Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 28.9.2017: Kočičí strom"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k nové aktualizaci! Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/162369/aktualizace-28-9-2017-kocici-strom.

Přejeme vám mnoho zábavy,

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«136

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jen pro info, velikost kočičího stromu je 6×4 a ceny jsou následující:

    25 000 dolarů pro hlavní farmu,
    95 000 dolarů pro gurmánskou farmu,
    250 000 dolarů pro květinovou farmu.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Napsali jste:
    "Dříve jsme měli druhou fázi naší soutěže návrhu kočky, ale z několika důvodů nebylo možné sesbírat animace přímo od komunity. Náš umělecký tým odvedl skvělou práci a přivedl pro vás našeho chlupatého kočkovitého přítele k životu navzdory daným okolnostem a my doufáme, že si ho zamilujete stejně tak jako my! V důsledku toho budou odměny za druhou fázi soutěže použity místo toho v jiné, dosud nerozhodnuté, události na fóru v budoucnu."
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    To je zajímavé vyjádření, jen jsem zmaten z toho, že tady na fóru psala moderátorka kdysi dávno o vybrané animaci hráče/ky, který/á za to dostala zasloužené zlaťáky. A psalo se o tom jako o hotové věci (takže rozhodně "co je psáno" není dáno...). Nechápu jak můžete napsat, že odměny za druhou fázi soutěže budou použity místo toho v jiné, dosud nerozhodnuté, události na fóru v budoucnu." To jim jako ty odměny seberete a vrátíte někdy v budoucnu...? Hm, asi jsem z jiné planety. :flushed: Nebo je to divně napsané - pro mě...  :lol:

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Napsali jste:
    "Po aktualizaci se budete moci přihlásit na farmu a postavit novou budovu pro kočku, kočičí strom. Až bude na vaší farmě postavena (jedna bude k dispozici pro každou ze tří hlavních farem), budete muset splnit několik úkolů, abyste si získali důvěru kočky a abyste ji přesvědčili, aby s vámi na farmě zůstala, sběrem přívěsků - nasbírejte dostatek přívěsků a kočka na vaší farmě zůstane šťastná."
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mám důležitý dotaz, co budu mít ze získání důvěry kočky, tudíž "šťastné" kočky...? To samé jako, když si "hraji se psem? (grátis produkty) Nebo je to jen "další" animace...
  • Ježura (CZ1)Ježura (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    ahoj, taky by mě zajímalo, co budeme mít ze spokojené kočky, doufám, že ne 'jen' dobrý pocit..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To je zajímavé vyjádření, jen jsem zmaten z toho, že tady na fóru psala moderátorka kdysi dávno o vybrané animaci hráče/ky, který/á za to dostala zasloužené zlaťáky. A psalo se o tom jako o hotové věci (takže rozhodně "co je psáno" není dáno...). Nechápu jak můžete napsat, že odměny za druhou fázi soutěže budou použity místo toho v jiné, dosud nerozhodnuté, události na fóru v budoucnu." To jim jako ty odměny seberete a vrátíte někdy v budoucnu...? 
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mám důležitý dotaz, co budu mít ze získání důvěry kočky, tudíž "šťastné" kočky...? To samé jako, když si "hraji se psem? (grátis produkty) Nebo je to jen "další" animace...
    Možná by příště neuškodilo lépe číst, nikdy jsem o vybrané animaci nepsala - psala jsem o vybraném vizuálu (viz zde), druhá fáze, tj. animace, se nikdy nekonala. Když už kritizovat, tak si alespoň přečti pravidla dané soutěže, opravdu nikdo nikomu žádné výhry nebere.

