Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 19.10.2017: Spolková akce těžce pracujících"

11423

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Teď se nám body pro změnu odečítají. Možná budem zas na nule.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jasně, že nějaká oprava poslední den už nic nenadělá. Stejně, jako že se z testovacího serveru přetahují chyby do hry. Testovací server je od toho aby se testovalo, průběžně opravovalo a až jsou testeři spokojení, pak se to pustí do světa, a ne to pak nějak záplatovat. Nv, jestli ty programátory tak honí čas určený vedením, nebo se honí oni kvůli nějakému plánu a případným premiím.  Jinak  je to pséčí pokyn "Otoč se!."
    Já jen že tady z testovacího serveru v diskuzi jasně čtu "snad tuto chybu do normální hry opraví", a to ne jednou . A nic se neopravuje, ba některé věci se ani netestují. A zůstane to zase na pokusných farmamorčatech, kdy stejně půlka připomínek skončí někde ve "skladu" nebo jako zamítnuté. Jinak děkuji za  pěkně projetej víkend a vraťe normální těžkou práci, protože na spolkovou si budete muset někde v NASA zakoupit čas na jejich počítači, aby to celý přepočítal a pokud možno, bez podstatných chyb (jako nehratelnost :-) vrátil hráčské komunitě. A jestli chytí nějaký virus, na jehož základě pak selže nějaký start družice, mine se předpokládaná trajektorie atd, tak za to my fakt, ale fakt nemůžeme, ale zvykejte si, my to tady máme pořád :-)

  • bozka5 (CZ1)bozka5 (CZ1) Komentářů: 21
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    To si fakt ti růže vývojáři dělaj z nás růže...tak mi koupíme bonus za zlato...takže ve svém důsledku za spolkové reálné peníze, a díky tomu jsem šli do mínusových bodů a octli se na místě 1800!!!!!!!!! Fakt  zmrš....hov...ti co tuhle zmršenost nakonec spustili!!!!!!!!!!
    to nejste samy mi padly ze 4 na 2200 a ještě 4m bodu do mínusu

  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    před 5-ti minutami jsme byli na 50 místě, teď jsme v mínuso, no ne poslední:-)))) ale třetí od konce
  • PlayerMatko (CZ1)PlayerMatko (CZ1) Komentářů: 47
    vy aspon mozete hrat-ja mam sutaz zamrznutu a odpoved mozno po sutazi....a to za 16hodin som nahral 1,5miliona a teraz akurat mozem pozerat ako padam pekne v rebricku a spolku nepomozem nijako....kvoli tomu som 1x napisal sem na forum aj ked mam lv323  v hre,ale tu ma akurat angela od....a....stale lepsie,ako podpora tejto hry,ktora cez vikend asi nepracuje vobec a nereagovala-zarabat sa ocividne da aj ked sa nepracuje dddd
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    vy aspon mozete hrat-ja mam sutaz zamrznutu a odpoved mozno po sutazi....a to za 16hodin som nahral 1,5miliona a teraz akurat mozem pozerat ako padam pekne v rebricku a spolku nepomozem nijako....kvoli tomu som 1x napisal sem na forum aj ked mam lv323  v hre,ale tu ma akurat angela od....a....stale lepsie,ako podpora tejto hry,ktora cez vikend asi nepracuje vobec a nereagovala-zarabat sa ocividne da aj ked sa nepracuje dddd
    Ne, podpora pracuje pouze ve všední dny, bývalo to vždy 10-18 hodin.
  • PlayerMatko (CZ1)PlayerMatko (CZ1) Komentářů: 47
    neviem ako sa tu odpoveda v chate -zatial-tak musim takto,novu spravu-a vidis angela,ty to robis zadarmo a odpisala si mi.....je to vsetko o ochote a mohli tam aspon nejakeho inda zamestnat,co by odpisoval aj v inych casoch,namiesto automatu....haha
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    Tak že, milí súdruhovia ggs, ak budu ďalšie takéto akcie - otrokár s takými ciframi, tak to môžete hrať sami.

