Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Vulgární hráči

Prosím poradte mi neustále mě otravuje jedna hráčka je sprostá.A když jsi ji zablokuji tak mi posílá žerty a blokuje mi mlýn.Všem vám moc děkuji za odpovědi

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Bohužel i takoví hráči tu jsou :-( Nic si z toho nedělej. Je vidět, že neví co je žert a co už není.Třeba jí to přestane bavit a nebo jí žerty dojdou . V klidu si mlýn oprav, zas tak dlouho to netrvá a netrap se tím :-)
  • vena50 (CZ1)vena50 (CZ1) Komentářů: 3
    A ještě ke všemu je vulgární,vubec mě nezná a nadává mi.A to jí je prý 15let
  • bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    Jak psala Alča, nic si z toho nedělej, pokud máš hráčku zablokovanou, nemůže ti nadávat. Ignorace je nejlepší obrana
  • vena50 (CZ1)vena50 (CZ1) Komentářů: 3
    Už mám od ní klid.jsem ráda
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.10.2017
    Už jsme to vyřešili soukromě ;)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    upraveno 27.10.2017
    Dobrý večer, do naší farmy Viktory přišla hráčka vena50 (je to maminka malého klučíka + teď čeká 2.miminko). 
    Velmi vulgárně a sprostě ji uráží nějaká hráčka = ***.
    Prý jste té mladé mamince poradili, aby tu *** zablokovala, což ale nejde provést, takže její hnusné sprosté
    útoky pokračují i nadále, kromě toho í blokuje mlýn a občas i další. Teď se začíná navážet i do naší farmy a chová se hůř
    než nespodnější póvl. Můžete prosím pěkně tu osobu *** vyloučit, když se neumí chovat slušně a jen škodí?
    Nevím kam to mám napsat, tak to píšu sem do otázek. Prosíme Vás, zbavte nás té sprosté neurvalé osoby. Děkujeme.
    Viktoris a vena50

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Toulavej Farmář (CZ1)Toulavej Farmář (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 27.10.2017
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer, do naší farmy Viktory přišla hráčka vena50 (je to maminka malého klučíka + teď čeká 2.miminko). 
    Velmi vulgárně a sprostě ji uráží nějaká hráčka = ***.
    Prý jste té mladé mamince poradili, aby tu *** zablokovala, což ale nejde provést, takže její hnusné sprosté
    útoky pokračují i nadále, kromě toho í blokuje mlýn a občas i další. Teď se začíná navážet i do naší farmy a chová se hůř
    než nespodnější póvl. Můžete prosím pěkně tu osobu *** vyloučit, když se neumí chovat slušně a jen škodí?
    Nevím kam to mám napsat, tak to píšu sem do otázek. Prosíme Vás, zbavte nás té sprosté neurvalé osoby. Děkujeme.
    Viktoris a vena50

    Chápu li to dobře, pak asi jde o členky ve farmářské skupině.
    V tom případě bych se obrátil na vedoucí/ho spolku farmářů a požádal o vyloučení členky, která dělá ve spolku problémy.
    To je možno udělat i v tzv. dopise zaslaném vedoucí/mu skupiny farmářů.

    edit: smazání jména v citaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer, do naší farmy Viktory přišla hráčka vena50 (je to maminka malého klučíka + teď čeká 2.miminko). 
    Velmi vulgárně a sprostě ji uráží nějaká hráčka = ***.
    Prý jste té mladé mamince poradili, aby tu *** zablokovala, což ale nejde provést, takže její hnusné sprosté
    útoky pokračují i nadále, kromě toho í blokuje mlýn a občas i další. Teď se začíná navážet i do naší farmy a chová se hůř
    než nespodnější póvl. Můžete prosím pěkně tu osobu *** vyloučit, když se neumí chovat slušně a jen škodí?
    Nevím kam to mám napsat, tak to píšu sem do otázek. Prosíme Vás, zbavte nás té sprosté neurvalé osoby. Děkujeme.
    Viktoris a vena50

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
    Věř, že na základě nějakého cizího udání tady nikdo farmu nikomu nezablokuje. Situaci může řešit pouze podpora, pokud je to prvně, tak v zásadě napomenutím. Pokud se to bude opakovat, může to vést k zablokování účtu.

