Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Koňský ranč

12225

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    V zásadě souhlas s mojdou. Netrénovalo se od stejných hodnot - buď volbou koní na šlechtění, nebo nákupem na trhu, kde ne všechny vlastnosti jsou na stejné úrovni. Tím pak vznikne ten rozdíl.

    PS: A taky se mi líbí, že se kůň za své jméno stydí :D 
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Děkuju všem. Myslím, že jsem netrénovala od stejných hodnot a že to tedy bude, jak píše mojda_micka. Děkuji za podrobné vysvětlení.

  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Prosím vás, nějak se mi nedaří získat koně s chovnou urovní 2,chovnou hodnozu má 48.Poradíte mi prosím..děkují Rybízka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Rybízka (CZ1) napsal(a):
    Prosím vás, nějak se mi nedaří získat koně s chovnou urovní 2,chovnou hodnozu má 48.Poradíte mi prosím..děkují Rybízka
    Ahoj, získáš ji šlechtěním dvou koní, je to však o náhodě, nikdy není zvýšení kvality zaručeno. Pokud je nějaká šance, je to při šlechtění napsáno (viz návod).

    Ale jak vidím, hodnotu koně už máš vysokou, takže už máš odemčený i koňský trh. V tom případ můžeš koně s 2. chovnou kvalitou koupit tam, pokud se jedná o splnění úkolu.

    Co se týče zvýšení kvality při šlechtění, to se mi povedlo při šlechtění koní těchto hodnot:
    56+54, 40+40, 45+46, 53+57, 56+58, 73+78, 56+59 a 68+66 (bráno, kdy se tato kvalita objevila v chovu poprvé). Zpravidla platí, že čím vyšší hodnoty, tím vyšší šance na zvýšení kvality.
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Děkuji za radu.Při posledním šlechtění měli koně hodnotu 35 a 45,tréninkové dráhy mám na maximum.Budu tedy trénovat dále, ale nejdříve si jdu přečíst doporučený návod.Přeji hezký den. Rybízka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, určitě taky šlechti koně co nejpodobnějších hodnot ;)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    :-))) No když to říkáš, já Ti budu věřit :-))) Já jsem v tom zatím žádnou logiku nepostřehla :-))) Hraju teprve rok, tak třeba potřebuju víc času :-)))  Ale vážně :-) Rozhodně se z koníků nehroutím, jen jsem chtěla  vědět, jaký to má vlastně systém. Myslím, že je těžké zvolit strategii, když jsme odkázaní na náhodu :-) Každopádně děkuji za reakce. Přeji hezký den.
  • jarus23 (CZ1)jarus23 (CZ1) Komentářů: 4
    ahoj chci se zeptat. mam ukol Mej kone s chovnou urovni jedna (cerna 1 v cervenym kolecku) mam dva kone a v srdicku 30 a 11. jak mam teda splnit ukol ? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jarus23 (CZ1) napsal(a):
    ahoj chci se zeptat. mam ukol Mej kone s chovnou urovni jedna (cerna 1 v cervenym kolecku) mam dva kone a v srdicku 30 a 11. jak mam teda splnit ukol ? 
    Chtělo by to jiné koně, nešlechti dohromady 30 a 11, jsou dost vzdáletní, nejvhodnější je mít koně sobě co nejblíž.

    A co se týče zvýšení chovné úrovně, to je o náhodě, čím vyšší chovná hodnota koní pro šlechtění, tím je šance vyšší.
  • jarus23 (CZ1)jarus23 (CZ1) Komentářů: 4
    black-.-angel napsal(a):
    jarus23 (CZ1) napsal(a):
    ahoj chci se zeptat. mam ukol Mej kone s chovnou urovni jedna (cerna 1 v cervenym kolecku) mam dva kone a v srdicku 30 a 11. jak mam teda splnit ukol ? 
    Chtělo by to jiné koně, nešlechti dohromady 30 a 11, jsou dost vzdáletní, nejvhodnější je mít koně sobě co nejblíž.

    A co se týče zvýšení chovné úrovně, to je o náhodě, čím vyšší chovná hodnota koní pro šlechtění, tím je šance vyšší.
    takze mam kone s 11 vyslechtit na 30 a pak je krizit? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.05.2017
    jarus23 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    jarus23 (CZ1) napsal(a):
    ahoj chci se zeptat. mam ukol Mej kone s chovnou urovni jedna (cerna 1 v cervenym kolecku) mam dva kone a v srdicku 30 a 11. jak mam teda splnit ukol ? 
    Chtělo by to jiné koně, nešlechti dohromady 30 a 11, jsou dost vzdáletní, nejvhodnější je mít koně sobě co nejblíž.

    A co se týče zvýšení chovné úrovně, to je o náhodě, čím vyšší chovná hodnota koní pro šlechtění, tím je šance vyšší.
    takze mam kone s 11 vyslechtit na 30 a pak je krizit? 
    Jestli jsi ho trénovala od nuly, tak ho už dál netrénuj, stálo by tě to hodně podkov. Spíš si pořiď dalšího koně, toho taky dotrénuj na 11, vyšlechti tyto 2, dotrénuj nově vzniklé hříbě na cca 20. Kup dalšího na 11, dalšího na 11, vyšlechti na cca 20. Pak ty oba cca 20 vyšlechti a dotrénuj hříbě na 30 a konečně vyšlechti s tou 30, co máš teď.

