Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 23.6.2017: Shinkei-suijaku"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k naší nové asijské události!

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/156135/aktualizace-23-6-2017-shinkei-suijaku.

Tanoshinde!

black-.-angel a BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«134

Komentáře

  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Podla popisu sa mi to zda zlozite, ale zaujimave. Som zvedavy. To bude nieco ako pexeso? Kde tie karty budem hladat?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, shinkei suijaku funguje úplně na stejném principu jako pexeso. Takže jsem tak nějak očekávala i takový překlad ve hře, protože to by nám všem bylo hned jasné, ale není tomu tak, zůstáváme u tradičního japonského názvu :)

    Popis zní složitě, s tím naprosto souhlasím, nicméně jakmile to uvidíte ve hře, uvidíte, že je to opravdu jednoduché a jasné:) 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pokud jsem pochopil správně, tak po tahu se s každou nespárovanou dvojicí otočených karet snižuje počet karet ve hře - čili úspěch je z počátku čistě náhodná záležitost a neztratit v prvních tazích 2-3 dvojice asi nebude vůbec snadné, což?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud jsem pochopil správně, tak po tahu se s každou nespárovanou dvojicí otočených karet snižuje počet karet ve hře - čili úspěch je z počátku čistě náhodná záležitost a neztratit v prvních tazích 2-3 dvojice asi nebude vůbec snadné, což?
    Proto tam je o tolik víc karet. Pořád pak budeš mít další tahy, abys mohl postoupit do druhé lekce, jen za ně už nedostaneš odměny, ale "jen" body.
  • iva 100 (CZ1)iva 100 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj.     Jen pro zajímavost. Celá soutěž má být s dvanácti okny na hledání dvojic karet. Nebo se ve vyšším stupni odvíjí od více okem, kde budu hledat dvojice karet ?                                        
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    iva 100 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.     Jen pro zajímavost. Celá soutěž má být s dvanácti okny na hledání dvojic karet. Nebo se ve vyšším stupni odvíjí od více okem, kde budu hledat dvojice karet ?                                        
    Ne, stále 24 karet, v první lekci je třeba najít 7 párů, ve druhé 8.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahojky, je 13.06 a já nikde tu událost nevidím - viz níže To přijde ještě jedna aktualizace? Děkuji Helča

    Moji milí,

    update proběhne ve 12:40 


    Ještě bych ráda doplnila jednu důležitou poznámku k události:

    Úvodní mistrův úkol přijde až s budoucí aktualizací. Ale jakmile se ve hře objeví tato událost, všichni hráči budou míst dostatek žetonů pro jednu hru zdarma.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, je 13.06 a já nikde tu událost nevidím - viz níže To přijde ještě jedna aktualizace? Děkuji Helča
    Viz oficiální oznámení:

    Tato událost bude spuštěna během příštího týdne.
  • benatky (SK1)benatky (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Dobry den, chcem sa spytat ako ziskam Fuku Tsuho zetony?
    Dakujem za odpoved
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    benatky (SK1) napsal(a):
    Dobry den, chcem sa spytat ako ziskam Fuku Tsuho zetony?
    Dakujem za odpoved
    Až bude událost spuštěna.
  • zuzanečka9 (CZ1)zuzanečka9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    kdy bude spuštěná ta nová hra,stále nic nevidím
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kdy bude spuštěná ta nová hra,stále nic nevidím
    Dnes ve 14:00.
  • Dzevana (CZ1)Dzevana (CZ1) Komentářů: 9
    tak hra spuštěna, podařilo se mi získat jen 5 párů :( 
    lze tedy získat žetony i jinak než nákupem za zlaťáky?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dzevana (CZ1) napsal(a):
    tak hra spuštěna, podařilo se mi získat jen 5 párů :( 
    lze tedy získat žetony i jinak než nákupem za zlaťáky?
    Tentokrát pouze dokončením kurzu a nákupem za zlaté.
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Takze jako fakt,dam prvni hru,nedokazu ji dokoncit a uz si do konce akce bez zlataku neskrtnu? Nebude se  aspon pricitat  kazdy den 10? Nebo ukoly s odmenou zetonu ? Nic ? :'(
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Tuto událost jsem pochopila tak,že je určená jen pro zlatkaře a kdo nezlatí tak má asi smůlu.Takže pro mě událost skončila hned na začátku.Rvát do toho zlatky se fakt nevyplatí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    danikaty (CZ1) napsal(a):
    Takze jako fakt,dam prvni hru,nedokazu ji dokoncit a uz si do konce akce bez zlataku neskrtnu? Nebude se  aspon pricitat  kazdy den 10? Nebo ukoly s odmenou zetonu ? Nic ? :'(
    Ne, nic.