    V ofiku stojí, že bude odměna, tudíž určitě ne jen dobrý pocit. Konkrétní odpověď však pravděpodobně dříve než zítra nedostanu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Kdyby raději místo vymýšlení všech blbostí, raději opravili všechny chyby!!!!
    To by byl dárek, který by byl od "vynikajících" vývojářů.
    Jako  je "výhodná" nabídka ryb, kterých mám tolik, že nevím, co s nima.
    Fakt tam přemýšlí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vymýšlení blbostí? Komunity se kočky dožadují už dlouhé roky, asi ne každý by ti zrovna dal zapravdu. V aktualizaci budou opraveny i některé chyby, seznam zatím nemáme k dispozici. Že se ti ale nelíbí některá nabídka, neznamená, že je to chyba.
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    konečne zasa niečo nove mam rada nove nápady vyzerá to pekne 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Napsali jste:
    "Dříve jsme měli druhou fázi naší soutěže návrhu kočky, ale z několika důvodů nebylo možné sesbírat animace přímo od komunity. Náš umělecký tým odvedl skvělou práci a přivedl pro vás našeho chlupatého kočkovitého přítele k životu navzdory daným okolnostem a my doufáme, že si ho zamilujete stejně tak jako my! V důsledku toho budou odměny za druhou fázi soutěže použity místo toho v jiné, dosud nerozhodnuté, události na fóru v budoucnu."
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    To je zajímavé vyjádření, jen jsem zmaten z toho, že tady na fóru psala moderátorka kdysi dávno o vybrané animaci hráče/ky, který/á za to dostala zasloužené zlaťáky. A psalo se o tom jako o hotové věci (takže rozhodně "co je psáno" není dáno...). Nechápu jak můžete napsat, že odměny za druhou fázi soutěže budou použity místo toho v jiné, dosud nerozhodnuté, události na fóru v budoucnu." To jim jako ty odměny seberete a vrátíte někdy v budoucnu...? Hm, asi jsem z jiné planety. :flushed: Nebo je to divně napsané - pro mě...  :lol:

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Napsali jste:
    "Po aktualizaci se budete moci přihlásit na farmu a postavit novou budovu pro kočku, kočičí strom. Až bude na vaší farmě postavena (jedna bude k dispozici pro každou ze tří hlavních farem), budete muset splnit několik úkolů, abyste si získali důvěru kočky a abyste ji přesvědčili, aby s vámi na farmě zůstala, sběrem přívěsků - nasbírejte dostatek přívěsků a kočka na vaší farmě zůstane šťastná."
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mám důležitý dotaz, co budu mít ze získání důvěry kočky, tudíž "šťastné" kočky...? To samé jako, když si "hraji se psem? (grátis produkty) Nebo je to jen "další" animace...
    Animaci neudělali hráči. Byla za to slíbená odměna. Jelikož to udělali v GGS, tak zamýšlená odměna bude věnována za něco jiného tady na fóru. ;)

    -------------------------------------
    Též by mne zajímalo, zda bude nosit nějaké dárky.

    Podle čeho je ta cena? Bude v nich nějaký rozdíl?

    A to nejdřív postavím a až pak budu vědět, z čeho budou padat srdíčka? Na hlavní už víme z čeho. A ty další? Bude to kočka v pytli?

    A též bych byla ráda, kdyby se věnovali hlavně odstraňování chyb. A nejvíc bych si přála, kdyby hra šla plynuleji. Nesekala se, nemrzla. To trápí hráče asi nejvíc.

    ------------------------------------------------
    Koně nějak neřeším, občas tam kliknu, takže nic.

    A na ryby jsem tedy zvědavá. Teď je na farmě architekt a nemohu ho využít. A nejen dnes. Nejsou prachy. Vše moc stojí a třeba z rybích jídel neprodávám, nemám jich tolik ( vydřiduch z loďky ve vesnici jich požaduje dost a stále, dokonce i takové produkty, které nemám možnost vyrobit ).

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mezi farmami se liší i ceny psí boudy, takže to není zrovna nic neobvyklého:



    A jaký je mezi nimi rozdíl? Žádný.

    Jinak na rozdíl od psa nebude možné změnit barvu.

