Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 19.10.2017: Spolková akce těžce pracujících"

11423

Komentáře

 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
  Teď se nám body pro změnu odečítají. Možná budem zas na nule.
 • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 656
  Jasně, že nějaká oprava poslední den už nic nenadělá. Stejně, jako že se z testovacího serveru přetahují chyby do hry. Testovací server je od toho aby se testovalo, průběžně opravovalo a až jsou testeři spokojení, pak se to pustí do světa, a ne to pak nějak záplatovat. Nv, jestli ty programátory tak honí čas určený vedením, nebo se honí oni kvůli nějakému plánu a případným premiím.  Jinak  je to pséčí pokyn "Otoč se!."
  Já jen že tady z testovacího serveru v diskuzi jasně čtu "snad tuto chybu do normální hry opraví", a to ne jednou . A nic se neopravuje, ba některé věci se ani netestují. A zůstane to zase na pokusných farmamorčatech, kdy stejně půlka připomínek skončí někde ve "skladu" nebo jako zamítnuté. Jinak děkuji za  pěkně projetej víkend a vraťe normální těžkou práci, protože na spolkovou si budete muset někde v NASA zakoupit čas na jejich počítači, aby to celý přepočítal a pokud možno, bez podstatných chyb (jako nehratelnost :-) vrátil hráčské komunitě. A jestli chytí nějaký virus, na jehož základě pak selže nějaký start družice, mine se předpokládaná trajektorie atd, tak za to my fakt, ale fakt nemůžeme, ale zvykejte si, my to tady máme pořád :-)

 • bozka5 (CZ1)bozka5 (CZ1) Komentářů: 21
  Jayne (CZ1) napsal(a):
  To si fakt ti růže vývojáři dělaj z nás růže...tak mi koupíme bonus za zlato...takže ve svém důsledku za spolkové reálné peníze, a díky tomu jsem šli do mínusových bodů a octli se na místě 1800!!!!!!!!! Fakt  zmrš....hov...ti co tuhle zmršenost nakonec spustili!!!!!!!!!!
  to nejste samy mi padly ze 4 na 2200 a ještě 4m bodu do mínusu

  bozka5 @ cs 1
 • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
  před 5-ti minutami jsme byli na 50 místě, teď jsme v mínuso, no ne poslední:-)))) ale třetí od konce
 • PlayerMatko (CZ1)PlayerMatko (CZ1) Komentářů: 47
  vy aspon mozete hrat-ja mam sutaz zamrznutu a odpoved mozno po sutazi....a to za 16hodin som nahral 1,5miliona a teraz akurat mozem pozerat ako padam pekne v rebricku a spolku nepomozem nijako....kvoli tomu som 1x napisal sem na forum aj ked mam lv323  v hre,ale tu ma akurat angela od....a....stale lepsie,ako podpora tejto hry,ktora cez vikend asi nepracuje vobec a nereagovala-zarabat sa ocividne da aj ked sa nepracuje dddd
  PlayerMatko @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  vy aspon mozete hrat-ja mam sutaz zamrznutu a odpoved mozno po sutazi....a to za 16hodin som nahral 1,5miliona a teraz akurat mozem pozerat ako padam pekne v rebricku a spolku nepomozem nijako....kvoli tomu som 1x napisal sem na forum aj ked mam lv323  v hre,ale tu ma akurat angela od....a....stale lepsie,ako podpora tejto hry,ktora cez vikend asi nepracuje vobec a nereagovala-zarabat sa ocividne da aj ked sa nepracuje dddd
  Ne, podpora pracuje pouze ve všední dny, bývalo to vždy 10-18 hodin.

  black-.-angel @ cs 1
 • PlayerMatko (CZ1)PlayerMatko (CZ1) Komentářů: 47
  neviem ako sa tu odpoveda v chate -zatial-tak musim takto,novu spravu-a vidis angela,ty to robis zadarmo a odpisala si mi.....je to vsetko o ochote a mohli tam aspon nejakeho inda zamestnat,co by odpisoval aj v inych casoch,namiesto automatu....haha
  PlayerMatko @ cs 1
 • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 193
  Tak že, milí súdruhovia ggs, ak budu ďalšie takéto akcie - otrokár s takými ciframi, tak to môžete hrať sami.