    samby2 (CZ1) napsal(a):
    Tuto událost jsem pochopila tak,že je určená jen pro zlatkaře a kdo nezlatí tak má asi smůlu.Takže pro mě událost skončila hned na začátku.Rvát do toho zlatky se fakt nevyplatí.
    Nápodobně. Stížnost jsem předala. Upřímně doteď jsem nikde ve hře příliš tahání zlatých moc neviděla, ale tohle, to už je do očí bijící :D 
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    black-.-angel napsal(a):
    danikaty (CZ1) napsal(a):
    Takze jako fakt,dam prvni hru,nedokazu ji dokoncit a uz si do konce akce bez zlataku neskrtnu? Nebude se  aspon pricitat  kazdy den 10? Nebo ukoly s odmenou zetonu ? Nic ? :'(
    Ne, nic.

    samby2 (CZ1) napsal(a):
    Tuto událost jsem pochopila tak,že je určená jen pro zlatkaře a kdo nezlatí tak má asi smůlu.Takže pro mě událost skončila hned na začátku.Rvát do toho zlatky se fakt nevyplatí.
    Nápodobně. Stížnost jsem předala. Upřímně doteď jsem nikde ve hře příliš tahání zlatých moc neviděla, ale tohle, to už je do očí bijící :D 
    Veškeré události šly hrát ne jen za zlatky tak byli v pohodě ale tato pro většinu asi končí hned na začátku a je to škoda.
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    tak väčšiu kravinu,ako toto ,ste už ozaj nemohli vymyslieť !!! Málo zlata od nás poberiete ? máte malé platy ,či čo ? treba vám dať 350€ na mesiac,ako zarábam ja!!!Hrám túto hru od začiatku,ale takáto blbina tu ešte nebola !! Hra mi seká..
    karty sa neukážu ani na chvíľku,je to princíp pexesa...a ešte aj za to mám platiť ????? sa spamätajte už konečne !!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jako je to obdobné kolu štěstí, časem žetony půjdou získat i jinak, ale teď v tom prvním běhu prostě utrum.

    Na kole štěstí taky dostaneš odměny za těch pár žetonů, co zatočíš, i když nedosáhneš na jackpot. Tady je to podobně.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Tak jsem zkusil "japončíka", a abych posbíral odměny, tak jsem pro jednou doplatil zlaťáky a výsledek je pro mě k smíchu. :neutral:  Klasika - pěkný obal, ale uvnitř, bez komentáře...  :lol:  Fakt potřebujete ne kopec, ale přímo horský štít štěstí, aby šla dodělat na 100% 1 a 2 lekce...  :lol:

  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Tak já už to mám taky za sebou. V prvním kole se mi dařilo docela, udělal jsem jen jednu chybu (kdy jsem si něco blbě zapamatoval). Ve druhém mě paměť moc nepodržela :lol:, a měl jsem navíc děsnou smůlu... Když chybným pokusem jsem zjistil umístění druhé karty, hádejte, která dvojice karet zmizela... :lol: 

    Nejsem si nějak vědom, kdy jsem plnil úkol, za který jsem dostal těch 10 fuku mincí, ale vzhledem k tomu, že jsem měl deset mincí na spuštění hry, tak jsem asi něco musel splnit. Další fuku nebudou, takže akce na pár minut. A - kdyby to někdo nepoznal - to je myšleno jako klad, protože míň klikání a namáhání paměti. :wink:

  • Dzevana (CZ1)Dzevana (CZ1) Komentářů: 9
    teď jsem si pořádně prohlídla odměnu za dokončení prvního kola :D dost dobrý - neříkalo se, že Mince pro štěstí se budou mazat i z inventáře a nebudou se už moc použít?  pak nechápu, proč jsem se těch svých jaksi zbavovala :(
    no nevadí, ještě víc podobných akcí a končím s hraním...takovéhle úkoly, co tahají jen prachy, to si radši koupím nějakou celou hru ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Žádný úkol se neplnil, 10 žetonů dostali všichni.

    Od úkolu bylo pro tentokrát odpuštěno.
  • Daniel59 (SK1)Daniel59 (SK1) SK1 Komentářů: 15
    LOL ... když jsem před nedávnem na foru nadával na to, že je hra čím dál tím víc zaměřená a zvýhodňuje zlatkující hráče, tak mne skoro zabanovali s tím, že firma ze zlatek žije a tak to nikdy nebude jinak než o zlatkách... a náhle jsme se dostali do bodu kdy je událost zaměřená pouze na zlatkující hráče .. ne že bych zlaky neměl, přece je dostávám někdy i ve hře zdarma ale konečně aspoň už i paní moderátorka, která se tak za firmu staví a tuto věčně na foru obhajuje přišla na to, že asi všechno tak košer a o zábavě nebude a spíš tady jde někomu o to jak z hráčů opravdu vytahat jen peníze za absolutní propadák .. ooooo promiňte, zábavnou hru :pensive:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.06.2017
    Dzevana (CZ1) napsal(a):
    teď jsem si pořádně prohlídla odměnu za dokončení prvního kola :D dost dobrý - neříkalo se, že Mince pro štěstí se budou mazat i z inventáře a nebudou se už moc použít?  pak nechápu, proč jsem se těch svých jaksi zbavovala :(
    no nevadí, ještě víc podobných akcí a končím s hraním...takovéhle úkoly, co tahají jen prachy, to si radši koupím nějakou celou hru ;)
    Bylo napsáno, že není jisté, zda ještě někdy budou použity ;)

