Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 4.8.2017: Happy hours a Festival Obon"

16

Komentáře

  • .beabea. (CZ1).beabea. (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    už ta otazka byla položena,ale bez odpovědi....na co je ten ohnostroj ? připada mi,že na dvě věci,ale možna mi něco unika...těšila jsem se rano - začala jsem světluchy -ale jen chvili...v teto hře to začina byt zvykem....těš se,oni tě zchladi :smiley: 
    co mam řikat lidem ve spolku ? jestli je to chyba,tak to napiš ...
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    upraveno 26.09.2017
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Načetl se někomu ten včerejšek od 18 do 21h?
    Me se zapocitava normalne,i dnes
    Mě se nenačetl dnešek 18 - 21.

    .beabea. (CZ1) napsal(a):
    už ta otazka byla položena,ale bez odpovědi....na co je ten ohnostroj ? připada mi,že na dvě věci,ale možna mi něco unika...těšila jsem se rano - začala jsem světluchy -ale jen chvili...v teto hře to začina byt zvykem....těš se,oni tě zchladi :smiley: 
    co mam řikat lidem ve spolku ? jestli je to chyba,tak to napiš ...
    Maká se na tom :wink: Ale než to oni vyřeší bude tak čtvrtek a to už budeme mít tak bonus leda na ..... pole :blush: Nikoliv na ty světlušky.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ohňostroj funguje na Mathildu a na zlatý týden.
  • .beabea. (CZ1).beabea. (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    tak  to je opravdu udalost....obzvlašť Matilda :)))))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Chudák Mathilda, poprvé je na všech farmách, dlouho jsme ji neměli a vždy byl tento typ událostí oblíbený..
  • .beabea. (CZ1).beabea. (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Matildinu dekorku mam od včerejška,tak jsem tam nemohla posoudit a houby se mi dnes hledaly spiše huř než jindy....už se preventivně na nic a z ničeho těšit v teto hře nebudu....rybolov se mnou malem seknul...jedine na co se těšim jsou lidi ve spolku...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No Matilda není špatná, lidi to mají rádi, tento rok mě ale prašivky moří. Strašně blbě se mi hledají, oči mám jak angorák. Ryby mě taky štvou, to bych lhala, že ne. Dalo se to ale čekat, že to zatrhnou. Takže mě až tolik neštve, že to udělali, ale moc mě štve jak to udělali a co z ryb udělali.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Dneska mě upřímně pobavily bonusy Happy Hour na středu. Hlavně ten večerní od 18:00 s 80% na prodej zboží za runové kameny na zimních farmách. Blbé je, že ve středu v 18:00 už tady žádná zimní farma nebude (když nyní svítí do konce farmy 1 den).

    To je záměrná provokace nebo jen další ukázka toho, jak tvůrci hry nepřemýšlejí v souvislostech?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.09.2017
    Dneska mě upřímně pobavily bonusy Happy Hour na středu. Hlavně ten večerní od 18:00 s 80% na prodej zboží za runové kameny na zimních farmách. Blbé je, že ve středu v 18:00 už tady žádná zimní farma nebude (když nyní svítí do konce farmy 1 den).

    To je záměrná provokace nebo jen další ukázka toho, jak tvůrci hry nepřemýšlejí v souvislostech?
    Není to záměrná provokace, bohužel došlo ke špatnému nastavení. Bonusy však již nelze změnit.

    Vikingská farma bude končit ve středu ve 13:59.
  • sinardin6 (CZ1)sinardin6 (CZ1) Komentářů: 1

    Chtěla jsem zjistit, jestli Happy Hour funguje, ale když na ostrově prodám zboží např. za 900 runových kamenů, tak se ve skutečnosti připíše jen 840. Proč?

  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78

     Tak se mi zase nenačetlo úterý 18-21h. Kdy to konečně bude fungovat tak jak má?

  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Aj ja by som rad nieco napisal, aj ked to sem nepatri, no clovek sa nema kde inde vyjadrit.
    Inak riadnu kravinu dali na dnes ako bonus, runove kamene na ostrovnej, inde sa nedaju zbierat. Chcem vediet,  kde ich zoberiem vecer od 18 do 21, ked bude 80% bonus, aby som posilnil produkciu runovych kamenov, ked ostrovna o hodinu konci   :# Rozmyslaju vobec v GGS?