    Tak si zahrajte v reále a potom sem napíšte koľko Vás to stalo na dosiahnutie 100 miliónov. To musela byť veľká ruža keď toto splodil, skôr najväčšia ruža na svete.
    Myslím, že to prestanú hrať viacerí, nakoľko to nie je reálne na dosiahnutie takých bodov. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A už kouká další spolkovka :-)))
    Jen tak do nás.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    A už kouká další spolkovka :-)))
    Jen tak do nás.
    Já jen... osobně bych na ten odpočet nespoléhala ;)
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    moja5 (CZ1) napsal(a):
    Rozšíření farem.... hmm.... A co třeba zjednodušit už konečně ovládání té farmy? Pokud přibude 6 pozemků (asi nejspíš; nemyslím, že by někdo dělal těm farmám "ocasy"). Tak to znamená 16% nárůst ovládacího času. A to bude za mě ještě větší hřebík do rakve než aktuálních šest kontraktů na rybím trhu, které chtějí dohromady 1.540 ústřic.....
    Myslím si, že pokud toto bude umožněno, pak snad někdo ví, jaké možnosti hra má. Ne všechny problémy jsou způsobeny hrou. Mají je i různé prohlížeče a věřím, že jakkoliv se tvůrci snaží o maximální kompatibilitu, nemusí to vždy vyjít a nebo to chvíli trvá. Držme si palce ať těch problémů je co nejméně :-)
    Nerozumíme si. Nepíši o chybách a už vůbec ne o kompatibilitě prohlížečů. Hraji to na velmi výkonném stroji na tlustém drátu a chová se mi to pod rukama vcelku mravně. Ale sklidit a překrmit 17 kravínů a 6 prasečáků a vedle toho přesadit 8 polí je pro mě operace na 1.52 sec (teď jsem si to změřil). Pokud mi do toho zraje ještě něco jiného (jablka, třešně, další farmy, volné moře,......) redukuje se mi "hraní" na tupé klikání. Chci mít čas na to, u toho přemýšlet, najít si cesty jak dělat něco lépe, efektivnějim etc. A ne jen sklidit/zasadit/sklidit/zasadit, etc.
    Nepíšu to sem poprvé (a bohužel zcela jistě ani naposledy), ale něco takového jako Shift+krátké krmení pro krávy (např.) a všechny kravíny jsou nakrmené krátkým na 7minut během jedné sekundy..... Bože, to by mi udělalo větší radost než všechna rozšíření, aktualizace a inovace Akce těžce pracujících.

    No v tom si asi neporozumíme :-) Možná mi chybí dostatek inteligence.
    Kdyby tato hra byla nějaká střílečka, kde záleží na rychlosti, tak bych to chápala. Ale tohle je hra pro relax a mě osobně je úplně jedno kolik vteřin mi zabere nakrmit nebo zasadit :-) A pokud někoho obtěžuje obhospodařit si na farmě, co tam má, pak nerozumím tomu, proč si jí tak postavil :-) 
    Nevím kam stále spěcháš ? Hra přece není povinnost, ale zábava. Nikdo Ti tady žádné normy nesestavuje :-).
    Společná tlačítka vyřeší jen množství klikání, nic víc. Se strategií a efektivitou to nemá nic společného. Snad jen to, že se zkrátí Tvůj čas, který u hry strávíš a můžeš ho využít efektivněji jinak :-)  Zase se ale pak ptám, proč to tedy hraješ ?
    Jediné co chápu, je přání hráčů na tlačítko pro společné zalití všech spolkových stromů. Je sice hezké, že se podíváš na návštěvu, ale pro pracující lidi to zabere hodně času, který třeba po ránu těžko hledají. Zejména u velkých spolků.
    Ale jistě každý od této hry očekává něco jiného a já myslím, že nebudu zbytečně spamovat toto vlákno.
    Plně souhlasím s názorem Farmářky Alči. Mojdo_Micko nechci nějak hanit tvůj názor či nápad, ale i podle mě by hru příliš zjednodušili, kdyby byla možnost sklidit vše najednou a opět vše zasadit..nakrmit, tak by všem hráčům zabralo málo času si obhospodařit farmu...už by z toho také ale neměli takový požitek. Nedej bože, by se mnoho lidí přestalo hře věnovat takovou dobu než normálně. Já si myslím, že je sklízení klikáním rozhodně záživnější, ačkoli to trvá třeba o chvilku déle, než se sklidí vše, ale o tom tato hra celkově je. Vezměte to tak... Hra potřebuje být hratelná a zájmem vývojářů je, aby se na ní člověk co nejdéle zdržoval... užíval si hraní a popřípadě si třeba koupil i peníze. Kdyby jsme měli vše tak jednoduché jako je jednorázové sklizení, tak nad tím nebudeme mít takový cenný a příjemný požitek, než když si to takhle krásně odklikáme (už se asi opakuji). Nahlížejte na to logičtěji. 
    Všem přeji krásný zbytek dne :)    Mojmír - mója
    Však on mojda_micka nikoho nenutí to tlačítko pro sklizení/zasazení všech (stejných) staveb používat. Kdo chce, ať si klidně kliká zvlášť na každý z patnácti kravínů, dvanácti sadů a deseti polí a má z toho svůj požitek. Nicméně tento požitek nesdílíme všichni a tak by mojda_micka (stejně jako já a mnoho dalších) přivítal možnost se tohoto z našeho pohledu tupého klikání zbavit a snížit časovou náročnost této hry na odhadem třetinu.

