Domů Czech Technické problémy & bugy

Zpomalená hra, sekání hry

1419

Komentáře

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 09.07.2015
    že nefunguje že nepracuje seká atd.

    Ahoj Viktorko,

    nemáme hlášené žádné problémy. Zkus prosím klasiku - odhlásit/přihlásit, vymazat cache, aktualizovat flash player. Pokud i pak budeš mít problémy, tak se nám prosím ozvi.

    Foxes
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 09.07.2015
    Dobre..Ale aj teraz mi seká stále ukazuje mi vkuse nejaké popisi..
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 09.07.2015
    aLE MňE SA to nedá
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.07.2015
    aLE MňE SA to nedá

    Co TO? Můžeš to nějak upřesnit?
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 09.07.2015
    jo jasné...Nedá sa mi pripojiť k serveru na big farm aj na fórum
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.07.2015
    Vždyť tady jsi..? :confused:

    Můžeš sem dát nějaký ten screen té tvé nějaké chyby?
  • Kopretinka.1 (CZ1)Kopretinka.1 (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 10.07.2015
    Vůbec mi dnes nejde sklízet vše se seká a klikám na vše pořád dokola
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.07.2015
    Vůbec mi dnes nejde sklízet vše se seká a klikám na vše pořád dokola

    Máš aktualizovaný flash player i prohlížeč, smazané cookies? Případně nemůže být problém v stabilitě a rychlosti tvého připojení?

    (Aktualizace AFP zde: https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=cz, smazání cookies: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=132725&viewfull=1#post132725.)

    + Vlákno přesunuto do správné sekce.
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 31.07.2015
    Ahojte,všichni.

    Dnes som si zapla Big Farm a začalo mi sekať.Tak som ho vypla a zapla počítač.Na Big Farme sa mi začala stavať budovu keť som zapla počítač.A žádnou budovu som nestavala.Nevím ale asi to nahlásim na Podpore.Ak mi dáte nejaké radi budem vám vdačná.Díky

    Viktorka_hráč;)
    Post edited by Viktorka_hráč on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 30.07.2015
    Mně to připadá tak, že jsi při tom sekání nechtěně klikla někam do prostoru farmy a tím jsi zahájila výstavbu budovy. Výstavba se sama od sebe nezahájí, aspoň já o tom slyším poprvé...
    Pokud chceš radu, pravidelně čisti PC od cookies a další havěti (návod zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=129626&viewfull=1#post129626 a zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=132725&viewfull=1#post132725
    V případě, že potřebuješ i přesto kontaktovat podporu, návod je zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41324-Jak-kontaktovat-podporu-n%C3%A1vod Pamatuj, že čím podrobněji jim svůj problém popíšeš, tím lépe ti mohou pomoci...
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 31.07.2015
    Dekuju za radu mikimar
  • Jurasheek (CZ1)Jurasheek (CZ1) Komentářů: 4
    Dobrý den,stalo se mě to před asi týdnem a nyní se mě to stalo znovu.Po přihlášení se hra Bing Farm velmi pomalu načítá a všechny budovy a další věci se stejně nenačtou.Před týdnem mě pomohlo,že jsem vyčistil notebook CCleanerem a z prohlížeče jsem smazal veškerou historii a cookie,udělal jsem defragmentaci disku a kontrolu disku PC.Vše proběhlo v pořádku a BigFarm zase jela,tak jak má.Dneska ráno to šlo,a po obědě je to opět v háji.Udělal jsem to samé (defragmentace,kontrola disku,čištění CCleanerem a mazání histirie a cookie z prohlížeče) a nic.Buď máte přetížený servery nebo prostě nevím.Připojení mám rychlé 30Mbit/sec. ,takže tím to taky není.Nevím si s tím rady.Snad přestat hrát,oželet vložený prachy a další už do toho necpat.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahoj Jurasheeku,

    první, co mě hned trkne je, že používáš Internet Explorer, který Microsoft přestal před pár měsíci podporovat. Nejvíc hráčů má dobré zkušenosti s Firefox prohlížečem nebo pak Chrome. Zkus jeden z těchto a pak se ozvi jestli máš stále stejný problém.

    Foxes
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Foxes napsal(a):
    Ahoj Jurasheeku,

    první, co mě hned trkne je, že používáš Internet Explorer, který Microsoft přestal před pár měsíci podporovat. Nejvíc hráčů má dobré zkušenosti s Firefox prohlížečem nebo pak Chrome. Zkus jeden z těchto a pak se ozvi jestli máš stále stejný problém.

    Foxes
    No nevím, ale spíš to vypadá na Edge (a celkově Windows 10)... Čili zaručeně podporovaný.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Ahoj Jurasheeku,

    první, co mě hned trkne je, že používáš Internet Explorer, který Microsoft přestal před pár měsíci podporovat. Nejvíc hráčů má dobré zkušenosti s Firefox prohlížečem nebo pak Chrome. Zkus jeden z těchto a pak se ozvi jestli máš stále stejný problém.

    Foxes
    No nevím, ale spíš to vypadá na Edge (a celkově Windows 10)... Čili zaručeně podporovaný.
    Windows 10 jsem zatím viděla jen tak letmo, ale ještě jsem žila v domnění, že nový prohlížeč se bude jmenovat Spartan. A koukám, že ono ne.....Edge, asi se nechtěli vzdát svého "E".

