Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 4.8.2017: Happy hours a Festival Obon"

137

Komentáře

  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Kedy sa majú začať tie hríby? Ešte stále ich tam nevidím...
    Ahoj.
    To se ještě neví kdy, v pátek má začít festival Obon
    Ďakujem :)
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Kedy sa majú začať tie hríby? Ešte stále ich tam nevidím...
    Němci mají napsáno, že 23. 8. ve 14: 10
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
    Ahoj
    Pokud tam máš místo "odfajfknutí" zelené šipky je to v pořádku. Je to tak protože to pokud splníš všechny tři bonusy za den dává 4% navíc do víkendových žolíků.
  • Prosím radu,  dnes v poledne jsem byla na farmě, při polední šťastné hodince, při odhlášení mi tam zůstalo viset jako, že polední bonusy nejsou ukončeny a večerní se zablokoval. Asi se mi to samé stalo i v pondělí, ale to jsem si nevšimla .. jenom se mi večer nepočítal... teď se to tváří, že plním polední bonus... pro ukázku posílám 2x obrázek ... jeden je před šestou hodinou a druhý po šesté . Dá se s tím něco dělat? nesetkal se s tím už někdo?
    Děkuji  Elvíra Čertová

    http://prntscr.com/g6eimq

    http://prntscr.com/g6eqo6

  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 09.08.2017
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
    Ahoj
    Pokud tam máš místo "odfajfknutí" zelené šipky je to v pořádku. Je to tak protože to pokud splníš všechny tři bonusy za den dává 4% navíc do víkendových žolíků.
    No právě že tam nemám zelené šipky


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 09.08.2017
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
    Ahoj
    Pokud tam máš místo "odfajfknutí" zelené šipky je to v pořádku. Je to tak protože to pokud splníš všechny tři bonusy za den dává 4% navíc do víkendových žolíků.
    No právě že tam nemám zelené šipky, ale červené kolečko,přitom ráno mám fajfku, odpo.taky a večer jsem splnila...:-(

    Tak potom to asi je nějaké divné a je tam chyba. Já jsem včera a dnes splnila všechny  3 a mám to v pořádku.
    A když jsi byla přihlášená večer sklízela jsi nebo ses jen přihlásila, myslím se v té době musí něco na farmách dělat aby byl bonus aktivní.
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 09.08.2017
    No chyba tam je,to je jasné, dnes už je to dobře /viz.foto výše/.
    Jak jsem psala: SKLÍZELA JSEM O DUŠI, HRÁLA SOUTĚŽE A DÁVALO MI TO O 80% VÍCE PRODUKCE....
    A přihlásila jsem se přesně ve 20 hod,protože jsme spouštěli projekt...
    Takže to nefunguje a zase je tam chyba a už mě nebaví to ani řešit, když jsme 3x řešili ve spolku nějaký problém přes podporu,tak jsme se ničeho nedočkali...
    Může mi někdo PROSÍM poradit kde mám řešit problémy ve hře???
    Děkuji.

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 09.08.2017
    mám podobný problém včera večer jsem přihlášená byla aktivní a bonus nemám
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj. Plán akcí (polské forum).
    11. - 19. 8. festival Obon
    13.8. Těžká práce
    19.8. Soutěž pro spolky farmářů
    23.8. Matildino slavné dušené (houby)
    26.8. Těžká práce- ryby

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
    Ahoj
    Pokud tam máš místo "odfajfknutí" zelené šipky je to v pořádku. Je to tak protože to pokud splníš všechny tři bonusy za den dává 4% navíc do víkendových žolíků.
    No právě že tam nemám zelené šipky


    jestli to nebude tím, že nestačí být přihlášen ale přihlásit se v době bonusu v úterý jsem byla přihlášená již od odpoledne a i když jsem večer byla aktivní bonus se označil červeným kolečkem. Proto jsem ve středu v té době počítač restartovala a bonus mám.
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
    Ahoj
    Pokud tam máš místo "odfajfknutí" zelené šipky je to v pořádku. Je to tak protože to pokud splníš všechny tři bonusy za den dává 4% navíc do víkendových žolíků.
    No právě že tam nemám zelené šipky


