Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 16.8.2017: Změny v rybolovu na otevřeném moři"

11729

Komentáře

  • Rozárka2 (CZ1)Rozárka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    ano dívala, nejsou tam
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rozárka2 (CZ1) napsal(a):
    ano dívala, nejsou tam
    Ahoj.
    Zkus se odhlásit a znovu přihlásit do hry, případně vymazat historii v prohlížeči jestli se ti neobjeví v produktech. A hledala si tu směs kterou vyrábíš, jsou obyčejné směsi a pak z jednotlivých druhů ryb.
  • Rozárka2 (CZ1)Rozárka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Vše jsem vyzkoušela a nic  nepomohlo. Hledala jsem směs, kterou vyrábím a to z tuňáka zlatoploutvého, chtěla jsem si splnit úkol na rybím trhu. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rozárka2 (CZ1) napsal(a):
    Vše jsem vyzkoušela a nic  nepomohlo. Hledala jsem směs, kterou vyrábím a to z tuňáka zlatoploutvého, chtěla jsem si splnit úkol na rybím trhu. 
    Tak to asi nezbude nic jiného než podpora.Napsat tam.
  • ricardomio (CZ1)ricardomio (CZ1) Komentářů: 11
    Rozárka2 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer,prosím vás o radu. Na DOKU vyrábím směs z ryb a po sklizení není uložena. Správu farmy jsem prošla několikrát a nikde nic. Dříve se mi vše uložilo do správy farmy a nyní nikoliv. Prosím o pomoc, děkuji
    a nebude to tím, že z toho tuňáka vyrábíš "MOŘSKOU SMĚS" místo abys vyráběla až tu předposlední položku "SMĚS ZE ZLATOPLOUTVÝCH TUŇÁKŮ" ?

  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    neviem ci som slepa,ale nevidim,zeby niekto odpisal ako dalej s rybolovom.to nie je normálne ze iba slede a tuniak.k tomu este málo tuniakov
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    nová loviště, ale stále žádní mečouni
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Ztrát v rybolovu si také všímám, i když jsem loď vyslala plně chráněnou (bouře, chobotnice, víry, žraloci), tak jsem stejně o 11 ryb za 111 přišla ... a důvod? Víry a žraloci. 

    Tak má to vůbec smysl vybavovat loď ochranou, když stejně o ryby přijdeme? Lodě vybavuji ochranou už při 14% míře ohrožení a zjišťuji, že se mi to teda vůbec nevyplatí. :-(
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    A kdy se zvedá bonus? Už mám 4 zakázky, ale bonus je stále 0. Kdyby alespoň místo hrábí a kartáčů bylo něco zajímavějšího. Třeba výrobky z řas nebo nějaké žetony.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Ztrát v rybolovu si také všímám, i když jsem loď vyslala plně chráněnou (bouře, chobotnice, víry, žraloci), tak jsem stejně o 11 ryb za 111 přišla ... a důvod? Víry a žraloci. 

    Tak má to vůbec smysl vybavovat loď ochranou, když stejně o ryby přijdeme? Lodě vybavuji ochranou už při 14% míře ohrožení a zjišťuji, že se mi to teda vůbec nevyplatí. :-(
    Mám to stejné, ať dám ochranu nebo ne tak ztráta je stejná a někdy mi přijde až neúměrně vysoká
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, 

    další chyba spojená s rybolovem na moři. Hráči ve spolku přišli na to, že se do úspěchů nepřipočítávají vyslané lodě. Poslední číslo zamrzlo. Celý rybolov na moři je paskvil, plný chyb a dělaný hala bala, co koho napadlo. Nic nemají připravené dopředu a jen hráče oblbují.

    Tak
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Zašel jsem si po delší době pobrečet na fórum, jak je na mě ta hra zlá, jak po mě trh chce mečouny a už několik dní jsem žádného nepotkal... a když už jsem tu byl, aspoň jsem se pobavil čtením zpětné vazby hráčů, v angličtině se velmi hodí slovíčko shitstorm...

    Reakce lidí naprosto očekávatelné. Ono bylo každému jasné, že rybolov v původní verzi "jaksi nezapadal do kontextu" farmaření (byl mimo mísu). Takové to "příliš dobré, aby to byla pravda". Takže ukončení této podoby mohlo překvapit jen hodně velké naivky. Nejsem asi sám, kdo si vybudoval flotilu 14 traulerů. Ceny za upgrade lodi nebyly nejmenší problém, když i s nepřetržitým upgradováním se pořád valily miliony z prodeje a konto narůstalo. Po vybudování flotily jsem dokoupil všechny chybějící pozemky a provedl několik devítimístných upgradů Lestera a Matildy. Další upgrady holt nebudou, protože bez toho příjmu z rybolovu... jsou příliš drahé.

    Jo ten můj problém... s mečounama mám asi prostě smůlu, co? Budu dál hromadit sledě a humry, co už.


