Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 6.7.2017: Celosvětové mistrovství, turnajová sezóna a další"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat o nové aktualizaci. Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/156849/aktualizace-celosvetove-mistrovstvi-turnajova-sezona-a-dalsi-06-07-2017.

Přejeme mnoho zábavy při diskutování i zkoumání novinek :)

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«136

Komentáře

  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Tohle vypadá dobře a dost nadupaně. Snad nebude moc chyb a bude to pěkně šlapat.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Konečně máme důvod ve spolku postavit koňskou pastvinu :) Vypadá to lákavě.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    Celkom sa na to teším, vyzerá to zaujímavo. :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Příjde mi, že v GGS zjistili, že je dost věcí, co spousta hráčů ignoruje, tak je honem zapojují do megaakce. Ale zní to tak zajímavě, že třeba lidi nalákaj. Dost možná i mě donutěj pěstovat remízky, chytat ryby (na hlavních farmách) a spustit po roce a půl ostrov... :D:D:D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Doufám, že víc bodíků bude za poslání rybáře na ryby, mě lov na udici neba :D
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Plánované začiatky akcií na piatok:
    14,00 majstrovstvá sveta
    14,05 Tropický ostrov
    14,10 Tažko pracujúci - normálna verzia
    14,15 Konský turnaj - anglický psi
    14,20 UFO -
  • Dzevana (CZ1)Dzevana (CZ1) Komentářů: 9
    opravdu se mi tohle líbí, snad vše dopadne podle vypsaného popisu...je to moc pěkné zpestření hry, snad to bude vhodné i pro průměrné spolky  B)
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    čo to bude za konský turnaj a psi neviete....
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    No je to všechno moc hezké a snad to bude i zábavné ale má to jeden háček řekla bych přímo hák.Spousta lidí odjela na dovolenou a na prázdniny.Momentálně přinejmenším polovina lidí z našeho spolku a jinde to nebude jinak.A ti co zůstanou tak pokud bude takovéto teplé počasí tak ti půjdou ve svém volnu spíš k vodě nebo jinam ven.Takže se toho všeho asi zúčastní velmi málo lidí.Je to velice špatně načasované.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    marynela (CZ1) napsal(a):
    No je to všechno moc hezké a snad to bude i zábavné ale má to jeden háček řekla bych přímo hák.Spousta lidí odjela na dovolenou a na prázdniny.Momentálně přinejmenším polovina lidí z našeho spolku a jinde to nebude jinak.A ti co zůstanou tak pokud bude takovéto teplé počasí tak ti půjdou ve svém volnu spíš k vodě nebo jinam ven.Takže se toho všeho asi zúčastní velmi málo lidí.Je to velice špatně načasované.
    Myslím si, že na dovolenou budou jezdit lidi ze všech koutů světa, takže to při mezinárodní hře nebude mít zas tak velkej vliv na věc. ;)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    marynela (CZ1) napsal(a):
    No je to všechno moc hezké a snad to bude i zábavné ale má to jeden háček řekla bych přímo hák.Spousta lidí odjela na dovolenou a na prázdniny.Momentálně přinejmenším polovina lidí z našeho spolku a jinde to nebude jinak.A ti co zůstanou tak pokud bude takovéto teplé počasí tak ti půjdou ve svém volnu spíš k vodě nebo jinam ven.Takže se toho všeho asi zúčastní velmi málo lidí.Je to velice špatně načasované.
    Myslím si, že na dovolenou budou jezdit lidi ze všech koutů světa, takže to při mezinárodní hře nebude mít zas tak velkej vliv na věc. ;)
    Jde o to že například spolkové hry nebude mít kdo hrát protože bude málo lidí tak se nedokončí a tudíž ti ostatní kteří zbydou se na to vykašlou.Takže jak říkám špatně načasovaný protože když není dost hráčů tak je to jen vlk se nažral koza zůstala celá byť mezinárodní.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    je to zpestření pro ty,co zrovna nikam neodjeli,,proč by se na něco mělo kašlat? Podle podobného měřítka by s to nemohlo pouštět na víkendy,spousta lidí jezdí na chaty,přijedou jim známí,,přes týden zas chodí většina do práce..takhle by se mohlo pokračovat ve všem..prostě si hrajte a neřešte pořád kolik kdo má nabito na nějakou rvačku..je to legrace,,místo aby se lidi pobavili,tak to prožívaj jak smrtelnou záležitost.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Nesuhlasím so spolkovkov že je každe 2 týždne.. ani so spojených viac súťaží na jeden termín.
    A hlavne nesúhlasím s príchodom architekta vždy na začiatku ostrova.. /teraz bol aj inokedy./ Nie je to správne - je to vydieranie hráčov.
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Fajn že nesúhlasíš,takých je veľa ale veľmi ti to pomôže:) Niekto ťa núti všetko hrať? Vypni zruš farmy a máš pokoj od "vydierania" Nie je to zábavnejšie bez rozčulovania sa? Mne prekáža iba jedno,že hra je nestabilná,pomalšia,padá pri častejšom prepínaní,zamrza. Ostrov si vyskúšam ale ak to bude padať tiež ho nechám len tak. Hlavne pokoj v duši :)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    rescator (SK1) napsal(a):
    Fajn že nesúhlasíš,takých je veľa ale veľmi ti to pomôže:) Niekto ťa núti všetko hrať? Vypni zruš farmy a máš pokoj od "vydierania" Nie je to zábavnejšie bez rozčulovania sa? Mne prekáža iba jedno,že hra je nestabilná,pomalšia,padá pri častejšom prepínaní,zamrza. Ostrov si vyskúšam ale ak to bude padať tiež ho nechám len tak. Hlavne pokoj v duši :)
    No já patřím k těm vel'a co souhlasí s tím co napsal/la dodko protože je to pravda a je fakt že je nám to houby platný protože hráče nikdo neposlouchá a když tak se to zahraje do autu ale co mě teda úplně vytáčí když někdo napíše ,, vždyť to nemusíš hrát ".Lidi to hrajou rádi a i delší dobu ale je fakt že se hra velice změnila.Je náročnější a v mnohém spoustě lidí nevyhovuje.Přesto hrají dál a doufají že se to zlepší.Takže napsat vždyť to nemusíš hrát  je ubohost a ukazuje to jen na to že jde čistě o komerční záležitost a lidi?Co na nich vlastně záleží.
  • romisek5 (CZ1)romisek5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    marynela (CZ1) napsal(a):
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    marynela (CZ1) napsal(a):
    No je to všechno moc hezké a snad to bude i zábavné ale má to jeden háček řekla bych přímo hák.Spousta lidí odjela na dovolenou a na prázdniny.Momentálně přinejmenším polovina lidí z našeho spolku a jinde to nebude jinak.A ti co zůstanou tak pokud bude takovéto teplé počasí tak ti půjdou ve svém volnu spíš k vodě nebo jinam ven.Takže se toho všeho asi zúčastní velmi málo lidí.Je to velice špatně načasované.
    Myslím si, že na dovolenou budou jezdit lidi ze všech koutů světa, takže to při mezinárodní hře nebude mít zas tak velkej vliv na věc. ;)
    Jde o to že například spolkové hry nebude mít kdo hrát protože bude málo lidí tak se nedokončí a tudíž ti ostatní kteří zbydou se na to vykašlou.Takže jak říkám špatně načasovaný protože když není dost hráčů tak je to jen vlk se nažral koza zůstala celá byť mezinárodní.
    Všichni mají lidi na dovolených a u nýs ty co jsou přítomni hrajou dle svých možností naplno. Těším se bude snad sranda a proto to hraju
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    V úvodním okně při spuštění hry se mi zobrazuje:

