Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 4.8.2017: Happy hours a Festival Obon"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k připravované aktualizaci, jejíž oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/158427/aktualizace-4-8-2017-happy-hours-a-festival-obon

Prima zábavu,

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«137

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ta nová varianta bonusů za aktivitu mě mírně děsí časovou náročností, ale akce s lucerničkami se mi líbí, na tu se těším :)
    Tak je to jednoduše bonus pro ty, co jsou ve hře více. Není třeba se za tím honit. Ale když je někdo ve hře častěji, přijde mi fajn, aby za to byl odměněn :)
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ta nová varianta bonusů za aktivitu mě mírně děsí časovou náročností, ale akce s lucerničkami se mi líbí, na tu se těším :)
    Tak je to jednoduše bonus pro ty, co jsou ve hře více. Není třeba se za tím honit. Ale když je někdo ve hře častěji, přijde mi fajn, aby za to byl odměněn :)
    Tak, tak, je to spravodlivé, že ľudia dostanú odmenu za to, že tu dobrovoľne trávia čas. koniec koncov- kto hráčom nakazuje aby každú hodinu kontrolovali BF? Nikto, nie je to povinné. Veľmi chválim, táto aktualizácia vyzerá na veľmi podarenú ;)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    tieto štastne hodiny budú natrvalo, alebo je to docasna akcia napr. na leto??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tieto štastne hodiny budú natrvalo, alebo je to docasna akcia napr. na leto??
    Není, je to nový systém odměn za přihlašování, nejedná se o žádnou formu události.
  • seicul (CZ1)seicul (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Škoda, že ten první bonus začíná až v sedm. Když už nám sebrali ráno dobrodruha, tak tohle by mohlo být třeba od 5:00 do 8:00
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Co když budu na farmě nepřetržitě např. od 8h do 19h, započítají se všechny tři bonusy, nebo se musím odhlásit a zase přihlásit?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jasně je v ofiku uvedeno, že stačí být přihlášen, mělo by však být třeba vyzvednutí bonusu potvrdit. Takže ne že někdo nechá týden zapnutý počítač a bude sbírat bonusy jak na běžícím páse :D 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jo, lidé, co jsou ráno do práce, už v 7 asi nestihnou. Je vidět, nakolik se liší pojem ráno u nás a v jiných zemích :)
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
     Škoda proudu  :D  
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak ono se ráno liší dost i v rámci naší země, záleží na typu práce a zaměstnavateli. Když jsem pracovala "pro Čechy", začínala jsem v deset. Když teď makám "pro Italy", začínám nejpozději v 8. A to by člověk spíš čekal naopak :D 
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    mě tam spíš rozesmály ty bugy : :D každopádně to zní dobře a je super že bude zas něco nového  :)
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Vypada to zajimave,jsem na to zvedava.Dekuji za informace.Snad nam zas nenasekaji jine chyby... :)
  • krvevera (CZ1)krvevera (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Vypadá to sice nadějně, ale pro běžně pracujícího člověka (od 6 do 14) je nereálné byť jen zjistit jak to funguje. A to si myslím, že hraji docela dost. Jsem tu ráno, než jdu do práce a po návratu to taky hned pouštím a stejně mi to bude k ničemu. Vlastně ne k ničemu, ale dosáhnout na nejvyšší bonus je pro mě nereálné.
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    události a změny jsou super, ale ty časy - to je možná pro školáky, ale běžně pracující musí do práce trochu dřív :) takže mám asi smůlu no :)

  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    je to to iste ako lod v dedine - od 5,00 do 15,00 som mimo - takže min. 2 bonusy v háji a ešte 1 den z víkendu.  hm hm. hm..
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    Mňa ste potešili zasa niečo nove poslednom čase sa tu nudím ale ostatní čo chodia do prace nebudú potešení lebo čas im nevyhovuje zbytočne prídu o bonusy .Treba to trochu upraviť najlepšie začať ráno o 5 hodine prvý bonus.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Clovek nemuze mit vse,nelze se jen upnout na farmu.Kdo je tu vice,at si ma prave tu vyhodu castejsich bonusu,kdo mene,uzpusobi si hru podle sveho.Nikdy se neuspokoji vsichni hraci,leda,ze by davali zlataky zadarmo...
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    o ktorej hodine bude aktualizácia?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Ostrovní farma končí dnes, v kalendáři je chyba. Našla jsem na polském foru.
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    ahojte
    čo sa stalo vôbec nieje Happy hours mala začať dneska ráno ani Havaj nejde.Alebo sa to posunulo .Začínalo to vždy o 9 hod.ráno
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marans (SK1) napsal(a):
    ahojte
    čo sa stalo vôbec nieje Happy hours mala začať dneska ráno ani Havaj nejde.Alebo sa to posunulo .Začínalo to vždy o 9 hod.ráno
    Ahoj
    O čase kdy bude aktualizace se zatím nic neví, havaj začne dnes v 18 hodin, ostrovní farma končí dnes, v kalendáři je chyba. Je to z polského a německého fora odpovědi modíků.
  • Janca75 (CZ1)Janca75 (CZ1) Komentářů: 8
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    O čase kdy bude aktualizace se zatím nic neví, havaj začne dnes v 18 hodin, ostrovní farma končí dnes, v kalendáři je chyba. Je to z polského a německého fora odpovědi modíků.
    Díky pexi
  • Pethy (CZ1)Pethy (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Janca75 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    O čase kdy bude aktualizace se zatím nic neví, havaj začne dnes v 18 hodin, ostrovní farma končí dnes, v kalendáři je chyba. Je to z polského a německého fora odpovědi modíků.
    Díky pexi