    Tenhle vtip se hodí k tématu:
    Vběhne chlap do hospody a povídá barmanovi: „ Rychle, nalijte mi pivo, než to přijde.“ Barman tedy nalije chlapovi pivo, ten ho během chvilky vypije a povídá znovu: „ Nalijte mi ještě rychle jedno pivo, už cítím, že to brzo přijde.“ Barman nalije další pivo a chlap ho zase během okamžiku vypije. Barman se zeptá: „ A co platit?" „Tak a už to přišlo."
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    upraveno 27.08.2017
    ja to mam taky tak natrh potřebuju tresky a mečouny a od ty doby jsem je ještě neměla

    a ještě když vyšlu lodě tak je dlouhej čas až 14 hodin to je neuprosne

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    a ještě když vyšlu lodě tak je dlouhej čas až 14 hodin to je neuprosne
    Já dávám Brigitty, co urychlujou dobu plavby, a Roye, co zvyšujou ulovené ryby za hodinu. Většinou 6+6. V týhle konfiguraci si škrtám 6 hodin z doby plavby a zároveň mi těch 6 Royů dokáže naplnit kapacitu lodě (195) rybama. I když tu loď pošlu daleko, vrátí se včas, abych ji mohl vyslat znova.
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    ja to mam taky tak natrh potřebuju tresky a mečouny a od ty doby jsem je ještě neměla

    jsem na tom stejně... jak potom plnit rybí trh a postupovat
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 

    další chyba spojená s rybolovem na moři. Hráči ve spolku přišli na to, že se do úspěchů nepřipočítávají vyslané lodě. Poslední číslo zamrzlo. Celý rybolov na moři je paskvil, plný chyb a dělaný hala bala, co koho napadlo. Nic nemají připravené dopředu a jen hráče oblbují.

    Tak
    U mne také nepřipočítává lodě. A to mi přijely i jsem je vyslala.
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    Ztrát v rybolovu si také všímám, i když jsem loď vyslala plně chráněnou (bouře, chobotnice, víry, žraloci), tak jsem stejně o 11 ryb za 111 přišla ... a důvod? Víry a žraloci. 

    Tak má to vůbec smysl vybavovat loď ochranou, když stejně o ryby přijdeme? Lodě vybavuji ochranou už při 14% míře ohrožení a zjišťuji, že se mi to teda vůbec nevyplatí. :-(
    Za mňa - ja loď ochranou vôbec nevybavujem, iba ak mi ostane prázdne miesto, kde nemám čo dať, tak jednou a zväčša mi to pochytá všetky ryby alebo nejaké ryby ujdú, vcelku mi je to jedno :smiley: hlavne, že neodplávajú všetky späť do mora :D zbytočne vyhodené peniaze na ochranu :)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683

    Ztrát v rybolovu si také všímám, i když jsem loď vyslala plně chráněnou (bouře, chobotnice, víry, žraloci), tak jsem stejně o 11 ryb za 111 přišla ... a důvod? Víry a žraloci. 

    Tak má to vůbec smysl vybavovat loď ochranou, když stejně o ryby přijdeme? Lodě vybavuji ochranou už při 14% míře ohrožení a zjišťuji, že se mi to teda vůbec nevyplatí. :-(
    Sranda je v tom, že na všech kalužích jsou ztráty ze všeho. Pak se můžeš rozhodnout pro řešení prezervativní ochranou  na všecho, vyhodit mražáky a všechny lidi z posády. Opět strategie o ničem, místo aby loviště měli specifické ohrožení a podle toho se mohl hráč zařídt. Tak je v podstatě jedno, jakou ochranu tam dáš, někdy se ujme, a někdy ta sama jde do háje. Teď ještě čekám na pokousání palubním psem.
    S rybama je to nějak pořád to samé, tesku ani mečouna jsem ani nezahlíd.
    A teď k dalšímu retardéru, který se objevil v rámci prodloužení lovu ! Úplně nepochopitelně se prodoužilo upgradvání obytných domů s 1 na 2 na 2h47min a ze 2 na 3 na 4h40min , na což jsem přišli až dnes. Ovšemže na Vigingské farmě je z1 na 2 za 45min.(jojo je to zkrácené jako farma celá), ale tak dlouho jsem obytné domy na normálních farmách nikdy neupgradoval.
    Chudáci malí farmáři, si tu hru fakt užijou. Potlesk pro ggs, za další "úpravy" v rámci jiných úprav :_)

  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    nechápem to navážanie(poučovanie) rescator (SK1 