    Byla jsi přihlášená i při ranním bonusu? Musíš být přihlášena pokaždé, jinak se další zablokuje, protože už ho nemůžeš dosáhnout. Pokud se přihlásíš poprvé na polední bonus, máš jen první bonusy a na posledním se objeví stopka. Po večerním přihlášení se ti aktivuje jen prostřední bonus. Jinak stačí být přihlášen, bonus se sám zapne, nemusí se aktivovat.
  • Bartesss (CZ1)Bartesss (CZ1) Komentářů: 23
    Tak v těch časech mají pěkný guláš,nějak jim to nefunguje.
    Právě jsem asi od 18.11 hod.přihlášený..., ráno i odpoledne jsem se taky přihlásil v době bonusu...a:

    Tváří se to,jako že je odpoledne, teď mi to dává 20% bonusu....?????? :/
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Bartesss (CZ1) napsal(a):
    Tak v těch časech mají pěkný guláš,nějak jim to nefunguje.
    Právě jsem asi od 18.11 hod.přihlášený..., ráno i odpoledne jsem se taky přihlásil v době bonusu...a:

    Tváří se to,jako že je odpoledne, teď mi to dává 20% bonusu....?????? :/
    A když jsi byl ráno a odpoledne přihlášen, koukal jsi zda se bonus aktivoval? Já to vždy radši zkontroluju a zatím bez problému. :smile:
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj nechápu proč dnes nemám večer zelené šipky .Přihlásila jsem se 19.30 a hrála bonus běžel. Tak opět chyba!!!!!
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    Prosím vás vie niekto kedy začne a hlavne o ktorej hodine Festival Obon.
    Vopred ďakujem
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.08.2017
    marans (SK1) napsal(a):
    Prosím vás vie niekto kedy začne a hlavne o ktorej hodine Festival Obon.
    Vopred ďakujem
    Ahoj.
    11.8. v 15 hodin

    P.S. Ještě se ptají týmu BF jestli náhodou 13.8. místo těžké práce nebude rybí verze, zatím se neví nic.
    P.S.2 Vikingská farma začne v sobotu, 14:00
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    alik54 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj nechápu proč dnes nemám večer zelené šipky .Přihlásila jsem se 19.30 a hrála bonus běžel. Tak opět chyba!!!!!
    u nás je to podobné , plno lidí hrálo  a ztěžovalo na to že se jim nezapočítal bonus, zajímá mě jak to pořeší  bedru
  • Bartesss (CZ1)Bartesss (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 11.08.2017
    Myslím,že byl bonus zaktivovaný, ale ruku do ohně za to nedám...no každopádně je v tom zmatek
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Pokud jste stále přihlášeni a jste stále aktivní, bonus se aktivuje sám. Já to tak měla stále. I včera jsem byla stále přihlášena, ale odpoledne jsem musela pryč. Čili aktivita před večerním bonusem žádná. Nenaskočil ani poté, co jsem začala hrát. Bylo třeba se odhlásit a přihlásit a naskočil.
    Takže pokud jste stále přihlášeni a nějakou dobu před dalším bonusem nehrajete, bere to, že nejste ve hře.
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    Mandril (CZ1) napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    proč nemám "odfajfklou" šťastnou hodinku včera večer (úterý), když jsem se přihlásila v dané době,
    hrála soutěže a stáje správně dávaly o 80% větší výnosy?
    Splnila jsem přihlášení ráno,odpoledne i večer, ale večer se mi nezapočítal..
    Stejně tak se stalo ještě jinému hráči u nás ve spolku...
    Díky za info.
    Ahoj
    Pokud tam máš místo "odfajfknutí" zelené šipky je to v pořádku. Je to tak protože to pokud splníš všechny tři bonusy za den dává 4% navíc do víkendových žolíků.
    No právě že tam nemám zelené šipky