    V současném stavu mi totiž sklizení a zasazení kompletní farmy trvá přes dvacet minut, což je třeba ráno před prací spousta času. Stejně časově náročné to je po příchodu z práce a pak ještě jednou třeba večer před spaním, k tomu ještě průběžně odpoledne, suma sumárum z toho může být hodina a půl denně. Což je pro člověka, který opravdu pracuje (nedejbože lítá ještě po práci třeba za dalšími zakázkami a stará se u toho o domácnost) neskutečná hromada času, která by instalací jedné funkce mohla být zkrouhnuta na dvacet až třicet minut. Při zachování stejné strategičnosti a zábavy. Prostě jenom zbavit lidi tupého klikání.


    a já blázen jsem si myslela, že to je hra pro radost, a ono je to o rychlosti :-D sklízím daleko více kravínů a kachen, než kdokoliv jiný a furt mě nenapadlo to dělat naráz :-) je fakt, že v tom případě je to tupé klikání. V tom případě si kup pexeso a dej si ho místo toho.. nebo si udělej truhlík za oknem, kde ti to jedním velkým kliknutím vyroste za pět vteřin ..
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Me jen mrzi,ze hra ma byt pohodova,a s temito chybami,kdy odpocet spolku ma pak minusove body,uz na pohodu neni,porad sledovat,prepocitavat....hlavne zas se cely vikend ceka na vyjadreni zhora,a to nemluvim o starych, neopravenych chybach a o slibenem reseni napr.rybolovu.
    A pak se to tu jen hada,to je cil hry? Nespokojenost hracu?
    Mimochodem,utocenim na jine hrace se opravdu nic nevyresi a hra neopravi.
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    nepomáha ani reštart.Ani premazanie,zelený podklad
    http://prntscr.com/h0tnnu
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    .... paráda, neviditelné dýně, no to tu ještě nebylo. A když jsem zkusila restart tak pro změnu vidím zeleně.
    Tedy živit se jako zdejší "ajeťáci" tak umřu nejspíš brzy hlady:-))))))))))))))
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    rescator (SK1) napsal(a):
    nepomáha ani reštart.Ani premazanie,zelený podklad
    http://prntscr.com/h0tnnu
    ja som precistila vsetko atd a nic, chyba neni u nas, proste domino efekt sa prejavil...pada im to tam ... nadavat im nejdem, je mi ich luto, tych pracovnikov tam, co sa to snazia hasit dajak...dufam ze sa snazia este stale :)
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    upraveno 23.10.2017
    Spomínali nejakú chybu ale že nám zmizne farma to nie :D Asi ten vlkodlak roztrhal kravy,prasiatka a podobne :))

    Ale akčná ponuka a časomiera na spolkovú súťaž tam je keby náhodou sme chceli kupovať :D
    edit: http://prntscr.com/h0tv4l tak a je po strašiakoch :D



