Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 4.8.2017: Happy hours a Festival Obon"

27

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    kleali (SK1) napsal(a):
    s tým časom bby som tiež niečo robila ,ako mám zbierať bonusy,keď som tu ráno o pol 5 a potom musím do práce a po obede prídem o pol 4,lebo nejde inak autobus :(takže 2 časové bonusy mi komplet utečú :((
    Nemáš možnosť sa prihlásiť cez mobil?

    Inak, ahoj. :-)
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    no,bohužiaľ,nemám taký mobil,moje možnosti sú obmedzené :) a inak ahoj.8WHISKY8 :)
    prepáč,neviem,ako zlúčiť komentár,chodím sem málo,len keď ozaj niečo človeka naštve :))
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    V Organickém trhu mi zobrazuje chybné hodnoty kontraktu. 9030 dolarů za 8600 ks Lučního kvítí je bonus 5%. Správná hodnota kontraktu by měla být 10477 dolarů (bonus 21,83%, viz obrázek).
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Za kontrakt je 9030 a bonus pak naskakuje extra.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A máme tu obdobu "tlačíítka mrtvého muže". Myslím, že náhodné pouštění bonusů, jak bylo doposud,stačilo.
    A nikdy jsem nepochopil, proč se objevují např. v bednách bonusy na jednu případně 2h, když ti nedorostou ani jabka, natož krávy s mlíkem, když se bonus hned spustí.Bonusy jsou fajn, ale nijak to nehrotím.
     Bylo ovšemže bezva, když se bonus šťastného koníka objevoval na HF. Lítáš přes 5 farem kvůli produkci než se teď dostaneš ke koňům a koukáš jak jelen.
    Na druhé straně se spíš těším na lampiony, jelikož mince na štěstí chybí a nabídky od asijského Omara jsou akorát na koukání, a tím pádem zbytečné.

  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    A casomira sklizne je uplne rozbita,to se taky nepovedlo
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Ten bonus na koně už není? Nenatrefila jsem na něj ani včera a zatím ani dnes.
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Nechápu, že spouští aktualizace v pátek, když to pak o víkendu nemá kdo opravit. To radši mohli počkat do pondělka. Ještě bych chápal, kdyby všechny předchozí aktualizace byly bez chyb.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 26.09.2017
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Ten bonus na koně už není? Nenatrefila jsem na něj ani včera a zatím ani dnes.
    Předpokládám že nějaké víkendové bonusy pro koně jsou, akorát u koňů nezasadíš ani lopuch a na HF se to nedozvíš. Takže náhoda. nebo můžeš celej den číhat u stáje :-)
    Jinak o aktualizacích víme své, stateční a trpěliví farmáři s vidlema v rukách. Akorát se může objevit malej nebo velkej ***, který se zase nějak zalátá. Poslední seznam opravených chyb stojí za to, stejně jako ty předchozí a predpředchozí atd. atd. Věčné obnovování stránky není řešení. A jelikož končí podpora Flash Playeru, předpokládám, že někde už vzniká nějaká obdoba Big farmy, Tohle jsem už naznačil někdy před 3/4rokem, aniž bych věděl o FashPlayeru. Jen jsem logicky usoudil, že takové věčné zabugování, chybové updaty a věčné opravy nemůže být jen tak. Lidi makají někde jinde a na něčem jiném, a na nějakou slušnou optimalizaci můžeme zapomenout.
    Nuž zachovejme paniku :-)

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Vahorka (CZ1)Vahorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    Bonus na koně neběží každý víkend, možná bude příští týden, taky by se mi hodil :-)). A na hlavní farmě se poslední dobou ukazoval, uvidíme zda se po aktualizaci něco nepokazilo :-D
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Vahorka (CZ1) napsal(a):
    Bonus na koně neběží každý víkend, možná bude příští týden, taky by se mi hodil :-)). A na hlavní farmě se poslední dobou ukazoval, uvidíme zda se po aktualizaci něco nepokazilo :-D
    Pokud si ho člověk neplete s bonusem na podkovy. Protože po jedné aktualizaci byl zrušen a ukazoval se jen u koňů. Takže fakt nv, kdy se naposledy nově objevil na HF, kdo se má v tom Bonustánu vyznat :-)
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    Tiež si myslím, že prvý bonus mohol byť kľudne od 5 do 10, potom od 11 do 16 a posledný od 17 do 22 a všetci by sme boli spokojní si myslím :smiley: si myslím, že 5 hodinové rozostupy by oveľa viac vyhovovali viacerým, ale nemôžeme mať vždy všetko, čo chceme :smiley:
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 26.09.2017
    Je to jen chyba tooltipu - bylo to kdysi u ryb, te´d to přelezlo sem. Reálný sklizený počet je v pořádku, lze to ověřit ve správě farmy.
    A že se občas zblázní stodola a nic nechce nebo prodá dvakrát... To bohužel také není nic nového. Běžně pomáhá prostý reload hry.