    A také mě vyzývá k tomu, abych to probral na fóru.
    Nevíte, co si pod tím mám vlastně představit? Nejsem si vědom změn :)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    rescator (SK1) napsal(a):
    Fajn že nesúhlasíš,takých je veľa ale veľmi ti to pomôže:) Niekto ťa núti všetko hrať? Vypni zruš farmy a máš pokoj od "vydierania" Nie je to zábavnejšie bez rozčulovania sa? Mne prekáža iba jedno,že hra je nestabilná,pomalšia,padá pri častejšom prepínaní,zamrza. Ostrov si vyskúšam ale ak to bude padať tiež ho nechám len tak. Hlavne pokoj v duši :)
    Tak sa na to pozrime pragmaticky. Developeri robia hru. Dostávajú za to plat. Ten plat nejde z reklám- v hre nie sú. Kedysi boli na pár mesiacov, ale bol to výstrel do prázdna. Takže odkiaľ asi tak berie firma na tie platy? Od nás platiacich hráčov. Fajn, nikto ma nenútil do toho naládovať stovky eur, ale to si mysleli aj hráči na istej sociálnej sieti (sieti vytvorenej pánom Cukrohradom),  v hre s tematikou divokého západu... a tá hra už neexistuje, lebo ju nikto nefinancoval. Takže Spokojnosť hráčov by mala byť priorita developerov, lebo nespokojný zákazník si presunie svoje financie inam. A potom nastávajú katastrofické scenáre ako znižovanie stavov, neplatenie hypoték, deti s krivými zubmi, lebo im ocko nedokáže zaplatiť prvotriedny strojček, až zvyšovanie počtu bezdomovcov v uliciach Berlína. To nie oni nás môžu je--jha, ale my ich. Platení sú z NAŠICH peňazí. Viem, že to BA vymaže, ale snáď to niekto stihne vidieť skôr ako jej bystré elfské oko(to je narážka na scénu z Pána prsteňov, pre tých neskôr narodených... alebo príliš skoro narodených...)
    A k téme: nepáči sa mi, že je to také komplexné. Polovicu z vymenovaných vecí nerobím, lebo som na ne rezignovala(ostrov, bokovky/remízky, spoločná pastvina a vlastne celá dedina)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 06.07.2017
    ahoj. myslím, že to bude až v ďalšej aktualizácií. je tam názov, že čo ďalej.



