Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

144112

Komentáře

  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    tak po restartu mi pro jistotu žetony zmizely a to se vyplatí :-) ježíííš, mě už snad ani nic neštve :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.08.2017
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    tak po restartu mi pro jistotu žetony zmizely a to se vyplatí :-) ježíííš, mě už snad ani nic neštve :-)
    Není možné, že by se ti načetly dvakrát? Že by to byla jen grafická chyba, že by se po reloadu počet srovnal správně.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Co mi stve?
    Rozhazene casy akci,ted se malokdy vi,kdy co zacne,napr. spolkovka.Bylo to fajn vedet doby zacatku...
    A take rozhasene vztahy,ty nejvic,misto rady a pomoci jen nadavky,urazky,narazky....
    Ze hry se vytratilo neco,co neumim popsat..Ten oddych a pohoda.....
    A stve mi,ze mi to stve a ze s tim nic neudelam... :'(:'(
  • maucela (CZ1)maucela (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 03.09.2017
    jak je mozne,ze pri hledani hub,nebo bonbonu pokazde nemuzu jednu najit,ikdyz mam lupu a????ale jakmile dam zlataky ,aby me to ukazalo,tak setam objevi,na miste,kde jsem byla tisickrat a nebylo tam nic!!!!!to uz vazne tgy smejdi nevi,jak nas oskubat???toto uz me neba!!!ma to byt hra ne?nebo by spis mela,ale oni chtej jen rejzovat,rejzovat a zase rejzovat,uz vse ***,ryby,chrochtacka a ted i toto! *** ***

    edit: smazání vulgarit (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    a to se ještě můžete těšit na zítřek - středu- na navýšení zisku runových kamenů ve šťastné hodince, hlavně  těch 80 % v 18-21 hodin......má to drobnou chybičku ...ostrov končí ve 14 hodin...tak si všichni můžeme užít neexistující možnost  80% navyšování:-)))))))
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Dobrý den.A je to tady zase...spuštěna akce pro těžce pracující na ryby a v lovištích žádný výběr.Pořád naskakuje jen stejný druh...raci,tunák a nic víc.Bylo mi doporučeno,že musím vylovit jedno loviště a budu mít jiný druh,ale tak to evidentně nefunguje.Po vylovení se mi objeví....hádejte co...ano správně..opět to stejné,co mám všude jinde.Těžko pak plnit akci těžce pracujících,když žádané ryby prostě nejsou a nebudou.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 14.09.2017
    Toto je jako co???

    Kdyby někdo neviděl, tak 6 oblastí k lovu a všude humr ( homár )!!! Si programátoři dělají ***?

    A ano, vyloveno a vyloveno a ***!  >:)

    edit: zkus to někdy bez vulgarit (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Toto je jako co???

    Kdyby někdo neviděl, tak 6 oblastí k lovu a všude humr ( homár )!!! Si programátoři dělají ***?

    A ano, vyloveno a vyloveno a ***!  >:)

    edit: zkus to někdy bez vulgarit (black-.-angel)
    LOL, to jako vážně? Slova, co nejsou vulgární, pro jistotu tam byla * a místo chyb tu řešíme toto?

    Za své peníze chci kvalitní hru! A ne tento šmejd! Ať kouknu, kam kouknu, všude nekvalita! A toto mne štve!!

    P.S.: Znaménko "!" používám málo, ale už přetéká pověstný pohár trpělivosti!!!  >:)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak mne naštvalo, že jsem se nemohl učit cizí řeči. (mimo ruštiny)
    Omar na mne mluví tak, že mu nerozumím, nefunguje mu čas a neposouvá nabídky.
    Třeba mi to říká, ale nerozumím mu.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    a co štve mě? ze hry pro radost a pohodu se stávají dostihy jedna akce za druhou ještě k tomu vše stojí čím dál tím víc když je změna málo informací nebýt hráču tak nevíme níc a ze hry se stává zlatokopka chudáci malé lvl opradu už to není pohodová hra ale dostihová štastná hodinka nikde no prostě jsem totálně znechucená a když se někdo ozve že se mu nelíbí malá informovanost je zle hraji to od začátku a tohle nebylo a byla pohoda nedivím se že se hráči bouřej kdo nezlatí nejede to mě štve už hodně dlouho mezi akcema žádný oddech to bych tady musela sedět 24h denně prostě vytratila se ta pohodová hra 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    To ako vážne? Minule pri TP 6 oblastí lovu a všade homáre. Teraz už "len" 5 oblastí lovu tvoria homáre. Sa lepšia. Tak neviem, či sa teším, že sa "lepšia", alebo ma jednoducho štve táto "vyváženosť".



