Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Akce těžce pracujících - nejvyšší rychlost

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 25.06.2017 v Návody od hráčů
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Problémy, potíže, chyby ve hře.
«13

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 24.06.2017
    Těžká práce, vezrus humři. Snažíme si ve spolku udělat tabulku, takže zapisujem co se dá. Běželo mi 5b/s, do 6b/s mi chybělo dodat 7ks.
    Dorazila daší loď s 28humry a jsem na tom stejně. Pochopitelně hra shozena, promazána, prostě veškerá očista provedena a nic. Jediná věc, co mne napadla je, že program nepočítá s vyprážděním za víc, jak jeden den a zamrzne odpočet.Bezva, na cestě mám další 4 lodě. Paradoxně ze 4b/s na 5b/s, kdy mi ukázal také víc jak jeden den, bez problemů prošla. Takže báječou zábavu přeji, předpokládám že humři poběží až do konce hry, 100zlatejch mi zadara na posunutí nedá, navíc obměna lovišť mi vychází až na zítra v pozdním odpoledni, čili stejně ani posunutí mi nepomůže, co mám lovit dál není v žádné kaluži.
    PS: pro zajímavost, dovezl to ten +6 člun, který byl v té speciální včerejší nabídce, nj tady je zakopanej pes. Až od úrovně 45. Bezva, pak nechápu, proč se dá bez problémů vybavit a odeslat na kaluž, nalovit a vrátit se. Tady někdo silně opoměl na upozornění "TENTO ČLUN JEŠTĚ NELZE POUŽÍT" a nechat ho stát u mola :-/ Předpokládám, že se to tu stane ještě někomu dalšímu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Těžká práce, vezrus humři. Snažíme si ve spolku udělat tabulku, takže zapisujem co se dá. Běželo mi 5b/s, do 6b/s mi chybělo dodat 7ks.
    Dorazila daší loď s 28humry a jsem na tom stejně. Pochopitelně hra shozena, promazána, prostě veškerá očista provedena a nic. Jediná věc, co mne napadla je, že program nepočítá s vyprážděním za víc, jak jeden den a zamrzne odpočet.Bezva, na cestě mám další 4 lodě. Paradoxně ze 4b/s na 5b/s, kdy mi ukázal také víc jak jeden den, bez problemů prošla. Takže báječou zábavu přeji, předpokládám že humři poběží až do konce hry, 100zlatejch mi zadara na posunutí nedá, navíc obměna lovišť mi vychází až na zítra v pozdním odpoledni, čili stejně ani posunutí mi nepomůže, co mám lovit dál není v žádné kaluži.
    Není to pravda, nezamrzne. Sama jsem teď s časomírou byla nad 24 hodin, ale sklidila další várku a rázem jsem byla na 9 hodinách. Takže jednoduše posbírej další.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 24.06.2017
    Zaznamenal jsem neobvyklé chování těžké práce u mečounů. Měl jsem mečouny na 8 lodích, bylo jich něco mezi 7 a 9 stovkami. Sebral jsem všechny a výsledkem bylo, že mi ukazatel skočil na stupeň 10 na 7 minut! Předtím jsem měl zlatoploutvého tuňáka, kterého jsem sklidil méně a vydržel mi na 10. asi 7 hodin, takže tohle nechápu. Je to chyba nebo mečouni opravdu vydrží jen několik minut? Docela blbě se loví, jsou v těch nejvzdálenějších lokalitách, takže by to bylo dost divné.