  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    rescator (SK1) napsal(a):
    Spomínali nejakú chybu ale že nám zmizne farma to nie :D Asi ten vlkodlak roztrhal kravy,prasiatka a podobne :))


    idem si moju rychlo nascreenovat na pamiatku kym je  :p
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    upraveno 23.10.2017
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    Není to zrovna povedená aktualizace...
    Je nás ve spolku 14. Soutěžíme tak ve třech čtyřech - nedokáži to přesně určit, protože nevím...opravdu chybí žebříček spolku...
    Ano, zlatíme a já osobně jsem si koupila i bonus...a řekla bych, že i ostatní ze spolku, kteří hrají si bonus koupili, ale jen osobní a za dolary.
    A v tuto chvíli jsme na 256 místě...
    Řekla bych, že kdyby od nás hrálo více farmářů, tak i bez zlatek jsme na lepším místě...
    Problém je v tom, že hodně spolků prostě hraje na umístění. Ano, o to možná i v podstatě jde. Pokud se dokážete ve spolku domluvit a jdete si za svým, je to dobře. A potom se nedivím, že jste naštvaní...
    Na druhou stranu, spolkové soutěže jsou i od toho, aby si farmáři zasoutěžili a užili si farmaření...a pro tyto spolky je tato aktualizace naprosto v klidu.
    V tomto roce se provedlo neskutečně mnoho změn. To se i ohlašovalo a tak se i děje. Jak je vidět, tak prostě se myslí na množství a ne už tak moc na kvalitu. Ale když si vzpomenu na začátky, když se na aktualizace čekalo i několik měsíců a farmaření byla celkem nuda...aspoň se něco děje :-)
    Prostě to zkuste brát v klidu a v pohodě...protože od toho tahle hra je...pokud se bermomocí nebudete drát dopředu a trošku popřemýšlíte nad investicí zlata, tak se možná budete divit...
    My se ve spolku rozhodli, že na žebříček kašleme a budeme se připravovat na Spolkové soutěže...upřímně si myslím, že ty jsou pro spolek užitečnější a taky příjemnější :-)
    Názor ti nikdo nebere ale pokud je vložená akce, měla by být taky bez chyb.
    Od toho má GGS test server, kde by měla spustit nové věci dřív, než je vloží do hry (odzkoušet).
    Jenže jak víme, i když něco na test dají, je to s chybama a pak to do hry i tak dají nebo se tam nic předem netestuje (viz spolk. Otročina).
    Pokud je spolková otročina, měl by být k dosažení odměn za tvrdou práci součet dosažených bodů celého spolku a s tím žebříček spolků – jako je to u soutěží pro spolky – prostě NAVÝŠENÍ na 100 miliónů pro jednotlivce je NEREÁLNÉ.
    A co má znamenat resetování otročiny nebo při koupi bonusů za zlatky počítání bodů do mínusu ?
    Vložení akcí před víkendem, když nikdo nemá v GGS „službu“ aby případné chyby odstranil, je slušně řečeno nezodpovědnost vůči hráčům, když vědí, že hráči akce zlatí.

    P. S.
    já se ti jen snažím vysvětlit proč lidi nadávají

    píšeš, že je vás ve spolku 14
    při původní otročině je potřeba na dosažení všech odměn asi 1 200 000 bodů pro jednotlivce
    pokud by se tedy body sčítali pro celý spolek pak by při 75 členech ve spolku 
    Kolik spolků má tolik členů, kde navíc všichni soutěží jak o život (a přitom nemusí ani zlatit) ?
    Bylo pak reálné dosáhnout cca. 90 000 000 bodů
    Jenže těch 100 000 000 je jen pro jednotlivce = jen pro tebe  B)
    nehledě na další chyby ve hře  :D