  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Dnes mne naštvalo ukončení šťastné hodinky. Také jsem nestíhala všechny přihlášení, ale bylo to příjemné zpestření. Při zavedení jsme byli upozorněni na možné chyby, ale o dočasnosti nepadlo ani slovíčko.
    Je to škoda. :-(
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Co mne asi tak mohlo nastvat....
    To,ze nas GGS spatne informuji,napr. ohledne stastne hodinky-je to stala vec a najednou je jen docasna..
    A co mi stve nejvic?Kazda aktualizace hodi nove a nove chyby,ktere se neobtezuji dat do poradku,ze je hra preplacana,prosim,ale at uz nevymysli nic noveho,apeluji na opravy!
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Mě dneska naštvalo, že bude údržba v době, kdy běží Oktoberfest a jeho časově omezené kontrakty! Very good Big farm.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mě dneska naštvalo, že bude údržba v době, kdy běží Oktoberfest a jeho časově omezené kontrakty! Very good Big farm.
    Údržba by měla být velmi krátká. Událost probíhá dost dlouho na to, aby během ní nikdy nebyly servery odstaveny, tomu se moc vyhnout nedá.

    Bohužel se vyskytly chyby a tým se je snaží co nejdříve vyřešit.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Tak teď mne fakt něco naštvalo! V noci jsem dala vylepšovat dům ze 7 na 8. Stálo mne to 25 mil. Na účtu mi zbylo žalostně málo dolárků. Teď po hotfixu jsem se koukla a nová suma za vylepšení je 7 mil. To mohlo vystačit na 3 domky a ještě bych 4 mil. ušetřila.
    No alespoň náplast, další vylepšení bude levnější. Jen kdy na něj ušetřím...
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    black-.-angel napsal(a):
    Mě dneska naštvalo, že bude údržba v době, kdy běží Oktoberfest a jeho časově omezené kontrakty! Very good Big farm.
    Údržba by měla být velmi krátká. Událost probíhá dost dlouho na to, aby během ní nikdy nebyly servery odstaveny, tomu se moc vyhnout nedá.

    Bohužel se vyskytly chyby a tým se je snaží co nejdříve vyřešit.
           Pěkný den,toto už je k smíchu (spíš k pláči).Včera aktualizace kdy bylo plánováno do hry vrazit dost věcí, tudíž bych rozumově předpokládala že to proběhne během dne,aby se později mohlo odstranit to hafo chyb které každá aktualizace přináší.Ale jak je zvykem,aktulizuje se v podvečer kdy je tu nejvíc lidí.A s chybami se pak již nic neudělá...Z jakého důvodu se vypíná dnes opět  odpoledne.Vyskytly se chyby?Spíš nezmizely ani ty předešlé.
    Když čtu příspěvky v různých částech fóra,nedivím se oprávněnému rozhořčení hráčů.
    Prý se vyměnil tým,ale řekla bych,že za ještě víc nepřemýšlející lidi-věškeré události rozházené,stále se posouvají časy,architekt chodí kdy chce atd. Ryby jsou naprosto zmršené (siln prodělečné vzhledem k nákladům na vybavení nakládky-mimochodem nakoupené vybavení mizí).Lodě si vybavím,připravím na loviště které bude,přijdu za chvíli a lodě prázdné.Pak zmizí i lodA nejen vybavení, třeba za část medailí z výzvy jsem nakoupila cukr a veškerý cukr zmizel .
    To co z té hry dělají není blázinec,spíš hamounství aby hrabali zlatky (viz oktoberfest-ty odměny jsou směšné vzhledem k nákladům ).
    Je tedy pochopitelné znechucení lidí a místo vymýšlení toho,za co vše vytřískat peníze by se GGS mělo spíš zamyslet nad tím,jak zpříjemnit  hru a udělat jí opět hratelnou.
    Na mozzile (která mi nejvíc vyhovuje) už hra nejde vůbec, na opeře se vše po chvíli sekne a nic nejde, takže to by se mělo opravit nejdřív a né sem cpát další a další chyby.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Nejen dnes, ale dlouhodobě mě štve, že tahle hra je v rukou totálních diletantů (ano, boldem a to se ještě držím při zemi).Jak jinak by bylo možné, že se tu objeví výhodná nabídka na sledě a lososy (jeden sleď za 28.000$). Vážení, v  tuhle chvíli jsou v této hře dva druhy hráčů:
     - ti kdož ještě trochu s rybím trhem bojují a v kutku duše doufají, že ho nějak rozjedou (k se počítám i já) - tito hráči mají ve skladech desetitisíce sleďů a lososů, kteří jsou jim na dvě věci a
     - druhou skupinu tvoří hráči, kteří na trh totálně pečou, a těm jsou lososi a sledi někde....

    Prý v GGS někdo tuhle hru hraje.... Ne, nehraje. Nevěřím. Nejen, že ji nemůže hrát, ale ti pánové dokonce ani trochu nerozumějí tomu co vyrobili.....


