email adresa byla ověřena", ale nic se nepřipíše. Přijde náprava?

    "NIKDO S TÍM NIC NEUDĚLÁ"? hm, tak to je mi fakt odpověď hodná moderátora!!!! Bravo! Promiň, ale ty to máš předat vývojářům hry jako chybu, a ne, že blbci blbí, co chcou hrát stejně nic nedostanou! Hlavně, ať hrají! Dostat nic nemusí. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nejde vyzvednout uvítací balíček. Vždy to oznámí: "email adresa byla ověřena", ale nic se nepřipíše. Přijde náprava?

    "NIKDO S TÍM NIC NEUDĚLÁ"? hm, tak to je mi fakt odpověď hodná moderátora!!!! Bravo! Promiň, ale ty to máš předat vývojářům hry jako chybu, a ne, že blbci blbí, co chcou hrát stejně nic nedostanou! Hlavně, ať hrají! Dostat nic nemusí. 
    Můžeš se prosím trochu uklidnit? Jedná se o testovací server, tam toto teď opravdu nikdo řešit nebude. Myslím, že je důležitější vypořádat se s chybami na hlavních serverech, ne na testovacím řešit nějaký balíček, když tam můžou být klidně zítra zase všechny účty smazány.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 06.11.2017
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nejde vyzvednout uvítací balíček. Vždy to oznámí: "email adresa byla ověřena", ale nic se nepřipíše. Přijde náprava?

    "NIKDO S TÍM NIC NEUDĚLÁ"? hm, tak to je mi fakt odpověď hodná moderátora!!!! Bravo! Promiň, ale ty to máš předat vývojářům hry jako chybu, a ne, že blbci blbí, co chcou hrát stejně nic nedostanou! Hlavně, ať hrají! Dostat nic nemusí. 
    Můžeš se prosím trochu uklidnit? Jedná se o testovací server, tam toto teď opravdu nikdo řešit nebude. Myslím, že je důležitější vypořádat se s chybami na hlavních serverech, ne na testovacím řešit nějaký balíček, když tam můžou být klidně zítra zase všechny účty smazány.
    to že vše může být smazáno neznamená, že nabízený dárek je nedostupný. A vyprošovala bych si přístup typu: "Můžeš se uklidnit?" Je z něj cítit dost arogance a nepřístupnosti.
    A z diskuse výše vyplývá, že asi jen málokomu "uvítací dárek" skutečně přišel. A moje reakce jen vyplývá z toho, co se v poslední době se hrou děje. Že stávající hráčská komunita, tedy i ta pokusná na test serveru, je vám absolutně ukradená. Namísto, aby jste si chtěli udržet ty, co už hrají, a mnozí do toho už investovali spoustu času i reálných peněz, tak je vám to ve vedení jaksi jedno, že je ztrácíte ve velkém. Takže mě nekamenuj. 
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.11.2017
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nejde vyzvednout uvítací balíček. Vždy to oznámí: "email adresa byla ověřena", ale nic se nepřipíše. Přijde náprava?

    "NIKDO S TÍM NIC NEUDĚLÁ"? hm, tak to je mi fakt odpověď hodná moderátora!!!! Bravo! Promiň, ale ty to máš předat vývojářům hry jako chybu, a ne, že blbci blbí, co chcou hrát stejně nic nedostanou! Hlavně, ať hrají! Dostat nic nemusí. 
    Můžeš se prosím trochu uklidnit? Jedná se o testovací server, tam toto teď opravdu nikdo řešit nebude. Myslím, že je důležitější vypořádat se s chybami na hlavních serverech, ne na testovacím řešit nějaký balíček, když tam můžou být klidně zítra zase všechny účty smazány.
    to že vše může být smazáno neznamená, že nabízený dárek je nedostupný. A vyprošovala bych si přístup typu: "Můžeš se uklidnit?" Je z něj cítit dost arogance a nepřístupnosti.
    A z diskuse výše vyplývá, že asi jen málokomu "uvítací dárek" skutečně přišel. A moje reakce jen vyplývá z toho, co se v poslední době se hrou děje. Že stávající hráčská komunita, tedy i ta pokusná na test serveru, je vám absolutně ukradená. Namísto, aby jste si chtěli udržet ty, co už hrají, a mnozí do toho už investovali spoustu času i reálných peněz, tak je vám to ve vedení jaksi jedno, že je ztrácíte ve velkém. Takže mě nekamenuj. 
    Pokud vím, tak dárek nepřišel nikomu. V případě testovacího serveru s tím ale zkrátka nikdo nic dělat nebude, nikdo ti balíček nepřipíše. Tak to prostě je a skutečně se nejedná o mé rozhodnutí. Kdyby byl tento problém na běžných serverech, řešila by ho podpora. Ale na tu se s ničím ohledně testovacího serveru nemáme obracet. Bylo to jasně řečeno již při prvním spuštění testovacího serveru.

    Osobně zcela chápu, že nemá smysl, aby podpora již takto omezené kapacity věnovala testovacímu serveru, kdy hráč o všechno může kdykoli přijít. Naopak ve hře je tolik problémů, že podpora potřebuje veškeré kapacity, aby nevyřízené tikety vyřešila co nejdříve (však mnoho z vás čeká již několik týdnů, určitě není žádoucí tuto dobu ještě prodlužovat), ztráty a problémy na reálných účtech jsou opravdu závažnější.

    Testovací server není postaven na budování farmy, na dlouhodobém úsilí. Od toho máme běžné servery. A ten rozdíl je třeba si uvědomovat a tak i k chybám na testserveru přistupovat.