    S venou jsem mluvila a poradila jí, ať si onu hráčku přidá do ignorovaných, ať jí alespoň nemůže psát zprávy. Zbytek ať řeší s podporou, ideálně s jakýmikoli důkazy. Užívání žertů ve hře není proti žádným pravidlům, pouze využívání herních prvků. Nicméně tedy radím ony vulgární zprávy oscreenovat a zaslat podpoře. To pochopitelně musí hráčka sama, nikdo jiný to za ni řešit nemůže.
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Děkujeme za informaci, my bohužel ani jedna nevíme co je to screnovat ani jak se to dělá. Kromě toho ta osoba je prý vedoucí své farmy, takže psát jí dopis by bylo marné. Žerty bereme, ale vulgární nadávky+urážky nikoliv. Ale nedá se nic dělat, asi může škodit a sprostě nadávat každému, komu ona bude chtít. Pěkný večer.
    Viktoris a vena50
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pokud je to vedoucí vašeho spolku, navrhuji jej jednoduše opustit, pokud je to člen jiného spolku, může vám psát jen do zpráv, čili jej blokněte. V obou případech máte klid, pokud to nechcete řešit jinak.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud je to vedoucí vašeho spolku, navrhuji jej jednoduše opustit, pokud je to člen jiného spolku, může vám psát jen do zpráv, čili jej blokněte. V obou případech máte klid, pokud to nechcete řešit jinak.
    No stačí se podívat do hry a vidíš, že Viktoris je vedoucí spolku, kde je vena50.

    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Děkujeme za informaci, my bohužel ani jedna nevíme co je to screnovat ani jak se to dělá. Kromě toho ta osoba je prý vedoucí své farmy, takže psát jí dopis by bylo marné. Žerty bereme, ale vulgární nadávky+urážky nikoliv. Ale nedá se nic dělat, asi může škodit a sprostě nadávat každému, komu ona bude chtít. Pěkný večer.
    Viktoris a vena50
    Screen je vlastně kopie toho, co vidíš na obrazovce, pro jednoduchost může využít třeba server ctrlv.cz nebo do malování vložit obrázek pomocí klávesy printscreen (nejčastěji zkrácená jako PrtSc) a Ctrl+V. To pak uložit a zaslat na podporu.
  • BeruskaVerka (CZ1)BeruskaVerka (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 25.12.2017
    Dobrý den,
    nevím, zda sem píši správně, ale chtěla jsem jen poradit, mám velký problém s jednou hráčkou.
    Dne 11.11  k nám nastoupila hráčka *** a ještě týž den jsem jí vyhodila pro nevhodné chování jelikož byla velmi sprostá. Nelíbila se jí naše pravidla ale co předvedla tak toho bylo dost. A od té doby mi neustále posílá žertíky , které mi brzdí při hraní. Již si nevím rady, a proto Vás prosím o pomoc, asi si děvče nedá pokoj.   Děkuji Vám předem za vyřízení.   Děkuji   BeruskaVerka 

    edit: zveřejňování jmen jiných hráčů je v rozporu se směrnicemi pro komunitu (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dobrý den,
    nevím, zda sem píši správně, ale chtěla jsem jen poradit, mám velký problém s jednou hráčkou.
    Dne 11.11  k nám nastoupila hráčka *** a ještě týž den jsem jí vyhodila pro nevhodné chování jelikož byla velmi sprostá. Nelíbila se jí naše pravidla ale co předvedla tak toho bylo dost. A od té doby mi neustále posílá žertíky , které mi brzdí při hraní. Již si nevím rady, a proto Vás prosím o pomoc, asi si děvče nedá pokoj.   Děkuji Vám předem za vyřízení.   Děkuji   BeruskaVerka 

    edit: zveřejňování jmen jiných hráčů je v rozporu se směrnicemi pro komunitu (black-.-angel)
    Ahoj, jedinou možností je zaslat screeny zpráv nebo příspěvků, kde byla sprostá, na podporu. Příště radím pravidla diskutovat před přijetím, pak se takovýchto extempore vyvaruješ.