    Já bych řekla, že se čas nějak zastavil. Už asi hodinu mi to ukazuje za 1.34 min bude server odstaven
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Pethy (CZ1) napsal(a):
    Janca75 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    O čase kdy bude aktualizace se zatím nic neví, havaj začne dnes v 18 hodin, ostrovní farma končí dnes, v kalendáři je chyba. Je to z polského a německého fora odpovědi modíků.
    Díky pexi

    Já bych řekla, že se čas nějak zastavil. Už asi hodinu mi to ukazuje za 1.34 min bude server odstaven
    Ahoj.
    U mě to odpočítává, do aktualizace je 01:08: a něco
  • marans (SK1)marans (SK1) SK1 Komentářů: 13
    treba vyčkať uvidíme čo to spusti možno prekvapko  :)))))) hihihih
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    marans (SK1) napsal(a):
    Mňa ste potešili zasa niečo nove poslednom čase sa tu nudím ale ostatní čo chodia do prace nebudú potešení lebo čas im nevyhovuje zbytočne prídu o bonusy .Treba to trochu upraviť najlepšie začať ráno o 5 hodine prvý bonus.
    Hm, já chodim do práce od 9 do 18. Tak to upravíme tak, aby to nebylo od 13 nebo od kolika ale až od 19 a pak od 23? :-D
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 04.08.2017
    Pokojne by mohli byt aj take 24 hodinovky, vyberieme si nejake suroviny, co budeme zbierat a museli by sme dosiahnut urcite percento, aby sme to mali za ten jeden den splnene. Lebo ja sem pridem kazdy den okolo deviatej, pol desiatej a som tu do polnoci, takze tu travim dooooost casu a nesplnim aj tak dane bonusy. Takze to s tymi casmi nedomysleli. Takto keby to trvalo od polnoci do polnoci, tak by si pokojne pozbierali aj ludia o piatej rano pred pracou a ostatni tiez.
    Takto mozno dosiahnu, ze tu bude viac ludi v dane casy, a potom sa na to vybodnu, odhlasia a opat prihlasia iba na potrebny cas. Keby to bolo na cely den a museli by nazbierat urcite percento, bolo by to mozno zaujimavejsie a mozno by tu museli travit viac casu - ale kedy by ludia chceli, len ten limit by museli splnit do polnoci. 
    Lebo tieto casy su o nicom. Vecer o deviatej to niekto vypne a ako k tomu pridu ludia, ktori mozno pridu z prace o siedmej, osmej a sedia tu pri tom do polnoci.  Rovnako aj ja som tu niekedy 15 hod. denne (od 9:00 do 00:00), ale ranny bonus nestihnem, tak by som polemizoval o tom, ci je to pre hracov, co tu travia vela casu. 
    Post edited by Jakubko2727 (SK1) on
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Nechceli by sme všetci bonus navyše aj za to že hráme? lepšie aj pár vecí navyše ako nič,je to len dobrá vôla ggs že niečo za to že si tu celé dni dá. Ja osobne nebudem stíhať asi ani jeden a prežijem aj tak. 
    Malá rada z EN fora: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/158493/tech-tips-separate-flash-player#latest
    Nemyslím že preklad je potrebný podľa obrázkov sa dokáže zariadiť bežný užívateľ 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    rescator (SK1) napsal(a):
    Nechceli by sme všetci bonus navyše aj za to že hráme? lepšie aj pár vecí navyše ako nič,je to len dobrá vôla ggs že niečo za to že si tu celé dni dá. Ja osobne nebudem stíhať asi ani jeden a prežijem aj tak. 
    Malá rada z EN fora: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/158493/tech-tips-separate-flash-player#latest
    Nemyslím že preklad je potrebný podľa obrázkov sa dokáže zariadiť bežný užívateľ 
    Tak já to udělala, ale co s tím? Promiň, že se ptám tak blbě, ale nějak tomu nehovím. A mám 2 farmy, otevřelo se mi to na jedné z nich. Pokud chci, aby se mi otevřela druhá, tak jen odhlásit a přihlásit na druhou?
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    s tým časom bby som tiež niečo robila ,ako mám zbierať bonusy,keď som tu ráno o pol 5 a potom musím do práce a po obede prídem o pol 4,lebo nejde inak autobus :(takže 2 časové bonusy mi komplet utečú :((
Sign In to comment.