    Doufám, že to nezní moc šíleně :D 
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj, již několik dní nemůžu závodit v parkuru s Georgem - výzva je šedá. Prosím o pomoc. Děkuji.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, již několik dní nemůžu závodit v parkuru s Georgem - výzva je šedá. Prosím o pomoc. Děkuji.
    Asi jsi už dosáhl(a) maximálního počtu závodů. Dál už to nejde.
  • SLAVKA.pav (SK1)SLAVKA.pav (SK1) Komentářů: 9
    upraveno 09.08.2017
    Nejde mi trenovat kone mam to zastavene na 214 urovni co mam robit?

    tak omluva je to 224 uroven.. zle som to napisala..je to dlhodoby problem..

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    SLAVKA.pav (SK1) napsal(a):
    tak omluva je to 224 uroven.. zle som to napisala..je to dlhodoby problem..
    Pokud máš na mysli soutěžení s Lestrem a spol a hvězdičky s číslem 224 máš šedé, tak už jsi dosáhla maxima, víc to nejde.
  • SLAVKA.pav (SK1)SLAVKA.pav (SK1) Komentářů: 9
    akoto?  ved moji spoluhraci maju aj 358 nahrate..a ja stale kone parim tak to musi ist vyssie??? ci?
  • Contra (CZ1)Contra (CZ1) Komentářů: 18
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj všem,

    ono ale bylo avizováno při zavedení tohoto systému odměňování za přihlašování, že v něm budou chyby a že nějaký čas potrvá, než se je podaří vychytat. Po zítřejší aktualizaci by stav měl být lepší :)

    Hlavně prosím kvůli jakýmkoli problémům spojeným se šťastnou hodinku NEpište na podporu, nic vám kompenzovat nebudou ;)
    Ok. Nechame se tedy prekvapit. Jen zajimave, ze nekterým to jde a nekterým ne..

    A at nedelam dalsi topic. Vcera jsem slechtila konika a zmizel mi... NIKDE ho nemam. Proc ? Taky bug ? Uz ho nikdy nebudu mit zpet ? Clovek se s nim stve hodiny a pak lusk a je v coudu, to taky potesi...
  • LeaderKalnao (CZ1)LeaderKalnao (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 07.09.2017
    zmizek mi kůn z farmy jakto?LeaderKalnaO

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zmizek mi kůn z farmy jakto?LeaderKalnaO

    Ahoj
    Bylo by dobré napsat kdy zmizel, při jaké činnosti. Co jsi dělala, jestli jsi šlechtila nebo co.
  • LeaderKalnao (CZ1)LeaderKalnao (CZ1) Komentářů: 8
    No právě že nic,byl v tréningu odjela jsem s ním pár turnajů a když jsem se vrátila byl pryč :-(
    Zmizel včera odpoledne měl už dost natrénováno 64 tak nevím co se stalo
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No právě že nic,byl v tréningu odjela jsem s ním pár turnajů a když jsem se vrátila byl pryč :-(
    Zmizel včera odpoledne měl už dost natrénováno 64 tak nevím co se stalo
    Ahoj.
    No pokud jsi omylem neklikla na pustit na svobodu tak potom Ti nezbývá nic jiného než napsat na podporu. Musíš ale v cizím jazyce, česká byla zrušená.
  • LeaderKalnao (CZ1)LeaderKalnao (CZ1) Komentářů: 8
    Ach jo :-(

  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    ale puštění na svobodu se musí ještě potvrdit ne? nelze ho jen tak bez povšimnutí omylem vypustit
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    ale puštění na svobodu se musí ještě potvrdit ne? nelze ho jen tak bez povšimnutí omylem vypustit
    Ahoj.
    Ano to máš pravdu, musí se potvrdit.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    ještě se zeptám máš ve stáji místo něj něco,nebo prostě vůbec nic?
    každopádně souhlasím,že podpora tě asi nemine,pokud to tedy nakonec nenecháš být a nevycvičíš si jiného..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No právě že nic,byl v tréningu odjela jsem s ním pár turnajů a když jsem se vrátila byl pryč :-(
    Zmizel včera odpoledne měl už dost natrénováno 64 tak nevím co se stalo
    A opravdu jsi nedávala koně šlechtit? Šlechtěním koní o oba rodiče přijdeš, získáš pouze nové hříbě. Takže po šlechtění máš o jednoho koně méně.
  • divoska42 (CZ1)divoska42 (CZ1) Komentářů: 8
    lde se da ziskat 1 zelezna podkova?
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    divoska42 (CZ1) napsal(a):
    lde se da ziskat 1 zelezna podkova?
    Železné podkovy získáš naložením produktů na loď na květinové farmě. Někdy jsou také jako odměna při plnění soutěží (těžká dřina, soutěž spolků apod.).
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 06.10.2017
    NOVÝ turnaj sa začína 7,10 o 15,00 hod -- ukazovatel je chybný.
    zdroj EN forum.

    P.S.- pre aktívne /neurčené / chyby budu postupne odstavené a opravené servery:
    medzinárodný,
    nemecký /+CZ /
    Talianský.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Neví, prosím někdo, jak se vylepšuje turnajový přepravník nebo jaké musí být podmínky pro možnost vylepšení?  Děkuji
Sign In to comment.