    Ano, nemusí nikdo zlatit, nikdo je nenutí - ale členové spolku si zaslouží za společnou dřinu odměny
    i když se nedostanou v žebříčku spolků na vyšší pozice. Měla to být "Spolková akce těžce pracujících"
    A jestli někdo zlatí nebo nezlatí je pak úplně jedno když akce nefunguje jak by měla,
    v klidu a pohodě se ji pak hrát nedá ;)
    Oba hrajeme už nějaký ten pátek...vzpomeneš si na nějakou aktualizaci, která by byla bez chyb? Já opravdu ne. Nepočítám hledání bonbonů, vajíček, hub...pokaždé se něco našlo...a proto prostě nepochopím, proč se do každé akce hodně farmářů pouští hlava nehlava...ikdyž je velká pravděpodobnost, že se objeví chyby...
    Já chápu, proč jsou lidi naštvaní...a pokaždé se tu najde někdo, kdo bude naštvaný...ale je to jen hra...v reálném životě je hodně věcí, které člověka naštvou. A proto já hraju pro relax. Uvědomuji si to, že si čas od času koupím zlato a to do hry investuji...vím, že si musím dávat prostě pozor a víc přemýšlet, do čeho budu své peníze investovat...
    Nechci působit, že hraji s nadhledem...to ani náhodou...jsou věci, které mě tu naštvali. Ale pokaždé si uvědomím, že to byla moje volba, pokud jsem do nich investovala čas a zlato...ikdyž jsem mohla tušit, že se něco stane, nebo to prostě vypadá neskutečně dobře...
    Prostě záleží, co člověk od hry očekává. Jestli hraje na výsledky či nikoli. A ikdyž hodně z nás na hru nadávají, tak ji stejně hrajeme...proč? 
    ci veris, ci nie, este existuju hry, kde je chyb skutocne malo a len obcas a su za to nahrady a je to mile prekvapenie pre hraca - v zmysle - aby stale zostal verny hre, i ked sa nieco negativne udialo.
    ano, uz cakam tie komentare, tak preco si tu, preco hras tuto hru, ked su inéééé....
    chcem len poukazat, ze ked sa chce, tak sa da a chyby su ospravedlnitelne, kym neprerastaju cez hlavu... ale tu je to o nenazranosti a hluposti tych, co hru tvoria a my, hraci -blbci - z vychodnej europy len dokazeme somrat pri piffffku.... ale i tak budeme dalej hrat, lebo nas zenie pocit zodpovednosti, ze pracu si treba urobit dobre za kazdych okolnosti....
    ale ved BA stale pise - ked nechces, nehraj...... nikto ta nenuti....
    blbe je, ze pre tych, co sa narodili s chrbtovou kostou - je tazke to len tak --- pustit k vode....
    pekny den vam vsetkym... 
    a sorry za nazor... viem, ze nevyhovuje vsetkym   :o)))

