Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 1.11.2017: Celosvětové mistrovství podruhé"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k dalšímu běhu celosvětového mistrovství, od minulého nás čeká několik změn.

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/165091/aktualizace-1-11-2017-celosvetove-mistrovstvi-podruhe.

váš BF tým
«1345

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Říjen pro spolky skončil, tak začneme (pro zmenu) hned zase spolkovkou.
  • sasanka19 (CZ1)sasanka19 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    To máš pravdu už mě to take moc nejede,ak tady člověk musí sedět až do rána,aby něco nahrál do spolkovky. 
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    nechápu co furt brbláte tohle sou odměny za pomale nic nedělání,jen si v pohodě klikáte a skáčou odměny a spolkovku mužete jet a nemusíte  :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    V říjnu byly spolkové akce častější, od listopadu by už režim měl být zase jako obvykle.

    A spolkovka s mistrovstvím nijak nesouvisí, tak si to prosím schovejte do jiného vlákna ;) Nemusíte na ně brblat všude :)
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Nebrbleme :D len ich z láskou spomíname aby sme náhodou na ne nezabudli :D Pozitívne hodnotím vylúčenie Kolesa šťastia na zisk bodov do svetových majstrovstiev. A tešíme sa na chyby ktoré prídu už si zvykáme že to bez nich jednoducho nejde :D Ked budú fungovať kone perfektne tak možno sa pokazí niečo iné niekto rozbije skleník napr.  :D Niektorý to zažijú 1x tak ma trochu nadchli svojim nadšením a verím,že chýb bude menej ako sme zvyknutý. Zlomiť zákon pána Murphyho " Ak ide všetko podľa plánu,niekde sa stala chyba" by bolo vážne za odmenu :) Všetkým prajem veľa šťastia 
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Prečo ešte nie je opravedný kalendár udalosti .. mali ho opravit alebo stiahnut.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    Prečo ešte nie je opravedný kalendár udalosti .. mali ho opravit alebo stiahnut.
    Bude opraven s aktualizací, psala jsem, ať se řídíte pouze odpočtem, ničím jiným.
  • kobliha69 (CZ1)kobliha69 (CZ1) Komentářů: 12
    Za mě dostalo minulé mis. sv. palec nahoru. Vybrala jsem si kat. kde chci dosáhnout na všechny odměny,ostatní jsem jela okrajově, dosáhla jsem dokončení 3 z 5, což jsem považovala za velký úspěch, přitom jsem se nehonila jako u 3 denních soutěží, dost hezkých odměn. Dokonce mě mile překvapila téměř bezchybovost hry. Proto se těším i po všech šílených karambolech (poslední nehratelné rybí silo) na nové mistrovství a pevně doufám že to nebude fiasko. Naděje umírá poslední, držme si palce ať to vyjde:-) 
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    tak tentoraz chvalim ze tusim naozaj zapracovali vsetky hlavne pripomienky od hracov. Paci sa mi rozdelenie, kto chce moze na kolese vytocit tie mince na nakup super  veci ako dekorky, specialne vyrobne, vzhlady (dufam ze ta fajnova ponuka ostala) a osobitne sa pojde rebricek zalozeny len na zbere fariem, polievani spolkoveho stromu (konecne naberie nejaky vyznam) a vobec na aktivite. Skvele :):):)

    A tiez som zvedava ako si polepsi/pohorsi slovensky server pri tomto novom spôsobe vytvarania rebricka..ako mala odnož sme predtym nemali ziadnu sancu na nic zaujimave..


