Domů Czech Technické problémy & bugy

Antivir blokuje hru

Ahoj všem,

vím, že se mnozí z vás setkali s různými varováními antivirového programu při pokusech o připojení do hry nebo při otevření některých prvků, kdy vám vyskočí obdobné varování:




Můžete prosím potvrdit, zda se problémy vyskytují i v jiných programech než od Esetu (tj. včetně všech balíčků Smart Security, NOD32 apod.)?

Problém jsem se snažila řešit s naším týmem, ovšem bez úspěchu. Pokud by to byl problém esetu, budu to řešit přímo s jejich podporou, pokud by se našly ale i další programy, snažila bych se nalézt někoho, kdo se bude problémem zabývat u nás.

Díky za spolupráci!

Komentáře

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahoj. u mňa NOD32. :)



  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj všem,

    vím, že se mnozí z vás setkali s různými varováními antivirového programu při pokusech o připojení do hry nebo při otevření některých prvků, kdy vám vyskočí obdobné varování:




    Můžete prosím potvrdit, zda se problémy vyskytují i v jiných programech než od Esetu (tj. včetně všech balíčků Smart Security, NOD32 apod.)?

    Problém jsem se snažila řešit s naším týmem, ovšem bez úspěchu. Pokud by to byl problém esetu, budu to řešit přímo s jejich podporou, pokud by se našly ale i další programy, snažila bych se nalézt někoho, kdo se bude problémem zabývat u nás.

    Díky za spolupráci!

    Mám Avast a nemám žádné problémy,co se antiviru a blokace týká.

  • Kanokon28 (CZ1)Kanokon28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Já používám   Norton Security Premium

     a ukázalo se my varování   adresa zablokována     tak jsem zavřel mozillu

     a zkusil jsem to hrát  v opeře  a žádná hlášení se my  neobjevila
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Chrom běží bez problému.
  • dada1964 (SK1)dada1964 (SK1) Komentářů: 33
    aj ja mam chrom a ide bez problemov
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    mám avast a nemám s tím žádný problém 
  • jajka6 (CZ1)jajka6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahojky hezký den taky avast žádný problém
  • danka001 (CZ1)danka001 (CZ1) Komentářů: 25
    ahoj používám Pandu a nejsou žádné problémy :-))
  • verac (CZ1)verac (CZ1) Komentářů: 14
    mám taky avast bez problému
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahoj. po aktualizácií mi v chrome začalo vyhadzovať viac tu hlášku o blokovaní, tak som skúsila explorer a tam pri kliknutí na konskú lúku, ktorá ma teraz nejakú chybu mi ju otvorilo 7x naraz. neviem či to má nejaký súvis s chybami, ale vyzerá to že áno.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nemám nic  a je to bez problémů :-)))
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Ahojte.
    Zakázal som v rozšíreniach prehliadačov/Chrome,Opera,Mozilla,Explorer/ ochranu v reálnom čase a som bez problémov
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No tak vypínat si antivirovou ochranu zrovna nepovažuju za doporučeníhodné řešení.

    Každopádně konečně nějaký pokrok, vzhledem k tomu, že se problém objevil ve více programech, konečně se tím náš vývojář začal zabývat.
  • D.e.w.e.d (CZ1)D.e.w.e.d (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj, já to zatím v ESETu vyřešil uložením dané int. adresy do adres vyloučených z filtrování.  Předpokládám, že to je oficiální int. adresa GGS :-)
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, já to zatím v ESETu vyřešil uložením dané int. adresy do adres vyloučených z filtrování.  Předpokládám, že to je oficiální int. adresa GGS :-)
    Tiež jedno z riešení, vložiť v antivírovom programe do zoznamu výnimiek/povolených,dôveryhodných adries/ Len to je niekedy pre menej program znalých.užívateľov náročnejšie.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    vysvětlí někdo technickému analfabetovi proč vadí zablokování antivirákem,když hru to nijak neruší?
    docela ráda bych se přiučila :D
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30

    https://bigfarm.goodgamestudios.com/

    AVAST:

    K této stránce se nelze bezpečně připojit

    Důvodem může být, že web používá zastaralé nebo nebezpečné bezpečnostní nastavení TLS. Pokud se problém opakuje, zkuste kontaktovat vlastníka webu



  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597


    ...ESET trochu protestuje při přihlašování, už několik dní... čím to?
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Mna to tiez po aktualizacii Chromu nechcelo pustit do hry, pomohol restart. Stalo sa mi to uz 3x.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mna to tiez po aktualizacii Chromu nechcelo pustit do hry, pomohol restart. Stalo sa mi to uz 3x.
    A který antivirový program ti blokoval přístup?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vyskytují se u někoho ještě problémy po poslední aktualizaci?

    Musím přiznat, že u mě už je klid.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahoj. aj u mňa sa už dlhšie neobjavila žiadna hláška. :)
Tato diskuze je zavřená.