  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    omlouvám se,omylem jsem to šoupla do jiného vlákna..
    ale k akci bych měla také jedno povzdechnutí..na lopotu jsem se vždycky těšila,,byla to taková pohodová hra,a ač jsem ji nikdy nedojela až k těžebním poukazům,zahrála jsem si..nyní se cítím prostě unavená..jedu kvůli spolku,jinak bych se na to už i vybodla..zařazením dalších produktů a úpravě stupnice mám vše nejčastěji tak na 40/45 minut..mám dvě práce a sedám ke hře různě mezi nima..nemůžu tu vysedávat hodiny a neustále se mi střídají kytky,tuřín,vojtěška,kukuřice,občas vejce,a pak zas vojtěška,kuku.....takže cvaknu jednu,maximálně dvě kola ze záhonu a pak stojim a stojim a stojim..jsem jak staré,porouchané vozidlo na dálnici..únavné,demotivující..
    soutěže lítají,stojí za sebou frontu,že neni ani čas na remízky,abych spolku vůbec něčím přispěla,přitom jsou plné chyb a brzd..
    tohle nebyl moc dobrý nápad,,a za mě..upřímně se těším až ten úžasný říjen plný soutěží půjde už do...minulosti :)
    pěkný den všem
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    kleali (SK1) napsal(a):
    no,tak zase sa im niečo ozaj podarilo..sme malé spoločenstvo,Cicafarma a boli sme na 8 mieste už v ťažkej práci a dnes ráno len bum,z plusových bodov sa stali mínusové a sme už na 305 mieste :cold_sweat: no čo máme robiť ? som len zvedavá,ako to celému spolku vynahradí GGS!
    Už to tu raz bolo spomenuté, tak spomínam znova, že nás hra (spolok cicafarma) pripravila o 7 miliónov, mali sme 4 mil v pluse, zrazu sa niečo stalo v sobotu ráno a boli sme 3 mil. v mínuse... teraz máme 18 mil. + 7 odobratých je 25 mil, môžeme byť skoro medzi top 5 keby sa zase niečo nepokazilo.. poprosím moderátorku, aby toto niekomu poslala... a žiadne navýšenie bodov sme za zlato nedali, nie sme spolok, ktorý môže zlato rozhadzovať + sme aj nízkej úrovne, jedine, sme si to zapli za peniaze, iní, čo to urobili tiež sa do mínusu nedostali, tak neviem, čo sa stalo :) 
    Nechápem, prečo musí byť niekto vždy v nevýhode, lebo niečo nefunguje ako má... 
  • jaskip (CZ1)jaskip (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Dobrý den, aktualizace se mi zdá dost nepovedená, jelikož je sice dobré ,že je věž rozdělena podle výše levlů, ale na druhou stranu není možné vybrat všechny odměny, ani nahrát v levlech do 150,   8000000 bodů natož 100 000 000 bodů i s bonusy.Podle mě, by to mělo být také adekvátně sníženo. Myslím si, že když hráči nebudou mít možnost získat odměny ,tak soutěže hrát nebudou.
  • Lucatko73 (CZ1)Lucatko73 (CZ1) Komentářů: 5
    Ahoj...takže začnem asi strojom...každý stroj som z odranými ušami dávala na dva papierky,tento nedám ani omylom...8 000 000 bodou?...tak to niekto upadol a hrozne sa mu asi niečo posunulo v hlave...táto hra by mala byt oddychova...já chodím do práce mám dvanástky a myslím si,že plno ludí taktiež nemá čas sediet len pri počítači a klikat...nájdu sa tu frajeri,čo si natahujú budíka,ale sorry ja medzi  nich nepatrím...myslím,že stroj sa niekomu fakt vydaril.Každopádne som pozerala umistnenie hráčov..pár ich ledva dosiahne na modré papierky :-)Ráno som sa opat pobavila,ked sa spustila akcia dyne...zasa hurá akcia,len dyní nikde :-)Kupovala som aj zlatáky,ale to čo prevádzajú v hre,tak nekupim už ani zlatku...len tak dalej.Dúfam,že vývojári majú niečo v talone,aby som si ušetřila aj čas a prestala hrat uplne :-)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    mna tie ich kukurice polne kvety a pod. az tak nevzrušuju. dam to na pole, ktore je penalizované, a mam dalsiu plodinu za par sekund, max minutu, dve. iba je to otravné.
    kto vyrataval tie body, ktore treba ziskať, by sa mal vrátiť na základnú školu, bez urážky, lebo je to pravda
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A hele - jdou aktualizovat chyby.
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Nasleduje oprava rebríčka spolkoveho TP ja som si urobil pre istotu obrázky oboch rebríčkov :D
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 23.10.2017
    info z poľského fóra: preklad google

    Dnes približne o 18:00 tím urobí rýchlu opravu na obnovenie správneho hodnotenia v Allied Labor Day.
    Fix má opraviť rebríčky, takže s najväčšou pravdepodobnosťou všetci, ktorí unikli bodom sa vrátia na svoje miesta vo všetkých rebríčkoch. Individuálny aj spojenecký.
    Čas prestojov a čas opravy môže trvať až 30 minút, počas ktorých nebude prístup k hre možné. Buďte trpezliví

  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    rescator (SK1) napsal(a):
    Nasleduje oprava rebríčka spolkoveho TP ja som si urobil pre istotu obrázky oboch rebríčkov :D
    Udělala jsem to samé.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 23.10.2017
    Hmm, tak tu máme už 18:17 - odpočet na opravu doběhl a opět naskočil na 12 minut, že by byli v práci ještě "nějací" programátoři od GGS...? Nebo mají už padla a oprava možná proběhne zítra po 14:00 (až skončí těžce prac. :lol: ).
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Probíhá rychlá, půlhodinová údržba :-)))

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 23.10.2017
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    mi je těch vývojářů a programátorů upřímně líto! To jsou tak přepracovaní a přetažení lidé! že podle toho vypadá jejich výsledek práce. Těch akcí, co musí vymyslet, naprogramovat a pustit do světa! Jedna za druhou!
    Nicméně být to moji zaměstnanci, tak letí, ne na hodinu, ale na minutu na dlažbu, nedostali by zaplaceno, a ještě by mi museli zpětně vrátit za posledního půl roku peníze!
    No možná letěli a zůstal tam jeden hodně přetaženej a vystresovanej svobodnej chudák. Ostatní šli raději na mateřskou :-)))), manželky prej vydělávají víc.
Sign In to comment.