Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 19.10.2017: Spolková akce těžce pracujících"

1723

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pampevlk (CZ1) napsal(a):
    Máme to tedy chápat tak, že tenhle víkend nejspíš nic nebude..? Nechci se přidávat k řadě nadávajících, ale kdyby někdo napsal alespoň "pracujem na tom, pustíme to, jen nevíme přesně kdy" nebo "bude to až po víkendu" - to by celkem pomohlo...
    Jenže to právě nikdo neví.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    pampevlk (CZ1) napsal(a):
    Máme to tedy chápat tak, že tenhle víkend nejspíš nic nebude..? Nechci se přidávat k řadě nadávajících,


    ... ale kdyby někdo napsal alespoň "pracujem na tom, pustíme to, jen nevíme přesně kdy" nebo "bude to až po víkendu" - to by celkem pomohlo...
    ..tak to si zrovna nemyslím, protože toto tady zní celý den. To je informace k ničemu. Horší je, že se vždy rozhodnou takto něco spustit, tedy oznámí to,  ale pak kde nic tu nic. A farmy stojí. Většinou, když se něco sbírá, jako např. do včera lampičky. Anebo když je spolková soutěž... Nechci být kverulant, ale s takovým přístupem k práci bych jim, být šéfem, nezaplatím ani ani. Být to např. v bance, atd. tak by to dopadlo špatně...
  • pampevlk (CZ1)pampevlk (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    No však, mně jde o to jestli máme všichni čekat a mít zabržděné farmy nebo se na to už vykašlat, protože do pondělí nic nebude...
  • dagmar k. (CZ1)dagmar k. (CZ1) Komentářů: 18
    ahj, věřím, že s tím dělají co můžou. Tak jsem se těšila, že si zase zamakám a ono nic. V pondělí začnu chodit do práce a jestli to spustí v tu dobu, tak nic nenahraji. To je snad naschvál. Neberte t nikdo jako urážku,jen si tu vylívám lítost nad tím,že nezískám zase povolenky. Přeji hezký večer všem 


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Měl bych návrh.
    Co kdyby se mi v poště (příklad) objevila obálka vždy, když moderátorka něco ofic oznamuje?
    Třeba - na foru je nový příspěvek od GGS
    Nemyslím vše, co napíše, ale jen ta oznámení, aktualizace, atd - viz:Říjen ve znamení spolků
    Nemusel bych věčně koukat na forum, zda se něco děje.
    A nemlaťte mne - je to jen nápad.:-)))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Budu tě mlátit, už takhle si tu připadám virtuálně v pasti :D 

    Nicméně.. můj čas nadešel. Visím tu od 4 od rána a už mám dost, ráda bych vám sdělila cokoli, jako opravdu COKOLI, ale asi bych musela lhát :D 

    Nevím, jestli někdo na nějakém fóru ještě bude, dost už máme za celý den všichni :(

    Přeju vám všem pěkný zbytek večera.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To je tím, žes tu sama. :-)))

  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    upraveno 20.10.2017
    Anděěl, nikam nechoď, pročpak je ta oprava?? Že by????
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A hele - údržba
  • DanyD (CZ1)DanyD (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 20.10.2017
    A hele údržba zmizela

    A zase se objevila...že by?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To určitě jen špatně koukáš :-)))

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.10.2017
    Nikam nechoď? Visím tu celý den a to jsem byla ráda, že mám dnes volno. UŽ MUSÍM! Už mi tu z toho hrabe. Nezlobte se na mě, ale páteční večer jsem si nepředstavovala tak, že budu viset ještě pořád na fóru. Vy tu na rozdíl ode mě být "nemusíte", jenže já tu chvíli nejsem a hned zas jak jsem moderátor k ničemu, že neinformuju. No je to divné, že tady trávím jen většinu dne a ne úplně celý, chápu :D 

    Nehledě na to, že teď ani nikdo neví, co se děje, jestli hotfix bude nebo nebude... A k čemu bude.. :D Jakou událost přinese nebo nepřinese. Asi takhle, ve hře byla klasická nebo spolková verze. Která to vyhraje, je otázka. A pak to i ovlivní případný posun spolkovky. Jenže v GGS už moc lidí není, takže kdy se něco dozvíme, je ve hvězdách.

    edit: Takže po hotfixu nebude ihned spuštěna událost..
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    Budu tě mlátit, už takhle si tu připadám virtuálně v pasti :D 

    Nicméně.. můj čas nadešel. Visím tu od 4 od rána a už mám dost, ráda bych vám sdělila cokoli, jako opravdu COKOLI, ale asi bych musela lhát :D 

    Nevím, jestli někdo na nějakém fóru ještě bude, dost už máme za celý den všichni :(

    Přeju vám všem pěkný zbytek večera.

