Domů Představení spolků farmářů SK server
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Spolok Western (sk)

Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
Ahojte, sme relatívne nový spolok hľadajúci posily. U nás neplatia žiadne podmienky, len byť aktívny. Veľmi radi uvítame nových členov, lv. nie je obmedzený. Máme hotové skoro všetky výskumy, príspevky od hráčov sú dobrovoľné. Ak máš chuť zabaviť sa, alebo proste len relaxovať, patríš k nám :)! Priebežne máme voľných zopár miest, momentálne jedno, ak však bude záujem okamžite spustíme výskum. Info o miestach budem pravidelne dávať sem. Ak sa budete chcieť pripojiť, kontaktujte ma tu, alebo si podajte žiadosť priamo v hre. Budem sa tešiť na nové tváre, zatiaľ ahojte ;)

Komentáře

 • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
  Naďalej sa snažíme, náš spolok je momentálne na štvrtom mieste v našej lige, získali sme už všetky odmeny. Keď sa chceš stať členom nášho spolku, s radosťou ťa tu privítame ;)

  Poznámka: poponáhľaj sa, ešte máme voľné miesto :)

 • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
  Po náhlych zmenách máme v spolku ešte 3 voľné miesta :)

 • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
  Stále čakáme na nových členov, miesto tu stále je! ;)

Sign In to comment.