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Zásada je, ne hned všechno vyklopit Zatím si to jen očucháváme. O kalužích se ani nebudu zmňovat, obnova za 24h je opravdu na 2 věci. Nic si dopředu moc nenalovíš, taky jsem myslel, že mečouni, kteří jdou až kdesi za obzorem vydrží.víc.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Zásada je, ne hned všechno vyklopit Zatím si to jen očucháváme. O kalužích se ani nebudu zmňovat, obnova za 24h je opravdu na 2 věci. Nic si dopředu moc nenalovíš, taky jsem myslel, že mečouni, kteří jdou až kdesi za obzorem vydrží.víc.
    Háček je v tom, že se držím v první trojici hráčů a soupeři jedou část doby také na 10. stupeň, když půjdu pomaleji, utečou mi :D
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zaznamenal jsem neobvyklé chování těžké práce u mečounů. Měl jsem mečouny na 8 lodích, bylo jich něco mezi 7 a 9 stovkami. Sebral jsem všechny a výsledkem bylo, že mi ukazatel skočil na stupeň 10 na 7 minut! Předtím jsem měl zlatoploutvého tuňáka, kterého jsem sklidil méně a vydržel mi na 10. asi 7 hodin, takže tohle nechápu. Je to chyba nebo mečouni opravdu vydrží jen několik minut? Docela blbě se loví, jsou v těch nejvzdálenějších lokalitách, takže by to bylo dost divné.
    Podobné se mi stalo u humrů... Padalo 9 bodů za vteřinu s časem "více jak jeden den", přijela loďka, kterou jsem sebrala a výsledkem bylo sice 10 bodů za vteřinu, ale časomíra rázem žuchla na pouhých 40 minut :( Takže pro příště to radši budu nechávat na těch 9 bodech :smile:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mycky (CZ1) napsal(a):
    Podobné se mi stalo u humrů... Padalo 9 bodů za vteřinu s časem "více jak jeden den", přijela loďka, kterou jsem sebrala a výsledkem bylo sice 10 bodů za vteřinu, ale časomíra rázem žuchla na pouhých 40 minut :( Takže pro příště to radši budu nechávat na těch 9 bodech :smile:
    Jo, to mi povídej. Dva dny jsem ty mečouny shromažďoval a počítal jsem s tím, že mi vydrží alespoň 20 hodin. A nic. Jenže soupeř, co je nade mnou, jede na desítku a i když mám 9. stupeň, nahnal na mě během půl dne 36 tisíc bodů náskok - čili někomu se to stane a někomu ne. Ráno jsem byl na prvním místě s několika tisíci body rezervy, od té doby jsem se držel na rychlosti 9 a přesto mi takhle utekl.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.06.2017
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zaznamenal jsem neobvyklé chování těžké práce u mečounů. Měl jsem mečouny na 8 lodích, bylo jich něco mezi 7 a 9 stovkami. Sebral jsem všechny a výsledkem bylo, že mi ukazatel skočil na stupeň 10 na 7 minut! Předtím jsem měl zlatoploutvého tuňáka, kterého jsem sklidil méně a vydržel mi na 10. asi 7 hodin, takže tohle nechápu. Je to chyba nebo mečouni opravdu vydrží jen několik minut? Docela blbě se loví, jsou v těch nejvzdálenějších lokalitách, takže by to bylo dost divné.
    Každá ryba dává body jinak (stejně jako produkty v klasické verzi události), v těch posledních stádiích to může skočit hodně (stejně jako v normální verzi události.)