    Na věci to však nic nemění...zkus jiné prohlížeče. A dej nám vědět, jak to dopadlo :).

    Foxes
  • Jurasheek (CZ1)Jurasheek (CZ1) Komentářů: 4
    Nemám Chrome ani Firefox.Mám WINDOWS 10 a používám prohlížeč EDGE a IE.
    Nevím čím to je,ale už to opět funguje a s PC jsem nic nedělal.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jurasheek (CZ1) napsal(a):
    Nemám Chrome ani Firefox.Mám WINDOWS 10 a používám prohlížeč EDGE a IE.
    Nevím čím to je,ale už to opět funguje a s PC jsem nic nedělal.
    Možná ses zrovna "trefil" do doby probíhajícího hotfixu, který běžel na pozadí hry.

    Hlavně, že už tedy vše běží :)
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    dneska se mi hra neustále seká a nevím v čem je problém
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    zinata (CZ1) napsal(a):
    dneska se mi hra neustále seká a nevím v čem je problém
    Klasická otázka - máš aktualizovaný flash player, prohlížeč a smazané cookies?

    Flash player ke stažení zde: https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=cz.

    Prohlížeč můžeš nejčastěji aktualizovat přes menu Nápověda - O aplikaci Firefox/Google Chrome/cokoli-co-používáš.

    Návod ke smazání cookies: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    to zinata - trhá to aj ked robí update WIN alebo antivírus a pod.  hlavne celkom vypni PC ntb ... a aj odpoj od elektriky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    to zinata - trhá to aj ked robí update WIN alebo antivírus a pod.  hlavne celkom vypni PC ntb ... a aj odpoj od elektriky.
    Co je to za radu, ať vypne počítač a odpojí ze sítě? Pak se jí farma nebude sekat? Jo, vlastně, nebude, pravda. Bude totiž úplně vypnutá :D
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    prepáč ale je to dobrá rada - pri vypínaní /normálne cez štart vypnutie/ zistí - či mu niečo sa neinštaluje na pozadí. alebo nemá niečo zaseknuté.. /napr. fb rado ostava ""visieť"
    a po odpojení zo siete až sa celkom vyprázdni operačná pamät.
    Všetky ""bedne" sú totiž už stále pod prúdom, aj pri vypnutí. to by si mohol vedieť.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    prepáč ale je to dobrá rada - pri vypínaní /normálne cez štart vypnutie/ zistí - či mu niečo sa neinštaluje na pozadí. alebo nemá niečo zaseknuté.. /napr. fb rado ostava ""visieť"
    a po odpojení zo siete až sa celkom vyprázdni operačná pamät.
    Všetky ""bedne" sú totiž už stále pod prúdom, aj pri vypnutí. to by si mohol vedieť.
    Nemohol lebo nie som chlap! :tongue:

    Tak aby zjistila, co kde běží na pozadí, stačí Ctrl+Alt+Del a vidí všechny probíhající procesy.

    Že fb zůstává viset, to "bohužel" nevím, naštěstí ho nemám a nikdy mít nebudu :D

    Nicméně pokud něco probíhá na pozadí (např. aktualizace), seká se všechno, ne jen hra, proto radím výše uvedené - to ovlivní hratelnost hry.
  • Marek pulitr (CZ1)Marek pulitr (CZ1) Komentářů: 2
    Chci se zeptat-Od včerejška mám zpomalenou hru big farm a nevím co stím.Počítač funguje tak jak má.Poradí mi někdo?Díky
  • karkulka1963 (CZ1)karkulka1963 (CZ1) Komentářů: 18
    Jsem na tom stejně,také je hra zpomalená a docela dost to znepříjemňuje hru.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Ahoj . Asi ti nikto nepomôže.Chyba je niekde inde. Aj mne sa celá farma hýbe ako sa jej zachce,je pomalá,vyskakujú oná aké samé chcú atď.....
      Takže trpezlivosť ono sa to opraví.
    Pevné nervy a peknú hru.
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Ahoj, mám stejný problém. Hra je pomalá,jde špatně sázet,sklízet atd.Ostatní hry fungují,takže je to jenom u Big farm. Doufám,že se brzy opraví. Takhle mě to nebaví. Zdraví hráč Veverka73.
  • Marek pulitr (CZ1)Marek pulitr (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj,tak to jsem rád že nejsem sám.Snad to brzo opraví,jinak mě to nebaví hrát.Krásnej výkend
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Což takhle nahlédnout do hlavního vlákna technických problémů? Našli byste tam reakci naší CM:

    Foxes napsal(a)
    Zdravím,

    problémy s výkonem a sekáním myši máme nahlášené a momentálně se tím tým zabývá. Serverem to nebude, protože s tím mají problémy i ostatní komunity. Až se dozvím něco bližšího, tak vám dáme vědět.

    Foxes

    Pokud vám nepomůže vyčištění prohlížeče od cookies, aktualizace flash playeru a prohlížeče, případně změna prohlížeče, bohužel jste jedněmi z těch, u kterých se problém s výkonem vyskytuje, a nezbývá než počkat na opravu.

Sign In to comment.