Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Co mě dnes potěšilo

12025

Komentáře

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 31.08.2017
    Dnes jsem nadšený, že se nám se spolkem Československo na test servru, teď večer, podařilo udržet na fantastických deset minut na prvním místě ve vesnické lize...  :lol::lol::lol:
    Hip, hip, hurááá...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já nepochopila, proč se tu tak radujete kvůli 1. místu, když jsem vás tam nikdy neviděla :D:D 

    Mě těší, že už mi zbývá posbírat jen 4000 receptů, už to vypadá nadějněji!
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ja sa jednoducho teším z hry..máme superspolok, hráči úžasní, spolupráca funguje a to mi stačí
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193

    Dnes ma potešil návrat Lestera s kobylkami  na naše farmy:) 

  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    A  mňa že konečne spravili čistku v ggs a mali to iste spraviť aj tu.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    mě jednou z pole padl dolar. co na poly nenajdete :D a taky tam byli myši :D
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Mně POBAVILA možnost koupit si v oblíbené (to jako fakt? a kým?? :D) nabídce sledě... jednoho za 28.000 dolarů (při sto kusech 10% sleva).

    Taková nabídka nepotrvá dlouho - tohle je tvoje příležitost!

    :lol:  :lol:  :lol:  

  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    dnes (nejenom dnes) mě potěšilo, že je vše při starém...a hlavně že moralisti kašlou na morálku...řečí jako mydlin...a skutek utek...někoho soudit a pak se chovat hůř než ten souzenej...bravo...jen tak dál...at žije demagogie :-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dnes mne potěšilo, že se mi podařilo přihlášení na forum už na čtvrtý pokus :-)))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dnes mne potěšilo, že skoro pět hodin fungovala časomíra sklizní dobře:smiley: :-)))
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Dnes me potesilo, ze mi pes po dloooouuuhe dobe prinesl darek :)
  • ondra1234567 (CZ1)ondra1234567 (CZ1) Komentářů: 85
    Dnes mě potěšilo, že už jde stáhnout Bigfarm do mobilu :)
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    potešilo že konečne mam rybi trh na max tralala jupijou :D
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Tak po dnešní aktualizaci mě velmi potěšila změna reálného obrázku blechy v modrého "brouka" - ten nemá chybu, mnohem lepší... :love:
  • petulka0001 (CZ1)petulka0001 (CZ1) Komentářů: 6
    Dobrý den, tohle už mě potěšilo již dva dny zpátky, jen jsem se k tomu nedostala. Chtěla bych poděkovat za to, že při předvčerejší aktualizaci byl opraven kočičí strom na druhé farmě. Srdíčka už řádně létají a byla připsána i srdíčka, která do té doby nelétala, nebo byla vyhrána v soutěžích. Postěžovat si umí každý, ale napsat potom pochvalu, to už málokdo udělá, takže ještě jednou díky. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mě nesmírně potěšil příspěvek výše :):star:

    On totiž na chyby nadávat umí každý, ale chtít po někom po opravě, aby dal vědět, jestli už je to v pořádku, abych věděla, jestli mám problém dále řešit, to už ne, to už nikdo nemá důvod se tím zabývat, když už chybu nemá, že, proč by nad tím ztrácel čas.. Moc hezký přístup :D 
    Škoda, že to funguje trochu jednostranně, když vy chcete něco po mně (tj. nahlásit chybu a informovat o průběhu opravy), to musí být ihned a ideálně stokrát řečeno, ale když chci já něco po vás (tj. potvrdit opravu chyby), tak to už ne.

    Kéž by se toto někdy změnilo.. Pak bych možná zase měla důvod napsat do tohoto vlákna :D 
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
     Dnes mě potěšilo kolo,super obměna za krmiva,kartáče a hrabě se hodí na vše,za to palec hore :smiley:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Najít tohle téma byl trochu oříšek. Asi poslední týdny nikoho nic netěší. A tak si ho uzmu pro sebe. Potěšilo mě, že přítelkyně se ze srazu s kamarády vrátila nadšená a plná energie, že její dárky měly ohromný úspěch, a v neposlední řadě i dnes poněkud monotónní, ale velmi vítané moře a jeho loviště (takhle by to klidně mohlo vypadat častěji).