    Byla jsi přihlášená i při ranním bonusu? Musíš být přihlášena pokaždé, jinak se další zablokuje, protože už ho nemůžeš dosáhnout. Pokud se přihlásíš poprvé na polední bonus, máš jen první bonusy a na posledním se objeví stopka. Po večerním přihlášení se ti aktivuje jen prostřední bonus. Jinak stačí být přihlášen, bonus se sám zapne, nemusí se aktivovat.
    Mandril, byla jsem přihlášená ráno i odpol., podívej se na tabulku v úterý...to je logické,že musím být přihlášená pokaždé,jinak se večer nezaktivuje...Ale jak tady čtu ostatní  příspěvky,tak je nás víc a prostě to nefunguje jak má...
    Bedrul: já myslím,že to nebudou řešit vůbec :-) Ještě že nejde o život,to by byla ruská ruleta  >:)
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Hrál jsem luční kvítí,posbíral jsem asi 1500 ks a ve finále mě to napsalo nedostatečná aktivita. To už je vrchol všeho bordelu!!!!! To je samy chvástání jak se všechno opravilo a je to čím dál horší!!! Za zmršeny spolkovky žádná kompenzace a todle je asi pokračování. Na co je ten slavnej tým BG??!! Řekl bych,že už jen na 2 věci - na ho... a na nic!!!
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    Ahojky chtěla bych se optat zda funguje ohnostroj celý 3 hodiny,právě sbírám kousky ufa,běží 100% bonus a fotek mě padá jen 15 z jabloní což je divné
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    taky jsem si všimla že padá 100% jen na sběr do mistrovství, to nám ten večerní asi nebude na nic :-(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.08.2017
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky chtěla bych se optat zda funguje ohnostroj celý 3 hodiny,právě sbírám kousky ufa,běží 100% bonus a fotek mě padá jen 15 z jabloní což je divné
    Ahoj
    No asi nefunguje, já mám kvítí a padá po jednom kuse trosek. Teď mám čisté pole dala jsem kukřici a uvidím. Kukuřice taky normálně.
    Myslím se musí objevit ohňostroj nad hl. budovou aby to fungovalo. 
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky chtěla bych se optat zda funguje ohnostroj celý 3 hodiny,právě sbírám kousky ufa,běží 100% bonus a fotek mě padá jen 15 z jabloní což je divné
    Ahoj
    No asi nefunguje, já mám kvítí a padá po jednom kuse trosek. Teď mám čisté pole dala jsem kukřici a uvidím. Kukuřice taky normálně.
    Myslím se musí objevit ohňostroj nad hl. budovou aby to fungovalo. 
    ale to je přece blbost ne?ten ohnostroj by měl fungovat i tak a ten druhej by na něj neměl mít vliv,podle mě tam bude nějaká chyba
  • Regenncy (SK1)Regenncy (SK1) SK1 Komentářů: 16
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky chtěla bych se optat zda funguje ohnostroj celý 3 hodiny,právě sbírám kousky ufa,běží 100% bonus a fotek mě padá jen 15 z jabloní což je divné
    som na tom úplne rovnako
    pozbierala som jablone beží bonus 100% ohňostroj a padalo z nich po 15 kusov ufa, pre istotu som jeden urýchlila (veď čo ak som zle videla) a ajhľa zasa 15 kusov
    tak sa pýtam, ten ohňostroj je sranda??
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    Regenncy (SK1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky chtěla bych se optat zda funguje ohnostroj celý 3 hodiny,právě sbírám kousky ufa,běží 100% bonus a fotek mě padá jen 15 z jabloní což je divné
    som na tom úplne rovnako
    pozbierala som jablone beží bonus 100% ohňostroj a padalo z nich po 15 kusov ufa, pre istotu som jeden urýchlila (veď čo ak som zle videla) a ajhľa zasa 15 kusov
    tak sa pýtam, ten ohňostroj je sranda??
    přesně i já sem pak zazlatila zda mě neklame zrak bohužel,to je jako kdyby ten ohnostroj ani nebyl,tak nechápu na co jede 3 hodiny
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Toho jsem si všiml už ráno při prvním bonusu. Nevím, na co má fungovat, ale padátka do tématické akce to rozhodně nijak neovlivňuje.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Toho jsem si všiml už ráno při prvním bonusu. Nevím, na co má fungovat, ale padátka do tématické akce to rozhodně nijak neovlivňuje.
    No ano, jen to přidává body do mistrovství, z koní mi teď vypadl dvojnásobek.
Sign In to comment.