  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    ja som zvedava, ako si nas server bude stat oproti ostatnym serverom, to bude asi dost velke prebudenie pre mnohych, ze nie su pupok sveta  :p
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ano taky jsem na to zvědavá, doufám,že nebude moc chyb a vše půjde dobře.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    S chybami počítám, ale doufám, že navzdory nim to půjde, celkem se těším, skoro vše, co je součástí, dělám při hře běžně.
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    Ahojte ja sa teším mam rada zmeny takže ešte 2 hodiny do vypuknutia šialenstva v MS - svetové.
    Prajem prijemnu a relaxačnú hru 
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    preklad google z angl. fora:

    K dispozícii bude krátka prestávka na spustenie opravy, aby sa zabezpečilo, že rebríčky všetkých udalostí, ktoré sa začnú medzi 14:00 a 14:30 hod., Nebudú zlomené, tak ako to urobili na udalosti Shinkei-Suijaku.

    V prípade Shinkei-Suijaku budú tí hráči, ktorí boli v Top 500 pred včerajšou aktualizáciou, odmenení budúci týždeň v rýchlej oprave.

    Aktuálne poradie sa nedotkne a malo by pokračovať až do konca udalosti ako obvykle.

  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Kde se vyrábějí "vzácné filety" ? V rybárně hledám marně ve všech levelech.
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    kde padajú strieborne mince MS zbieram ,vyrábam a stále nič
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    darinka3 (SK1) napsal(a):
    kde padajú strieborne mince MS zbieram ,vyrábam a stále nič

    Ani nič zatím nedude.když si to všechno pořádně přečteš tak zjistíš že zatím zbíráš jenom body a vyhodnocení bude každý pátek kdy se dozvíš jak si stojíš a popřípadě získáš i ty mince.Které ti budou zpětně za ty body připsány.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak pesimisté jsou prý poučení optimisté. Tak ty mince snad budu někde padat, a kdyby ne, tak můžete alespoň při těžké práci klikat na obnovení hry. Předpokládám, že to nebude poslední trojúhelník.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    ja som zvedava, ako si nas server bude stat oproti ostatnym serverom, to bude asi dost velke prebudenie pre mnohych, ze nie su pupok sveta  :p
    No pupek světa rozhodně nebudem.Jak už jsem zde psala jsou dovolený.Z našeho spolku jak jsem koukala hrajou momentálně  4 lidi z 45 .Ostatní jsou bůhví kde buď na dovče nebo někde na víkendu u vody.v tomhle počasí u toho bude někdo těžko vysedávat.a podobné to bude ve všech spolcích.
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    upraveno 25.09.2017
    Hlásim prvú chybu! Z plnenia úloh na ostrovnej farme a ručného lovenia rýb na farmách (hlavná, gurmán, kvetinka) nepadajú MS body...

    marynela (CZ1) napsal(a):
    LenkaBodka (SK1) napsal(a):
    ja som zvedava, ako si nas server bude stat oproti ostatnym serverom, to bude asi dost velke prebudenie pre mnohych, ze nie su pupok sveta  :p
    No pupek světa rozhodně nebudem.Jak už jsem zde psala jsou dovolený.Z našeho spolku jak jsem koukala hrajou momentálně  4 lidi z 45 .Ostatní jsou bůhví kde buď na dovče nebo někde na víkendu u vody.v tomhle počasí u toho bude někdo těžko vysedávat.a podobné to bude ve všech spolcích.
    Ale každá minca má dve strany, presne ako si písala: Rovnaké to bude aj na ostatných serveroch. Prázdniny sú všade, ľudia idú s deťmi na dovolenky. Na MS naozaj zvláštne vybraný čas...

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.