  Tak si zahrajte v reále a potom sem napíšte koľko Vás to stalo na dosiahnutie 100 miliónov. To musela byť veľká ruža keď toto splodil, skôr najväčšia ruža na svete.
  Myslím, že to prestanú hrať viacerí, nakoľko to nie je reálne na dosiahnutie takých bodov. 
  zakladateľ spoločenstva ŠPIÓNI
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,327
  A už kouká další spolkovka :-)))
  Jen tak do nás.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  A už kouká další spolkovka :-)))
  Jen tak do nás.
  Já jen... osobně bych na ten odpočet nespoléhala ;)

  black-.-angel @ cs 1
 • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
  moja5 (CZ1) napsal(a):
  Rozšíření farem.... hmm.... A co třeba zjednodušit už konečně ovládání té farmy? Pokud přibude 6 pozemků (asi nejspíš; nemyslím, že by někdo dělal těm farmám "ocasy"). Tak to znamená 16% nárůst ovládacího času. A to bude za mě ještě větší hřebík do rakve než aktuálních šest kontraktů na rybím trhu, které chtějí dohromady 1.540 ústřic.....
  Myslím si, že pokud toto bude umožněno, pak snad někdo ví, jaké možnosti hra má. Ne všechny problémy jsou způsobeny hrou. Mají je i různé prohlížeče a věřím, že jakkoliv se tvůrci snaží o maximální kompatibilitu, nemusí to vždy vyjít a nebo to chvíli trvá. Držme si palce ať těch problémů je co nejméně :-)
  Nerozumíme si. Nepíši o chybách a už vůbec ne o kompatibilitě prohlížečů. Hraji to na velmi výkonném stroji na tlustém drátu a chová se mi to pod rukama vcelku mravně. Ale sklidit a překrmit 17 kravínů a 6 prasečáků a vedle toho přesadit 8 polí je pro mě operace na 1.52 sec (teď jsem si to změřil). Pokud mi do toho zraje ještě něco jiného (jablka, třešně, další farmy, volné moře,......) redukuje se mi "hraní" na tupé klikání. Chci mít čas na to, u toho přemýšlet, najít si cesty jak dělat něco lépe, efektivnějim etc. A ne jen sklidit/zasadit/sklidit/zasadit, etc.
  Nepíšu to sem poprvé (a bohužel zcela jistě ani naposledy), ale něco takového jako Shift+krátké krmení pro krávy (např.) a všechny kravíny jsou nakrmené krátkým na 7minut během jedné sekundy..... Bože, to by mi udělalo větší radost než všechna rozšíření, aktualizace a inovace Akce těžce pracujících.

  No v tom si asi neporozumíme :-) Možná mi chybí dostatek inteligence.
  Kdyby tato hra byla nějaká střílečka, kde záleží na rychlosti, tak bych to chápala. Ale tohle je hra pro relax a mě osobně je úplně jedno kolik vteřin mi zabere nakrmit nebo zasadit :-) A pokud někoho obtěžuje obhospodařit si na farmě, co tam má, pak nerozumím tomu, proč si jí tak postavil :-) 
  Nevím kam stále spěcháš ? Hra přece není povinnost, ale zábava. Nikdo Ti tady žádné normy nesestavuje :-).
  Společná tlačítka vyřeší jen množství klikání, nic víc. Se strategií a efektivitou to nemá nic společného. Snad jen to, že se zkrátí Tvůj čas, který u hry strávíš a můžeš ho využít efektivněji jinak :-)  Zase se ale pak ptám, proč to tedy hraješ ?
  Jediné co chápu, je přání hráčů na tlačítko pro společné zalití všech spolkových stromů. Je sice hezké, že se podíváš na návštěvu, ale pro pracující lidi to zabere hodně času, který třeba po ránu těžko hledají. Zejména u velkých spolků.
  Ale jistě každý od této hry očekává něco jiného a já myslím, že nebudu zbytečně spamovat toto vlákno.
  Plně souhlasím s názorem Farmářky Alči. Mojdo_Micko nechci nějak hanit tvůj názor či nápad, ale i podle mě by hru příliš zjednodušili, kdyby byla možnost sklidit vše najednou a opět vše zasadit..nakrmit, tak by všem hráčům zabralo málo času si obhospodařit farmu...už by z toho také ale neměli takový požitek. Nedej bože, by se mnoho lidí přestalo hře věnovat takovou dobu než normálně. Já si myslím, že je sklízení klikáním rozhodně záživnější, ačkoli to trvá třeba o chvilku déle, než se sklidí vše, ale o tom tato hra celkově je. Vezměte to tak... Hra potřebuje být hratelná a zájmem vývojářů je, aby se na ní člověk co nejdéle zdržoval... užíval si hraní a popřípadě si třeba koupil i peníze. Kdyby jsme měli vše tak jednoduché jako je jednorázové sklizení, tak nad tím nebudeme mít takový cenný a příjemný požitek, než když si to takhle krásně odklikáme (už se asi opakuji). Nahlížejte na to logičtěji. 
  Všem přeji krásný zbytek dne :)    Mojmír - mója
  Však on mojda_micka nikoho nenutí to tlačítko pro sklizení/zasazení všech (stejných) staveb používat. Kdo chce, ať si klidně kliká zvlášť na každý z patnácti kravínů, dvanácti sadů a deseti polí a má z toho svůj požitek. Nicméně tento požitek nesdílíme všichni a tak by mojda_micka (stejně jako já a mnoho dalších) přivítal možnost se tohoto z našeho pohledu tupého klikání zbavit a snížit časovou náročnost této hry na odhadem třetinu.