  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj,

    taky mě dnes potěšil Rybí trh
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    že Rudolf ma pořad rymu takže v tom nejsem sama :)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Celé odpoledne jsem na farmě nebyla. Věřte mi nebo ne, ale celou tu dobu jsem myslela na všechny ty nešťastné hráče, co se ne vlastní vinnou nemohou dostat ke svým farmám. Jsem už taková :-) Teď jsem se vrátila a první cesta vedla sem. A hurá !!! Mám opravdu velkou radost, že se nápravy přece jen dějí . Snad škody nebudou moc veliké. Těch hráčů, kteří se dle GGS nezdravě obohatili bude jistě méně, než těch, kteří za to pykali neprávem.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dnes (a nejen dnes) mne potěšilo, že si vývojáři vybrali volno a tráví jej s rodinami. Nikdo nezasahuje do hry a ta celkem běží dobře (mimo starých chronických chyb)

  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Dobrý den všem, dovolte mi, abych touto cestou popřála všem hráčům a moderátorům do nového roku jenom štěstí, zdraví, lásku, snášenlivost, moudrost a nadhled. To vše a ještě více za spolek Čumáčkovi a.s. přeje Helča
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Dnes (a nejen dnes) mne potěšilo, že si vývojáři vybrali volno a tráví jej s rodinami. Nikdo nezasahuje do hry a ta celkem běží dobře (mimo starých chronických chyb)

    Nevím, kolikrát ti opakovat, že to není pravda. Fakt jsi jak kolovrátek, divím se, že to ještě tebe samotného baví. Že hra běží dobře? To jo, náš server během vánoc spadl jen jednou. Některé vůbec, některé několikrát. Jojo, vše běží jak po másle, opravdu :D:D 

    Potěšilo mě Helči přání :)

    I já se přidávám a všem hráčům i svým kolegům přeji jen to nej :star:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Dnes (a nejen dnes) mne potěšilo, že si vývojáři vybrali volno a tráví jej s rodinami. Nikdo nezasahuje do hry a ta celkem běží dobře (mimo starých chronických chyb)

    Nevím, kolikrát ti opakovat, že to není pravda. Fakt jsi jak kolovrátek, divím se, že to ještě tebe samotného baví. Že hra běží dobře? To jo, náš server během vánoc spadl jen jednou. Některé vůbec, některé několikrát. Jojo, vše běží jak po másle, opravdu :D:D 

    Potěšilo mě Helči přání :)

    I já se přidávám a všem hráčům i svým kolegům přeji jen to nej :star:
    Mno - psal jsem CELKEM DOBŘE - oproti tomu, když stále zasahovali do hry a to, že tráví vánoce s rodinami, jsi nám sama předložila v

    Sváteční oznámení a informace o nepřítomnosti


  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Vesnickou ligu může člověk brát naštvaně, otráveně, bojovně nebo lhostejně. Ale u nás ve spolku jsme se už před časem rozhodli brát ji s humorem. Vždyť je to fajn způsob, jak se pobavit a ještě udělat soupeři radost - jde na něj výzva, bude mít odměny. Otázka jen je, jestli mu to za to vždy stojí, protože občasné (vzácné) vážně míněné pokusy (v tom nejlepším jsme získali 2 diamanty, než nás protivník rozdrtil) mnohem častěji střídáme snahou o co nejkurioznější podobu koše. A toto je zatím můj nejpozoruhodnější:


  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    upraveno 26.01.2018
    pro někoho je to možná bezvýznamný,ale mě dnes potěšilo že moje Bramburka už mě nedrápe jen laboratoř a nestojí na místě,ale už chodí po farmě jak pes  :D

  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    gratulka ja na Bellu ješte čekam :-))
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Jen pět "aut" na parkovišti na hlavní farmě, to jsem dlouho neviděla, z toho jsem si musela udělat print screen :-).

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ano, to jednoho potěší :smile: Klid :smile:

    A byly doby, kdy by tenhle pohled byl důvodem k radosti, že se konečně něco děje. :lol:
Sign In to comment.