    Však nemyslím, aby jsi ji posílala. Ty ji dáš na forum a tím, jak ji odklikneš, tak by přišlo avízo nám.
    To by snyd nemělo být tak složité, i když ......
  • DanyD (CZ1)DanyD (CZ1) Komentářů: 9
    Nejdřív 12 minut a teď 27minut, začíná to pěkně
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    tak už!
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Údržba ešte trvá, myslíte, že sa toho dočkáme???
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    na angl. fore pisu ze po udrzbe uvidia ci sa podarilo chybu odstranit a podla toho..pomohlo?  ;)
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 20.10.2017
    tak nic ;(

    do půlnoci nečekám
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    a je po údržbě a zase .......už ani ne NIC...ale .......fakt super...k .........ta hra už přestává být pro zábavu ale pouze k ......... hráčů......za chvíli už pro zakázaná slova zde nebude co říct....
  • megera (CZ1)megera (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    četla jsem všechny příspěvky a chybí mi tu od GGS a BA nějaký kladný přístup k hráčům, nevadí mi( nebo aspoň ne moc), že dřina, sotva začala, skončila, nevadí mi ani, že jsem nebyla mezi těma, hm, šťastnýma, co  měli odměny, chybička se vloudí, a najednou je všechno jinak. Proč GGS přes ústa BA( která mimochodem už vůbec za nic nemůže) neposlalo malinkou omluvu, to jim za to nestojíme? Tohle je diskuze a diskutuje se, a ty, BA máš ke všemu komentář, který není adekvátní ke všemu, co se zde napíše. Jak kdyby si byla proti všem, co tady něco napíšou, není to urážka, ale na takové fórum psát, tak to je lepší si pokecat sama se sebou, akorát je mi to líto, protože ty nám ukazuješ, jak málo tady znamenáme a tím to vrhá špatný pohled i na GGS. Přeposílám z polského serveru:
    Fórum je určeno pro vás, abyste v něm představili své nápady, které by podle vás mohly být zajímavé do hry.
    Nebojte se, že vaše návrhy někdy odmítnou tým, pokud jsou v rozporu s pravidly hry.
    Neexistují žádné špatné nápady a tým je vděčný za jakýkoli návrh, který nám dáte, i když někdy to nelze udělat.
    Kdo ví, možná návrhy, které jste navrhli, vstoupí do světa her?
    Jedna věc je jistá ... Pokud se o to nepokusíte, nemůžete se sami přesvědčit!
    Doporučujeme, abyste předložili svůj návrh.

  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Nepomohlo to... No nič, tak asi v pondelok...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    a je po údržbě a zase .......už ani ne NIC...ale .......fakt super...k .........ta hra už přestává být pro zábavu ale pouze k ......... hráčů......za chvíli už pro zakázaná slova zde nebude co říct....

    Jsem se rozhodl, že budu psát všude růže. Ta snad nemůže být vulgární.
    Takže: k narůžení, do růží, jdi se vyrůžit atd :-)))
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    super ...takže po údržbě a zase RŮŽE.....k RŮŽENÍ ta hra....přestává být pro zábavu ale k NARŮŽENÍ hráčů

    šípková Růženka
  • pampevlk (CZ1)pampevlk (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Začínám si myslet, že pánové a dámy z GGS nás tímto neotřelým způsobem chtějí vést k zdravějšímu životnímu stylu, aneb: Neseďte u té růžové hry a jděte mezi lidi a na vzduch:-).

  • DanyD (CZ1)DanyD (CZ1) Komentářů: 9
    Asi nestojíme GGS ani za omluvu, natož any napsali, že se oprava nezdařila a víkend chtějí mít v klidu, takže to možná pustí v pondělí
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    info z polského fóra: preklad google

    od tímu sme dostali informácie, že by mal začať spojenecký deň práce na farmách. 

    Okrem toho tím začne ohňostroj dnes o polnoci na 24 hodín (do zajtra 23:59). 

    Tí, ktorí si na začiatku udalosti kúpili posilňovače, sú požiadaní, aby kontaktovali podporu na kompenzáciu straty. 
  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 22.10.2017
    Mám nápad : 

                                                         Vypíšeme  tipovací soutěž .
                  Hráč, který odhadne co nejpřesněji čas spuštění " sila " by byl královsky odměněn.
                                        ( platíčko neurolu , termoska na kávu , nočník)

                                                                          Co Vy na to ?


    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    upraveno 20.10.2017
    Nemcom to vraj už nabehlo tak teraz neviem či kecajú alebo či to ide nejak postupne a zapnú to aj nám  :D

    ...no neni možné už ide :)
  • badíkov (CZ1)badíkov (CZ1) Komentářů: 61


    už to jede...
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 22.10.2017
    hippo (CZ1) napsal(a):
    Mám nápad : 

                                                         Vypíšeme  tipovací soutěž .
                  Hráč, který odhadne co nejpřesněji čas spuštění " sila " by byl královsky odměněn.
                                        ( platíčko neurolu , termoska na kávu , nočník)

                                                                          Co Vy na to ?

    tož  termosku ,chybí láhev dobrého bílého  :D

    edit: smazání vulgarity v cizaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.