  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Pěkný večer všem.
    Minulé mistrovství jsem se pěkně zapotila a velkým podrazem pro mě bylo kolo štěstí, které bylo do této události na konci přidáno :-(  Řekla jsem si, že v této podobě již mistrovství hrát nebudu, protože to není fér. Jsem moc ráda, že se to  tentokrát nebude opakovat a snad zas najdu chuť se zúčastnit :-) Přeji všem hodně úspěchů a zábavy a pokud možno žádné chyby :-)
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    Mě se mistrovství líbilo i když mi na týden odešel počítač, nedosáhla jsem zdaleka na vše, ale dostávat odměny za to, že stejně hraju když mám možnost bylo víc jak milé, tudíž se na další těším :-)
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Neví se,kdy bude ta dnešní aktualizace?
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Neví se,kdy bude ta dnešní aktualizace?
    Majstrovstvá by sa mali začať 13:30 a spolkovka o niečo neskôr...
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tipla bych že až skončí ostrov tak než začne  mistrovství to je asi mezi půl jedenáctou a půl druhou
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    upraveno 01.11.2017
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tipla bych že až skončí ostrov tak než začne  mistrovství to je asi mezi půl jedenáctou a půl druhou
    Hádať nemusíme, v ofiku je 13:30, odpočet sedí, takže 13:30 CM (celosvetové majstrovstvá) a 14:00 spolkovka
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    byla řeč o aktializaci
  • danielka366 (SK1)danielka366 (SK1) Komentářů: 18
    Ten kalendár je napísaný zle lebo tam píše že Majstrovstva spolkov budu 6 novembra a sú dnes  >:) .


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Uf, kolikrát jsem psala, ať data v kalendáři nesledujete? Hodněkrát. A opakovat pořád dokola to nebudu :D 

    Čas aktualizace stále ještě nemáme, měla by proběhnout před 13:30, kdy mistrovství začíná, to je tak vše, co vám k tomu mohu říci.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    Uf, kolikrát jsem psala, ať data v kalendáři nesledujete? Hodněkrát. A opakovat pořád dokola to nebudu :D 

    Čas aktualizace stále ještě nemáme, měla by proběhnout před 13:30, kdy mistrovství začíná, to je tak vše, co vám k tomu mohu říci.
    Noo,to už asi nestihnou :smiley:
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Tak, odpočet do začátku mistrovství vypršel a zmizel a...nic :D
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Tiež ešte nemám majstrovstvá... To sa to pekne začína :D
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    co čekáte dyt je to klasika, jsem upe v klidu  :D 
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    pokud pustite soutež a zapnete ješterku určo naskoči aktualizace:-)
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    než jsem se dokázala vůbec přihlásit do fóra,tak tu přibyly 3 informace,že nemáte mistrovství :smiley:
  • jajka6 (CZ1)jajka6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    nic po zapnutí ještěrky nenaskočilo akorát jsem zbytečně zapla ještěrku
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    ja to psala jako for co beži každou spolkovku:-) sorry za ješterku
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Uf, kolikrát jsem psala, ať data v kalendáři nesledujete? Hodněkrát. A opakovat pořád dokola to nebudu :D 

    Čas aktualizace stále ještě nemáme, měla by proběhnout před 13:30, kdy mistrovství začíná, to je tak vše, co vám k tomu mohu říci.
    Noo,to už asi nestihnou :smiley:
    Už chápeš, proč jsem použila ten podmiňovací způsob, viď? :D (= Ano, nevěřila jsem tomu, že to stihnou.)

    Tak mě teda trochu štve, že jsem od rána nic nesklidila v očekávání nahrabání pár bodů do mistrovství a asi za čtvrt hodiny musím běžet (jo, počítala jsem s tím, že aktualizace půjde podle plánu a nebudu si muset brát volno na celý den), takže z toho stejně nic nebude, protože začátek události nestihnu :D Loving you GGS :heartbreak:

    Čili se raději předem omlouvám, ale velmi pravděpodobně tady v době aktualizace opět nebudu. Poděkujte za to GGS, já mohu předem plánovat pouze podle toho, co nám oznámí. A za to, že to pak nedodrží, bohužel platíte vy, je mi líto. Fakt to nedělám naschvál :disappointed:
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    njn tobe snad nikdo nadavat nebude ty za to nemužeš:-)
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 01.11.2017
    Na anglickém fóru psali, že na německém fóru psali :) , že se aktualizace opozdí o 30 minut, tak uvidíme.

    Jo a spolkovka prý začne až po aktualizaci, takže se asi opozdí.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    a jejda ješterka fakt funguje:-)
Sign In to comment.