    Další info se snad dozvím ráno.
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Už sa veľmi teším a je mi úplne fuk koľko dolárov ma to bude stáť alebo aké to bude mať výhody či nevýhody. Hlavne že budem mať ďalšieho chlpáča na farmičke na ktorého sa budem každý deň tešiť :blush:
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    upraveno 27.09.2017
    After the update you will be able to login to your farm and construct a new building for your cat - a Cat Tree (Size = 6x4). The cat tree costs are 25k, 95k, 250k farm dollars for main farm, gourmet farm and flower farm.
    Veľkosť stromu pre mačku 6x 4
     Cena: za hlavnú farmu - 25 tisíc, za gurmán - 95 tisíc, za kvetinu - 250 tisíc.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    rescator (SK1) napsal(a):
    After the update you will be able to login to your farm and construct a new building for your cat - a Cat Tree (Size = 6x4). The cat tree costs are 25k, 95k, 250k farm dollars for main farm, gourmet farm and flower farm.
    Veľkosť stromu pre mačku 6x 4
     Cena: za hlavnú farmu - 25 tisíc, za gurmán - 95 tisíc, za kvetinu - 250 tisíc.

    Aneb hned první příspěvek v tomto vlákně? :flushed:
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    Jééj, znova predaj rýb, aj keď za malú cenu, to je super, lebo veľa krát mám tisíce rakov a do trhu ich chce napr. 100, ale zvyšok ostáva nevyužitý, takto ich predám a nebudú zavadzať :) som veľmi rada tejto aktualizácii ... a k mačke, hm, nemám ju kam postaviť ani na jednej farme :D ale možno sa časom miesto nájde :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže kočka by měla obecně fungovat následovně:

    1. Postavte kočičí strom
    2. Sbírejte přívěsky k dokončení úkolů, abyste si získali důvěru kočky.
    3. Jakmile jsou úkoly dokončeny (budou poněkud delší), budete mít kočku a ta bude fungovat jako pes.
     3.1 Krmením kočky aktivujete její spokojenost (i vesnickou spokojenost).
     3.2 Prováděním jediného dostupného triku získáte XP.

    Co se týče sběru přívěsků:

    Zároveň nelze nijak ztratit důvěru kočky.

    Přívěsky se sbírají pro každou ze tří farem odděleně - na hlavní farmě pro kočku na hlavní na gurmánské pro kočku na gurmánské atd.).

    Přívěsky budou padat z:
    - hlavní farma: větrný mlýn, silo, hromada kompostu
    - gurmánská farma: vodní mlýn, silo, hromada kompostu, pekařství
    - květinová farma: palírna, mísírna, obchod
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Už sa teším ako mi ju bude zrážať nákladné auto z trhu :) Skôr by ma zaujímal len spomenutý detail,pridávajú sa nové a nové veci,jedna zaťaž na hru za druhou. Zo spustením hry na HTML5 sa počíta na prelome rokov alebo až budúci rok? Chápem že ich zamestnávajú tieto udalosti čo na nás valia každú chvíľu a vývoj mobilnej aplikácie ale určite sa nájde spôsob ako hru trochu odľahčiť od bordelu aby načitanie, zbery netrvali večnosť. Aspon dovtedy kým spustia teda toľko sľubovaný prechod na HTML5
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    rescator (SK1) napsal(a):
    Už sa teším ako mi ju bude zrážať nákladné auto z trhu :) Skôr by ma zaujímal len spomenutý detail,pridávajú sa nové a nové veci,jedna zaťaž na hru za druhou. Zo spustením hry na HTML5 sa počíta na prelome rokov alebo až budúci rok? Chápem že ich zamestnávajú tieto udalosti čo na nás valia každú chvíľu a vývoj mobilnej aplikácie ale určite sa nájde spôsob ako hru trochu odľahčiť od bordelu aby načitanie, zbery netrvali večnosť. Aspon dovtedy kým spustia teda toľko sľubovaný prechod na HTML5
    Že někoho zaměstnává práce na mobilní aplikaci? V souvisejícím ofiku je jasně napsáno, že týmy jsou oddělené. Ano, mobilní hra nám vzala některé lidi, ale vývoj dané hry nijak nesouvisí s vývojem naší hry... A už vůbec nijak nesouvisí s tímto vláknem.