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Zásada je, ne hned všechno vyklopit Zatím si to jen očucháváme. O kalužích se ani nebudu zmňovat, obnova za 24h je opravdu na 2 věci. Nic si dopředu moc nenalovíš, taky jsem myslel, že mečouni, kteří jdou až kdesi za obzorem vydrží.víc.
    Tak to je samozřejmě rychlejší ji vylovit než čekat.


    Pánové, byla bych ráda, kdybyste si uvědomili, že toto není vlákno určené k diskuzi, nýbrž k hlášení chyb. Díky :)

    edit: doplnění citací z jiného vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nerozumím, my přece pořád popisujeme podrobnosti chyby, která se nám stala. Pokud pří postupu v akci těžce pracujících s rybami překročíme dobu 24 hodin a při tom postoupíme o stupeň, těch 24 hodin zmizí a zůstane jen to, co bylo nad. To je celkem nepříjemná chyba :) Kvůli tomu Ztrácím a soupeř získává náskok.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To není chyba, úplně stejně je nastavena normální akce těžce pracujících. Kdyby těch 24 hodin mizelo, nikdy tam neuvidíš ten 1 den s vlnovkou, tj. zaokrouhlení na celé dny.
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    black-.-angel napsal(a):
    To není chyba, úplně stejně je nastavena normální akce těžce pracujících. Kdyby těch 24 hodin mizelo, nikdy tam neuvidíš ten 1 den s vlnovkou, tj. zaokrouhlení na celé dny.
    Popravdě pád z "více než 1 den" na 40 minut mi přijde hodně drastický tedy :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mycky (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    To není chyba, úplně stejně je nastavena normální akce těžce pracujících. Kdyby těch 24 hodin mizelo, nikdy tam neuvidíš ten 1 den s vlnovkou, tj. zaokrouhlení na celé dny.
    Popravdě pád z "více než 1 den" na 40 minut mi přijde hodně drastický tedy :)
    V normální akci těžce pracujících padneš taky z x hodin sotva na pár minut. Někdy se fakt nevyplatí jen mermomocí na nejvyšší výkon.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Parádní novinka v akci těžce pracujících s rybami. V noci mi dojeli sledi, nebo co to bylo, další bedna v pořadí byly tresky. Ráno vstanu, posbírám pár lodí, které už v docích stály s nalovenými treskami připravené, mašina mi okamžitě vyletí na rychlost deset a svítí mi tam čas okolo pěti nebo šesti hodin. Procházím další farmy, sklízím, najednou koukám na mašinu a místo rozjetých tresek na rychlost deset mi tam na cedulce svítí garnáti a mašina stojí. (Garnáti měli být další bedna v pořadí.)

    Samovolný přeskok na další bednu je nějaká novinka, o které nám zapomněli říct? (Ne, opravdu jsem nekliknul na zlaťákové tlačítko Přeskočit.)
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    upraveno 25.06.2017
    No já jsem měla 17 hodin na 9 a když jsem sklidila další loď, tak mi to kleslo na 17 minut - na 10 sice, ale trošku nepoměr. Takže buď je to chyba a nebo pěkně hloupý záměr. 10ka jako rychlost se v tom případě vůbec nevyplatí :-(
    Chápala bych kdyby klesl čas třeba o polovic, ale takhle rapidně???

    Dalších 60 humrů už přidalo sotva 3 minuty :-( Takže vzhledem k celkovému průběhu, už nemělo smysl se moc snažit :-(

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 25.06.2017
    Počkej, to jako někomu to padne na pár minut a někomu vydrží hodiny? To si hra dělá co chce na 10. rychlosti? Zatímco mně to padlo, 2 soupeřům 10. rychlost vydržela řadu hodin a slušně mi na ní utekli! Tam je nějaký faktor náhody, kdy to při přihození může čas odčítat místo přičítat? A nebo je tam na 10. nějaká skrytá hranice, po jejímž překročení se to rychle ukončuje, abychom bodů nenabrali až příliš mnoho? Včera ráno jsem byl první, od té doby mám neustále rychlost 9 a přesto jsem se propadl na 4. místo, což je možno jedině tehdy, když soupeři mají rychlost 10. Což znamená, vzhledem k hodnotě odměn na čelních místech, že někomu se ta rychlost 10 velmi vyplatí.

