Domů Czech Technické problémy & bugy

Pes - problémy s krmením

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k "Aktualizace 28.9.2017: Kočičí strom".

Komentáře

  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    murbella (CZ1) napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že bude za chvilku nutná oprava. Co všechno se bude řešit?
    No  můžeš si vybrat. Ale předpokládám, že získanej albinismus u pséků. Ten je fáááákt důležitej.
    Nevím, co opravovali, ale čokla mám pořád bílého.
    to máš dobrý, mě ted vůbec nejde s ním nic dělat-vyskakuje tabulka error code
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nepozorujete někdo po aktualizaci problémy s krmením psa? Zatím nám to ve spolku hlásí 1 hráč. Pokus o nakrmení hodí chybu, odhlášení nepomohlo.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Taky mi nešel nakrmit psík, přešla jsem na jinou farmu a když jsem se vrátila tak se tvářil nakrmeně.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Hanyška1 (CZ1) napsal(a):
    Taky mi nešel nakrmit psík, přešla jsem na jinou farmu a když jsem se vrátila tak se tvářil nakrmeně.
    Mě nakrmit šel ale mělo to být jen na necelých 8 minut, po přechodu na jinou farmu a návratu se čas srovnal
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tomu hráči se hlásí hladový každých 7-8 minut a přecházení mezi farmami nepomáhá. Ani odhlášení ze hry.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 29.09.2017
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tomu hráči se hlásí hladový každých 7-8 minut a přecházení mezi farmami nepomáhá. Ani odhlášení ze hry.
    Dneska ráno jsem měla ten samý problém - neviditelní věčně hladoví psi. Nakonec pomohlo cca 5x za sebou aktualizovat a promazat. Už se chtějí krmit normálně. Ale neviditelní a bez dárků jsou pořád.
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Aj môj psík je hladný chudáčisko klikám na neho ale nič sa nedeje... a taktiež mám rozdvojenú mačku a jedna sa zhodou okolností zasekla pri psovi.. sa čudujem že už ju od hladu nezahryzne :D

  • parkoss (CZ1)parkoss (CZ1) Komentářů: 1
    mne jde pes nakrmit jen jednou denně ukáže se na 8 minut spokojen potom je čas krmení tak klikám a nic tak nevím co stím
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    parkoss (CZ1) napsal(a):
    mne jde pes nakrmit jen jednou denně ukáže se na 8 minut spokojen potom je čas krmení tak klikám a nic tak nevím co stím
    Nic, je to chyba, GGS na tom pracuje, kdy se to opraví je zatím ve hvězdách...  :neutral:
Tato diskuze je zavřená.