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.09.2017
    Slovánek (CZ1) napsal(a):

     Tak se mi zase nenačetlo úterý 18-21h. Kdy to konečně bude fungovat tak jak má?

    A byl jsi v tu dobu opravdu aktivní?

    sinardin6 (CZ1) napsal(a):

    Chtěla jsem zjistit, jestli Happy Hour funguje, ale když na ostrově prodám zboží např. za 900 runových kamenů, tak se ve skutečnosti připíše jen 840. Proč?

    Na to už ti teď nikdo neodpoví. Pokud bonus nefungoval (což se klidně mohlo stát), podpora s tím stejně nijak nepomůže.

    Aj ja by som rad nieco napisal, aj ked to sem nepatri, no clovek sa nema kde inde vyjadrit.
    Inak riadnu kravinu dali na dnes ako bonus, runove kamene na ostrovnej, inde sa nedaju zbierat. Chcem vediet,  kde ich zoberiem vecer od 18 do 21, ked bude 80% bonus, aby som posilnil produkciu runovych kamenov, ked ostrovna o hodinu konci   :# Rozmyslaju vobec v GGS?
    Logicky kameny neznásobíš nikde, jak tu již včera padlo.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Vahorka (CZ1)Vahorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    upraveno 06.09.2017
    black-.-angel napsal(a)

    sinardin6 (CZ1) napsal(a):

    Chtěla jsem zjistit, jestli Happy Hour funguje, ale když na ostrově prodám zboží např. za 900 runových kamenů, tak se ve skutečnosti připíše jen 840. Proč?

    Na to už ti teď nikdo neodpoví. Pokud bonus nefungoval (což se klidně mohlo stát), podpora s tím stejně nijak nepomůže.
    Tam je ale problém, který se netýká Šťastné hodinky a nesouvisí s bonusem, ten počet získaných runových kamenů prostě nesouhlasí s tím, co se ukazuje při prodeji ve správě farmy.Za vše co jsme prodali z ostrovní farmy jsme získali méně kamenů. A  asi by měl někdo vysvětlit proč.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vahorka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a)

    sinardin6 (CZ1) napsal(a):

    Chtěla jsem zjistit, jestli Happy Hour funguje, ale když na ostrově prodám zboží např. za 900 runových kamenů, tak se ve skutečnosti připíše jen 840. Proč?

    Na to už ti teď nikdo neodpoví. Pokud bonus nefungoval (což se klidně mohlo stát), podpora s tím stejně nijak nepomůže.
    Tam je ale problém, který se netýká Šťastné hodinky a nesouvisí s bonusem, ten počet získaných runových kamenů prostě nesouhlasí s tím, co se ukazuje při prodeji ve správě farmy.Za vše co jsme prodali z ostrovní farmy jsme získali méně kamenů. A  asi by měl někdo vysvětlit proč.
    Nesouvisí s bonusem? Předpokládám, že když je v tomto vlákně, tak ano.

    U čeho konkrétně tedy počet neseděl?