    Jinak mé zjištění je zatím takové, že zlatoploutvý tuňák se na rychlosti 10 vyplácí - mám ho na 10 už podruhé, sice jen na 4 hodiny, rozjel jsem jej až když už skoro končil na 9., jelikož se ukázalo na poslední chvilku další loviště, ale vydrží mi ještě snad 6 nebo 7 hodin, když před koncem ještě přihodím další loďku (nemám odvahu ji tam dát dřív, aby se to zas nezkrátilo na minuty). Čili buď je to tím, že tam nebyl čas moc dlouhý, anebo je tahle ryba prostě jistější než mečoun.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Počkej, to jako někomu to padne na pár minut a někomu vydrží hodiny? To si hra dělá co chce na 10. rychlosti? Zatímco mně to padlo, 2 soupeřům 10. rychlost vydržela řadu hodin a slušně mi na ní utekli! Tam je nějaký faktor náhody, kdy to při přihození může čas odčítat místo přičítat? A nebo je tam na 10. nějaká skrytá hranice, po jejímž překročení se to rychle ukončuje, abychom bodů nenabrali až příliš mnoho? Včera ráno jsem byl první, od té doby mám neustále rychlost 9 a přesto jsem se propadl na 4. místo, což je možno jedině tehdy, když soupeři mají rychlost 10. Což znamená, vzhledem k hodnotě odměn na čelních místech, že někomu se ta rychlost 10 velmi vyplatí.

    Jinak mé zjištění je zatím takové, že zlatoploutvý tuňák se na rychlosti 10 vyplácí - mám ho na 10 už podruhé, sice jen na 4 hodiny, rozjel jsem jej až když už skoro končil na 9., jelikož se ukázalo na poslední chvilku další loviště, ale vydrží mi ještě snad 6 nebo 7 hodin, když před koncem ještě přihodím další loďku (nemám odvahu ji tam dát dřív, aby se to zas nezkrátilo na minuty). Čili buď je to tím, že tam nebyl čas moc dlouhý, anebo je tahle ryba prostě jistější než mečoun.
    Ne každému jinak, když překročíš tu hranici na další rychlost. A jak už jsem psala, každá ryba "sype" jinak, některá ti vydrží hodně dlouho, jiná ne, jak už jsi ostatně sám na mečounech zjistil. Takže že někdo jede na desítce pořád, asi loví něco jiného.

    Myslíš, že se někomu udržovat rychlost 10 "velmi vyplatí", když do toho sype zlato, aby tomu tak bylo? No nevím.

    V pondělí můžu nechat zkusit prověřit, zda čísla v události nejsou přehnaná, na druhou stranu tady můžeš jet na devítce den, to se u normální verze nestane, rybářská událost je mnohem jednodušší.

    edit: Teď jsem od broučkaře dostala stejné vysvětlení, jako tady říkám celou dobu - že časomíra hodně spadne, stejně jako u klasické ATP.

    Upřímně událost si prostě musíš vybojovat, osobně by mi zas přišlo dost divné, kdyby šlo na desítce jet desítky hodin a vůbec se o to nestarat, pak by trochu žebříček postrádal smysl.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    No, to sice chápu, ale divné je, když na 10. mám několik hodin a s přidáním ryb se mi to zkrátí na několik minut. Nečekal bych, že se mi to bude zkracovat, když ryby přidám a už na té rychlosti jsem. Ale pokud tam taková hranice na desítce je, stálo by za to zjistit kde, aby se člověk držel pod ní a přitom tu desítku udržel co nejdéle. Je to k vzteku, vidět, jak pečlivě nasyslené zásoby ryb nejsou k ničemu, jelikož jsem přestřelil. Uvidíme, otestuji to večer nebo zítra ráno na sledích, mám jich naloveno opravdu hodně a budu je mít jako 2. další rybu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ne, je to jakmile překročíš desítku. Vždyť stroj na desítce vypadá jako před vybuchnutím, přece na něm nechceš jet celý den bez hnutí prstem, musíš mu trochu nechat ulevit ;)
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    black-.-angel napsal(a):
    Ne, je to jakmile překročíš desítku. Vždyť stroj na desítce vypadá jako před vybuchnutím, přece na něm nechceš jet celý den bez hnutí prstem, musíš mu trochu nechat ulevit ;)
    Domnívám se, že v minulé akci TP u ryb jsem desítku párkrát překročila a nikdy to nespadlo tak moc, ale je možné, že se mýlím. :) Zrovna mi padají sledi na 9 bodech po dobu necelých 11 hodin, podstatná informace je, že nemá smysl riskovat a dále přihazovat. Minimálně u mečounů a humrů se to nevyplatilo. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.06.2017
    Humry si právě pamatuju z minula, že tam se nevyplatí ty potvůrky drtit dál.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Možná že humři a mečouni jsou problém, ale zkuste sledě :D