    :star::star::star:
    Na testovacím serveru byla spuštěna spolková akce těžce pracujících, abychom otestovali chyby posledního běhu, pokud si najdete čas událost testovat, budeme rádi :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    a to testovanie spolkovky trvalo kolko??. o 14,45 uz bola preč.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Skončila ve 14:00, bohužel chyby v žebříčku jsou stále, takže ještě nemáme vyhráno :(
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    a to testovanie spolkovky trvalo kolko??. o 14,45 uz bola preč.
    Pokud vím, běžela 3 hodiny. Já si jí všiml po půl dvanácté.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    a to testovanie spolkovky trvalo kolko??. o 14,45 uz bola preč.
    Pokud vím, běžela 3 hodiny. Já si jí všiml po půl dvanácté.
    Začala po desáté.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    U testovací farmy se testují naše nervy? Asi ano, podle dnešní akce pro těžce pracující, kdy to během 2 hodin několikrát spadlo a pak se lis rozjížděl od  samého začátku a po chvíli, těsně před závěrem test vypadl úplně a nejde se na něj přihlásit. Vydržela jsem, test nervů dopadl docela dobře. jen tak dál, páni vývojáři.
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    U testovací farmy se testují naše nervy? Asi ano, podle dnešní akce pro těžce pracující, kdy to během 2 hodin několikrát spadlo a pak se lis rozjížděl od  samého začátku a po chvíli, těsně před závěrem test vypadl úplně a nejde se na něj přihlásit. Vydržela jsem, test nervů dopadl docela dobře. jen tak dál, páni vývojáři.
    plný súhlas....
    tu už /okrem nás hráčov/ nefunguje poriadne vôbec nič  :o(((((


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Je to testovací server, testuje se tam evidentně porouchaná událost, než se opět vrátí na běžné servery. Díky bohu, že tomu tentokrát předchází testy. Mimochodem během odpoledne by měl být spuštěn další, uvidíme, jestli už úspěšně, zatím dosavadní pokusy selhávají.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte, zase mi nejde prihlásiť sa na test server...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A za pár minutek nám začne další test spolkové akce těžce pracujících.  Potrvá cca do 15:45.

    Kdo máte čas a chuť, prosím, zapojte se, pomůžete tak nám všem otestovat funkčnost události :)
  • Gabby (SK1)Gabby (SK1) Komentářů: 8
    a uz zas je to v ....
    chcela som aspon licenciu dostat :( uz ked nerozdavaju zlatky zadarmo

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.11.2017
    Problém by měl být vyřešen, za malý okamžik má být server restartován a bude opět možné se přihlásit.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    test resetovali - balička sa vratila na zaciatok /PRED kukuricu/ a musim pestovat datelinu aby sa pohla bedna.. + odmena sa /vizuálne nepripočítala po reštarte stale svieti ikonka vlavo. zapni baličku
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    mne este nejde sa prihlasit,ze špatné meno.pritom davam dobre
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Erika999 (SK1) napsal(a):
    mne este nejde sa prihlasit,ze špatné meno.pritom davam dobre
    A kdy sis účet registrovala? Jestli dnes, tak už ho dost možná nemáš.. Trochu se vrátil postup.
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    nie.staru farmu mam
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    erika aku starú farmu??
    test farmy boli úplne zmazané.. teraz sa stavaju od začiatku..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    erika aku starú farmu??
    test farmy boli úplne zmazané.. teraz sa stavaju od začiatku..
    Dnes nebyly smazány, pouze byl postup mírně vrácen.
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    erika aku starú farmu??
    test farmy boli úplne zmazané.. teraz sa stavaju od začiatku..
    no uz dlho ju mam.nedávno bolo avizo,ze staré budu vymazane,ale vtedy neboli,asi som nieco prešvihla,lebo som sa zaregistrovala znova a nenasla som ani spolocenstvo
  • -Maruš- (CZ1)-Maruš- (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Když se chci přihlásit na test farmu, tak mi to píše - neplatné jméno. Znamená to, že se musím znovu zaregistrovat ?   :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.11.2017
    Drazí farmáři,

    na testovacím serveru probíhá další testování spolkové akce těžce pracujících. Do události se můžete zapojit až do zítřejších 13:00.

    Pokud se vám nepodaří přihlásit, vytvořte si nový účet, je pravděpodobné, že váš účet byl smazán.

    edit: Momentálně není možné založit spolek, tým už na tom pracuje!
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    black-.-angel napsal(a):
    Drazí farmáři,

    na testovacím serveru probíhá další testování spolkové akce těžce pracujících. Do události se můžete zapojit až do zítřejších 13:00.

    Pokud se vám nepodaří přihlásit, vytvořte si nový účet, je pravděpodobné, že váš účet byl smazán.
    tak moj zmazany bol... 
    uz ma prestava bavit stale zacinat nanovo a nic neotestovat, lebo mam farmu vzdy v plienkach.... :o))))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, nakonec byly smazány úplně všechny ;)

    Ale od toho testovací server je, na začátku bylo řečeno, že kdykoli o postup můžeme přijít, není to server určený k budování farem.

    A na otestování nových prvků vždy stačí level, který nám hra nahraje, v posledních několika rundách tedy 19.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak zakládání spolků už je opraveno :)

    Pokud někdo chcete testovat, mám tam stejně jako na cs spolek Kafárna.
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    black-.-angel napsal(a):
    Tak zakládání spolků už je opraveno :)

    Pokud někdo chcete testovat, mám tam stejně jako na cs spolek Kafárna.
    tak ja som sa dnes znovu zaregistrovala,dokonca aj spolok so založila a zas mi vyhadzuje,ze neplatne meno
Sign In to comment.