    Pokud se jedná o prodej mimo šťastnou hodinku, tak by to měla být schopna prověřit podpora.
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    upraveno 07.09.2017
    Jj byl jsem na farmě. To vím na 100%. A všiml jsem si, že se mi odpočítával čas a bonus 20% co byl mezi 12-15h.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Jj byl jsem na farmě. To vím na 100%.
    Píšu aktivní, ne jestli jsi byl přihlášen.
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Jo normálně jsem sklízel.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Jj byl jsem na farmě. To vím na 100%. A všiml jsem si, že se mi odpočítával čas a bonus 20% co byl mezi 12-15h.
    Tak v tom případě jsi nebyl přihlášený na některém z předchozích.
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Aha, tak to jo.
  • ricardomio (CZ1)ricardomio (CZ1) Komentářů: 11
    Tak mám pocit že už to není omyl, ale záměrná provokace :(
    Začalo to tím že dají bonus na runové kameny a ostrov skončil dřív a dnes bonus na body reputace a jaká náhoda, opět končí soutěže dřív než 100% na reputy.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    On je taky "menší" problém v tom, že zatímco šťastné hodinky jsou uzpůsobené časovým pásmům, starty událostí ne. Takže se bohužel stane, že je nějaká část světa pro nějaký bonus znevýhodněna.
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    black-.-angel napsal(a):
    tieto štastne hodiny budú natrvalo, alebo je to docasna akcia napr. na leto??
    Není, je to nový systém odměn za přihlašování, nejedná se o žádnou formu události.
    Tak byla to dočasná akce nebo nebyla? Tohle je odpověď moderátorky při zavedení akce. Ve včerejším oznámení je ale pravý opak.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    tieto štastne hodiny budú natrvalo, alebo je to docasna akcia napr. na leto??
    Není, je to nový systém odměn za přihlašování, nejedná se o žádnou formu události.
    Tak byla to dočasná akce nebo nebyla? Tohle je odpověď moderátorky při zavedení akce. Ve včerejším oznámení je ale pravý opak.
    Ja si myslim,ze novy vyvojarsky tym nejak nezvlada sve povinnosti,nejak se jim nedari vychytavat chyby a zavadeji novinky,ktere taky poradne neovladaji...Myslim si,ze hodinka se proste pokazila,a radsi ji tedy vypli.Ted pockame na Oktoberfest a more,ale myslim,ze pokud takhle budou pokracovat,plno hracu bude cim dal vic znechuceno...
    Moderatori jsou podle mne taky spatne informovani,coz se a nejen mne nelibi...
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    tieto štastne hodiny budú natrvalo, alebo je to docasna akcia napr. na leto??
    Není, je to nový systém odměn za přihlašování, nejedná se o žádnou formu události.
    Tak byla to dočasná akce nebo nebyla? Tohle je odpověď moderátorky při zavedení akce. Ve včerejším oznámení je ale pravý opak.
    Ja si myslim,ze novy vyvojarsky tym nejak nezvlada sve povinnosti,nejak se jim nedari vychytavat chyby a zavadeji novinky,ktere taky poradne neovladaji...Myslim si,ze hodinka se proste pokazila,a radsi ji tedy vypli.Ted pockame na Oktoberfest a more,ale myslim,ze pokud takhle budou pokracovat,plno hracu bude cim dal vic znechuceno...
    Moderatori jsou podle mne taky spatne informovani,coz se a nejen mne nelibi...
    Škoda, bývala to fajn hra :( Dřív jsem hrála aktivně, ale po několika posledních aktualizacích jsem začala ignorovat dočasky, týdenní události jako UFO apod., hledání blbin po farmách...... vlastně už chodím do hry jen pozdravit ostatní členy spolku :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    tieto štastne hodiny budú natrvalo, alebo je to docasna akcia napr. na leto??
    Není, je to nový systém odměn za přihlašování, nejedná se o žádnou formu události.
    Tak byla to dočasná akce nebo nebyla? Tohle je odpověď moderátorky při zavedení akce. Ve včerejším oznámení je ale pravý opak.
    Odpověděla jsem dle dané situace. O zrušení jsem se dozvěděla stejně jako všichni předevčírem. Že se tým k takovému kroku rozhodl, už neovlivním. Ať už je jejich vysvětlení jakékoli.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Už zase zapnuli šťastnou hodinku. Tak je tedy dočasná nebo stálá?
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Už zase zapnuli šťastnou hodinku. Tak je tedy dočasná nebo stálá?

    I já jsem udivena, před časem tu bylo nečekané  vysvětlení moderátorky, že akce byla dočasná jako přilepšení na prázdniny. Dělají si z nás opravdu blázny. Jsem znechucena. Nesnáším lži a vytáčky.
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    upraveno 25.09.2017
    Vyzerá že dočasne nestála :) Tí čo ju majú radi nech si užívajú jej fungovanie a možno do konca týždňa spadne a komu je to jedno len ďalší spomalovač hry. Možno aj zabudnutý chalani s darčekmi prídu(podľa en fora ggs zabudlo spustiť)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Šťastná hodinka je tu do konce Oktoberfestu, není stálá. Ráda bych vám tuto informaci dala dříve, kdyby se ke mně dostala. Jenže ji neměli ani CM, kteří moderátorům informace předávají :neutral:
Sign In to comment.