    Tohle je cca po 400 sledích.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já na sledích v klidu dojela událost na licenci, ta lze tady získat fakt bez problému :)
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Jen pro informaci, kdyby to třeba někomu pomohlo, treska je taky pěkný zmetek a po překročení 10. spadne na pár minut, ale je pravda, že u té zrovna ani při 9. bodech nebyl čas žádné zázrak... :)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 26.06.2017
    Super - čili stav na 10:
    Fungují: sleď, zlatoploutvý tuňák, ústřice
    Nefungují: mečoun, treska, humr, losos

    Nevíte jak jsou na tom mušle a garnát? Ať to máme komplet :)
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Potvrzeno - opravdu se jedná o nastavení hry, aby hráč nemohl nechat jet silo na desítku a hru bez jakékoli práce ležet ladem a přitom jet na maximum. Jen se teď bojím o osud osmičky a devítky :(
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    Losos je stejnej jako mečoun a treska na 9 maximalně 4hodiny odhadem z 9 na 10se to zkratilo na 5-8minut
    ostatni veci nevím jedu uz druhej den na 10 sledě
  • 1elio (CZ1)1elio (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 26.06.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Potvrzeno - opravdu se jedná o nastavení hry, aby hráč nemohl nechat jet silo na desítku a hru bez jakékoli práce ležet ladem a přitom jet na maximum. Jen se teď bojím o osud osmičky a devítky :(
    tak to je dobrej podvod, bud at nedovolej, Ti *** co nic neuměj, aby se člověk na 10 propracoval, nebo, at mu proplatěj během těch 5 minut tolik kolik by dostal při 9. A když jsou tak chytří at si přečtou ajk je definována akce těžce okrádaných...... nejde kopírovat atk zhruba opíšu >>>>> čím více produktů zabalíš tím více ((EE)) dostaneš ???? at jdou do *** a vrátěj *** čas přípravou a investovaný zlato už jsem měl mít všechny premie a mám EE navíc když vyhraju lod proč si ji musím postavit :? není to *** ke zdi? pokud ji vyhraju tak ji chci hned na vodu ne čekat až ji postavím, navíc proč je váhra lov na lvl 1 tu si ve stejným tvaru dokážu koupit
    Jo už při přechodu mezi 8 a 9 jsem si všiml, že se snížil bodový výdělek počítáno čas*8 bylo více než čas*9  taky si to odporuje definici akce okrádaných

    Řešení :? tak at povolí jen balení nějaké částky třeba 1500 ryb a ostatní nepočítají, tím se předejte tomuto okrádání.

    edit: smazání vulgarit (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Je to nastaveno stejně jako běžná ace těžce pracujících, na desítce to nelze udržet dlouho, to není okrádání , to je nastavení hry, když chceš držet desítku, tak se prostě musíš snažit a ne stroj pracovat za tebe.
  • obsik (CZ1)obsik (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    nemůžu nikde najít sledě,takže jsem se celý den nepohla ani o jeden bod.Co dělám špatně?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 26.06.2017
    Když nemáš, můžeš buď čistit lokace a modlit se, aby naskočili s další, nebo přeskočit za zlato a jít další rybu.

    Jinak teda pokud nedovolí udržet rychlost 10, proč ji nezruší pro ryby úplně? Přijde mi to děsně nefér, když někomu vyjde dobrá ryba - udrží ji skoro celý den na 10 a jiný hráč má prostě smůlu, protože jeho ryba na 10 prostě nejede.
Sign In to comment.