    Daniel59 (SK1) napsal(a):
    LOL ... když jsem před nedávnem na foru nadával na to, že je hra čím dál tím víc zaměřená a zvýhodňuje zlatkující hráče, tak mne skoro zabanovali s tím, že firma ze zlatek žije a tak to nikdy nebude jinak než o zlatkách... a náhle jsme se dostali do bodu kdy je událost zaměřená pouze na zlatkující hráče .. ne že bych zlaky neměl, přece je dostávám někdy i ve hře zdarma ale konečně aspoň už i paní moderátorka, která se tak za firmu staví a tuto věčně na foru obhajuje přišla na to, že asi všechno tak košer a o zábavě nebude a spíš tady jde někomu o to jak z hráčů opravdu vytahat jen peníze za absolutní propadák .. ooooo promiňte, zábavnou hru :pensive:

    Já se za GGS stavím a obhajuju je? Že o tom nevím hele, nemám k tomu jediný důvod. Stejně tak o tom údajném skoro zabanování, tak prosím nelži.

    Říkám, že něco není košér? Ne, jen první runda se prostě nepovedla, aby si to hráči osahali, když současně žetony nelze získat jinde, takže ten, komu se v prvním kole nedařilo, si už bez zlatých nezahraje. Takže snad už to příště bude lepší. Byť princip je opravdu obdobný kolu štěstí, kde lze žetony alespoň získat náhodně z polí a od psa, když už ne jako odměnu v jiných událostech. A za každé zatočení na kole štěstí se získávají dílčí odměny, stejně tak tady. Nemám už na jackpot a další žetony na točení? No tak končím, stejné je to tady.

    A další věc, neustále si stěžuju (za vás, já s tím problém nemám :D ) na plynulost hry a hurá, dají nám událost, která je plná animací a trvá věčnost.
  • 2kocka7 (SK1)2kocka7 (SK1) SK1 Komentářů: 5
    Tak toto je fakt super!!! Ako odmeny počas MS zlaté kvety nedávate, veď načo... Len aby si ľudia kupovali zlato...a za čo?? Nejak ste to nedomysleli.. Hrám túto hru dlhšie, ale je to stále horšie... Bez zlata si človek ani neškrtne!!! Určite to hrať nebudem... Táto hra už nie je o zábave, ale o peniazoch mám taký dojem..
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Daniel59 (SK1) napsal(a):
    LOL ... když jsem před nedávnem na foru nadával na to, že je hra čím dál tím víc zaměřená a zvýhodňuje zlatkující hráče, tak mne skoro zabanovali s tím, že firma ze zlatek žije a tak to nikdy nebude jinak než o zlatkách... a náhle jsme se dostali do bodu kdy je událost zaměřená pouze na zlatkující hráče .. ne že bych zlaky neměl, přece je dostávám někdy i ve hře zdarma ale konečně aspoň už i paní moderátorka, která se tak za firmu staví a tuto věčně na foru obhajuje přišla na to, že asi všechno tak košer a o zábavě nebude a spíš tady jde někomu o to jak z hráčů opravdu vytahat jen peníze za absolutní propadák .. ooooo promiňte, zábavnou hru :pensive:
    Zlatky za reálný prachy jsou, protože někde se prachy na platy lidí, co tu hru dělaj (jakkoliv kvalitně...), musej vzít.

    Že zlatky budou hráčům dávat výhodu proti těm ostatním, co nezazlatěj, to je jasný, protože to je jejich smysl.

    Máme tu gold-only akci, jak se zdá, no tak ji těm zlatkářům přejme, kupujou si zlato, tak ať za to mají něco navíc. Přijde mi taková akce v pořádku? Je to na rozhodnutí autorů hry, zda chtějí takto okatě podporovat zlatkující hráče. Mají na to právo, je to jejich hra (ne naše). Já bych to asi až tak okatě nedělal, zamaskoval bych to za nějaký ty urychlovačky, přeskakovačky,... :lol: 
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Já si koupila 500 těch žetonů a nahrála jsem docela dost si myslím. Ale už jsem taky skončila. Ale chci se zeptat, jako odměna za dokončení jsou i ty mince s dírkou uprostřed. Bude pak zase možné je za něco směnit?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.06.2017
    Je tam fajn, že dekorka s vesnickou spokojeností je až do 500. místa.

    Spojitost zlatých květin s touto událostí jsem nějak nepochopila, takže asi komentovat ani nebudu.

    Jinak teď sice můžete získat pár odměn za každý nalezený pár i bez použití zlata, časem bude možné žetony pro tuto hru získat i jinak než nákupem za zlaté. Takže si třeba pořádně zahrajete až někdy příště ;) Je to opravdu v jádru totéž jako kolo štěstí, na jackpot potřebujete 8 žetonů, tady na další lekci 10 spešl žetonů. A když nemáte, dostanete menší odměny za to, na co dosáhnete.

    Na otázku ohledně mincí pro štěstí nemám povolení odpovědět :D Ale není to chyba, že nebyly odebrány :sunglasses:
Sign In to comment.