    skoro jediný sa na to díva triezvo, áno rebelujete, áno aj napísali, že si toho všimli a čo?? .... aká odozva do dnes?? NIČ...bohužiaľ
    koľko chcete ignorovať majstrákov spolkov, či iných udalostí? a vydrží vám to? klobúk dole, odvaha vám nechýba ale to vôbec nemusí stačiť, tu fakt ide o nákupy a míňanie reálnych penazí, nič nebude tak platné ako stop financiám, a aj to si nechá vysvetliť manažérske oddelenie kdejako, dá PRIME TIME na 250 % a už to bude hráčmi šklbať( a to nie zrovna tými ktorí štrajkujú-kasa sa naplní a sme na bode nula) navyše aj keby dali späť funkciu priameho predaja tak to pri súčasnom stave rybolovu(chyby ohľadom výskytu a množstva jednotlivých druhov rýb) môže byť k ničomu, skôr by som apeloval na prerobenie celej tejto srandy na použiteľnú vec, lebo to jediné zatiaľ nesĺňa...
    ja som kvôli MS nepoužil jedinú zlatku a ideme dosť ležérnym tempom pre odmeny, nič viac,chápem, že si to vývojari až tak nevšimnú, ale ja mám názor iný čo sa týka ústredného problému hry ale ten tu nechcem rozvádzať, asi by ho málokto aj tak pochopil
    rozvadzaj, mna prave to zaujima, pohlady v sirsich suvislostiach, aj ked asi by to chcelo osobitne vlakno :) 
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 23.08.2017
    Ahojte, neviete niekto, kedy by mala zacat udalost tazko pracujuceho - rybacia?
    Myslel som, ze dnes, ale zacala Matilda. 
  • 1marcela (CZ1)1marcela (CZ1) Komentářů: 28
    Ahoj, vím, že to sem nepatří. Ale Matylda začala teď, nebo jsem ji včera přehlídla? Píše to totiž, že do konce je 8 dnů a bývalo 10. Takže tu dekoraci asi nestihnu. Vždy tam poslední dobou byla rezerva na nenalezené houby. :-)
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    Ahoj, vím, že to sem nepatří. Ale Matylda začala teď, nebo jsem ji včera přehlídla? Píše to totiž, že do konce je 8 dnů a bývalo 10. Takže tu dekoraci asi nestihnu. Vždy tam poslední dobou byla rezerva na nenalezené houby. :-)
    uz to dodko44 nahlasil do chyb v hre v inom vlakne
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    1marcela (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, vím, že to sem nepatří. Ale Matylda začala teď, nebo jsem ji včera přehlídla? Píše to totiž, že do konce je 8 dnů a bývalo 10. Takže tu dekoraci asi nestihnu. Vždy tam poslední dobou byla rezerva na nenalezené houby. :-)
    Začalo to dnes po 14-té hodině.
  • 1marcela (CZ1)1marcela (CZ1) Komentářů: 28
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    1marcela (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, vím, že to sem nepatří. Ale Matylda začala teď, nebo jsem ji včera přehlídla? Píše to totiž, že do konce je 8 dnů a bývalo 10. Takže tu dekoraci asi nestihnu. Vždy tam poslední dobou byla rezerva na nenalezené houby. :-)
    Začalo to dnes po 14-té hodině.
    Takže mají v úmyslu nás dusit i s dušeným. :-)
  • rraji (CZ1)rraji (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    To už je ale fakt na palici. zase změna loviště a opět sleď a zlatoploutvý tuňák!!!! to už mě vážně nebaví. Hlavně, že bude těžká dřina, ale kde na ni vzít ryby, to asi neporadí, že...
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    rraji (CZ1) napsal(a):
    To už je ale fakt na palici. zase změna loviště a opět sleď a zlatoploutvý tuňák!!!! to už mě vážně nebaví. Hlavně, že bude těžká dřina, ale kde na ni vzít ryby, to asi neporadí, že...
    A kdy bude?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    rraji (CZ1) napsal(a):
    To už je ale fakt na palici. zase změna loviště a opět sleď a zlatoploutvý tuňák!!!! to už mě vážně nebaví. Hlavně, že bude těžká dřina, ale kde na ni vzít ryby, to asi neporadí, že...
    A kdy bude?
    Asi v sobotu, 26.8.
  • Extra-Hnojnik (CZ1)Extra-Hnojnik (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Je to dost nepříjemné zasáhnout do hry tak razantně a pak to vše svádět na to že to tak má být.
    A to že sebraly možnost ryby prodávat mě fakt naštvalo. Proč nesnížili cenu ryb, nebo množství ulovených.
    Tak pořád vymýšlí novinky a hru akorát brzdí a zahlcují nesmysly. Rybaření které přišlo před aktualizací, byla zábava. Teď je to nuda a vůbec mě to nebaví. Chci hru hrát a odreagovat se, ne čekat.

    Chápu, že GGS chce vydělávat, proč ne, mají na to to nárok. Ale ať si taky uvědomí kdo nebo respektive komu je hra určena. Vydělávajícím lidem kteří chtějí každý měsíc sypat tisíce zlatek do této hry? Stovku-dvě měsíčně jsem ochoten, jako vydělávající osoba dát.
    1 Ale nechápu proč to chtějí po dětech
    2 Kolik by jim tak asi člověk měl nasypat aby jim to stačilo.
    3 Myslím si že do hry vkládám víc zlatek než si GGS zaslouží !
    Za to kolik nacpu ročně do farmy korun, tak bych mohl mít plnou polici originálních her.
    Takže nechápu co pořád chtějí :-( ať se laskavě uklidní, nebo to přestanu hrát. A ty co sem chodí zadarmo, tak na těch zrovna nezbohatnou. Myslím třeba zrovna děti. Nebo chcete, aby tahaly lítostivě prachy z rodičů? Touto cestou rozhodně nebudu kráčet...


Sign In to comment.