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Ten bonus na koně už není? Nenatrefila jsem na něj ani včera a zatím ani dnes.
    Předpokládám že nějaké víkendové bonusy pro koně jsou, akorát u koňů nezasadíš ani lopuch a na HF se to nedozvíš. Takže náhoda. nebo můžeš celej den číhat u stáje :-)
    Jinak o aktualizacích víme své, stateční a trpěliví farmáři s vidlema v rukách. Akorát se může objevit malej nebo velkej ***, který se zase nějak zalátá. Poslední seznam opravených chyb stojí za to, stejně jako ty předchozí a predpředchozí atd. atd. Věčné obnovování stránky není řešení. A jelikož končí podpora Flash Playeru, předpokládám, že někde už vzniká nějaká obdoba Big farmy, Tohle jsem už naznačil někdy před 3/4rokem, aniž bych věděl o FashPlayeru. Jen jsem logicky usoudil, že takové věčné zabugování, chybové updaty a věčné opravy nemůže být jen tak. Lidi makají někde jinde a na něčem jiném, a na nějakou slušnou optimalizaci můžeme zapomenout.
    Nuž zachovejme paniku :-)
    U koní trčet nemusíš a na halvní nic neuviš, protže žádný bonus na trénování nejede. To, jaké bonusy jedou lze poznat z uvítacích novin - teď je to zmrzlina (k ničemu), ohňostroj na padátka (OK, ten se pro události hodí), turisti z jinch farem (o ničem) a bonus na brčka - ten se rozjede asi při spolkovce zítra.
    Žádný bonus na trenink teď není.

    edit: sloučení příspěvků, smazání vulgarity v citaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 26.09.2017
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Ten bonus na koně už není? Nenatrefila jsem na něj ani včera a zatím ani dnes.
    Předpokládám že nějaké víkendové bonusy pro koně jsou, akorát u koňů nezasadíš ani lopuch a na HF se to nedozvíš. Takže náhoda. nebo můžeš celej den číhat u stáje :-)
    Jinak o aktualizacích víme své, stateční a trpěliví farmáři s vidlema v rukách. Akorát se může objevit malej nebo velkej ***, který se zase nějak zalátá. Poslední seznam opravených chyb stojí za to, stejně jako ty předchozí a predpředchozí atd. atd. Věčné obnovování stránky není řešení. A jelikož končí podpora Flash Playeru, předpokládám, že někde už vzniká nějaká obdoba Big farmy, Tohle jsem už naznačil někdy před 3/4rokem, aniž bych věděl o FashPlayeru. Jen jsem logicky usoudil, že takové věčné zabugování, chybové updaty a věčné opravy nemůže být jen tak. Lidi makají někde jinde a na něčem jiném, a na nějakou slušnou optimalizaci můžeme zapomenout.
    Nuž zachovejme paniku :-)
    U koní trčet nemusíš a na halvní nic neuviš, protže žádný bonus na trénování nejede. To, jaké bonusy jedou lze poznat z uvítacích novin - teď je to zmrzlina (k ničemu), ohňostroj na padátka (OK, ten se pro události hodí), turisti z jinch farem (o ničem) a bonus na brčka - ten se rozjede asi při spolkovce zítra.
    Žádný bonus na trenink teď není.
    Dík za odpověď a za vysvětlění. Já to nehrávala, tak jsem si těch věcí nevšímala. Až teď. Ještě jednou dík. :)

    edit: smazání vulgarity v citaci (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Opět výpadek a nejde se přihlásit,Nejprve vše zamrzlo a teď už to nejede.To mě fakticky přestává bavit a mé spoluhráče ze spolku také.Tak jsem zvědavá,jestli to půje dobře,až to tedy půjde.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahojky, ví někdo, čeho všeho se týká ta šťastná hodinka? Teď ráno je tam třeba 50% rybářské XP. Zatím vím, že to funguje na rybářskou zkoušku a asi i na počet ryb, když pošleš Olega na moře. Bude to fungovat i ve flotile? Nevíte někdo? Díky Helča
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    taky tomu nerozumím, v době šťastné hodinky jsem sebrala Olega, vyložila lodě, sebrala rybárnu a znovu dala dělat pokrm a neukázalo se mi ani 1%.
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Funguje to na výrobu rybářské XP.A v této hodince to připisuje 50%.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj všem. Tak  na rybářské XP mi to teda nefunguje vůbec :-)  Já mám bonus na parádu .-) A co je úplně nej super je, když hrajete o body reputace o oni se vám nepřičítají a ty, které jste měli vám ještě zmizí :-)))) To je fakt k popukání :-)))))))
  • Starecek (CZ1)Starecek (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj,
    je někde ten obrázek s přehledama bonusů ? Bonusy naskakují, ale co dělaj netuším .
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Starecek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    je někde ten obrázek s přehledama bonusů ? Bonusy naskakují, ale co dělaj netuším .
    Koukni se na boční panel-v pravo ,tam po rozkliknutí je vidět co,a za kolik probíhá.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    A už se konečně probudili od pátku a opět nasekaj další chyby.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 07.08.2017
    oprava teraz
     
    preklad google:)

    Dnes bude medzi 4pm a 5pm (CEST) oprava opraviť:
    - Družstvo - Chybový kód 3 pri zavlažovaní stromčeka
    - Príručky - Nesprávne zobrazenie zberu
    - Happy Hour - Zobrazenie by sa malo zobraziť pri každom prihlásení
    
    Navyše problémy, ktoré spôsobili v priebehu víkendu nejaký serverový šok, budú opravené!

  • csok (CZ1)csok (CZ1) Komentářů: 1
    zase toho je moc  :weary:

  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    A dělá si to chce,sklízí a nesklízí,seje a neseje atd. a opět se nic neděje jako normálně.Zajímají je jen útraty za zlatky a jinak nic. Jsou to čím dál větší šmejdi.
  • lilik (SK1)lilik (SK1) SK1 Komentářů: 14
    Otázka k Happy Hours. Pri 1 a 2 mám zelenú fajku (klik) pri 3 zelené šipky je to tak správne? Nemá byť aj toto odkliknuté?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Asi to tak je proto, že pokud získáš za den všechny 3 přidají ti 4% do víkendových žolíků.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Funguje vám ten dnešní bonus na 50% reputace?
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Kedy sa majú začať tie hríby? Ešte stále ich tam nevidím...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ancicka123 (SK1) napsal(a):
    Kedy sa majú začať tie hríby? Ešte stále ich tam nevidím...
    Ahoj.
    To se ještě neví kdy, v pátek má začít festival Obon
Sign In to comment.