  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Nechápu. Hotfix byl plánovaný, čili nejde o nějakou chybu, která se vyskytla právě teď. Proč ho teda nedali dopoledne? Pokud vím, sedí v Německu, takže vymlouvat se na časový posun neobstojí. Aha, už vím, proč. Aby se zachovala tradice.  >:)
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Nechápu. Hotfix byl plánovaný, čili nejde o nějakou chybu, která se vyskytla právě teď. Proč ho teda nedali dopoledne? Pokud vím, sedí v Německu, takže vymlouvat se na časový posun neobstojí. Aha, už vím, proč. Aby se zachovala tradice.  >:)
    nejsi sama kdo to nechápe,ted jsem to psala,jen jinam.Ty ,,údajné opravy,, se mohou dělat v jiném čase než při běžících událostech.Bravo, při znovupřipojení jsem zjistila,že se nezapočítaly body ze soutěže jež probíhala před hotfixem.
    Dále by mě zajímalo proč stále při přihlašování na forum se musím přihlašovat 5x (už to tady bylo víckrát zmíněno). A dále-na email chodí dárky, zajímavé že mě nechodí nic, naposledy nějaká věc k valentýnu a dalo by se pokračovat.No soudruzi z NDR si tu za chvíli budou farmařit sami))
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Kde jsou body za PEXESO?? Po hotfixu jsou pryč!!

    Doufám, že báječní a dokonalí pracanti z GGS šli domů a tady to nechali napospas osudu: ...a po nás potopa. >:)
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    ...mimochodem proč byl hotfix který opět naboural spolkovku atd když se nic neopravilo?Stále vyskakuje tabulka objekt obsazen při sběru produktů a sklad u oktoberfestu nebyl navýšen, vzhledem k množství potřebných produktů to je opravdu vymyšlené hlavou....
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Essene (CZ1) napsal(a):
    ...mimochodem proč byl hotfix který opět naboural spolkovku atd když se nic neopravilo?Stále vyskakuje tabulka objekt obsazen při sběru produktů a sklad u oktoberfestu nebyl navýšen, vzhledem k množství potřebných produktů to je opravdu vymyšlené hlavou....
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/162107/hotfix-22-9-2017
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    Nejdříve co mne dnes potěšilo.Lesy jsou plné hub a krásných hub.Tolik hříbků jsem už dlouho nenašla za hodinku procházky po lesních cestičkách.A co mne naštvalo?Dnes je farma nehratelná.Sklidit jedno pole kukuřice je velký problém.Tak nevím,jak máme soutěžit ve spolkovce,když se nedá vůbec hrát.To mne tedy štve a moc.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    čo mňa dnes nahnevalo? nedávno som  dala mlyn  vylepšiť na najvyššiu uroveň  za 90 mil. dolárov. Mlyn mi melie teraz 384 krmiva ale do udalosti mi pripočita iba 32 ks. Tak ja neviem ako počitajú  naši vyvojari ale  mne to vychádza na 38 ks. Prečistila som pc. nepomôže nič  stále iba 32 ks.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    liloja (SK1) napsal(a):
    čo mňa dnes nahnevalo? nedávno som  dala mlyn  vylepšiť na najvyššiu uroveň  za 90 mil. dolárov. Mlyn mi melie teraz 384 krmiva ale do udalosti mi pripočita iba 32 ks. Tak ja neviem ako počitajú  naši vyvojari ale  mne to vychádza na 38 ks. Prečistila som pc. nepomôže nič  stále iba 32 ks.
    Však to je naprosto v pořádku, počítá se zahájení výroby, nikoli sběr, který máš navýšený příručkami z knihovny. Tak to fungovalo odjakživa, počet zahájení ti nic nenavýší.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Vážně mám jít chytat ryby? Všude samej humr, to je fakt vyváženost!


    Jo, 2 oblasti jsem už vylovila, ale TP začít nemohu. A to mne štve!

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 27.09.2017
    Nemohu to popsat jako "naštvání", jen veliká mrzutost - neměli teď začít nerybí těžce pracující...?  :flushed:
    Protože pokud ano, tak je vidět, že ohled na deklarovanou pravidelnost soutěží vylétla komínem, mohu se také mýlit...
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    podle crazy serveru . maji začít - rybí težce pracující . z pátka na sobotu --
    čo ma naštvalo - ich velehlásne slávne oznámenie aktualizácií..
    uz malo vysiet na všetkých forach oznámenie...
    pre technické závady sa aktualizácia odklada.. priamo od pracovníkov GGS!!
    moderátori sú v tom nevinne.. 
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95

    Skrátený citát z offiku:

    po září ........
     ... Soutěže pro spolky a novou verzí Akce těžce pracujících, kde se budete moci účastnit společně se členy spolku, abyste získali co nejvíce odměn!

    Výborne. Od začiatku akcie som sa na lovišti ešte nestretol s požadovaným tvorom morského sveta. 

    Žeby už odvtedy vyhynuli? :'(

Sign In to comment.