    Co se týká žertíku, proti tomu v zásadě obrana není, ber to aspoň pozitivně, že získáváš zadarmo body karmy, za které můžeš pořídit dárečky pro své spoluhráče :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Podpora nic nevyřeší. Co jsem se já naposílala ještě v době, kdy existovala česká podpora a nic.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nevím, co je nic. Pokud se vulgární příspěvky budou opakovat, může být nenávratně zablokován přístup na farmu.
  • evina57 (CZ1)evina57 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Rada při přílišném obtěžování žertíky - domluvit se se svými spoluhráči ve spolku a obtěžující na oplátku zahrnout žerty ode všech  s písemným upozorněním, že klidně budete pokračovat,když nedá pokoj . 
    Mně to pomohlo :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    evina57 (CZ1) napsal(a):
    Rada při přílišném obtěžování žertíky - domluvit se se svými spoluhráči ve spolku a obtěžující na oplátku zahrnout žerty ode všech  s písemným upozorněním, že klidně budete pokračovat,když nedá pokoj . 
    Mně to pomohlo :-)
    To je teda opravdu skvělá rada. Pak co, sesypou se žerty i na ostatní členy spolku? A pak na členy druhého spolku?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    Nevím, co je nic. Pokud se vulgární příspěvky budou opakovat, může být nenávratně zablokován přístup na farmu.
    Nic znamená to, že se nic nedělo. Hráči škodili dál. Zaslané seznamy nicků, screeny poškozených farem, screeny chatu, pošty a nic. Nic se nestalo.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    ahoj mám taky problém sestra je novou a neskušenou hráčkou tak se obrátila na mě abych jí pomohla stále ji škodí jeden hráč ve vícero provedeních nic nepomáhá tak jsem mu slušně napsala a od té doby jsem na tom stejně nevím jestli mužu napsat jména tak počkám ale je to potom nehratelné hlavně u soutěží je zapraná celá farma 
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    ahoj mám taky problém sestra je novou a neskušenou hráčkou tak se obrátila na mě abych jí pomohla stále ji škodí jeden hráč ve vícero provedeních nic nepomáhá tak jsem mu slušně napsala a od té doby jsem na tom stejně nevím jestli mužu napsat jména tak počkám ale je to potom nehratelné hlavně u soutěží je zapraná celá farma 
    správne- mená napísať nesmieš, to by ti BA premazala. a k problému: ja som mala problém s hráčom, ktorý mal meno slováci-(pánsky pohlavný orgán), ktorý mi vypisoval posmešky. tak som si odfotila správu, pridala k tomu preklad(aby to vedeli rozlúštiť na tej eng. podpore) a podala som sťažnosť na podpore. neviem, čo je s tým hráčom ďalej- účet mu zatiaľ nezrušili- ale povedali, že sa o to postarajú.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    Borgia (SK1) napsal(a):
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    ahoj mám taky problém sestra je novou a neskušenou hráčkou tak se obrátila na mě abych jí pomohla stále ji škodí jeden hráč ve vícero provedeních nic nepomáhá tak jsem mu slušně napsala a od té doby jsem na tom stejně nevím jestli mužu napsat jména tak počkám ale je to potom nehratelné hlavně u soutěží je zapraná celá farma 
    správne- mená napísať nesmieš, to by ti BA premazala. a k problému: ja som mala problém s hráčom, ktorý mal meno slováci-(pánsky pohlavný orgán), ktorý mi vypisoval posmešky. tak som si odfotila správu, pridala k tomu preklad(aby to vedeli rozlúštiť na tej eng. podpore) a podala som sťažnosť na podpore. neviem, čo je s tým hráčom ďalej- účet mu zatiaľ nezrušili- ale povedali, že sa o to postarajú.
    děkuji za radu 
  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    vena50 (CZ1) napsal(a):
    Prosím poradte mi neustále mě otravuje jedna hráčka je sprostá.A když jsi ji zablokuji tak mi posílá žerty a blokuje mi mlýn.Všem vám moc děkuji za odpovědi

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
    Mám stejný problém. prý 9 letá Natálka (maria5) mi píše, ale citovat její výrazy namohu to bych se styděla.
    Zkusím ji též bloknout a uvidím. Už mě to fakt nebaví.
    lasvlkas
Sign In to comment.