  V současném stavu mi totiž sklizení a zasazení kompletní farmy trvá přes dvacet minut, což je třeba ráno před prací spousta času. Stejně časově náročné to je po příchodu z práce a pak ještě jednou třeba večer před spaním, k tomu ještě průběžně odpoledne, suma sumárum z toho může být hodina a půl denně. Což je pro člověka, který opravdu pracuje (nedejbože lítá ještě po práci třeba za dalšími zakázkami a stará se u toho o domácnost) neskutečná hromada času, která by instalací jedné funkce mohla být zkrouhnuta na dvacet až třicet minut. Při zachování stejné strategičnosti a zábavy. Prostě jenom zbavit lidi tupého klikání.


  a já blázen jsem si myslela, že to je hra pro radost, a ono je to o rychlosti :-D sklízím daleko více kravínů a kachen, než kdokoliv jiný a furt mě nenapadlo to dělat naráz :-) je fakt, že v tom případě je to tupé klikání. V tom případě si kup pexeso a dej si ho místo toho.. nebo si udělej truhlík za oknem, kde ti to jedním velkým kliknutím vyroste za pět vteřin ..
  tančím jen tak rychle, jak udejchám..
 • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 318
  Me jen mrzi,ze hra ma byt pohodova,a s temito chybami,kdy odpocet spolku ma pak minusove body,uz na pohodu neni,porad sledovat,prepocitavat....hlavne zas se cely vikend ceka na vyjadreni zhora,a to nemluvim o starych, neopravenych chybach a o slibenem reseni napr.rybolovu.
  A pak se to tu jen hada,to je cil hry? Nespokojenost hracu?
  Mimochodem,utocenim na jine hrace se opravdu nic nevyresi a hra neopravi.
  helimajda
 • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
  nepomáha ani reštart.Ani premazanie,zelený podklad
  http://prntscr.com/h0tnnu
 • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
  .... paráda, neviditelné dýně, no to tu ještě nebylo. A když jsem zkusila restart tak pro změnu vidím zeleně.
  Tedy živit se jako zdejší "ajeťáci" tak umřu nejspíš brzy hlady:-))))))))))))))
  patlahatla @ cs 1
 • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
  rescator (SK1) napsal(a):
  nepomáha ani reštart.Ani premazanie,zelený podklad
  http://prntscr.com/h0tnnu
  ja som precistila vsetko atd a nic, chyba neni u nas, proste domino efekt sa prejavil...pada im to tam ... nadavat im nejdem, je mi ich luto, tych pracovnikov tam, co sa to snazia hasit dajak...dufam ze sa snazia este stale :)
  LenkaBodka @ sk 1
  Chalupári

 • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
  upraveno 23.10.2017
  Spomínali nejakú chybu ale že nám zmizne farma to nie :D Asi ten vlkodlak roztrhal kravy,prasiatka a podobne :))

  Ale akčná ponuka a časomiera na spolkovú súťaž tam je keby náhodou sme chceli kupovať :D
  edit: http://prntscr.com/h0tv4l tak a je po strašiakoch :D • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
  rescator (SK1) napsal(a):
  Spomínali nejakú chybu ale že nám zmizne farma to nie :D Asi ten vlkodlak roztrhal kravy,prasiatka a podobne :))


  idem si moju rychlo nascreenovat na pamiatku kym je  :p
  LenkaBodka @ sk 1
  Chalupári

 • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
  kleali (SK1) napsal(a):
  no,tak zase sa im niečo ozaj podarilo..sme malé spoločenstvo,Cicafarma a boli sme na 8 mieste už v ťažkej práci a dnes ráno len bum,z plusových bodov sa stali mínusové a sme už na 305 mieste :cold_sweat: no čo máme robiť ? som len zvedavá,ako to celému spolku vynahradí GGS!
  Už to tu raz bolo spomenuté, tak spomínam znova, že nás hra (spolok cicafarma) pripravila o 7 miliónov, mali sme 4 mil v pluse, zrazu sa niečo stalo v sobotu ráno a boli sme 3 mil. v mínuse... teraz máme 18 mil. + 7 odobratých je 25 mil, môžeme byť skoro medzi top 5 keby sa zase niečo nepokazilo.. poprosím moderátorku, aby toto niekomu poslala... a žiadne navýšenie bodov sme za zlato nedali, nie sme spolok, ktorý môže zlato rozhadzovať + sme aj nízkej úrovne, jedine, sme si to zapli za peniaze, iní, čo to urobili tiež sa do mínusu nedostali, tak neviem, čo sa stalo :) 
  Nechápem, prečo musí byť niekto vždy v nevýhode, lebo niečo nefunguje ako má... 
  Lemeff Rachand 
 • jaskip (CZ1)jaskip (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  Dobrý den, aktualizace se mi zdá dost nepovedená, jelikož je sice dobré ,že je věž rozdělena podle výše levlů, ale na druhou stranu není možné vybrat všechny odměny, ani nahrát v levlech do 150,   8000000 bodů natož 100 000 000 bodů i s bonusy.Podle mě, by to mělo být také adekvátně sníženo. Myslím si, že když hráči nebudou mít možnost získat odměny ,tak soutěže hrát nebudou.
 • Lucatko73 (CZ1)Lucatko73 (CZ1) Komentářů: 5
  Ahoj...takže začnem asi strojom...každý stroj som z odranými ušami dávala na dva papierky,tento nedám ani omylom...8 000 000 bodou?...tak to niekto upadol a hrozne sa mu asi niečo posunulo v hlave...táto hra by mala byt oddychova...já chodím do práce mám dvanástky a myslím si,že plno ludí taktiež nemá čas sediet len pri počítači a klikat...nájdu sa tu frajeri,čo si natahujú budíka,ale sorry ja medzi  nich nepatrím...myslím,že stroj sa niekomu fakt vydaril.Každopádne som pozerala umistnenie hráčov..pár ich ledva dosiahne na modré papierky :-)Ráno som sa opat pobavila,ked sa spustila akcia dyne...zasa hurá akcia,len dyní nikde :-)Kupovala som aj zlatáky,ale to čo prevádzajú v hre,tak nekupim už ani zlatku...len tak dalej.Dúfam,že vývojári majú niečo v talone,aby som si ušetřila aj čas a prestala hrat uplne :-)
 • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 434
  mna tie ich kukurice polne kvety a pod. az tak nevzrušuju. dam to na pole, ktore je penalizované, a mam dalsiu plodinu za par sekund, max minutu, dve. iba je to otravné.
  kto vyrataval tie body, ktore treba ziskať, by sa mal vrátiť na základnú školu, bez urážky, lebo je to pravda
  sylvia140178 @ sk 1
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,327
  A hele - jdou aktualizovat chyby.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
 • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
  Nasleduje oprava rebríčka spolkoveho TP ja som si urobil pre istotu obrázky oboch rebríčkov :D
 • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
  upraveno 23.10.2017
  info z poľského fóra: preklad google

  Dnes približne o 18:00 tím urobí rýchlu opravu na obnovenie správneho hodnotenia v Allied Labor Day.
  Fix má opraviť rebríčky, takže s najväčšou pravdepodobnosťou všetci, ktorí unikli bodom sa vrátia na svoje miesta vo všetkých rebríčkoch. Individuálny aj spojenecký.
  Čas prestojov a čas opravy môže trvať až 30 minút, počas ktorých nebude prístup k hre možné. Buďte trpezliví

  -rika1974- @ sk 1
 • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
  rescator (SK1) napsal(a):
  Nasleduje oprava rebríčka spolkoveho TP ja som si urobil pre istotu obrázky oboch rebríčkov :D
  Udělala jsem to samé.
 • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
  upraveno 23.10.2017
  Hmm, tak tu máme už 18:17 - odpočet na opravu doběhl a opět naskočil na 12 minut, že by byli v práci ještě "nějací" programátoři od GGS...? Nebo mají už padla a oprava možná proběhne zítra po 14:00 (až skončí těžce prac. :lol: ).
        
   [email protected]
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,327
  Probíhá rychlá, půlhodinová údržba :-)))

   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
Sign In to comment.