    Kdybychom měli časový odhad, kdy na HTML5 přejdeme, o tuto informaci bychom se podělili. Lepší ale si počkat, než slibovat něco, co se nakonec nedokáže v daném časovém horizontu splnit.
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    ahojte
    kedy presne začne hra kočičí strom čakáme od rana a nič.
    Ďakujem za odpoveď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Není to hra, bude to další budova, obdobná psí boudě.

    Čas aktualizace zatím nebyl stanoven.
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):
    Není to hra, bude to další budova, obdobná psí boudě.

    Čas aktualizace zatím nebyl stanoven.
    však som to tak myslela ale zle napísala viem že je to ako budova :wink:
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    Píše sa v oznámení o rybolove že nadalej kontrakty budú  najvýhodnejšie  a bude nižšia cena za predaj rýb. No neviem aké nízke budú ceny ale asi riadne nízké lebo za kontrakty veru nedostávame veľa. Objednávky niekedy su dlho nesplniteľné lebo  veľky nedostatok  je lastúr a ustrice. V prvom rade mali  vyriešiť vyváženosť  v možnostiach aby mohli byť kontrakty zaujímavé. No a teraz ked to čitam že kontrakty budú výhodnejšie ako priamy predaj tak nemám z toho vôbec radosť lebo tie ceny budú asi smiešne oproti nákladom.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 27.09.2017
    Ahoj,

    bude to zase zklamání. Mnoho hráčů bude rozčarovaná a půjde to dokola. Nic dobrého si od toho neslibuji, tento tým nemá logické myšlení a půjde to opět ode zdi ke zdi. Šité horkou jehlou. Kvantita jde na úkor kvality.Ráda bych se mýlila.

    Hezký den
    P.S. kdyby aktualizaci měli připravenou, ráno ji pustí a hráči mohou hrát. Myslím si, že ji opět dolaďují a teprve zkoušejí co to udělá se stávajícími akcemi.
    Post edited by Tak1Player (CZ1) on
  • dada1964 (SK1)dada1964 (SK1) Komentářů: 33
    kedy to približne spustite pomaly večer a nikde nič..
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    dada1964 (SK1) napsal(a):
    kedy to približne spustite pomaly večer a nikde nič..

    I já netrpělivě vyhlížím spuštění :))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já tady čekám od 9 od rána, taky nejsem nadšená. A za chvíli budu muset mizet pryč na poradu. Věřte, že taky nemám radost z toho, že jsem tu promrhala celý den. Podle posledních informací by to mělo být v následujících pár hodinách, nic konkrétního ke zveřejnění však nemám.
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    predstava macicky pobehujucej po farme sa mi paci :) ktovie ako bude vychazdat so psikom, snad dobre  :p

    safari avatari su dost vtipni.... len neviem si pomoct ale rozmyslam, co tie safari zvieratka pojedli ze sa tvaria ako tvaria  o:)

    grafika macky ma sklamala, mohla byt realistickejsia...toto macacie chlpate cudo vyzera ako z disneyovky a to ma moc neoslovuje

    a k tomuto "množství hřebíků požadované od Yarnacla bude sníženo" asi tolko, ze ma ani nejak nenapadlo to namietat ale je to pre mna velka ulava, obrovska vdaka za to, ze si povsimli a upravia



  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    To je jasné, čím víc to budeme řešit, tím později to bude. Jako když se člověk furt kouká, jestli už ta voda v hrni vaří... 
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    čakám čakám od rána a nič žiadna mačka príde dneska alebo nie asi zaspala niekde na strome :'(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zřejmě někde loví myšičky :) Přátelé, odcházím. Jestli update bude dnes, je ve hvězdách. Nebo v kočičích vrtochách, najednou se jí nějak nechce...
  • divoska42 (CZ1)divoska42 (CZ1) Komentářů: 8
    kdy bude moznost poridit si ten kocici strom?
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Dnes ne,z jinych for pry az nejdriv zitra...
Sign In to comment.